logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Avery Dennison: najczęściej komentowane

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 124
AML Polska wykleja samochody folią Avery Dennison

AML Polska to drukarnia wielkoformatowa funkcjonująca na rynku od ponad 10-ciu lat. W zakładzie wykonywana jest zarówno produkcja jak i aplikacja. Zatem można tutaj zamówić także folię, którą firma sama wyprodukuje oraz wyklei.

02.10.2017 | przeczytano: 1393 razy (komentarzy: 6)

Mam pytanie dotyczące techniki naklejania folii samoprzylepnej. Jak przykleić folię żeby nie zostawały pod nią bąble z powietrzem? Jeśli są to małe litery nie ma problemu, lecz przy większych kawałkach folii ten problem występuje. Dopiero zaczynam i nie mam się kogo poradzić.

23.02.2004 | przeczytano: 14577 razy (komentarzy: 5)
Pokazy oklejania Car Wrapping Show podczas targów Festiwaldruku.pl

Podczas targów FestiwalDruku.pl na stoisku E9 w hali III odbywać się będzie Car Wrapping Show – pokaz oklejania samochodów zorganizowany przez organizatora targów – OOH magazine we współpracy z firmami Avery Dennison i Igepa Polska.

31.08.2017 | przeczytano: 1076 razy (komentarzy: 2)
Avery wprowadzi się do MLP Pruszków II

Producent i dystrybutor etykiet oraz materiałów samoprzylepnych wynajął 13,3 tys. mkw. powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Pruszków II. Nowy obiekt zostanie udostępniony firmie Avery Dennison Polska w maju 2018 roku. W transakcji doradzała firma Cushman & Wakefield.

05.07.2017 | przeczytano: 1000 razy (komentarzy: 1)
Bitwa na folie na Euro-Reklamie

Co zrobić, aby w jednym miejscu i czasie zgromadzić najlepszych aplikatorów w naszym kraju; uczestniczyć w ustanawianiu rekordu Polski na Porsche Cayman i jednocześnie zainspirować się, jak można designersko urządzić własne mieszkanie? Wystarczy wybrać się na Mistrzostwa Polski w Aplikacjach Samochodowych – 4th Polish Car & Wrap  Championship. Organizatorem zmagań jest magazyn „Visual Communication”, a areną poznańskie targi Euro-Reklama w dniach 21 – 24 maj 2013.

14.05.2013 | przeczytano: 1238 razy (komentarzy: 1)
Szkolenie dla aplikatorów folii Avery w ocenie uczestników

Sierpniowe szkolenie zorganizowane przez firmy Avery Dennison Polska i Studio Plastyczne FX zapoczątkowało cykl imprez o charakterze warsztatowym, których celem jest podniesienie wiedzy i umiejętności osób zajmujących się profesjonalnym oklejaniem za pomocą folii samoprzylepnej. Prezentujemy pierwsze opinie i wnioski płynące z tego spotkania.

30.08.2006 | przeczytano: 2616 razy (komentarzy: 1)
Po weekendzie rusza HP Latex on Tour! Ostatnie miejsca do wzięcia

Spotkania z HP Latex on Tour w sieci Multikino zbliżają się wielkimi krokami. Impreza rusza lada moment, bo 3.X.2016, i jak zapowiadają organizatorzy będzie to największe wydarzenie zorganizowane przez Integart Sp. z o.o. do tej pory. Chęć uczestnictwa zgłosiła bardzo duża ilość firm co pokazuje jak spore jest zainteresowanie, tym wydarzeniem, ale przede wszystkim -  technologią HP Latex. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc rejestracji nie należy odkładać na ostatnią chwilę!

27.09.2016 | przeczytano: 1477 razy (komentarzy: 1)

Firma Avery Dennison Graphic & Reflective Products Europe opracowała pierwszy w swojej historii kompletny katalog produktów, któremu towarzyszą dwa wzorniki, zawierające próbki oferowanych przez nią folii we wszystkich dostępnych kolorach.

