logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Brother: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 286
Brother ponownie sadzi drzewa w Polsce

W ramach tegorocznych działań z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) Brother wziął udział w akcji sadzenia drzew z fundacją Auris Futuro. Firma ufundowała zasadzenie 200 sadzonek na terenie Polanki Hallera należącej do Uniwersytetu Jagiellońskiego.

29.11.2022 | przeczytano: 81 razy

Oddział Brother Industries Wietnam jako pierwszy w grupie Brother otrzymał złoty certyfikat Responsible Business Alliance (RBA).

17.11.2022 | przeczytano: 188 razy
Brother wprowadza nową serię mobilnych drukarek termicznych A4 – PJ-800

Firma Brother wprowadziła na rynek serię PJ-800 – kolejną generację mobilnych drukarek A4. Nowa linia powstała, aby zaspokoić zmieniające się potrzeby klientów w terenie. Urządzenia Brother PJ-800 mają kompaktową konstrukcję, dzięki czemu sprawdzą się w takich sektorach jak handel, transport i logistyka. Dodatkowo ulepszona łączność i zwiększona prędkość drukowania sprawiają, że nowa seria drukarek jest idealnym rozwiązaniem do drukowania mobilnego w terenie.

22.09.2022 | przeczytano: 190 razy
Łukasz Penkala dołącza do zespołu Brother Polska

Z końcem lipca 2022 r. polski zespół Brother powiększył się o nowego Account Managera – Łukasza Penkala.

04.08.2022 | przeczytano: 522 razy
Brother DCP-T426W: nowe urządzenie „3w1”

Firma Brother wprowadza do swojego portfolio nowe, kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A4 z systemem zbiorników do samodzielnego napełniania atramentem – DCP-T426W. Model posiada funkcje drukowania, kopiowania i skanowania, a dzięki kompaktowym wymiarom sprawdzi się zarówno w biurze, jak i domowej przestrzeni roboczej.

03.08.2022 | przeczytano: 616 razy
Brother chroni bezpieczeństwo własności intelektualnej marki

Pandemia sprawiła, że większość naszego życia przeniosła się do online, a dane i informacje stały się najcenniejszymi „walutami”. Od tego czasu tempa nabrała digitalizacja gospodarki na niemal każdej płaszczyźnie, tym samym pozostawiając w internetowych zasobach ogromne ilości prywatnych i wrażliwych danych.

22.07.2022 | przeczytano: 298 razy
Nowi partnerzy Video Brothers

Grupa Filmowa Darwin, Astrofaza, Wini, Trollsky, Baniak Baniaka - dołączają do Video Brothers. Do certyfikowanej sieci YouTube po przerwie powraca również Katarzyna Bosacka, przez chwilę zawiązana z TVN, oraz debiutuje Patryk Piątek, kojarzony z Terewizją. Firma porządkuje zasoby oraz finansuje z własnych rezerw opracowanie napisów na kanałach twórców pod kątem wymogów stawianych przez KRRiT.

21.07.2022 | przeczytano: 373 razy
Zmiany w komunikacji i wizerunku pracowni stolarskiej BS Brothers

Marka BS Brothers jest znana odbiorcom usług projektowych (zabudowy drewniane, meble) i stolarskich w Małopolsce i na Śląsku. Firma realizuje zamówienia na meble i zabudowy na wymiar także dla innych krajów europejskich, a przykładowo obecnie trwają prace dla klientów w czeskim Brnie.

11.07.2022 | przeczytano: 461 razy (komentarzy: 1)
Brother kontynuuje współpracę z podróżniczką Moniką Witkowską

Firma Brother kontynuuje działania promocyjne z polską himalaistką – Moniką Witkowską, która planuje w sierpniu zdobyć szczyt K2 w 2022 r. który oficjalnie został ogłoszony przez Sejm jako Rok Wandy Rutkiewicz. Jeżeli Monice Witkowskiej uda się stanąć na szczycie K2, będzie pierwszą Polską od 36 lat, która tego dokonała. Przed nią 23 czerwca 1986 zrobiła to właśnie Wanda Rutkiewicz

28.06.2022 | przeczytano: 285 razy
Brother Polska rozbudowuje zespół o nowego Account Manager

Z początkiem czerwca 2022 r. Piotr Narewski dołączył do firmy Brother Polska i objął stanowisko Account Manager.

21.06.2022 | przeczytano: 271 razy
Czy Usługi Zarządzania Drukiem sprawdzą się w hybrydowym świecie pracy?

