logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Castrol: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 42
Bartosz Ostałowski ambasadorem Monster Energy

Bartosz Ostałowski to jedyny na świecie profesjonalny kierowca sportowy, który prowadzi samochód stopą. W 2015 roku zadebiutował w Driftingowych Mistrzostwach Polski, a 4 lata później zdobył tytuł Driftingowego Wicemistrza Polski w klasie PRO2. W ostatnim sezonie Bartosz zajął 4. miejsce w klasyfikacji generalnej klasy Semi Pro. Poprzez swoje aktywności pokazuje, że niemożliwe nie istnieje, a ograniczenia są tylko w naszych głowach. Jest żywym przykładem na to, że połączenie pasji i determinacji pozwala osiągać ogromne sukcesy pomimo przeszkód.

26.01.2024 | przeczytano: 406 razy
Q Service Castrol startuje z nową kampanią. W roli głównej – Bartosz Ostałowski

Sieć warsztatów samochodowych Q Service Castrol ruszyła z nową kampanią wizerunkową, z drifterem Bartoszem Ostałowskim, ambasadorem marki. Działania obejmują produkcję materiałów video, które będą udostępniane w mediach społecznościowych marki oraz publikowane w ramach kampanii online i social media (Facebook, Instagram, YouTube). Za ich realizację odpowiada agencja 360° Czomolungma Kolektyw.

07.08.2023 | przeczytano: 474 razy

Marka Traficar, najpopularniejsza platforma carsharingowa w Polsce, powierzyła agencji Walk PR kompleksową obsługę public relations, kontakty z mediami i działania z zakresu influencer marketingu.

23.05.2023 | przeczytano: 420 razy

Euvic Digital (Grupa Euvic Performance) odpowiada za najnowsze działania w kanałach social media marek Q Service Castrol i Motointegrator (firma Inter Cars).

06.02.2023 | przeczytano: 854 razy
Q Service Castrol stawia na nowe formy promocji i komunikacji

Sieć serwisów samochodowych Q Service Castrol nawiązała współpracę z twórcą kanału YouTube’owego Sprawdzam Jak. Efektem działań jest materiał filmowy, zrealizowany w jednym z warszawskich warsztatów należących do konceptu sieciowego. Prowadzący Dymitr Błaszczyk wcielił się w rolę mechanika i pod okiem mentora wykonywał naprawy samochodów. To już kolejna niestandardowa kooperacja marki – została ona także Partnerem jednego z odcinków publikowanych na kanale Povagowani.

26.10.2022 | przeczytano: 671 razy
Klaudia Jamróz awansuje na Influencer Marketing Managera w agencji Labcon

Klaudia Jamróz awansuje na stanowisko Influencer Marketing Managera. Będzie rozwijać zespół Influencer Marketingu w strukturach agencji digitalowej Labcon należącej do Group One.

05.05.2021 | przeczytano: 733 razy
Opus B 4Corporate – agencja uruchamia nową usługę

Opus B rozszerza portfolio swoich usług o działania strategiczno-konsultingowe oraz komunikacyjne dla dużych firm i korporacji.

23.04.2021 | przeczytano: 411 razy
Castrol i BP przypominają o sprawdzaniu poziomu oleju

Na stacjach paliw bp pojawiły się podświetlane infostandy Castrol promujące samodzielne sprawdzanie i uzupełnianie poziomu oleju. Kod QR znajdujący się na infostandzie prowadzi do filmu prezentującego, jak ważne jest utrzymanie odpowiedniego poziomu oleju w silniku.

26.02.2021 | przeczytano: 771 razy
Kampanie reklamowe w grach

Gaming marketing to bardzo szeroka kategoria oparta na promocji marek poprzez tematykę gier. Tworzenie aktywacji wokół transmisji esportowych, współprace z gamingowymi influencerami czy dedykowane formaty są dość znaną i bardzo skuteczną metodą łączenia marek z gamingiem. Jednak, by dotrzeć prezycyjnie do społeczności i zintegrować się z nią, warto starać się osiągnąć złoty środek we współpracy na linii marka vs świat gier - czyli pojawić się w samej grze.  