31.07.2008 | przeczytano: 3587 razy (komentarzy: 1)

Firma Avery Dennison Graphics & Reflective Products wprowadziła do swojej oferty rozszerzoną wersję zestawu profesjonalnych narzędzi do aplikacji folii samoprzylepnych – Avery Tools.

21.05.2009 | przeczytano: 1854 razy
Warsztaty z oklejania samochodów z Avery Dennison i Integart

Wszystkich chętnych pragnących zapoznać się najnowszymi trendami czy poszerzyć swoją wiedzę w temacie folii samochodowych firma Integart wraz z marką Avery Dennison zachęca do wzięcia udziału w szkoleniu z oklejania samochodów. Warsztaty odbędą się pod okiem doświadczonego aplikatora Pawła Wasyliszyna oraz mentorów marki Avery Dennison – Jolanty Wojciechowskiej oraz Dariusza Tondery. Przewidziano trzy lokalizacje: Bydgoszcz (26.06), Jawczyce k/Warszawy (27.06) oraz Kraków (28.06).

13.06.2018 | przeczytano: 665 razy
Open October z HP Demo Lab: HP Latex, reklama świetlna i trendy tapetowe

HP Latex on Tour jeszcze trwa, ale w Integart już planowany jest kolejny, 3 tydzień października, który jest kontynuacją trwającego Open October.

11.10.2016 | przeczytano: 587 razy
Siła etykiety a marka lokalna – spotkanie online Konica Minolta i Avery Dennison

Polscy konsumenci coraz bardziej przywiązują wagę do czytania etykiet. Oprócz analizowania składów żywności czy zwracania uwagi na walory ekologiczne, coraz częściej podejmując zakupowe decyzje biorą pod uwagę lokalność produktów. Chętniej sięgają po te wytworzone w Polsce czy nawet w konkretnym regionie.

13.05.2021 | przeczytano: 410 razy
Nowe produkty w ofercie Integart: dla rynku reklamy i LFP

Integart nie stoi w miejscu i stale wzbogaca swoją ofertę produktową dedykowaną branży. Rynek reklamowy i LFP potrzebują nie tylko nowych technologii, ale także nowoczesnych podłoży do druku. W 2017 roku firmy  produkcyjne, agencje reklamowe, projektanci czy architekci wnętrz będą mogli liczyć na Integart: mając tak duży zasób materiałowo-technologiczny będą mogli przekraczać dotychczasowe granice. Premiera nowości odbędzie się na targach RemaDays w terminie 15-17.02.2017. Warto i należy tam być!

30.01.2017 | przeczytano: 1926 razy
Avery Dennison preferowanym dostawcą materiałów samoprzylepnych dla ARW Focus

Avery Dennison Polska i Agencja Reklamy Wizualnej Focus poinformowały o nawiązaniu strategicznej współpracy, na podstawie której pierwsza z firm stała się preferowanym dostawcą materiałów samoprzylepnych stosowanych przez ARW Focus przy oferowanych przez nią usługach w zakresie druku wielkoformatowego i grafiki pojazdowej.

25.05.2009 | przeczytano: 3079 razy

W ofercie Avery Dennison Graphic & Reflective Products pojawiły się nowe folie wylewane, przeznaczone na rynek grafiki pojazdowej – Avery Supreme Wrapping Film Easy Apply RS. Jak zapewnia producent, podłoża te oferują szereg korzyści jego użytkownikom, projektantom i osobom zajmującym się oklejaniem aut.

11.12.2008 | przeczytano: 1344 razy

Już najbliższy piątek, 23 lutego, odbędzie się szkolenie dotyczące aplikacji folii samoprzylepnych na powierzchniach płaskich i pofałdowanych. Tematyka szkolenia obejmuje wszelkie aspekty doboru, zastosowania i aplikacji materiałów samoprzylepnych.

19.02.2007 | przeczytano: 915 razy

W ofercie firmy Avery Dennison Graphics Division od pewnego czasu znajdują się dwa rodzaje folii samoprzylepnych przeznaczone specjalnie do ploterów firmy Rolad, drukujących atramentami ekosolwentowymi: Avery MPI 2900/2901 Easy Print i Avery MPI 1900.

