logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Coca-Cola: najczęściej komentowane

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 236
Brytyjskie władze wzywają do bojkotu świątecznej kampanii Coca-Coli

Brytyjski resort zdrowia zaapelował do lokalnych władz i centrów handlowych, aby zakazały wizyt promocyjnych bożonarodzeniowych ciężarówek Coca-Coli ze względu na niekorzystny wpływ cukru zawartego w napojach na rozwój próchnicy i otyłości wśród dzieci.

08.12.2017 | przeczytano: 1111 razy (komentarzy: 67)
Ciężarówki Coca-Cola zakreślą na mapie Polski kształt serca

Z początkiem grudnia w podróż po Polsce ruszą świąteczne ciężarówki Coca-Cola. Charakterystyczne czerwone pojazdy odwiedzą 32 miasta, przy czym jedno wskażą w głosowaniu sami internauci. Trasa obejmuje przede wszystkim te miejscowości, których dotychczas świąteczny konwój nigdy nie odwiedził. Trasa ciężarówek zakreśli na mapie kształt serca. Podczas eventów czeka mnóstwo niespodzianek, także dla miłośników wirtualnej rzeczywistości.

21.11.2017 | przeczytano: 491 razy (komentarzy: 15)
Podsumowanie Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań

Ponad 160 wystawców, tysiące gadżetów reklamowych, różnorodne maszyny drukarskie i oryginalne opakowania - to wszystko dla prawie 4 tys. zwiedzających – tak można podsumować 6. edycję Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań, które w tym roku odbyły się w nowej, połączonej formule.

26.09.2014 | przeczytano: 2238 razy (komentarzy: 12)
Kosmiczne reklamy?

Aleksander Lavrynow, rosyjski projektant statków kosmicznych opatentował urządzenie, które pozwoli umieszczać w kosmosie reklamy widoczne z Ziemi.

17.03.2004 | przeczytano: 3835 razy (komentarzy: 6)
Znak promocyjny Wojska Polskiego za 22 tys. zł...

Polska armia ma pierwszy w swojej historii znak promocyjny - podaje "Dziennik". Chcielibyśmy, alby w przyszłości był powszechnie rozpoznawalny, Tak jak Coca-Cola czy WOŚP - planuje Michał Łazowski z departamentu promocji MON.

14.08.2009 | przeczytano: 6507 razy (komentarzy: 4)
Kampania PGE: Czy Powstanie Warszawskie dobrze komponuje się na reklamie?

Tuż przed 73 rocznicą Powstania Warszawskiego wydarzenie to zostało wykorzystane przez PGE w firmowej reklamie. Zawłaszczenie przez państwową spółkę wizerunku powstańca i płonącej Warszawy na użytek reklamowego visualu wywołało oburzenie i zażenowanie.

31.07.2017 | przeczytano: 1141 razy (komentarzy: 3)

Za kilka tygodni kupowanie komputerów i elektroniki w Polsce nie będzie już takie samo, jak wcześniej – zapowiada sieć salonów Komputronik. Dzięki nowej strategii sprzedaży potencjalni klienci będą mogli bawić się nowoczesnymi technologiami – brać je w ręce, próbować ich możliwości w praktycznym działaniu, a także dobrze spędzać czas na polskich premierach światowych hitów z udziałem gwiazd rozrywki. Swoistym symbolem zmian będą nowe, otwarte półki, które dadzą swobodny dostęp do prezentowanych produktów. Pierwszy salon w nowej formule zostanie otwarty w Poznaniu we wrześniu br. Niedługo potem ruszy kolejny, w Warszawie.

02.09.2011 | przeczytano: 2028 razy (komentarzy: 2)
Naming produktów spożywczych: jak wyróżnić markę unikalną nazwą

Produkty nie mają szans na sukces rynkowy bez unikalnej i wyróżniającej nazwy – naming produktów jest często kluczem do efektywnego marketingu. Stale rośnie konkurencyjność naszego rynku. Jako znaki unijne zarejestrowano już ponad milion marek. Wiele lokalnych marek planuje ekspansję poza granice naszego kraju. Na co zwrócić uwagę dobierając nazwę dla produktów?

15.01.2012 | przeczytano: 1885 razy (komentarzy: 2)
Męskie Granie triumfuje na Youtube

Zwycięzcą najnowszego zestawienia ponownie został klip Męskiego Grania, „Nieboskłon”, który znalazł się w rankingu już po raz trzeci z rzędu! Na drugim miejscu również pojawiło się wideo muzyczne z kolejną odsłoną Legend Polskich Allegro, Kocham wolność - Cover. Matheo & Damian Ukeje. Podium zamyka Biedronka i sympatyczny Gang Świeżaków. Do rankingu trafiła także niespotykana wersja ulubionego deseru użytkowników w wykonaniu Karola Okrasy i iluzjonisty „Y”, a także siódmy odcinek serialu Storyline Coca-Coli.

28.09.2017 | przeczytano: 434 razy (komentarzy: 2)
Życie przerosło reklamę

Reklamowe porady językowe: Życie przerosło reklamę

Motto: Kiedy dwoje mówi to samo, to to nie jest to samo...

Wiele jest przykładów haseł reklamowych (czy też cytatów z reklam), którym życie nadało inny, nowy i nieoczekiwany dla twórcy sens. Przy czym trzeba zaznaczyć, że nie zawsze samo życie ośmiesza lub przekształca hasło reklamowe – czasami czyni to zawistna, złośliwa i bezlitosna konkurencja.

20.12.2004 | przeczytano: 26432 razy (komentarzy: 1)
Artykuły z cyklu Reklamowe porady językowe
1 2 3
Strona 1/24 (artykułów: 236)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764