logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Bank Pocztowy: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 50

Bank Pocztowy rozpoczyna kampanię reklamującą kredyt ze stałym oprocentowaniem. Od 16 listopada do 13 grudnia br., czyli w okresie wzmożonego zainteresowania kredytami gotówkowymi, reklama dotrze do ponad 5 mln Polaków. Kampania będzie emitowana w największych rozgłośniach radiowych m.in. RMF FM, Radiu ZET, Radiu Złote Przeboje, wybranych stacjach lokalnych Polskiego Radia oraz w Internecie m.in. na Facebooku i Instagramie.

16.11.2022 | przeczytano: 322 razy
„Płać wirtualnie, zyskuj realnie” - Bank Pocztowy promuje kartę wirtualną

Bank Pocztowy rozpoczął kampanię marketingową z udziałem Adama Małysza promującą płatności kartą wirtualną. Komunikacja pod hasłem: „Płać wirtualnie, zyskuj realnie” kierowana jest do klientów w różnym wieku i z różnym statusem społecznym. Kampania prowadzona jest głównie w social mediach, w serwisie internetowym YouTube oraz w sieci wydawców współpracujących z Google. Działania promocyjne potrwają 6 tygodni.

21.10.2022 | przeczytano: 318 razy
Bank Pocztowy promuje innowacyjne usługi cyfrowe

Od teraz Adam Małysz płaci odciskiem palca w sklepach stacjonarnych, a nowej karty wirtualnej używa w internecie. Bank Pocztowy rozpoczął kampanię promującą cyfrowe usługi do płatności bezgotówkowych z udziałem legendarnego sportowca. Kampania wpisująca się w strategię Banku „Im prościej, tym lepiej” będzie prowadzona w Internecie z wykorzystaniem: serwisu YouTube, platform streamingowych, Social Media (Facebook, Instagram TikTok), a nawet LinkedIn.

25.08.2022 | przeczytano: 529 razy

Bank Pocztowy rozpoczął radiową kampanię reklamową oferowanych kredytów. W wybranych stacjach lokalnych Polskiego Radia, ale także w największych rozgłośniach radiowych m.in. w Radiu Zet czy w Radiu Złote Przeboje pojawi się w sumie 5600 spotów. Kampania „Kredyty na wszystko czego potrzebuję” będzie prowadzona do 11 września br.

18.08.2022 | przeczytano: 435 razy
Bank Pocztowy uruchomił nową stronę www

Bank Pocztowy uruchomił właśnie nowy portal informacyjny www.pocztowy.pl. Nowa strona to baza informacji o produktach i usługach jakie oferuje Bank, w połączeniu z kanałem sprzedaży produktów on- line. Strona jest w pełni funkcjonalna na urządzeniach mobilnych, co ułatwi korzystanie z niej bardziej wymagającym i młodszym klientom Banku.

01.08.2022 | przeczytano: 315 razy

Bank Pocztowy rozpoczął radiową kampanię reklamową swoich kredytów pod hasłem „Kredyty gotowe na wszystko”. Kampania będzie prowadzona do 26 czerwca br. w stacjach lokalnych, ale także największych rozgłośniach radiowych m.in. RMF, ZET, ESKA, ANTYRADIO, PLUS, Złote Przeboje oraz wybranych stacjach lokalnych Polskiego Radia.

24.05.2022 | przeczytano: 368 razy
Bank Pocztowy promuje ROR i transakcje mobilne

Bank Pocztowy startuje z kampanią marketingową „Konto w Porządku z nagrodami”. W promocyjnej ofercie Klienci mogą otrzymać voucher o wartości 50 złotych, w ramach Programu Mastercard Bezcenne Chwile, za otworzenie ROR w Banku. W promocji wezmą udział nowi klienci, którzy otworzą konto w Banku oraz spełnią proste warunki. Promocja potrwa do 28 lutego 2022 r.

13.12.2021 | przeczytano: 399 razy
„Kredyt na raz” w Banku Pocztowym - kampania z Adamem Małyszem

Bank Pocztowy startuje z kampanią marketingową „Kredyt na raz”. W ramach oferty klienci mogą w trakcie jednej wizyty w placówce Banku, bądź Poczty Polskiej, uzyskać bez prowizji nawet 4 500 złotych i przeznaczyć je na dowolny cel. „Kredyt na raz” promowany będzie przez utytułowanego sportowca, a od kilku lat Ambasadora Banku Pocztowego -  Adama Małysza.