23.06.2006 | przeczytano: 1414 razy
Igepa na Festiwalu Druku

Na tegoroczny Festiwal Druku Igepa Polska przygotowała nowość w swojej ofercie: nowoczesne plotery drukujące marki FLORA , zapewniające wyjątkową szybkość i rozdzielczość druku. Gwarancją sukcesu tych urządzeń są m. in. markowe głowice: Konica Minolta (model Flora LJ 320K) lub Spectra Polaris (model Flora 320P), solidna konstrukcja, wyjątkowo dokładny system podawania i prowadzenia materiału, system podgrzewania i suszenia mediów.

29.08.2016 | przeczytano: 924 razy
Katalog targów Festiwaldruku.pl już na rynku

Kolejny Raport, który ukazał się na rynku, to jednocześnie katalog targowy największej w drugiej połowie roku imprezy branżowej – FestiwalDruku.pl. Na kolejnych stronach magazynu znajduje się szerokie kompendium informacji i zestawienie dostawców mediów i maszyn sektora poligrafii reklamowej. A na żywo będzie ich można spotkać już 13-14 września w Warszawie.

31.08.2017 | przeczytano: 742 razy

Studio Plastyczne FX organizujące warsztaty poświęcone profesjonalnemu aplikowaniu folii samoprzylepnych, stawia na niezależność. Zakończenie współpracy z firmą Avery Dennison ma umożliwić znalezienie szerokiego wsparcia dla nowych pomysłów i nowej, bogatszej formuły szkoleń

13.04.2007 | przeczytano: 2136 razy

W jednym z programów wyemitowanych przez stację „Discovery Channel”, poświęconym tematyce oklejania samochodów, znalazł się reportaż z firmy Avery Dennison Graphic & Reflective Products Europe.

13.08.2008 | przeczytano: 1326 razy
Innowacyjne rozwiązania dla drukarni - w programie HP Latex on Tour

Tegoroczny OPEN OCTOBER’16 pod hasłem WYDAJNOŚĆ – TU i TERAZ ! to pełne cztery tygodnie dedykowane nowym urządzeniom dostępnym w portfolio HP oraz pokazom ciekawych aplikacji i rozwiązań.

20.09.2016 | przeczytano: 2088 razy
Drukarnia Comex i Nilpeter

Firma PPU Comex sp. z o.o. działa na rynku od 1987 roku i od początku jest innowacyjną firmą nastawioną na produkcję najwyższej jakości produktów poligraficznych. O historii firmy, obecnych możliwościach rozmawiamy z Prezesem Zarządu PPU Comex sp. z o.o. – Panem Pawłem Korczakiem.

20.09.2019 | przeczytano: 1290 razy

Firma Avery Dennison Graphics Division wprowadziła do swojej oferty specjalny przewodnik zawierający próbki produkowanych przez nią samoprzylepnych folii odblaskowych. Ma on pomóc klientom we właściwym doborze materiałów oraz poszerzyć ich wiedzę w tym zakresie.

26.06.2006 | przeczytano: 1362 razy

Firma Mark Andy przygotowała kolejną zdalną prezentację dla swoich klientów, tym razem we współpracy z Avery Dennison. Będzie ona poświęcona technologii RFID i rozwiązaniom technologicznym, jakie obie firmy oferują. Webinarium odbędzie się 9 grudnia br. i składać się będzie z dwóch sesji. Pierwsza - od godziny 10.00 – prowadzona będzie w języku polskim, druga  - od godziny 15 – w języku angielskim. Podczas spotkania Mark Andy zaprezentuje swoje maszyny, a Avery Dennison produkty z gamy „etykiet inteligentnych”.  Zdobywają one coraz większą popularność w rożnych dziedzinach życia na całym świecie, także w naszym kraju. Spotkanie będzie również okazją do zadawania pytań organizatorom.