25.02.2021 | przeczytano: 1481 razy
Q Service Castrol rusza z nową kampanią

Q Service Castrol nie zwalnia tempa. Sieć przygotowała nową, letnią odsłonę kampanii „Asy Serwisowe”, która ma na celu zachęcić kierowców do korzystania z usług serwisów zrzeszonych w jej strukturach.

30.07.2020 | przeczytano: 964 razy
„Asy Serwisowe” w kampanii Q Service Castrol

Rusza nowa kampania wizerunkowa, zachęcająca kierowców do odwiedzania serwisów zrzeszonych w sieci Q Service Castrol. Twarzami akcji „Asy Serwisowe” zostali reprezentanci Polski w siatkówce – Zbigniew Bartman i Piotr Gruszka. Pierwsze emisje reklam zostały zaplanowane już na listopad.

04.11.2019 | przeczytano: 999 razy
Kalendarz Inter Cars 2019

Piękne samochody, egzotyczne destynacje i zjawiskowe kobiety – to główne elementy, które wyróżnić można w najświeższej edycji kalendarza Inter Cars. Już niedługo klienci dystrybutora będą mogli delektować się hipnotyzującymi planszami, stworzonymi na nadchodzący rok.

29.11.2018 | przeczytano: 3247 razy
Aplikacja Castrol: Trade Show Marketing w nowoczesnym wydaniu

Branżowe targi wystawiennicze nadal przyciągają rzesze zainteresowanych, a wśród marketerów są jedną z najpopularniejszych form promocji produktów czy usług. Ale do zbudowania pożądanego wizerunku, zwrócenia uwagi odwiedzających i partnerów biznesowych, nie wystarczy już samo stoisko, hostessy i darmowe gadżety reklamowe. Nowoczesny trade show marketing to spore wyzwanie eventowe, ale odpowiednio dobrane narzędzia zagwarantują sukces i przyniosą wymierne efekty, co z powodzeniem udawania marka Castrol.

11.10.2018 | przeczytano: 1347 razy
Edyta Kowal nową CMO w Prowly

Awans w zespole marketingowym warszawskiego startupu dla PR-owców.

07.08.2018 | przeczytano: 721 razy
Bartek Ostałowski został ambasadorem Inter Cars

Inter Cars, dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej, pogłębia dotychczasową współpracę z Bartkiem Ostałowskim. Drifter będzie twarzą nadchodzących kampanii polskiej firmy.

05.04.2018 | przeczytano: 1806 razy
Schulz brand friendly strategicznie powiększa zespół

Na pokładzie agencji Schulz brand friendly pojawili się nowi stratedzy – Władysław Foltyński i Agata Burnatowska oraz digital specialist – Natalia Bobrowska.

14.02.2017 | przeczytano: 745 razy
Zmiany w pionie sprzedaży Grupy Netsprint

Z początkiem 2017 roku Grupa Netsprint wprowadza nową strukturę pionu sprzedaży. Obejmuje ona wyodrębnienie działów odpowiedzialnych za realizację budżetów w poszczególnych obszarach działalności Grupy: performance, content marketing, big data, email marketing, mobile, strategy sales i campaign management

23.01.2017 | przeczytano: 1170 razy
Castrol: kampania Magnatec Stop - Start

Castrol, jeden z wiodących na świecie producentów środków smarnych, ogłosił dziś wdrożenie zintegrowanej kampanii marketingowej obejmującej: serię materiałów video, reklamę zewnętrzną, cyfrową, social media i PR, stanowiącej wsparcie dla wprowadzenia oleju Castrol MAGNATEC STOP-START.

17.10.2016 | przeczytano: 856 razy
Havas Media z nowym Digital Business Development Directorem

Bartosz Sikora obejmie od 1 lipca 2016 r. stanowisko Digital Business Development Directora w agencji mediowej Havas Media Group, zastępując Roberta Bernaciaka.

