logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dobro: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 225
Kurs na czyste morze z Continental

Marka Continental wystartowała z wyzwaniem, w którym zachęca do ratowania środowiska. Za komunikację akcji w social media odpowiada agencja reklamowa Hand Made.

10.07.2024 | Z rynku | przeczytano: 206 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
drupa 2024: Sun Chemical proekologicznie dla branży opakowań

Firma Sun Chemical, pomimo braku własnego stoiska, aktywnie włączyła się w różne inicjatywy podczas zakończonych niedawno targów drupa 2024. Większość z nich realizowała z kluczowymi partnerami biznesowymi, koncentrując się na rynku opakowań. Sun Chemical skupił się na aspektach proekologicznych, bazując i czerpiąc ze swoich wieloletnich doświadczeń rynkowych.

17.06.2024 | Świat poligrafii | przeczytano: 389 razy
Hand Made laureatem konkursu Dobroczyńca Roku 2024

Agencja Hand Made została wyróżniona w kategorii “Pomoc społeczna i charytatywna” w 27. edycji konkursu za działania prowadzone dla Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. 

12.06.2024 | Z rynku | przeczytano: 258 razy
Kręci Nas Recykling - Oponeo.pl podsumowuje kampanię

W czasie kampanii Kręci Nas Recykling – między 21 marca a 22 kwietnia, na terenie całego kraju zorganizowanych zostało ponad 70 akcji sprzątania terenów zielonych. Objęły one parki, lasy, a nawet rzeki. Sprzątane były zalegające odpady, w tym także porzucone stare opony. W działania zaangażowało się niemal 3000 wolontariuszy, dzięki którym możemy żyć w czystszym i zdrowszym otoczeniu. W projekcie uczestniczyli także kierowcy, którzy przy okazji wiosennej wymiany opon na nowe mogli pozostawić zużyte ogumienie w serwisach biorących udział w akcji.

26.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 305 razy
Nowy Zarząd Stowarzyszenia Producentów Reklamowych

W czwartek 18.04.2023 odbyło się walne zgromadzenie członków Stowarzyszenia Producentów Reklamowych (SPR), zrzeszającego 29 studiów produkcyjnych. Podczas spotkania podsumowano drugi rok działalności i wybrano nowy zarząd.

19.04.2024 | Personalia | przeczytano: 368 razy
Sun Chemical o zrównoważonym rozwoju w poligrafii

„Od kołyski po grób…. zrozumienie celów zrównoważonego rozwoju opartych na nauce, które będą definiować naszą branżę w przyszłości. Analiza Cyklu Życia na poziomie pojedynczego produktu (Ślad Węglowy Produktu)” – to tytuł prelekcji Colina Smitha, European Product Manager w europejskim oddziale firmy Sun Chemical podczas tegorocznej edycji Konferencji Fleksografów. Organizatorem wydarzenia, które odbywało się w dniach 18-20 marca w Warszawie, była Polska Izba Fleksografów. Sun Chemical był Głównym Sponsorem jego tegorocznej edycji. Wydarzenie zgromadziło ok. 300 osób, stanowiąc – jak podkreśla Tomasz Dobrowolski, Business Director Packaging Inks w polskim oddziale firmy Sun Chemical – idealną przestrzeń do spotkań z jej klientami i partnerami branżowymi.

29.03.2024 | Świat poligrafii | przeczytano: 717 razy
Łukasz Chudy pokieruje zespołem produkcyjnym Altavia

Do zespołu Altavia Polska dołączył Łukasz Chudy. Na stanowisku Dyrektora Produkcji odpowiada za kierowanie 6-osobowym zespołem oraz nadzór nad procesem certyfikacji produktów FSC i PEFC.

18.03.2024 | Personalia | przeczytano: 456 razy
Historyczna podróż w kampanii Betclic

Betclic rozpoczął 11 marca nową kampanię wizerunkowo-produktową. Marka promuje przełomową zmianę w ofercie – Grę bez podatku, dzięki której każdy Gracz operatora może wygrać więcej. Bukmacher pokrywa bowiem podatek od stawki za zakłady. Produkcja kampanii ma międzynarodowy charakter, a całość realizowana jest z przeznaczeniem wyłącznie na polski rynek.

