logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Communication Unlimited: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 168
Communication Unlimited dla Suzuki z kampanią silników zaburtowych

Popyt na silniki zaburtowe rośnie z dnia na dzień, a wakacyjne miesiące to niezaprzeczalnie najbardziej sprzyjający okres dla głodnych przygód wielbicieli wody. Ruszyła kampania silników zaburtowych Suzuki autorstwa Communication Unlimited.

19.07.2021 | przeczytano: 223 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Kampania wizerunkowa Invest Komfortu

„Twórcy czasu i przestrzeni” – to tytuł cyklu filmów, który jest częścią kampanii wizerunkowej dewelopera Invest Komfort, oferującego mieszkania premium w Gdyni, Gdańsku i Sopocie.

08.07.2021 | przeczytano: 279 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Telewizyjna kampania Suzuki Swace

Agencja Communication Unlimited przygotowała telewizyjną reklamę nowego modelu Suzuki – Swace, która od 6 kwietnia będzie obecna w TVP, TVN i Polsacie.   

01.04.2021 | przeczytano: 229 razy
„Suzuki Show” - kampania reklamowa Suzuki

Rusza nowa kampania reklamowa samochodów Suzuki z napędem hybrydowym pod nazwą „Suzuki Show. Czas hybryd”. Jej twarzami są znani dziennikarze motoryzacyjni i eksperci branży - Rafał Jemielita i Jarek Maznas. Koncept kreatywny przygotowała agencja Communication Unlimited

18.02.2021 | przeczytano: 626 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
„Mamy to!” - nowa kampania Blue City

Ruszyła kampania informacyjna przedstawiająca Centrum Handlowe Blue City, jako miejsce, gdzie można zrobić sprawnie różnorodne zakupy i załatwić wiele spraw w komfortowych warunkach. Kampanię przygotowała agencja Communication Unlimited.

08.02.2021 | przeczytano: 233 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Ruszyła kampania Velvet Care autorstwa Communication Unlimited

Agencja Communication Unlimited przygotowała kampanię o działaniach firmy Velvet Care na rzecz środowiska naturalnego. Spoty reklamowe są obecne w telewizji Polsat, TVN i TVP.

01.02.2021 | przeczytano: 268 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Communication Unlimited dla Suzuki Boxing Night

Suzuki Motor Poland i Polski Związek Bokserski organizują wspólnie galę boksu olimpijskiego Suzuki Boxing Night IV. Za komunikację wizualną oraz informowanie o wydarzeniu w mediach społecznościowych odpowiedzialna jest agencja Communication Unlimited.

21.01.2021 | przeczytano: 366 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Bodymisie - nowa kampania przygotowana dla Orkla Care przez agencję CU

Ruszyła kampania wprowadzająca na rynek żelki multiwitaminowe Bodymax Bodymisie. Kampania została przygotowana przez agencję Communication Unlimited (CU) dla firmy Orkla Care. Nowy produkt poszerza portfolio Bodymax, marki nr 1 wśród multiwitamin w Polsce.

05.01.2021 | przeczytano: 657 razy
Światowa kampania przygotowana przez polską agencję marketingową

Wyobraźmy sobie mecz piłkarski, w którym wszyscy piłkarze grają w koszulkach bez nazw klubów i swoich nazwisk, albo szare puszki, na których znajduje się jedynie nazwa napoju. To wyobrażenie to świat bez marek. Czy jest możliwy?

08.12.2020 | przeczytano: 349 razy
SM Mlekpol wygrywa konkurs Lider Forum Kampanie

Działania marketingowe SM Mlekpol szczególnie wyróżniły się podczas pierwszej edycji konkursu Lider Forum Kampanie organizowanego przez magazyn Forum Mleczarskie Handel. Kampania serków śmietankowych „ŁaciaTY i JA i wszyscy, którzy kochają ten pyszny, naturalny smak” zajęła pierwsze miejsce, a aktywności reklamowe z okazji 25-lecia mleka Łaciate – miejsce trzecie.

07.12.2020 | przeczytano: 901 razy
Kampania reklamowa nowego modelu Suzuki

Pod hasłem „Rodzina się powiększa”, agencja Communication Unlimited przygotowała kampanię nowego modelu Suzuki – Swace.  