19.04.2016 | przeczytano: 930 razy
Tajemniczy klient Castrol: Finał promocji oleju Magnatec

W połowie grudnia zakończyła się trwająca od wiosny akcja promocyjna związana z olejem Castrol Magnatec, kierowana do warsztatów nieautoryzowanych, sklepów i hurtowni motoryzacyjnych. Wszyscy mechanicy i sprzedawcy, którzy polecili tajemniczemu klientowi olej Castrol Magnatec, otrzymali bluzy zespołu rajdowego Volkswagen Motorsport.

30.12.2015 | przeczytano: 717 razy
Edyta Kowal w Prowly

Do zespołu tworzącego aplikację Prowly dołączyła właśnie Edyta Kowal, która objęła stanowisko content managera i odpowiedzialna będzie za rozwój mediów własnych marki.

22.09.2015 | przeczytano: 963 razy
Insignia zasila dział kreacji

Do zespołu agencji INSIGNIA dołączyli: Maciej Rakowski, zajmując stanowisko Senior Art Directora oraz Olga Piech, Copywriter.

07.05.2015 | przeczytano: 1130 razy
Promocja Castrol Magnatec

Firma Castrol rozpoczyna akcję promocyjną oleju Magnatec w warsztatach nieautoryzowanych i sklepach motoryzacyjnych.

13.04.2015 | przeczytano: 542 razy
MP Power Awards: nagrody branży eventowej rozdaneZobacz fotorelację

Podczas MP Power Night – finału MP Power Awards i konkursu towarzyszącego Kreatywny Roku Branży Eventowej poznaliśmy tegorocznych laureatów, nagrodzone projekty i obiekty eventowe.

15.05.2014 | przeczytano: 7996 razy (komentarzy: 1)
Druga odsłona outdoorowej kampani Castrol Edge

Ruszyła kampania reklamowa promująca olej Castrol EDGE. Trwające miesiąc działania obejmą nośniki zewnętrzne w ośmiu polskich miastach.

02.04.2014 | przeczytano: 585 razy
Neymar promuje produkty Castrol

Reprezentant Brazylii i piłkarz FC Barcelona, Neymar da Silva Santos Junior, został ambasadorem marki Castrol, sponsora mistrzostw świata w piłce nożnej 2014 FIFA World Cup.

24.03.2014 | przeczytano: 948 razy

Do portfolio Klientów agencji interaktywnej Kalicińscy.com dołączyła marka Castrol, producent olejów syntetycznych Castrol EDGE.

19.03.2014 | przeczytano: 1128 razy

Do zespołu Tribal DDB dołączył Michał Gołębiowski, który objął stanowisko kierownika produkcji. Michał posiada 12 letnie doświadczenie w branży interactive i nowych technologii.

17.09.2012 | przeczytano: 1205 razy

Z początkiem czerwca do kreacji Tribal DDB dołączył Piotr Cichoński. Wcześniej przez 2,5 roku pracował na pozycji Junior Art Director w Ogilvy Interactive. W Tribal DDB objął nowo utworzone stanowisko Digital Creative.

06.06.2012 | przeczytano: 1085 razy
Driftingowy mistrz Polski Paweł Trela promuje markę Castrol Edge

W marcu Paweł Trela podpisał umowę na promowanie marki olejowej Castrol EDGE na zawodach Driftingowego Pucharu Polski 2012.

05.04.2012 | przeczytano: 5231 razy

Na kanale Castrol w serwisie YouTube.com pod adresem http://youtu.be/9ESWRmc6Sek można obejrzeć film pokazujący kulisy produkcji billboardów sponsorskich z udziałem Jerzego Dudka. Polski bramkarz występuje w kampanii promującej nowy olej Castrol EDGE.

06.03.2012 | przeczytano: 632 razy

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez On Board PR i Instytut Badania Opinii Homo Homini, markami, z którymi najbardziej Polakom kojarzy się reprezentacja Polski są Biedronka oraz Nike. Marką najczęściej wskazywaną spontanicznie, z którą kojarzy nam się reprezentacja Polski jest Biedronka. Blisko co czwarty badany skojarzył Biało-Czerwonych z siecią tych sklepów. Tę markę sklepów wskazało 25 proc. badanych. Istotny procent Polaków wie także, w stroje jakiej marki ubrani są nasi reprezentanci. Firma Nike kojarzona jest z reprezentacją przez 18 proc. Polaków.