14.03.2024 | Z rynku | przeczytano: 495 razy
Dove i Młode Głowy łączą siły w kampani informacyjno-edukacyjnej

Dove i MŁODE GŁOWY łączą siły, aby zadbać o zdrowie psychiczne nastolatków w Polsce. Za koncept kreatywny i komunikację kampanii informacyjno-edukacyjnej odpowiada That One Agency, za media relations i działania PR –Yellowcups, a za zakup mediów – Mindshare Polska. Produkcja materiałów video powierzona została Papaya Films.

06.03.2024 | Z rynku | przeczytano: 809 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
 Sun Chemical o ESG na konferencji Polskiej Izby Fleksografów

Firma Sun Chemical nie tylko kolejny raz wspiera wydarzenie branżowe, będąc Diamentowym Sponsorem Konferencji Fleksografów, organizowanej przez Polską Izbę Fleksografów, ale także w najbliższej jej odsłonie przedstawi uczestnikom problematykę związaną ze zrównoważonym rozwojem. Colin Smith, European Product Manager w europejskim oddziale tej firmy, wygłosi referat zatytułowany: „Od kołyski po grób…. zrozumienie celów zrównoważonego rozwoju opartych na nauce, które będą definiować naszą branżę w przyszłości. Analiza Cyklu Życia na poziomie pojedynczego produktu (Ślad Węglowy Produktu)”. Wydarzenie odbywać się będzie w dniach od 18 do 20 marca br. w Warsaw Plaza Hotel w Warszawie.

05.03.2024 | Świat poligrafii | przeczytano: 947 razy
O pomoc bez wstydu - kampania Pomagam.pl

Głupio mi i wstyd prosić o pomoc… Tak rozpoczyna się spot w nowej kampanii Pomagam.pl. Według serwisu, osoby w trudnej sytuacji, zakładając zbiórki internetowe, często borykają się z poczuciem wstydu. Mimo że lubimy pomagać innym, proszenie o pomoc bywa trudne. Tą kampanią serwis Pomagam.pl podkreśla, że pomaganie to naturalna część naszego życia i warto prosić o pomoc.

01.03.2024 | Z rynku | przeczytano: 504 razy
Dziennikarze dla Planety

Dziennikarze i dziennikarki oraz twórcy internetowi odpowiedzialnie informujący na temat zmiany klimatu, konsekwentnie pogłębiający swoją wiedzę o klimacie zasługują na wsparcie i docenienie. Dlatego powstała strona www.dziennikarzedlaplanety.pl, prezentująca sylwetki, motywacje i pracę takich osób. Strona to niezależna od redakcji inicjatywa Fundacji Climate Strategies Poland.  

27.02.2024 | Świat mediów | przeczytano: 749 razy
Powstaje firma 45AI w ramach Grupy 45Avenue

Wojciech Borowski, Group CEO McCANN Poland oraz Krzysztof Kawa, Group CFO 45Avenue, ogłaszają powstanie firmy 45AI. Nowa spółka specjalizować się będzie w produktach marketingowych oraz rozwiązaniach opartych na technologii AI, dedykowanych dla firm z kategorii Enterprise w Polsce i za granicą. Wraz z utworzeniem 45AI do zespołu na stanowiska Partnerów dołączają doświadczeni eksperci: Marcin Samek, dotychczasowy Chief Innovation Officer w McCANN Poland oraz Maciej Dobrodziej, dotychczasowy AI Director w 45Avenue.

20.02.2024 | Z rynku | przeczytano: 553 razy
IAB Howto: Efektywne kampanie w erze nowych technologii i AI

Ostatnie lata w branży marketingowej to dynamiczny rozwój szczególnie w obszarze digitalu, a także ciągła adaptacja do zmieniających się technologii. A to z kolei rodzi potrzebę tworzenia niestandardowych, dostosowanych do nowych warunków strategii marketingowych. Jak nadążyć za wszystkimi zmianami i prowadzić skuteczne kampanie digitalowe w erze nowych technologii i AI? Przede wszystkim należy obserwować branżę i śledzić trendy w sposób kompleksowy. Dlatego też Grupy Robocze IAB Polska połączyły siły i podczas pierwszego IAB HowTo w tym roku przedstawią aktualną wiedzę zarówno z zakresu SEM, mobile marketingu, social mediów, jak i public relations, content marketingu czy programmatic. Już 15 lutego w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach czołowi eksperci z branży przedstawią sprawdzone sposoby na prowadzenie spójnych działań w onlinie.