Paweł Lechicki MPS Coordinator w firmie Brother

04.05.2022 | przeczytano: 709 razy
Nowe wielofunkcyjne urządzenia A3 z serii Inkbenefit Professional w portfolio Brother

Brother ogłosił poszerzenie swojej oferty produktowej o trzy nowe atramentowe urządzenia wielofunkcyjne z serii InkBenefit Professional. Zostały one zaprojektowane z myślą o trwałości i wszechstronności, wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających małych biur oraz zespołów, umożliwiając jednocześnie drukowanie, skanowanie i kopiowanie zarówno w formacie A3, jak i A4. Wszystkie modele z serii InkBenefit Professional są wyposażone w układ drukujący MAXIDRIVE, który definiuje nową technologię druku i zapewnia wysoką jakość, dużą szybkość drukowania oraz niskie koszty eksploatacji.

21.04.2022 | przeczytano: 413 razy
Nowa mobilna drukarka etykiet P-touch Cube Pro

Brother dodał do swojej oferty urządzeń do druku oznaczeń nowy model P-touch CUBE Pro (PT-P910BT). Nowa kompaktowa drukarka etykiet i taśm wstążkowych z ładowaniem przez USB umożliwia komunikację Bluetooth z urządzeniami mobilnymi oraz stacjonarnymi.

12.04.2022 | przeczytano: 303 razy

Brother Industries, Ltd. zdecydował się na wsparcie pomocy humanitarnej w Ukrainie. Firma przekaże 500 000 euro na rzecz UNHCR (Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców). Darowizna wesprze działanie humanitarne w Ukrainie i w krajach sąsiednich.

15.03.2022 | przeczytano: 139 razy

Brother Polska przekazał 50 000 złotych na konto Polskiej Akcji Humanitarnej na rzecz wsparcia uchodźców wojennych z Ukrainy.

09.03.2022 | przeczytano: 283 razy
Brother wprowadza na rynek technologię trwałego drukowania Maxidrive

Nowe urządzenia atramentowe w portfolio Brother będą wyposażone w MAXIDRIVE, technologię druku atramentowego nowej generacji, która zapewni użytkownikom wysoką prędkość drukowania.

01.03.2022 | przeczytano: 575 razy
Nowe, wydajne urządzenia do druku w formacie A3 od Brother

Brother wprowadził do swojej oferty trzy nowe atramentowe urządzenia wielofunkcyjne A3 obsługujące sieć bezprzewodową z serii MFC. Nowe modele oferują najwyższej jakości drukowanie, skanowanie, kopiowanie i faksowanie w formacie A3. Posiadają również układ drukujący MAXIDRIVE, który definiuje technologię druku na nowo i pozwala na ultraszybki, trwały i precyzyjny druk.

24.02.2022 | przeczytano: 366 razy

Firma Brother od pierwszych dni stycznia 2022 r. rozpoczęła szeroką kampanię telewizyjną, w ramach której chce wzmacniać świadomość marki u konsumentów oraz przedstawicieli małych firm (SOHO) oraz MŚP.

31.01.2022 | przeczytano: 265 razy

Za miesiąc, 25 lutego, wygasa koncesja na nadawanie kanału TVN7. Wniosek o rekoncesję został złożony ponad rok temu. Stacja spełnia wszelkie wymogi określone prawem, dopełniono także niezbędnych formalności. Bezczynność Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) działa na szkodę rynku medialnego w Polsce, uderza w widzów oraz innych nadawców i operatorów. Działanie KRRiT może doprowadzić do zamknięcia stacji TVN7 w formule, która gwarantuje bezpłatny dostęp dla widzów na terenie całego kraju.

28.01.2022 | przeczytano: 303 razy

Bank Credit Agricole wraz z agencją Just dostał nagrodę w konkursie niezależnej kreacji Kreatura oraz Złoty Miecz Klubu Twórców Reklamy. Obie nagrody za utwór „Sailing”, nagrany przez Dawida Podsiadło, Aleksandra Świerkota i Julię Pietruchę, który bank wykorzystuje w swoich reklamach.

10.12.2021 | przeczytano: 544 razy
Jakub Macyszyn awansował w agencji Good One PR

W październiku br. w agencji Good One PR na stanowisko PR Account Executive awansował Jakub Macyszyn.