01.09.2021 | przeczytano: 761 razy
Fuzja Pocztowego i Envelobanku

Już wkrótce wszyscy klienci detaliczni Banku Pocztowego oraz dotychczasowi klienci EnveloBanku będą korzystać z nowej bankowości internetowej opartej o nowoczesne rozwiązania EnveloBanku.  Bank Pocztowy udostępni „pod jednym dachem” szeroką ofertę i doświadczenia bezpiecznego, polskiego banku oraz dostęp do nowoczesnych cyfrowych rozwiązań w postaci bankowości internetowej pod wspólną nazwą Pocztowy24 oraz aplikacji mobilnej pod nazwą Pocztowy.

23.02.2021 | przeczytano: 447 razy (komentarzy: 2)
W II kwartale PKB może spaść o ponad 10 proc.

Nastroje osób odpowiedzialnych za zakupy w zakładach przemysłowych są najgorsze, odkąd zaczęto je badać, czyli od czerwca 1998 roku. Także ich spadek okazał się najmocniejszy od tego okresu. – Oznacza to, że z dużym prawdopodobieństwem spadek produktu krajowego brutto w II kwartale będzie głębszy niż 10 proc., a i w kolejnych kwartałach, mimo powolnej poprawy, doświadczymy recesji – uważa Monika Kurtek, główna ekonomistka Banku Pocztowego.

08.05.2020 | przeczytano: 638 razy
Hasła reklamowe: roboty lepsze od copywriterów?Zobacz wideo

Chatboty zapewniają konsumentom możliwość całodobowego kontaktu z usługodawcą, a algorytmy sztucznej inteligencji już dziś tworzą skuteczniejsze hasła reklamowe niż człowiek. Jednak na razie wdrożenie rozwiązań z zakresu SI wiąże się z wysokim kosztem inwestycyjnym. Na taki mogą sobie pozwolić tylko najbogatsze firmy. Sztuczna inteligencja najprawdopodobniej zrewolucjonizuje w pierwszej kolejności marketing w firmach o profilu finansowym.

26.02.2020 | przeczytano: 1712 razy
Bank Pocztowy z Adamem Małyszem po śląsku, kaszubsku i góralsku

Właśnie ruszyła kolejna odsłona kampanii Banku Pocztowego, promującej Kredyt w Porządku, której twarzą jest legendarny polski skoczek Adam Małysz. Działania marketingowe mają dodatkowo przybliżyć wiedzę o tym, jak mądrze i bezpiecznie pożyczać pieniądze, pokazując jednocześnie Bank Pocztowy oraz EnveloBank jako bezpieczne, polskie instytucje finansowe. Kampania prowadzona głównie w internecie, między innymi w gwarze śląskiej, kaszubskiej i po góralsku, potrwa do 8 grudnia br.

11.10.2019 | przeczytano: 1292 razy (komentarzy: 58)
Panda i Małysz w konkursie konsumenckim Envelobanku

W Konkursie EnveloBanku i Banku Pocztowego pt. „Przygody w Porządku” można wziąć udział od 22 lipca do 6 września 2019 br. By mieć szansę na zdobycie nagród wystarczy wykazać się znajomością przygód Adama Małysza i Pandy znanych z internetowych filmów.

29.07.2019 | przeczytano: 432 razy
Bank Pocztowy i Moneygram promują zagraniczne przekazy pieniężne

Bank Pocztowy wspólnie z MoneyGram uruchomił telewizyjną kampanię promującą możliwość wygodnego przesyłania pieniędzy za granicę dzięki usłudze przekazów  pieniężnych MoneyGram dostępnych w placówkach Banku Pocztowego i Poczty Polskiej. To najszersza sieć dostępu do tej usługi w Polsce.

10.06.2019 | przeczytano: 574 razy
Internetowa odsłona kampanii bankowej z Adamem Małyszem

Zabawne perypetie Adama Małysza i Pandy w krainie finansów można już obejrzeć w pierwszym z  czterech zaplanowanych w ramach kampanii filmów, który trafił właśnie do  internetu. Działania marketingowe w ramach tej części kampanii realizowane będą do 30 czerwca 2019 r.