04.12.2020 | przeczytano: 392 razy

Kampania reklamowa autorstwa Communication Unlimited promuje docenione w prestiżowym konkursie European Property Awards gdańskie osiedle Botanica.

02.12.2020 | przeczytano: 316 razy
Awans Pawła Kowalewskiego w  Międzynarodowym Stowarzyszeniu Reklamy IAA Global

Paweł Kowalewski, malarz, członek legendarnej Gruppy, wykładowca na wydziale wzornictwa warszawskiej ASP, właściciel agencji Communication Unlimited, został wybrany na stanowisko Vice President Creativity Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy IAA Global.

24.11.2020 | przeczytano: 327 razy
Kampania społeczna - na pomoc uchodźcom z Białorusi

Pomóżmy uchodźcom z Białorusi żyć godnie w Polsce – apeluje w kampanii społecznej  HUMANOSH Fundacja im. Sławy i Izka Wołosiańskich.

16.11.2020 | przeczytano: 447 razy
Anna Tuzek dyrektorem marketingu w Invest Komfort

Anna Tuzek z początkiem października 2020 roku objęła stanowisko dyrektora marketingu w spółce Invest Komfort, gdzie odpowiada za komunikację marketingową zarówno inwestora, jak i poszczególnych projektów. Invest Komfort to firma deweloperska, która od 1995 roku prowadzi działalność na rynku trójmiejskim i specjalizuje się w realizacji inwestycji w prestiżowych lokalizacjach.

26.10.2020 | przeczytano: 408 razy
CU reklamuje motocykle Suzuki w ofercie „Sezon się rozkręca”

Ruszyła sprzedaż motocykli Suzuki z pakietem korzyści. Komunikację tej limitowanej oferty przygotowała agencja CU Communication Unlimited.

22.10.2020 | przeczytano: 342 razy
Communication Unlimited autorem kampanii Superbrands

Wystartowała kampania Superbrands, która promuje marki polecane przez Polaków i wyróżnione Godłem Superbrands i Business Superbrands 2020.

21.10.2020 | przeczytano: 430 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Kampania kapsułek Möller’s od Communication Unlimited

Trening czyni mistrza, a codzienny „traning” wpływa na naszą odporność. Agencja Communication Unlimited wspólnie z Orkla Care opracowała koncept kreatywny i komunikację nowego suplementu diety Möller’s Complex.

15.10.2020 | przeczytano: 565 razy
Telewizyjna kampania Bodymax

Powolny, ale sympatyczny leniwiec jest bohaterem telewizyjnej kampanii reklamowej marki Bodymax. Za kreację i realizację reklam odpowiada agencja Communication Unlimited.

01.10.2020 | przeczytano: 665 razy
Artykuły z cyklu Portfolio

Synestica.ai to firma, która tworzy i dostarcza rozwiązania oparte na czujnikach (tzw.loT -Internet of Things) pozwalające optymalizować kluczowe procesy biznesowe. Dzięki rozwiązaniom Synestica.ai możliwa jest m.in. analiza ruchu osób i przedmiotów, analiza tras, lokalizacja i nawigacja osób w obiektach, monitorowanie bezpieczeństwa i kontrola dostępu w budynkach. W portfelu Synestica.ai znajdują się rozwiązania wspierające branże retail, automotive, agencje ochrony, firmy produkcyjne oraz logistyczne. Założycielem firmy jest dr. Mariusz Jednoralski (specjalizujący się w rozwiązaniach IoT), a głównym inwestorem Piotr Muszyński (wieloletni Vice-Prezes Orange Polska).

07.09.2020 | przeczytano: 513 razy
Communication Unlimited autorem kampanii Desa Unicum

Masz w domu obraz, rysunek, fotografię, rzeźbę? Ile mogą być warte? Czy zyskały na wartości? DESA Unicum, największy polski dom aukcyjny zachęca posiadaczy dzieł sztuki do współpracy.

02.09.2020 | przeczytano: 908 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Everli Poland nowym klientem Communication Unlimited

Do grona klientów Communication Unlimited dołączyła platforma zakupowa zajmująca się realizacją i dostarczaniem zamówień on-line produktów spożywczych – Everli.pl (dawna nazwa Szopi.pl).