11.02.2024 | Z rynku | przeczytano: 636 razy
Dziennikarze Radia Nowy Świat nominowani do nagrody Mariusza Waltera

Klaudia Kowalczyk, Jakub Jędras i Mikołaj Tyczyński autorzy sportowego podcastu extra „Sport do słuchania” oraz Katarzyna Kasia prowadząca audycję „Nowy świt” nominowani do nowej nagrody dla ludzi mediów im. Mariusza Waltera. Laureatki i laureatów poznamy podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w piątek 15 marca 2024 roku w Muzeum POLIN.

07.02.2024 | Świat mediów | przeczytano: 730 razy
Gazeta.pl: 2. cz. poradnika o dezinformacji klimatycznej dla dziennikarzy

Poradnik o dezinformacji klimatycznej dla dziennikarzy i dziennikarek to kontynuacja wydanej w 2023 roku publikacji Gazeta.pl pt. „Jak pisać o klimacie”. Publikacja, której celem jest wsparcie przedstawicieli mediów ogólnopolskich i lokalnych, powstała we współpracy z Fundacją Climate Strategies Poland. 

07.02.2024 | Świat mediów | przeczytano: 480 razy
Wyniki Konkursu Dziennikarz Medyczny Roku 2023

Wieczór 26 stycznia w Hotelu Airport Okęcie wypełniły konkursowe emocje. Na zorganizowaną przez Stowarzyszenie Dziennikarze dla Zdrowia cykliczną Konferencję Noworoczną przybyli przedstawiciele mediów z całego kraju, podejmujący w swoich publikacjach tematykę zdrowia. Podczas spotkania rozstrzygnięto kolejną edycję konkursu organizowanego od 15 lat - o zaszczytny tytuł Dziennikarza Medycznego Roku.

04.02.2024 | Świat mediów | przeczytano: 659 razy
SPR wypracuje standardy zrównoważonej produkcji reklamowej

Stowarzyszenie Producentów Reklamowych (SPR), największa polska organizacja zrzeszająca studia produkcyjne, ogłasza rozpoczęcie projektu „Zielona Rewolucja w produkcji reklamowej”. Inicjatywa ta ma stanowić odpowiedź na globalne wyzwania związane z zasadami ESG (Environmental, Social, and Governance) i kładzie nacisk na systemowe i długofalowe zmiany w polskiej branży produkcyjnej.

27.01.2024 | Z rynku | przeczytano: 451 razy

Z początkiem stycznia weszły w życie zmiany w prawie, które pomogą zredukować ilość plastikowych śmieci w Polsce, a od 1 stycznia 2025 roku umożliwią uruchomienie systemu kaucyjnego na jednorazowe opakowania. Dzięki tym rozwiązaniom fala śmieci, która zalewa rzeki, morza i oceany, wreszcie się zmniejszy.

14.01.2024 | Z rynku | przeczytano: 514 razy
Sun Chemical na konferencji Art of Color

Firma Sun Chemical była partnerem strategicznym konferencji Art of Color – Spotkanie Liderów, jaka odbyła się 28 listopada br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jej przedstawiciel - Michel Vanhems, Functional Coatings Product Manager EMEA w Sun Chemical wystąpił tu z prezentacją zatytułowaną „Przyszłość opakowań w kontekście założeń Europejskiego Zielonego Ładu”. Firma była też Mecenasem Gali Złotego Gryfa, jaka towarzyszyła temu wydarzeniu.

13.12.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 1327 razy
„Wyborcza” i Fundacja Geremka podsumowują drugą edycję szkolenia dla dziennikarzy

3 dni, 18 młodych dziennikarzy i dziennikarek oraz 12 prowadzących – zakończyła się druga edycja szkolenia Parlamentu Europejskiego dla młodych adeptów dziennikarstwa. Zorganizowały je “Wyborcza” i Fundacja Centrum im. prof. Bronisława Geremka.  

05.12.2023 | Świat mediów | przeczytano: 503 razy
Kampania #mniejplastiku wyróżniona w raporcie „Odpowiedzialni za przyszłość”

Kampania edukacyjna #mniejplastiku została przedstawiona jako jeden z dobrych przykładów działalności biznesu na rzecz środowiska w raporcie „Odpowiedzialni za przyszłość”. 