29.04.2019 | przeczytano: 1058 razy
Adam Małysz w kampanii reklamowej Banku Pocztowego i Envelobanku

„Wybrałem EnveloBank, bo jest w porządku” – mówi Adam Małysz w spocie, który od 1 kwietnia 2019 r. reklamuje „Kredyt w Porządku z niską ratą” z oferty Banku Pocztowego oraz jego cyfrowej marki – EnveloBanku. Tym samym Adam Małysz stał się twarzą pierwszej wspólnej kampanii obu marek. W telewizyjnej i internetowej kampanii Bank po raz pierwszy w swoich działaniach reklamowych wykorzystuje Ambasadora Marki – wybitnego sportowca, cieszącego się ogromną sympatią i zaufaniem Polaków.

01.04.2019 | przeczytano: 1192 razy

Od 5 listopada 2018 r. w 136 ogólnopolskich i lokalnych stacjach radiowych emitowany jest spot radiowy „Listonosz”, promujący kredyt gotówkowy bez prowizji z oferty Banku Pocztowego. Swoją poprzednią odsłonę kampania radiowa Banku miała miejsce we wrześniu br.

09.11.2018 | przeczytano: 520 razy

Od 17 września 2018 r. w 136 ogólnopolskich i lokalnych stacjach radiowych emitowany będzie spot radiowy „Listonosz”, promujący kredyt gotówkowy bez prowizji z oferty Banku Pocztowego.

19.09.2018 | przeczytano: 359 razy
Imagine w szeregach IAB Polska

Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza IMAGINE – agencja kreatywna działająca w obszarach: digital, product design, content i wideo.

13.07.2018 | przeczytano: 789 razy
Bank Pocztowy startuje z kampanią Kredytu Pocztowego na 6-tkę

Już od niedzieli, 15 kwietnia br. rozpoczyna się telewizyjna kampania reklamowa Kredytu Pocztowego na 6-tkę, czyli kredytu gotówkowego z oferty Banku Pocztowego, który do 30 czerwca br. dostępny jest na preferencyjnych warunkach.

13.04.2018 | przeczytano: 702 razy
Ecommerce Design Saatchi & Saatchi Is znowu rośnie

Do struktury eCommerce Design dołączył Tomasz Woźniak jako eCommerce Design Lead, w strukturze awansowała Natalia Ćwiek na stanowisko Senior eCommerce Designer i Team Leader.

23.03.2018 | przeczytano: 1216 razy
Karta Banku Pocztowego „Najładniejszą polską kartą 2017”

Tytuł „Najładniejszej polskiej karty 2017 roku” głosami publiczności i obserwatorów rynku otrzymała karta Banku Pocztowego – pierwsza wydana wspólnie z Pocztą Polską.

13.12.2017 | przeczytano: 2193 razy (komentarzy: 23)
Rusza telewizyjna kampania Kredytu Pocztowego

12 listopada br. (niedziela) rozpoczyna się nowa kampania reklamowa Banku Pocztowego promująca Kredyt Pocztowy, który do 31 grudnia 2017 r. dostępny jest na promocyjnych warunkach.

10.11.2017 | przeczytano: 601 razy
Startuje kampania wizerunkowa Envelobanku

My zajmiemy się Twoimi finansami i utrzymamy je w porządku. W tym czasie Ty będziesz się mógł zająć tym, co sprawia Ci przyjemność – tak brzmi główny przekaz EnveloBanku. Dziś wystartowała kampania wizerunkowa nowej na polskim rynku, cyfrowej marki.

05.10.2017 | przeczytano: 501 razy
Telewizyjna kampania Kredytu Pocztowego

Do 28 maja br. spoty Banku Pocztowego reklamujące Kredyt Pocztowy emitowane będą w TVP oraz w Polsacie. W poniedziałek, 24 kwietnia br., ruszyła telewizyjna kampania reklamowa Kredytu Pocztowego. Ten kredyt gotówkowy, dzięki nowemu procesowi dostępny szybciej i łatwiej dla Klientów (dla kwoty kredytu do 45 tys. zł czas procesowania został skrócony nawet do 20 minut), do oferty Banku trafił w marcu br.