03.12.2020 | przeczytano: 629 razy

Firma Avery Dennison Graphics & Reflective Products wprowadziła do oferty nową folię samoprzylepną dedykowaną na rynek grafiki pojazdowej – Avery Intermediate Wrapping Film. Jest ona oferowana w 15 wersjach kolorystycznych i posiada 5-letnią gwarancję producenta. Folia jest już dostępna u autoryzowanych dystrybutorów Avery Graphics.

04.05.2008 | przeczytano: 1074 razy
Labels Open Day w firmie Konica Minolta

Blisko setka osób reprezentujących branżę poligraficzną, głównie segment etykietowy, wzięła udział w spotkaniu Labels Open Day. Wydarzenie, zorganizowane przez Konica Minolta wraz z partnerami technologicznymi firmy (Avery Dennison i Grafisk Maskinfabrik), odbyło się 14 lutego br. w jej warszawskim centrum demonstracyjnym. Stało się ono okazją do dyskusji o rozwoju rynku etykietowego i działających na nim podmiotów oraz omówienia zagadnień, determinujących zachowania konsumentów, także w kontekście zmian zachodzących we współczesnym świecie. Podczas spotkania firma Konica Minolta przedstawiła swoją filozofię działania dla tego segmentu rynkowego. Bazuje ona na bliskiej i kompleksowej współpracy z klientami oraz oferowaniu im nie tylko zaawansowanych rozwiązań, uwzględniających potrzeby i oczekiwania końcowego odbiorcy, ale także na oferowaniu wiedzy i doradztwie. Ważnym akcentem Labels Open Day było podpisanie kontraktu na nową maszynę do cyfrowej produkcji etykiet – Accurio Label 190 z drukarnią Grafpress z Olkusza.

05.03.2019 | przeczytano: 1132 razy

Firma Avery Dennison Graphics Division rozpoczęła wprowadzanie na polski rynek folii samoprzylepnej Avery MPI 1004 Easy Apply, która pojawiła się w jej ofercie na początku sierpnia br. Przy zamówieniu co najmniej jednej rolki folii otrzymuje się pirometr – urządzenie do pomiaru temperatury powierzchni folii Raytek MiniTemp.

05.09.2006 | przeczytano: 1038 razy
Integart podsumowuje warsztaty oklejania samochodów z Avery Dennison

Warsztaty z oklejania samochodów zorganizowane wspólnie przez Avery Dennison i Integart dobiegły końca. Były to trzy wspaniałe, wspólnie spędzone dni – pełne emocji, wiedzy praktycznej oraz dzielenia się doświadczeniem. Warsztaty były skierowane zarówno dla osób początkujących jak i pragnących dalej rozwijać swoje umiejętności. Uczestnictwo w warsztatach pozwoliło wszystkim uczestnikom na doskonalenie warsztatu aplikacyjnego, lepsze poznanie produktów Avery Dennison przeznaczonych do car wrappingu a także poznanie aktualnych trendów rynkowych.

30.07.2018 | przeczytano: 875 razy

Około 100 osób wzięło udział w warsztatach szkoleniowych poświęconych aplikacji folii samoprzylepnych, zorganizowanych przez firmy Avery Dennison Polska i Tuplex w trzech miastach Polski – Warszawie, Poznaniu i Gliwicach – w dniach 24-26 września.

11.10.2007 | przeczytano: 1299 razy

W czerwcu Igepa Polska rozszerzyła swoją ofertę o media do wielkoformatowego druku cyfrowego.

17.06.2007 | przeczytano: 1664 razy
Centrum Szkoleniowe Avery Dennison Graphics w Polsce

W pierwszej połowie roku odbyły się szkolenia aplikacyjne w nowo otwartym centrum szkoleniowym Avery Dennison w Polsce. Uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z produktami i doskonalenia techniki aplikacji folii Avery Dennison z segmentu oznakowania flot, jak i produktów wrappingowych.