03.12.2023 | Z rynku | przeczytano: 427 razy
Sun Chemical na 17. Akademii Zarządzania Barwą: zarządzanie kolorem z Suncolorbox

Zestaw aplikacji i usług z obszaru color managementu, jakie pod wspólną nazwą SunColorBox oferuje firma Sun Chemical to narzędzie, które stosują już setki klientów z całego świata, m.in. z Polski. Tym razem korzyści związane z jego wdrożeniem poznali uczestnicy 17. Akademii Zarządzania Barwą – konferencji organizowanej dorocznie przez firmę Polski Drukarz (wydawcę magazynu branżowego Świat Druku).

01.12.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 902 razy
Givingtuesday: kontra dla Black Friday i Cyber Monday?

Gdy zawrotne tempo życia przytłacza nas niemal każdego dnia, takie akcje jak Giving Tuesday są szczególnie ważne: przypominają nam o potędze dobra, wspólnoty i dzielenia się.

25.11.2023 | Prawo i gospodarka | przeczytano: 452 razy
Sun Chemical partnerem konferencji Art of Color

28 listopada br. w restauracji Saffron a’la Carte na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja konferencji Art of Color – Spotkanie Liderów. Wydarzenie jest organizowane przez Grupę MTP, przy współpracy z Polską Izbą Druku i Polskim Bractwem Kawalerów Gutenberga. Konferencję zwieńczy Gala Złotego Gryfa, podczas której zostaną wręczone nagrody w konkursie Polskiej Izby Druku na najlepszy produkt poligraficzny. Firma Sun Chemical wsparła oba wydarzenia w rolach Partnera Strategicznego konferencji Art of Color i Mecenasa Gali Złotego Gryfa. Podczas pierwszego z nich Michel Vanhems – Functional Coatings Product Manager EMEA w Sun Chemical wystąpi z prezentacją zatytułowaną „Przyszłość opakowań w kontekście założeń Europejskiego Zielonego Ładu”.

17.11.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 496 razy
Mosznowładcy już po raz dziesiąty zapuszczają wąsy

Dwa wysokiej klasy ultrasonografy, setki testów markerów nowotworowych i kolejka panów czekających na badanie w galerii handlowej – tak wyglądają spotkania z Mosznowładcami, akcją społeczną, której celem jest zapewnianie całkowicie bezpłatnych i bezbolesnych badań dla mężczyzn. W ciągu jednego dnia udaje się przebadać nawet 700 osób, a wszystko to, jak mówią organizatorzy – dla jaj.

14.11.2023 | Z rynku | przeczytano: 365 razy

Sun Chemical po raz kolejny będzie jednym z partnerów Akademii Zarządzania Barwą – konferencji organizowanej w dniach 21-22 listopada br. w Warszawie przez firmę Polski Drukarz (wydawcę magazynu branżowego Świat Druku). Podczas odbywającego się po raz osiemnasty wydarzenia Felice Sciscioli, Colour Project Leader w europejskim oddziale Sun Chemical wystąpi z referatem zatytułowanym „Cyfrowe zarządzanie kolorem przy użyciu platformy SunColorBox”. Z kolei praktyczne aspekty związane z użytkowaniem poszczególnych jej modułów przedstawią podczas towarzyszących konferencji warsztatów Magdalena Dziwiszek – Laboratory Manager i Maciej Pilczuk – Technical Manager w polskim oddziale firmy. Sun Chemical będzie miał też stoisko w ramach wystawy technologicznej stanowiącej integralną część wydarzenia.

13.11.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 549 razy
Label Innovations: Sun Chemical o etykietach w obiegu zamkniętym

Firma Sun Chemical znalazła się wśród partnerów konferencji Label Innovations 2023, zorganizowanej 31 października br. (w trybie online) przez drukarnię Etidruk Etykiety.pl. Podczas odbywającego się po raz ósmy wydarzenia Andrzej Gorczyński – Customer Technical Support w polskim oddziale Sun Chemical zaprezentował tematykę etykiet w obiegu zamkniętym oraz sposoby na ich efektywne drukowanie.

10.11.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 860 razy
Kampania świątecznej oferty światłowodu od Orange

W pierwszych dniach listopada wystartowała nowa kampania promująca świąteczną ofertę światłowodu od Orange Polska „W prezencie nawet 1800 zł ze światłowodem w pakiecie”. Za strategię, planowanie i zakup mediów odpowiada agencja mediowa Value Media. W obszarze digital działania realizowane są w modelu house of communication we współpracy ze spółką e-commerce & MarTech connected SalesTube (Group One).