29.11.2021 | przeczytano: 361 razy
Drukarka laserowa czy atramentowa

Elektroniczne wersje wielu dokumentów to z pewnością duża wygoda w obecnej sytuacji – szczególnie gdy praca hybrydowa oraz wykonywanie służbowych obowiązków na odległość z dowolnej lokalizacji zyskuje na popularności. Należy jednak pamiętać, że wiele z nich nadal musi posiadać swoje papierowe odpowiedniki. Pomimo nieustającego procesu cyfryzacji, jednym z podstawowych urządzeń biurowych nadal jest drukarka. Dlatego tak ważne jest dobranie urządzenia drukującego do indywidualnych potrzeb. Bardzo ciężko jest jednoznacznie wskazać, jaki typ drukarki jest dedykowanym rozwiązaniem do biura czy mieszkania. Zarówno modele atramentowe, jak i laserowe mają swoje grono zwolenników, ponieważ w dużym stopniu ich wybór uzależniony jest od sposobu wykorzystania i wymagań dotyczących drukowanych materiałów. Oba typy urządzeń drukujących mogą dostarczać wydruki wysokiej jakości przy zachowaniu optymalnych kosztów eksploatacji.

24.11.2021 | przeczytano: 828 razy

Każdego dnia na całym świecie ogląda się około miliarda godzin filmów publikowanych na YouTube [1]. W Polsce oglądalność filmów w serwisie generuje znaczne przychody dla twórców YouTube i innych firm (np. zajmujących się dźwiękiem, montażem, usługami itp.), co z kolei wspiera działalność gospodarczą i miejsca pracy w ich łańcuchach dostaw oraz w całej gospodarce. Oxford Economics szacuje, że w 2020 roku YouTube wniósł do polskiego PKB około 98 milionów euro oraz stworzył 11 tysięcy odpowiedników pełnoetatowych miejsc pracy.

22.11.2021 | przeczytano: 427 razy
W życiu liczy się „być” czy „mieć”? Dorociński w kampanii Santander Bank

Odkładanie pieniędzy nie zawsze jest proste, jednak przychodzi łatwiej, jeśli mamy jakiś konkretny cel. W nowej kampanii reklamowej Santander Bank Polska zachęca Polaków do sprytnego oszczędzania na swoje marzenia – łatwo i bez wyrzeczeń.

18.10.2021 | przeczytano: 695 razy

Firma Brother, producent urządzeń drukujących i technologii komunikacyjnych, przedłuża współpracę z Polską Ligą Siatkówki.

28.09.2021 | przeczytano: 391 razy

Juszes, czyli Justyna Żak, to youtuberka, instagramerka, oraz uczestniczka polskiej edycji reality show Big Brother. Influencerka, by dalej rozwijać swoje kanały społecznościowe dołączyła do LifeTube (grupa LTTM) największej sieci partnerskiej zrzeszającej twórców internetowych w Polsce. Menagerką Juszes została Justyna Zawadzka – Team Leaderka w Glow by LifeTube.

24.09.2021 | przeczytano: 275 razy

W obronie stacji TVN 28 lipca 2021 r. powstał list otwarty, pod którym podpisało się do tej pory ponad 200 dziennikarzy, w tym redaktorzy naczelni "Gazety Wyborczej", "Newsweeka", "Polityki", OKO.press, "Press" oraz "Rzeczpospolitej".

30.07.2021 | przeczytano: 1046 razy

Firma Brother, producent urządzeń drukujących i technologii komunikacyjnych oraz sponsor Polskiej Ligi Siatkówki S.A., będzie również wspierać  letnie rozgrywki PreZero Grand Prix PLS. To kolejne rozszerzenie współpracy PLS S.A. ze znaną światową marką, która była też partnerem marcowego turnieju finałowego TAURON Pucharu Polski.

26.07.2021 | przeczytano: 460 razy

Do grona klientów Good One PR dołącza Foods Brothers. Po trzymiesięcznej współpracy projektowej, dystrybutor wegańskiej żywności powierzył agencji stałą obsługę w zakresie public relations na polskim rynku.

01.07.2021 | przeczytano: 260 razy
Nowi wydawcy strony głównej Gazeta.pl

Do zespołu Gazeta.pl dołączyło dwóch nowych wydawców strony głównej. W połowie czerwca br. współpracę z portalem rozpoczął Michał Sikorski, a od początku lipca pracę w Gazeta.pl zacznie Andrzej Brzuszkiewicz.

30.06.2021 | przeczytano: 394 razy

Brother rozpoczął współpracę z firmą BlueStar – wiodącym światowym dystrybutorem rozwiązań z zakresu technologii identyfikacji cyfrowej, mobilności, punktów sprzedaży, RFID, Digital Signage i bezpieczeństwa – na rynku europejskim.