02.09.2019 | przeczytano: 2309 razy

W ostatnim czasie firma Avery Dennison Graphic & Reflective Products rozszerzyła portfolio urządzeń i atramentów objętych specjalnym systemem gwarancyjnym Avery Supreme Cover. Obecnie uwzględnia on także właściwie aplikowane wydruki wykonane na podłożach samoprzylepnych z rodziny Avery Multi Purpose Inkjet w ploterach Mimaki JV33-130 i JV33-160 przy użyciu atramentów Mimaki Specified SS21 i/lub ES3.

19.12.2008 | przeczytano: 1112 razy
Remadays 2017 – Integart podsumowuje targi

Międzynarodowe Targi  Reklamy i Poligrafii RemaDays to największe wydarzenie branżowe w Europie Środkowej. Co roku odwiedza je około 15000 osób. Każda licząca się na rynku firma tej branży chce prezentować tutaj swoje produkty czy usługi. Z tych powodów także i Integart traktuje te targi priorytetowo. Specjalnie przygotowane stoisko o łącznej powierzchni 230m2 prezentowało niezliczone ilości mediów do druku oraz najnowocześniejszą technologię takich firm jak HP czy Zund. Wszystko pod hasłem „Gaudi Inspires”.

22.02.2017 | przeczytano: 771 razy
Mobilne Centrum Inspiracji: Nowe miejsce spotkań z technologią HP Latex

Z definicji dedykowany dla tych osób, które z pewnych względów nie są w stanie dotrzeć do Centrum Prezentacyjnego HP Demo Lab. Nieważne czy jesteś zbyt zaabsorbowany dbaniem o własny biznes czy może masz inny powód. Samochód prezentacyjny z drukarką na pokładzie może przyjechać teraz do Twojej firmy, bezpłatnie. Wystarczy… go zamówić!

10.07.2018 | przeczytano: 4712 razy

Firma Avery Dennison Graphics Division North America poinformowała o wykupieniu firmy Saturn, należącej dotąd do amerykańskiej IGC/Holiston (Industrial Coatings Group).

05.05.2003 | przeczytano: 848 razy

Pod koniec marca koncern Avery Dennison poinformował o planach przejęcia za kwotę 1,3 mld USD firmy Paxar, jednego ze światowych liderów rozwiązań w zakresie identyfikacji produktów.

20.04.2007 | przeczytano: 1125 razy

14 czerwca firma Avery Dennison Graphics Division Europe zorganizowała dla swoich europejskich dystrybutorów spotkanie integracyjne. Głównym punktem programu było wspólne zwiedzanie jachtów startujących w regatach Volvo Ocean Race.

07.07.2006 | przeczytano: 689 razy
Trzy dni, jeden mistrz - Polish Car Wrap Championship

Mistrz Polski w oklejaniu samochodów wyłoniony – Michał Słaboszewski został zwycięzcą siódmej edycji Polish Car Wrap Championship, która odbyła się podczas targów RemaDays. Prestiż konkursu potwierdziła obecność na targach zeszłorocznych zdobywców tytułu.

17.03.2017 | przeczytano: 1849 razy

Firma Avery Graphics poinformowała o zakończeniu serii testów, podczas których jedna z jej najnowszych folii samoprzylepnych – Avery Dusted Glass Easy Apply RS – była zadrukowywana w dwóch cyfrowych systemach wielkoformatowych klasy „mid-range”. Jak zapewnia producent folii, ich efekty były znakomite, przede wszystkim pod względem uzyskanej jakości druku.

31.05.2009 | przeczytano: 1081 razy
Wyróżnij się… ekskluzywne etykiety na szkle

Wyjątkowość wcale nie musi być kosztowna, coraz częściej zależy jedynie od kreatywności. Nowoczesne technologie drukowania etykiet samoprzylepnych umożliwiają produkcję nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

26.04.2010 | przeczytano: 2973 razy
Sukces warsztatów Avery Dennison i Studio Plastyczne FX

W grudniu odbyły się ostatnie z tegorocznych warsztatów poświęconych profesjonalnemu aplikowaniu folii samoprzylepnych, organizowanych przez firmy Avery Dennison Polska i Studio Plastyczne FX. W sumie w ośmiu spotkaniach, jakie odbyły się w mijającym roku, wzięło udział około 100 osób z całej Polski, reprezentujących agencje reklamowe, drukarnie wielkoformatowe i firmy specjalizujące się w grafice pojazdowej.