06.11.2023 | Z rynku | przeczytano: 541 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Przedłużenie rekrutacji na szkolenia PE dla młodych dziennikarzy

“Wyborcza” i Fundacja Geremka zapraszają do udziału w 2. edycji “Szkolenia Parlamentu Europejskiego dla młodych dziennikarzy”. Zajęcia prowadzone przez ekspertów i ekspertki w swoich dziedzinach to szansa na zgłębienie roli Unii Europejskiej, a w szczególności Parlamentu Europejskiego, a także poznanie narzędzi zwalczania dezinformacji. Zgłoszenia do programu potrwają do niedzieli, 29 października br.

01.11.2023 | Świat mediów | przeczytano: 437 razy
Gazeta Wyborcza i Fundacja Geremka: szkolenia dla młodych dziennikarzy

“Wyborcza” i Fundacja Geremka zapraszają do udziału w 2. edycji “Szkolenia Parlamentu Europejskiego dla młodych dziennikarzy”. Zajęcia prowadzone przez ekspertów i ekspertki w swoich dziedzinach to szansa na zgłębienie roli Unii Europejskiej, a w szczególności Parlamentu Europejskiego, a także poznanie narzędzi zwalczania dezinformacji. Zgłoszenia do programu potrwają do niedzieli, 29 października br.

27.10.2023 | Świat mediów | przeczytano: 517 razy
Marta Berens dołącza do domu produkcyjnego Lucky Luciano Pictures

Jest związana z branżą reklamową od 20 lat. Przez 10 lat pracowała jako producentka w Papaya Films, gdzie prowadziła kluczowych klientów oraz była odpowiedzialna za produkcje serwisowe. Następnie jako szefowa produkcji w Dobro rozwijała firmę budując zespół i restrukturyzując procesy produkcyjne studio. W 2020 roku założyła Warsaw Witches Association.

26.10.2023 | Z rynku | przeczytano: 731 razy
Piotr Tałaj Managing Directorem w Vufinder Studios

Piotr Tałaj obejmuje funkcję Managing Directora w VuFinder Studios. Zastąpił Łukasza Kołtunowicza pełniącego tę rolę od połowy 2022 roku.

11.10.2023 | Z rynku | przeczytano: 482 razy
Iker Casillas zaprasza do Uniwersum XTB

XTB ogłosił start kampanii marketingowej na 12 rynkach. Nowe spoty przenoszą widzów do Uniwersum XTB, czyli miejsca, gdzie każdy inwestor znajdzie dla siebie odpowiedni produkt.

18.09.2023 | Z rynku | przeczytano: 711 razy

22 sierpnia wystartowała nowa kampania promująca ofertę Orange Polska “Większa prędkość światłowodu za cenę niższą przez rok w umowie na 24 miesiące”. Za strategię, planowanie i zakup mediów odpowiada agencja mediowa Value Media. W obszarze digital działania realizowane są w modelu house of communication we współpracy z agencją e-commerce & MarTech connected SalesTube (Group One).

25.08.2023 | Z rynku | przeczytano: 402 razy
Trzy nowe osoby w agencji Altavia.kamikaze

Do zespołu agencji altavia.kamikaze dołączyły trzy nowe osoby: Dobrosława Sudnikowicz, jako Graphic Designer; Paulina Krawul, również jako Graphic Designer; oraz Ewelina Foltyńska, na stanowisko Junior Graphic Designer.

17.08.2023 | Z rynku | przeczytano: 632 razy
Decyzja KRRiT w sprawie kary dla Eurozet Radio: przekazy dezinformujące

11. sierpnia 2023 r., po przeprowadzeniu postępowania wszczętego z urzędu w sprawie emisji przekazów dezinformujących opinię publiczną na temat okoliczności przejazdu prezydenta Ukrainy przez terytorium Polski, Przewodniczący KRRiT Maciej Świrski podjął decyzję o ukaraniu spółki Eurozet Radio. Audycja została wyemitowana w programie Radio Zet w dniu 22 grudnia 2022 r., w serwisie informacyjnym o godz. 9:00,