28.04.2017 | przeczytano: 583 razy
Awanse i nowa osoba w agencji Imagine

Justyna Staszewska awansowała na stanowisko Client Service Director, a Aleksander Tryzna objął nowo utworzone stanowisko New Business Manager. Równocześnie zespół agencji wzmocniła nowa osoba -  Magdalena Mazurkiewicz, która pełnić będzie funkcję PR Manager.

03.04.2017 | przeczytano: 876 razy
Telewizyjna kampania Bliskiego Konta Pocztowego

Bank Pocztowy rozpoczął kampanię reklamową nowego w ofercie konta osobistego. Spoty reklamujące Bliskie Konto Pocztowe będzie można obejrzeć w telewizji do 12 marca br.

20.02.2017 | przeczytano: 844 razy
Grupa On Board Think Kong wzmacnia zespół SEO i Content Marketingu

Do zespołu agencji Think Kong dołącza Andrzej Zasowski. Na stanowisku SEO & Content Marketing Team Managera będzie odpowiedzialny za rozwój oferty SEO w Grupie.

04.08.2016 | przeczytano: 640 razy
Imagine dla Banku Pocztowego

Zadaniem agencji było przygotowanie i uruchomienie portalu począwszy od stworzenia makiet funkcjonalnych, poprzez opracowanie projektów graficznych, a skończywszy na kodowaniu portalu. Został on przygotowany w technologii RWD, umożliwiającej wygodne przeglądanie portalu również na urządzeniach mobilnych.

07.10.2015 | przeczytano: 637 razy
Rekord Polski na Pocztowym Wybrzeżu

Już w sobotę, 22 sierpnia o godz. 13.00 plażowicze wypoczywający na Pocztowym Wybrzeżu w Sopocie zmierzą się z nietypowym, wakacyjnym wyzwaniem! Najmłodsi turyści i mieszkańcy Trójmiasta będą ustanawiać oficjalny rekord Polski w kategorii „Największy wzór z pocztówek”. Impreza ma charakter otwarty, a udział w niej jest bezpłatny.

19.08.2015 | przeczytano: 585 razy

Rusza akacja charytatywna „Zostań Aniołem”. Jej celem jest zebranie środków na programy wspierające usamodzielnianie młodzieży pozostającej pod opieką instytucji zastępczej. Partnerem akcji jest  Bank Pocztowy, który zobowiązał się do podwojenia zabranej kwoty.

02.12.2014 | przeczytano: 469 razy
Codemedia tworzy nowy dział kompleksowych rozwiązań komunikacyjnych

Codemedia – największy, niezależny dom mediowy – utworzył nowy dział - GoodStory. Celem jest zaoferowanie klientom kompleksowej obsługi opartej 
o nowoczesne podejście do komunikacji marketingowej.  W związku z tym do agencji dołączyli Piotr Zagórski oraz Marta Gilbas. Oboje objęli stanowiska Storytelling Director. 

27.11.2014 | przeczytano: 916 razy
Bank Pocztowy z nową kampanią i odświeżoną identyfikacją

Ruszyła nowa kampania reklamowa Banku Pocztowego. Nowe spoty można zobaczyć przez najbliższe trzy miesiące w głównych kanałach telewizyjnych.

01.10.2014 | przeczytano: 658 razy

Ile instytucja finansowa musi wydać pieniędzy na reklamę, by odnieść zamierzony rezultat ? Pyta w grudniowym wydaniu „Gazety Bankowej” Agnieszka Kalbarczyk – ekspert ds. badań Instytutu Monitorowania Mediów.

29.11.2013 | przeczytano: 1594 razy
Pytania z życia wzięte w kampanii Banku Pocztowego

We wtorek, 15 października br., wystartowała nowa telewizyjna kampania reklamowa rachunków osobistych Banku Pocztowego. Jest to pierwsza tak duża akcja promocyjna po wprowadzonych we wrześniu zmianach w ofercie, zachęcających Klientów do aktywnego korzystania z usług finansowych.

16.10.2013 | przeczytano: 1099 razy
Ostatnia odsłona kampanii Banku PocztowegoZobacz wideo

W niedzielę, 7 kwietnia br. w telewizji rozpocznie się ostatnia część kampanii Banku Pocztowego pod hasłem: „Bo gdzie Poczta, tam Bank Pocztowy”. Tym razem promowane będzie Pocztowe Konto Nestor.