07.01.2007 | przeczytano: 1995 razy

W ostatnim czasie firma Avery Dennison Graphic & Reflective Products rozszerzyła portfolio produkowanych przez siebie samoprzylepnych folii dekoracyjnych o model Avery MPI 2601 Wall Film. Jest to niezwykle trwała folia przeznaczona do zastosowań ściennych, zapewniająca wysoką jakość reprodukcji i łatwą aplikację.

21.12.2008 | przeczytano: 1091 razy
Nowe kolory folii samochodowych Avery Dennison SWF Colorflow

Avery Dennison Supreme Wrapping Film ColorFlow to wyjątkowa seria folii samoprzylepnych przeznaczona do zmiany koloru pojazdu. Dużą popularnością cieszą się nie tylko standardowe kolory ale także te z efektem przejścia tonalnego – znane także jako „Kameleon". Już w tym tygodniu 6 nowych kolorów będzie dostępnych w sprzedaży, również na metry.

17.04.2018 | przeczytano: 2791 razy

W ostatnim czasie w ofercie Avery Dennison Graphics & Reflective Division pojawiła się udoskonalona wersja znanych także z polskiego rynku samoprzylepnych folii wylewanych z serii Avery 800. Jak zapewnia producent, nowe folie Avery 800 Premium oferują m.in. łatwiejszą obróbkę i aplikację na różnych podłożach.

18.10.2007 | przeczytano: 3625 razy
Igepa Polska zaprasza na Remadays

Na RemaDays 13 - 15 lutego Igepa Polska na dwóch stoiskach: N9 (stoisko główne) i S2 (stoisko serwisu ploterów) zaprezentuje swoje tegoroczne nowości i bestsellery. Pokaże cały przekrój swojej kompleksowej oferty: plotery i urządzenia, płyty z tworzyw sztucznych, materiały elastyczne, atramenty do druku wielkoformatowego, support techniczny ploterów.

30.01.2019 | przeczytano: 1047 razy

Firma Avery Dennison Graphics Division wprowadziła na rynek specjalny rodzaj samoprzylepnych folii winylowych, imitujących kolory metaliczne. Nowe folie, jak zapewnia producent, nie tylko gwarantują odpowiedni wygląd, ale są też trwałe i przeznaczone do różnych zastosowań.

10.07.2006 | przeczytano: 552 razy
Ostatni w tym roku Raport Dostawców OOH magazine już na rynku

Raport Dostawców Mediów i Maszyn wraz z podsumowaniem wrześniowych targów reklamy i poligrafii - FestiwalDruku.pl pojawił się na rynku, można go także bezpłatnie pobrać w formie online.

17.10.2017 | przeczytano: 1031 razy
HP Latex on the move już w najbliższy piątek

W dniach 11-12 maja 2018 roku w siedzibie firmy Integart odbędzie się I część finału HP Latex On the Move. Na uroczystość przybędzie wielu Gości specjalnych oraz Klienci, którzy dokonali zakupu drukarki lateksowej HP w promocji HP Latex On the Move, podczas targów REMA Days 2018.

10.05.2018 | przeczytano: 1186 razy

W ostatnim czasie w ofercie Papyrus Sp. z o.o. pojawiły się materiały do druku cyfrowego oraz folie ploterowe z serii Jac Graphics, których producentem jest Avery Dennison Graphic & Reflective Products. Jest to rezultat rozszerzenia umowy dystrybucyjnej między firmami Avery Dennison Polska i Papyrus Sp. z o.o., dotychczas obejmującej podłoża Jac dedykowane dla techniki offsetowej.

25.08.2008 | przeczytano: 1212 razy
1 2 3
Strona 1/3 (artykułów: 124)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764