logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Brother: najczęściej komentowane

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 285

Facebook Live, czyli możliwość dzielenia się ważnym wydarzeniem z życia w momencie jego trwania, to funkcja niedawno wprowadzona przez Facebook. Oprócz tego portal dopuścił kilka kreatywnych opcji, takich jak możliwość oglądania publicznych transmisji z całego świata, wyrażanie emocji podczas nich, czyli latające Facebook Reactions czy jeżdżenie palcem po mapie i odkrywanie na żywo publicznych transmisji pochodzących z różnych rejonów świata (Mapa Live).

13.04.2016 | przeczytano: 861 razy (komentarzy: 17)
Trzy monochromatyczne drukarki Brother

Firma Brother zaprezentowała trzy nowe monochromatyczne drukarki laserowe klasy biurowej. Nowe urządzenia to rozwiązania dla użytkowników, którzy potrzebują niezawodnego sprzętu oferującego wysoką prędkość i wydajność druku oraz niskie koszty eksploatacji.

09.06.2016 | przeczytano: 915 razy (komentarzy: 3)
Drukarki Brother - postępowanie UOKiK

Czy ceny drukarek marki Brother były w Polsce ustalane w niedozwolony sposób, a konsumenci płacili drożej za te produkty? UOKiK wszczął postępowanie dotyczące naruszenia prawa konkurencji. Za takie praktyki grozi kara finansowa do 10 proc. obrotu przedsiębiorcy.

12.10.2018 | przeczytano: 713 razy (komentarzy: 2)
Zmiany w komunikacji i wizerunku pracowni stolarskiej BS Brothers

Marka BS Brothers jest znana odbiorcom usług projektowych (zabudowy drewniane, meble) i stolarskich w Małopolsce i na Śląsku. Firma realizuje zamówienia na meble i zabudowy na wymiar także dla innych krajów europejskich, a przykładowo obecnie trwają prace dla klientów w czeskim Brnie.

11.07.2022 | przeczytano: 460 razy (komentarzy: 1)

Istnieje kilka odmian sztywnych materiałów z tworzywa sztucznego, dostępnych dla zastosowań zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych w reklamie wizualnej.
Dwie z nich należą do szerokiej kategorii płyt piankowych, podczas gdy trzecia jest odmianą tektury falistej, wykonaną z tworzywa sztucznego.
Pojęcia "płyta piankowa" używa się często w odniesieniu do lekkich płyt z rdzeniem polistyrenowym. Jednakże - głównie ze względów technologicznych - producenci zwykli stosować to określenie również do wytłaczanych płyt z PCV pienionego.

03.02.2001 | przeczytano: 10543 razy (komentarzy: 1)
Brother DCP-J4110DW: najmniejsza drukarka wielofunkcyjna A3

Firma Brother prezentuje najnowsze i zarazem najmniejsze atramentowe urządzenie wielofunkcyjne oferujące druk w formacie A3. Funkcje drukowania, kopiowania i skanowania zamknięte w eleganckiej obudowie – oto model DCP-J4110DW. Jest to kolejne urządzenie  z przełomowej serii Print 3.0.

18.04.2013 | przeczytano: 11205 razy (komentarzy: 1)
Co-branding i licencjonowanie jako jedna ze strategii zarządzania marką

Zakłady Mięsne Henryk Kania są jednym z bardziej liczących się w Polsce zakładów przetwórstwa mięsnego. Na ofertę firmy składają się także produkty dedykowane dzieciom. Licencja na markę pochodzi od Disneya.

05.04.2012 | przeczytano: 2726 razy (komentarzy: 1)
Jak może wyglądać druk w przyszłości?

Od chwili wynalezienia druku, do którego początkowo używano stempli a później ruchomych czcionek, jego technika podlega ciągłej innowacji. Proces stał się szybszy, precyzyjniejszy, tańszy i zdecydowanie bardziej powszechny. Urządzenia drukujące, które znamy z naszych biurek, również stale ewoluują i zmieniają swoje oblicze oraz oferowane funkcje. Wszystko po to, aby sprostać zmieniającym się potrzebom, a także wymaganiom współczesnego konsumenta. W dobie tak dynamicznych transformacji cyfrowych w ostatnim czasie, jak może wyglądać druk w najbliższych dekadach?

16.09.2020 | przeczytano: 735 razy (komentarzy: 1)
Wytrzymałe termiczne drukarki paragonów i etykiet od Brother

Brother wprowadza na rynek serię przenośnych drukarek paragonów i etykiet przeznaczoną do eksploatacji w wymagających warunkach. Dzięki wysokiej prędkości druku i wytrzymałej konstrukcji modele spełniają wymagania przedsiębiorstw z sektorów takich jak logistyka, magazynowanie i handel, jak również służb bezpieczeństwa publicznego.

01.06.2017 | przeczytano: 494 razy (komentarzy: 1)

Wzrost ilości dróg ekspresowych i autostrad, a także rosnąca liczba posiadaczy samochodów spowodowały zagęszczenie stacji benzynowych w naszym kraju. Jednak czasy, gdy oferowały one jedynie możliwość zatankowania auta już dawno minęły. Dziś przypominają raczej niewielkie, ale w pełni wyposażone markety ze specjalnie projektowaną kawiarnią, restauracją, miejscem na wypoczynek, a nawet z paczkomatami. Szeroka oferta i większa liczba odwiedzających sprawia, że dziś wśród sieci paliwowych bardziej niż kiedykolwiek wcześniej istotne jest budowanie pozytywnych doświadczeń klienta (customer experience) i jego lojalności wobec danej marki.

04.05.2015 | przeczytano: 1990 razy (komentarzy: 1)
1 2 3
Strona 1/29 (artykułów: 285)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764