31.08.2020 | przeczytano: 597 razy
Artykuły z cyklu Portfolio

Agencja marketingu zintegrowanego CU Communication Unlimited rozpoczęła współpracę z największym polskim domem aukcyjnym DESA Unicum.

27.08.2020 | przeczytano: 230 razy
Motocykl Suzuki Katana w reklamie Communication Unlimited

Suzuki Katana kreuje nowe marzenia, ale przede wszystkim ożywia wspomnienia z lat 80. W styl motocykla wpisuje się jego nowa reklama, którą przygotowała agencja Communication Unlimited.

13.07.2020 | przeczytano: 695 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
„Rozpraw się z leniwcem w sobie” z Bodymax

Ruszył kolejny etap nowej kampanii reklamowej marki Bodymax – konkurs na Instagramie. Leniwiec w roli głównej to pomysł agencji CU Communication Unlimited.  

09.07.2020 | przeczytano: 624 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Nowa odsłona kampanii hybrydowych samochodów Suzuki

Ruszyła nowa odsłona kampanii samochodów hybrydowych Suzuki. Kreatywną adaptację reklamy z Wielkiej Brytanii przygotowała agencja CU Communication Unlimited.

03.07.2020 | przeczytano: 532 razy
Agnieszka Szlaska dołącza do agencji Communication Unlimited

Z dniem 1.08.2020 do zespołu agencji Communication Unlimited dołącza Agnieszka Szlaska, manager z wieloletnim doświadczeniem w zakresie marketingu, PR, promocji oraz budowy marek.

02.07.2020 | przeczytano: 245 razy
Twój dom nad morzem - kampania reklamowa Invest Komfort

Deweloper mieszkaniowy Invest Komfort wystartował z nową kampanią reklamową autorstwa agencji Communication Unlimited.

22.06.2020 | przeczytano: 723 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Blue City znów jest Funtastic

Blue City kontynuuje kampanię promującą unikatowe sklepy i usługi, restauracje oraz miejsca rozrywki. Działania przygotowała agencja marketingu zintegrowanego CU Communication Unlimited.

15.06.2020 | przeczytano: 547 razy
Suzuki Boxing Challenge online ze strategią komunikacji od CU

Już dziś w Ogólnopolskim Dniu Boksu Olimpijskiego, podjęta zostanie próba ustanowienia rekordu Polski w treningu online. Za komunikacją tego nietypowego i wyjątkowego eventu odpowiada agencja Communication Unlimited.

10.06.2020 | przeczytano: 773 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Instrukcje bezpieczeństwa wcale nie muszą być nudne

Informowanie i przypominanie o tym, jak zachować bezpieczeństwo w czasie pandemii nie musi być nudne. Centrum Handlowe Blue City przygotowało instruktaż przypominający ten, który oglądamy na pokładzie samolotów w wykonaniu stewardess.  

08.06.2020 | przeczytano: 541 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Suzuki reklamuje specjalną wersję motocykli Travel Pack

Motocykle w specjalnej wersji Travel Pack  są wyposażone w dodatkowe akcesoria zwiększające użyteczność i komfort podróżowania. Komunikację nowej edycji motocykli przygotowała agencja CU Communication Unlimited.

03.06.2020 | przeczytano: 447 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
„Rozpraw się z leniwcem w sobie” - kampania marki Bodymax

Rusza nowa kampania reklamowa marki Bodymax, której kulminacja nastąpi jesienią. Autorem kampanii z leniwcem w roli głównej jest agencja CU Communication Unlimited.  

01.06.2020 | przeczytano: 1755 razy
Artykuły z cyklu Portfolio

Agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited jest odpowiedzialna za stworzenie strategii komunikacji firmy, doradztwo komunikacyjne, zarządzanie relacjami z mediami.

29.05.2020 | przeczytano: 607 razy
Kampanie informacyjne Blue City

Wraz z kolejnymi etapami odmrożenia działalności centrów handlowych, agencja Communication Unlimited przygotowała dla warszawskiego Blue City dwie kampanie informacyjne.

21.05.2020 | przeczytano: 568 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Reklama Suzuki V-Strom autorstwa Communication Unlimited

Komunikację najnowszej odsłony Suzuki V-Strom 1050/XT w prasie, internecie i portalach społecznościowych przygotowała agencja CU Communication Unlimited.