07.06.2021 | przeczytano: 170 razy
Video Brothers będzie zarządzać treściami Kino Polska TV SA na Youtube

Video Brothers – certyfikowana agencja YouTube, obsługująca ponad 320 kanałów z Polski i zagranicy, które notują łącznie ponad 190 milionów wyświetleń miesięcznie[1]* – obejmie ochroną filmy i będzie zarządzać katalogiem multimedialnym spółki Kino Polska TV SA na platformie YouTube. Dzięki współpracy z Video Brothers Kino Polska TV SA przyspieszy monetyzację swoich kanałów w tym serwisie.

07.06.2021 | przeczytano: 487 razy
Brother rozszerza swoje portfolio o dwa urządzenia wielofunkcyjne z serii Toner Benefit

Brother dodał do swojej oferty dwa urządzenia wielofunkcyjne z serii Toner Benefit – MFC-B7710DN i DCP-B7500D. Oba modele charakteryzują się wysoką prędkością druku (do 34 stron na minutę), automatycznym drukiem dwustronnym oraz tonerem o wydajności do 2 tys. stron.

20.05.2021 | przeczytano: 398 razy
Brother wspiera ochronę jeży w Polsce

W ramach tegorocznych działań z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) Brother zdecydował się na wsparcie Ośrodka Rehabilitacji Jeży w Kłodzku – „Jerzy dla Jeży”.

19.05.2021 | przeczytano: 369 razy
Brother wprowadza na rynek nowe drukarki Inkbenefit Plus

Brother zaktualizował swoje portfolio o nowe atramentowe urządzenia wielofunkcyjne, które oferują duże możliwości i wysoką wydajność. Drukarki z serii InkBenefit Plus z systemem uzupełniania zbiorników z atramentem pozwalają na wydruk nawet 15 000 stron w kolorze czarnym.

05.05.2021 | przeczytano: 2324 razy
Brother z kampanią telewizyjną. Chce dotrzeć do szerszej grupy klientów

Firma Brother z początkiem roku 2021 rozpoczęła szeroką kampanię telewizyjną, w ramach której chce budować świadomość marki.

09.02.2021 | przeczytano: 590 razy

Brother znalazł się na liście „World's Best Employers” (Najlepszych pracodawców świata) w 2020 r. organizowanej przez Forbes Magazine we współpracy z firmą Statista. Brother uplasował się na 130 miejscu wśród 750 innych firm.

23.11.2020 | przeczytano: 445 razy

Firma Brother objęła patronatem Polską Ligę Siatkówki, która prowadzi rozgrywki siatkarskiej PlusLigi, TAURON Ligi i TAURON 1. Ligi. Umowa sponsorska została podpisana na rok. Brother należy do grupy wiodących na świecie producentów wyspecjalizowanych w dziedzinie urządzeń drukujących i technologii komunikacyjnych.

05.11.2020 | przeczytano: 248 razy

Brother Industries, Ltd., światowy producent urządzeń do druku laserowego i atramentowego, został doceniony za wzornictwo, czego dowodem są trzy nagrody Good Design Award 2020 przyznane najnowszym produktom – drukarce etykiet, mobilnemu skanerowi i hafciarce wieloigłowej.

04.11.2020 | przeczytano: 383 razy
Międzynarodowy Dzień Druku: 4 ciekawostki o druku

Z okazji międzynarodowego dnia druku firma Brother przedstawia 4 ciekawe informacje, z branży druku, o których rzadko słyszymy.

22.10.2020 | przeczytano: 1086 razy
Brother będzie oferował rozwiązania Kofax Controlsuite

Brother ogłasza kolejny etap strategicznego partnerstwa z firmą Kofax, wiodącym dostawcą inteligentnego oprogramowania do automatyzacji procesów w pracy.

09.10.2020 | przeczytano: 475 razy
Jak może wyglądać druk w przyszłości?

Od chwili wynalezienia druku, do którego początkowo używano stempli a później ruchomych czcionek, jego technika podlega ciągłej innowacji. Proces stał się szybszy, precyzyjniejszy, tańszy i zdecydowanie bardziej powszechny. Urządzenia drukujące, które znamy z naszych biurek, również stale ewoluują i zmieniają swoje oblicze oraz oferowane funkcje. Wszystko po to, aby sprostać zmieniającym się potrzebom, a także wymaganiom współczesnego konsumenta. W dobie tak dynamicznych transformacji cyfrowych w ostatnim czasie, jak może wyglądać druk w najbliższych dekadach?