17.08.2023 | Świat mediów | przeczytano: 958 razy
Odwiedzamy nowe biuro OKK! PR

Lokalizacja siedziby znanej warszawskiej agencji PR, skoncentrowanej na promocji designu i architektury, nie mogła być przypadkowa. Instytut Wzornictwa Przemysłowego to jedna z pierwszych placówek promujących wzornictwo w powojennej Europie. Od ponad 70 lat upowszechnia polski design, będąc jedyną w kraju instytucją o statusie jednostki naukowej. Jego siedziba okazała się być idealnym miejscem dla firmy, która ceni sobie specyficzny urok Starego Miasta i kunszt tutejszej architektury. Poczucie, jak ważna jest aranżacja przestrzeni, jest zakorzenione w DNA agencji OKK! PR. Potwierdza to wystrój wnętrz i znakomity adres biura, tuż obok tętniących życiem kolorowych kamienic Starówki, przy ul. Świętojerskiej 5/7 w Warszawie.

07.07.2023 | Z rynku | przeczytano: 736 razy

Z początkiem lipca wystartowała nowa kampania promująca ofertę Orange Polska - „Orange Światłowód - 35 zł/mies.” Za strategię mediową kampanii online i offline, planowanie i zakup mediów odpowiada agencja Value Media (Group One).

03.07.2023 | Z rynku | przeczytano: 525 razy
Sun Chemical na Kongresie Etykiety Samoprzylepne 2023

Sun Chemical po raz kolejny był współorganizatorem Kongresu Etykiety Samoprzylepne. Tegoroczna edycja wydarzenia, które odbywa się już od lat i organizowane jest w ramach „Akademii Wiedzy” przez wydawnictwo Polski Drukarz, wydawcę magazynu branżowego „Świat Druku”, miała miejsce w dniach 1–2 czerwca w Kołobrzegu w hotelu Aquarius Spa. Felice Sciscioli, Colour Project Leader w Sun Chemical, wygłosił podczas niego referat poświęcony cyfrowemu colour managementowi, ze szczególnym uwzględnieniem oferowanego przez tę firmę pakietu SunColorBox. Jako współorganizator kongresu, Sun Chemical miał też własne stoisko w ramach wystawy technologicznej, stanowiącej integralną część tego wydarzenia.

15.06.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 617 razy

Portal Gazeta.pl nieustanie rozwija swoją ofertę contentową. We wtorek, 23 maja br. ruszył nowy cykl kryminalny – „Oskarżam. Cykl kryminalny Gazeta.pl”, w którym prezentowane będą reportaże dotyczące m.in. mafii czy zbrodni z lat 90-tych. Teksty będą przygotowywać m.in. legendarna dziennikarka kryminalna Helena Kowalik, autorka książek Hanna Dobrowolska, a także Marcin Kozłowski oraz inni czołowi dziennikarze i dziennikarki Gazeta.pl.

26.05.2023 | Świat mediów | przeczytano: 300 razy
Sun Chemical podsumowuje udane dla firmy targi Interpack 2023

Podczas targów interpack 2023, które odbywały się w maju w Düsseldorfie, firma Sun Chemical zaprezentowała szereg produktów ze swojej oferty, skierowanych na rynek opakowań: farb, atramentów, powłok, klejów do laminacji, pigmentów i innych materiałów eksploatacyjnych. Znalazła się w gronie prawie 3000 firm wystawców tego wydarzenia, odbywającego się po 6-letniej przerwie. Było ono więc szczególną okazją dla Sun Chemical do prezentacji rozwiązań, które mają pomóc właścicielom marek oraz ich odbiorcom w znalezieniu rozwiązań dla nowych obszarów biznesowych, a także istotnych w zakresie usprawnienia procesów produkcyjnych, będących też odpowiedzią na potrzeby rynku i oczekiwania klientów. Istotnym elementem prezentacji Sun Chemical podczas tego wydarzenia były także ekologiczne rozwiązania dedykowane produkcji zrównoważonych opakowań.

23.05.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 702 razy
Sun Chemical na Konferencji Fleksografów

Kolejny już raz firma Sun Chemical czynnie zaangażowała się w organizację Konferencji Fleksografów będąc nie tylko Platynowym Sponsorem tego wydarzenia, ale także prezentując podczas niego dwa referaty dotyczące utrzymania wydajności drukarń wobec zmieniającego się rynku, oczekiwań klientów i konsumentów. Konferencja odbywała się w dniach od 24 do 26 kwietnia br. w Ożarowie Mazowieckim k. Warszawy, a jej gospodarzem i organizatorem jednocześnie była Polska Izba Fleksografów.