30.04.2020 | przeczytano: 578 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Kampania hybrydowych samochodów Suzuki

Ruszyła nowa kampania samochodów hybrydowych Suzuki. Kreatywną adaptację reklamy z Wielkiej Brytanii przygotowała agencja CU Communication Unlimited, z którą Suzuki Motor Poland współpracuje od 2014 roku.

27.04.2020 | przeczytano: 886 razy
Artykuły z cyklu Portfolio

Agencja marketingu zintegrowanego CU Communication Unlimited rozpoczęła współpracę z firmą farmaceutyczną OTC USP Zdrowie w zakresie komunikacji marki korporacyjnej.

23.04.2020 | przeczytano: 430 razy

Agencja CU Communication Unlimited realizuje działania strategiczne i komunikacyjne w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu.

16.04.2020 | przeczytano: 224 razy
Communication Unlimited wspiera Suzuki w działaniach CSR

W związku z sytuacją epidemiczną w Polsce Communication Unlimited zainicjowało przekazanie przez Suzuki Motor Poland do Szpitala Czerniakowskiego miejskich modeli samochodów japońskiej marki.

15.04.2020 | przeczytano: 444 razy

Agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited rozpoczęła realizację działań PR dla firmy Aurec Home.

07.04.2020 | przeczytano: 356 razy
Ruszya kampania ręczników papierowych Velvet Turbo

Communication Unlimited przygotowało materiały do kolejnej kampanii dla Velvet Care. Tym razem opowiada ona o ręcznikach papierowych Velvet Turbo.

04.03.2020 | przeczytano: 771 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Esberitox N w kampanii telewizyjnej Communication Unlimited

Orkla Health reklamuje swój lek Esberitox N w telewizji. Bilbord sponsorski przygotowała agencja Communication Unlimited (CU).

28.02.2020 | przeczytano: 1093 razy
Artykuły z cyklu Portfolio

Agencja marketingu zintegrowanego CU Communication Unlimited rozpoczęła współpracę z liderem branży spotkań Grupą MTP

05.02.2020 | przeczytano: 342 razy
Profi startuje z nową kampanią TV

W połowie stycznia firma Profi startuje z ogólnopolską kampanią sponsorską, promującą kategorię zup gotowych w opakowaniach typu softpack. Spot reklamowy pojawi się zarówno przed, jak i po wybranych programach telewizyjnych w największych, ogólnopolskich stacjach TV oraz w wybranych kanałach telewizji tematycznych.

15.01.2020 | przeczytano: 863 razy
Ruszyła nowa odsłona kampanii Centrum Handlowego Blue City

W 2020 rok warszawskie Centrum Handlowe Blue City weszło z kampanią promującą unikatowe sklepy i miejsca rozrywki. Działania przygotowała agencja marketingu zintegrowanego CU Communication Unlimited.

07.01.2020 | przeczytano: 630 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Kampanie Suzuki autorstwa Communication Unlimited

Ruszyły kampanie Suzuki skierowane do pasjonatów aktywnego trybu życia. Pierwsza dotyczy sportów wodnych (silniki zaburtowe), a druga wypraw na dwóch kółkach (motocykle V-Strom).

02.12.2019 | przeczytano: 480 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Spot reklamowy Suzuki od Communication Unlimited

Niektórzy szukają w samochodach niezawodności, inni mocy lub charakteru. Dla tych, którzy chcą tego wszystkiego, jest Suzuki SX4 S-CROSS.

28.11.2019 | przeczytano: 416 razy
Artykuły z cyklu Portfolio

Agencja Communication Unlimited rozpoczyna współpracę z ECS Automotive, dostawcą usług konsultingowych w branży motoryzacyjnej.

04.11.2019 | przeczytano: 212 razy
CU dla Suzuki: promocja na silniki zaburtowe

Silnik zaburtowe Suzuki mają ustaloną renomę na rynku. Teraz jednak ich solidna konstrukcja i legendarna sprawność zyskały lekkość i jeszcze większy komfort użytkowania.

29.10.2019 | przeczytano: 551 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
1 2 3
Strona 1/4 (artykułów: 168)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764