16.09.2020 | przeczytano: 735 razy (komentarzy: 1)

Spółka Brother została włączona do cieszącego się światową renomą indeksu FTSE4Good Index Series ESG investment, który monitoruje działania firm pod kątem reprezentowanych standardów i prowadzonych aktywności na rzecz ochrony środowiska, odpowiedzialności społecznej i ładu korporacyjnego.

21.08.2020 | przeczytano: 460 razy

Spółka Brother została włączona do cieszącego się światową renomą indeksu FTSE4Good Index Series ESG investment, który monitoruje działania firm pod kątem reprezentowanych standardów i prowadzonych aktywności na rzecz ochrony środowiska, odpowiedzialności społecznej i ładu korporacyjnego.

12.08.2020 | przeczytano: 298 razy

Pandemia koronawirusa wymusiła na przedsiębiorcach wdrożenie dodatkowych obostrzeń, w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa zarówno swoim pracownikom, jak i klientom. Każda przestrzeń, czy to hala magazynu, biuro czy też sala restauracyjna musi zostać dostosowana do panujących regulacji – w zależności od specyfiki miejsca przedsiębiorcy spotykają się z innymi wyzwaniami. Jednak zachowanie odpowiedniej odległości, zakrywanie ust i nosa oraz konieczność dezynfekcji dłoni obowiązuje w większość organizacji i firm. Należy zauważyć, że w ferworze codziennej pracy mogą one umknąć uwadze pracowników czy też gości, dlatego szczególnie ważne jest przypominanie o „regułach gry” podczas pandemii i przygotowanie odpowiedniego oznaczenia, które będzie czytelne, widoczne i przede wszystkim sanitarne. Warto zadbać, aby ta komunikacja nie była nachalna, lecz skuteczna – dlatego należy zastanowić się nad formą graficzną.

23.07.2020 | przeczytano: 550 razy
Prof. Jerzy Hausner: co dalej z polską gospodarką?

Były wicepremier, minister gospodarki i pracy oraz członek Rady Polityki Pieniężnej był gościem kolejnego webinarium z cyklu organizowanego przez ERGO Hestię. Podczas wirtualnego spotkania prognozował, co w najbliższym czasie czeka polską gospodarkę i które segmenty najbardziej odczują pandemię. Na szczęście nie brakowało również dobrych wiadomości.

29.05.2020 | przeczytano: 686 razy
Brother przekazał 97 tys. zł na walkę z koronawirusem

Brother przeprowadził akcję „Razem przeciwko Covid-19 | Dołącz do nas”. Dealerzy, którzy nabyli produkty biznesowe objęte promocją przyczynili się do przekazania 97 780 zł na rzecz wsparcia walki z pandemią koronawirusa w Polsce.

21.05.2020 | przeczytano: 427 razy
Brother: „Razem przeciwko Covid-19 | Dołącz do nas”

Brother uruchamia akcję „Razem przeciwko Covid-19 | Dołącz do nas”. Dealerzy, którzy od 14 kwietnia do 15 maja 2020 r. kupią dedykowane biznesowi modele Brother z dystrybucji, przyczynią się do wsparcia walki z epidemią koronawirusa.

29.04.2020 | przeczytano: 412 razy

Brother Polska jak co roku, chce wesprzeć lokalne społeczeństwo. W związku z pandemią firma zdecydowała się wesprzeć lekarzy i personel medyczny w walce z wirusem COVID-19 i przekazać niezbędny sprzęt ochronny do instytucji opieki zdrowotnej.

22.04.2020 | przeczytano: 258 razy
Jak dobrać kolor do logo marki?

Kolor może mieć znaczący wpływ na decyzje zakupowe. Za pomocą wzroku dociera do nas aż 80% ogółu informacji – co za tym idzie, konsument ocenia produkt w dużej mierze na podstawie tego, co zobaczy. Według badań przeprowadzonych przez M. Castelhano i J. Hendersona, nasz mózg o wiele lepiej rozumie i zapamiętuje obraz w oryginalnych kolorach. Co więcej, zbyt duża ilość barw spowoduje, że nasz przekaz będzie chaotyczny i nieczytelny. W końcu to kolor jest zauważany przez otoczenie jako pierwszy. Badania University of Loyola, wskazują, że barwy mogą zwiększyć rozpoznawalność marki aż o 80% - dlatego też warto wykorzystać ich potencjał.

19.03.2020 | przeczytano: 1465 razy
1 2 3
Strona 1/6 (artykułów: 286)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764