06.04.2013 | przeczytano: 1125 razy
Bank Pocztowy reklamuje kredyt Raz DwaZobacz wideo

W niedzielę, 10 marca br. w telewizji wystartowała emisja spotu reklamującego Kredyt Raz Dwa w nowej kampanii Banku Pocztowego.

12.03.2013 | przeczytano: 728 razy
Bank Pocztowy z kampanią reklamową Pocztowego Konta NestorZobacz wideo

Bank Pocztowy 8 kwietnia br. rozpoczął kampanię telewizyjną promującą Pocztowe Konto Nestor i Pocztowe Konto Oszczędnościowe. Emisja spotów reklamowych Pocztowego Konta Nestor rozpoczęła się 8 kwietnia i potrwa do końca miesiąca.

10.04.2012 | przeczytano: 1093 razy

Bank Pocztowy rozpoczyna kampanię związaną z lokowaniem produktu. Ofertę Banku będzie można zobaczyć w cieszących się dużą popularnością polskich serialach.

16.03.2012 | przeczytano: 701 razy
Kredyt dla Nestora z prezentem: kampania Banku PocztowegoZobacz wideo

4 marca br. ruszła telewizyjna kampania kredytu gotówkowego, który Nestorzy mogą uzyskać na preferencyjnych warunkach.

05.03.2012 | przeczytano: 864 razy

Bank Pocztowy rozpoczął telewizyjną kampanię reklamową. Przedmiotem kampanii jest Pocztowe Konto Standard, Pocztowe Konto Oszczędnościowe a także Pocztowe Konto Firmowe.

06.02.2012 | przeczytano: 712 razy

Kampanii edukacyjnej „Skarpety na nogi! Pieniądze na konto!” towarzyszy interaktywny konkurs poprzez profil Banku Pocztowego na portalu społecznościowym.

18.01.2012 | przeczytano: 976 razy

1 stycznia br. rozpoczęła się nowa kampania edukacyjna Banku Pocztowego. W telewizji pojawiły się billboardy sponsorskie i spoty reklamowe.

02.01.2012 | przeczytano: 688 razy
Kampania reklamowa Pocztowego Konta Nestor oraz Kredytu dla NestorówZobacz wideo

18 września br. rusza telewizyjna kampania reklamowa Pocztowego Konta Nestor oraz Kredytu dla Nestorów w Banku Pocztowym.

18.09.2011 | przeczytano: 872 razy

Strona internetowa Banku Pocztowego została uznana za najlepszą na rynku w rankingu Bank Najbliższy Klientowi.

16.12.2010 | przeczytano: 1282 razy

W poniedziałek w telewizji pojawiła się trzecia część serialu reklamowego Banku Pocztowego, dotycząca kredytu gotówkowego Raz Dwa.

01.03.2010 | przeczytano: 971 razy

Trwają przygotowania do IX Kongresu Public Relations, który odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia 2010 r. w Rzeszowie. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji będą badania w komunikacji. Znana jest już większość partnerów tego największego w branży wydarzenia.

21.02.2010 | przeczytano: 997 razy
Nowakowie i korzyści w Standardzie - kampania Banku Pocztowego

9 stycznia 2010 roku wystartowała nowa telewizyjna kampania reklamowa Banku Pocztowego, promująca ofertę w zakresie rachunków osobistych i kredytu gotówkowego.

17.01.2010 | przeczytano: 2086 razy

W poniedziałek 23 listopada br. wystartowała telewizyjna kampania szybkiego kredytu gotówkowego Banku Pocztowego.

03.12.2009 | przeczytano: 656 razy
Pokaz filmów słuchaczy Warszawskiej Szkoły Reklamy  w Kino LAB CSW

Warszawska Szkoła Reklamy serdecznie zaprasza na pokaz filmów słuchaczy I i II roku specjalizacji Produkcja obrazu filmowego i TV, który odbędzie się w Kino LAB Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski (ul. Jazdów 2, Warszawa) dnia 9 kwietnia 2009 r. Start godzina 20.30. Pokaz odbywa się w ramach projektu CSW "Ekran otwarty". Wstęp wolny.

23.03.2009 | przeczytano: 2041 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 50)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764