17.05.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 416 razy

8 maja br. wystartowała ogólnopolska akcja dobroczynna na rzecz 30 fundacji i stowarzyszeń non-profit, w ramach której mikrodatki przekazane przez klientów stacjonarnych sklepów Auchan zostaną połączone ze zbiórkami na stronie Pomagam.pl. To innowacyjna w skali Polski formuła wsparcia organizacji pomocowych, której realizacja jest możliwa dzięki partnerskiemu programowi CSR Auchan, Fundacji Pomagam.pl i Donateo.

12.05.2023 | Z rynku | przeczytano: 389 razy
Nowy zarząd Stowarzyszenia Producentów Reklamowych

W czwartek 27.04.2023 odbyło się walne zgromadzenie członków Stowarzyszenia Producentów Reklamowych (SPR), zrzeszającego 23 domy produkcyjne aktywnie działające w obszarze produkcji filmów do komunikacji marketingowej.

10.05.2023 | Z rynku | przeczytano: 832 razy

Producenci piwa zrzeszeni w Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego - Browary Polskie wprowadzają bardziej czytelne i widoczne dla konsumentów oznaczenia odpowiedzialnościowe, na każde opakowanie piwa oraz do przekazów reklamowych. Dotychczasowe znaki z hasłami „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”, „Alkohol. Tylko dla pełnoletnich” oraz „W ciąży nie piję alkoholu” zastąpią piktogramy, ilustrujące te przekazy. Zmiana obejmie również zyskujące na popularności „zerówki”, na których pojawi się znak „18+”.

25.04.2023 | Z rynku | przeczytano: 418 razy
Nikon na Targach Film Video Foto z serią warsztatów i wyjątkową wystawą

W dniach od 20 do 22 kwietnia 2023 roku w Łodzi odbywać się będą Targi FILM VIDEO FOTO. Nie zabraknie na nich także marki Nikon, która dla uczestników przygotowała szereg atrakcji. Pierwsza z nich to wystawa projektu o nazwie „Postaw na dobro”, będąca efektem współpracy Nikona z fotografką Moniką Szałek. Marka przygotowała także dla uczestników kilkanaście prelekcji z czołowymi polskimi fotografami oraz stoisko sprzętowe z najciekawszymi i najnowszymi produktami ze swojego portfolio.

19.04.2023 | Z rynku | przeczytano: 601 razy
Czekolada NXT od Slodkie wyróżniona wśród największych w Polsce inicjatyw CSR

W 21. raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” znalazła się innowacyjna czekolada NXT generation, którą SLODKIE, producent słodyczy reklamowych, wprowadziło do oferty w minionym roku. „Mleczna” czekolada bez mleka, czyli alternatywa dla osób unikających laktozy, znalazła się w największym polskim przeglądzie inicjatyw CSR i zrównoważonego rozwoju za 2022 rok.

18.04.2023 | Z rynku | przeczytano: 748 razy
23 domy produkcyjne przystąpiły do Stowarzyszenia Producentów Reklamowych

Stowarzyszenie Producentów Reklamowych (SPR), zakończyło pierwszy etap przyjmowania członków. Obecnie zrzesza 23 domy produkcyjne, które aktywnie działają w obszarze produkcji filmów do komunikacji marketingowej.  

13.04.2023 | Z rynku | przeczytano: 1130 razy
Sun Chemical sponsorem konferencji Polskiej Izby Fleksografów

W dniach 24-26 kwietnia br. w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim k. Warszawy odbędzie się Konferencja Fleksografów 2023. Firma Sun Chemical - która od wielu lat aktywnie wspiera różne inicjatywy branżowe, w tym organizowane przez Polską Izbę Fleksografów (PIF) - będzie kolejny już raz Platynowym Sponsorem tego wydarzenia. Jej przedstawiciele wygłoszą też dwa referaty, które w dużej mierze dotyczyć będą utrzymywania wydajności drukarń w zmieniającym się świecie. Rejestracja na konferencję odbywa się na stronach Polskiej Izby Fleksografów.

03.04.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 802 razy
1 2 3
Strona 1/5 (artykułów: 225)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764