21.02.2012 | przeczytano: 1305 razy
Nowa kampania Castrol EDGE z Jerzym Dudkiem

20 lutego rozpoczęła się emisja nowych spotów sponsorskich promujących Castrol EDGE. Kampanię, której głównym bohaterem jest Jerzy Dudek, przygotowała Gruppa 66 Ogilvy na zlecenie Castrol, oficjalnego sponsora UEFA Euro 2012.

20.02.2012 | przeczytano: 1360 razy

Ogilvy Interactive – agencja e-marketingowa, należąca do Ogilvy Polska, grupy spółek świadczących usługi marketingu 360 – otrzymała tytuł Agencji Interaktywnej Roku 2010. Wyróżnienie zostało przyznane w dorocznym rankingu, organizowanym przez redakcję uznanego na rynku magazynu Media i Marketing Polska, przy współpracy z instytutem badawczym Millward Brown SMG/KRC.

27.09.2011 | przeczytano: 2558 razy
IRR dla Castrol Polska

''Wytypuj i wygraj'' to hasło nowej kampanii reklamowej olejów Castrol. Adaptacja jesiennej strategii, nawiązującej do rajdów WRC została przygotowana przez Instytut Rozwoju Reklamy.

29.09.2010 | przeczytano: 1458 razy

Na zlecenie Castrol Polska Instytut Rozwoju Reklamy przygotował działania promocyjne połączone z loterią konsumencką, której celem jest promowanie produktów marki wśród dystrybutorów oraz klientów końcowych.

22.04.2010 | przeczytano: 907 razy

Firma Styx Bis, działająca w branży gastronomicznej współpracuje z Neuron Agencją Public Relations. W ramach umowy agencja opracowała strategię komunikacji dla nowego warszawskiego lokalu spółki, który otworzył podwoje 18 października – Sketch Bistro/Restauracji. Umowa obejmuje również konsultacje w zakresie prowadzenia działań komunikacyjnych do końca 2008 roku.

07.11.2008 | przeczytano: 1008 razy

Gruppa66 Ogilvy przygotowała nową kampanię dla firmy Castrol Lubricants. Agencja zaadaptowała do polskich warunków dynamiczną kreację stworzoną przez Ogilvy New York prezentującą właściwości oleju Castrol Edge.

16.04.2008 | przeczytano: 1377 razy

Producent odzieży dziecięcej i młodzieżowej Hurtimex S.A. właściciel marek tup-tup i HOOP rozpoczął współpracę z Neuron Agencją Public Relations, która przygotowała program działań dla spółki przed debiutem na NewConnect. Firma planuje prywatną emisję akcji na przełomie marca i kwietnia.

06.03.2008 | przeczytano: 984 razy
Leszek Kuzaj reklamuje Castrol Edge

2 kwietnia rozpoczęła się nowa kampania reklamowa olejów Castrol Edge, przeznaczonych dla wymagających kierowców. Kampania będzie przebiegała pod hasłem „Castrol Edge. Nie ma lepszego oleju”. Castrolowi swojego wizerunku użyczy czterokrotny rajdowy mistrz Polski, Leszek Kuzaj. Na plakatach i w prasie ujrzymy także jego Subaru Impreza STi SPRT.

10.04.2007 | przeczytano: 5799 razy

Castrol Lubricants, lider rynku olejów samochodowych, podpisał umowę na obsługę komunikacyjną z Neuron Agencją Public Relations.

23.03.2007 | przeczytano: 664 razy

Infinity Group zrealizowała cztery nowe projekty: dla firm z branży finansowej, motoryzacyjnej oraz z segmentu sport-lifestyle. Firma rozpoczęła współpracę z kolejną instytucją finansową, CitiFinancial i wdrożyła projekty dla Citibank Handlowy oraz marek Castrol i Puma.

05.01.2006 | przeczytano: 1261 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 42)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764