logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Carrefour: najczęściej komentowane

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 162
Korupcja w sieciach handlowych: Promocja towaru za łapówkę

Prokuratura Apelacyjna we Wrocławiu oskarżyła 26 osób o korupcję w kilku dużych sieciach handlowych. W zamian za łapówki osoby pełniące funkcje kierownicze w sieciach handlowych miały podpisywać umowy preferujące produkty konkretnych firm.

10.01.2016 | przeczytano: 997 razy (komentarzy: 16)
Program „Mądrzejemy z Katarzyną Bosacką” z koncepcją i strategią od Brandtime

Pierwszy odcinek nowego programu pt. „MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką”, którego autorem koncepcji jest Dom Kreatywnego Contentu BrandTime, trafi pod koniec października na antenę TVN, TTV oraz do serwisu Player.pl. Podobnie, jak przy innych projektach, także i w tym BrandTime opiekuje się nim w sposób kompleksowy – począwszy od zaplanowania strategii i kreacji, przez zakup mediów, na kontroli bieżących działań i ich ewaluacji kończąc. Wszystko dzięki unikalnemu know-how oraz bazując na wieloletnim doświadczeniu.

14.10.2020 | przeczytano: 509 razy (komentarzy: 6)
Artykuły z cyklu Portfolio

Agencja Reklamowa AVAYO ogłasza konkurs na grafika kreatywnego. Do konkursu zaproszeni są studenci i absolwenci wyższych uczelni. Nagrodą jest dwumiesięczny staż w AVAYO, dający możliwość zdobycia nowego doświadczenia i poznania zasad pracy agencji reklamowej.

17.06.2007 | przeczytano: 5036 razy (komentarzy: 2)
Divante dla nowej marki Magdy Gessler - MG home

Magda Gessler stworzyła markę MG home, o której mówi od wymagającej dla wymagających. Na markę MG home składają się: cztery profesjonalne linie garnków i rondli, dwa rodzaje patelni do smażenia, podgrzewania, grillowania oraz wykańczania dań, noże, eleganckie akcesoria kuchenne - zarówno ze stali nierdzewnej, jak i z wysokiej jakości ekologicznego bambusa. Divante przygotowało sklep internetowy i zrealizuje kampanię sprzedażową nowej marki.

15.10.2012 | przeczytano: 1341 razy (komentarzy: 1)
Nowy design Galerii MorenaZobacz fotorelację

20 maja br. została otwarta dla klientów zmodernizowana Galeria Morena w Gdańsku. Zakończona rozbudowa i rekomercjalizacja była najważniejszą inwestycją firmy Carrefour w Polsce w 2016 roku. Temu unikatowemu projektowi towarzyszyły również liczne zmiany architektoniczne, opracowane przez biuro projektowe Arkon Studio oraz autorską pracownię Katarzyny Jeske-Jonkisz – Design Plus.

21.06.2016 | przeczytano: 937 razy (komentarzy: 1)
Artykuły z cyklu Portfolio
Act For Food: Carrefour zachęca do lepszego jedzenia

Carrefour wprowadza nową globalną platformę komunikacyjną – Act For Food. W ramach tej platformy będzie promował konkretne działania, których celem jest zachęcenie konsumentów do tego, by jeść lepiej. Nowa komunikacja to element aktualnej strategii Carrefour, który pragnie stać się światowym liderem w dostarczaniu najwyższej jakości żywności w przystępnych cenach.

12.09.2018 | przeczytano: 950 razy (komentarzy: 1)

Koncern Clear Channel wygrał międzynarodowy przetarg na tzw. "meble miejskie", ogłoszony przez grupę Carrefour. Stał się tym samym jej wyłącznym partnerem przy rozbudowie systemu informacyjno - reklamowego oraz sprzedaży powierzchni reklamowych. Jest to największy kontrakt w historii reklamy zewnętrznej.

11.07.2001 | przeczytano: 829 razy

Od rozpoczęcia działalności ośrodków lokalnych, Instytut Monitorowania Mediów pozyskał kilkudziesięciu nowych klientów. Nowa usługa, jaką jest monitoring prasy lokalnej w dniu wydania gazet, spotkała się z uznaniem najbardziej wymagających firm i instytucji.

30.04.2003 | przeczytano: 1805 razy
Philips Adtraxion – nowy wymiar reklamy wizualnej w sklepie

Philips wspólnie z firmą reklamową Macro Art Poland rozpoczął pod koniec września 2005 pilotażowy projekt telewizji wewnątrzsklepowej w hipermarkecie Carrefour Wileńska w Warszawie. Na dużych monitorach plazmowych i LCD Philips działających w systemie Adtraxion stworzonym przez firmę Philips emitowane będą spoty reklamowe.

07.10.2005 | przeczytano: 988 razy

Właśnie ruszyła kampania promocyjna wspierająca launch nowej linii produktów do stylizacji włosów marki Sunsilk Styling przygotowana przez Euro RSCG 4D dla Unilever Polska. Głównym celem promocji jest zapoznanie konsumentów z nową gamą produktów do stylizacji włosów oraz zwiększenie sprzedaży produktów Sunsilk Styling.

11.10.2005 | przeczytano: 472 razy
1 2 3
Strona 1/17 (artykułów: 162)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764