logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dyrektor Marketingu: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 658
Pierwsi zagraniczni finaliści Konkursu Strefa Studenta

Po raz pierwszy w historii konkursu, w którym młodzi projektanci mieli za zadanie stworzyć projekt opakowania lub etykiety, do kolejnego etapu awansowała studentka z zagranicy! Wraz z pozostałymi jedenastoma osobami zaprezentuje swój projekt w II etapie w jednej z trzech kategorii: funkcjonalność i forma, szata graficzna, wrażenie.

17.07.2024 | Konkursy | przeczytano: 328 razy
Artykuły z cyklu Patronat Signs.pl
Kobiety w Designie. Wyznania miłosne w architekturze

W świecie architektury, za fasadami monumentalnych budowli, kryją się niezwykłe historie miłości, pasji i zawiści. Jedną z nich jest życie ikonicznej Eileen Gray - kobiety bez formalnego wykształcenia architektonicznego, która przekroczyła granice tradycji, tworząc dzieła na zawsze zmieniające oblicze współczesnej architektury. Jej życie i twórczość stanowią niezwykłe studium determinacji, pasji oraz przełamywania konwencji. O irlandzkiej ikonie modernizmu opowiada w podcaście „Kobiety w Designie” w Wysokich Obcasach Aldona Mioduszewska, wykładowczyni historii designu oraz Dyrektor Marketingu w Galerii Wnętrz DOMAR.

03.07.2024 | Z rynku | przeczytano: 215 razy
Pepco portretuje swoje klientki

Każdego miesiąca w sklepach Pepco klienci realizują ponad 30 milionów transakcji. Kto odwiedza sklepy sieci? Co najbardziej zachęca ich do zakupów? Jak często je robią? Prezentujemy najnowsze wyniki badań Pepco Shopper Study. Na ich podstawie sieć, która zaczynała działalność w Polsce, a obecnie ma swoje sklepy w 18 europejskich krajach, tworzy portret swojego klienta, tak by jak najlepiej odpowiadać na jego potrzeby.

26.06.2024 | Z rynku | przeczytano: 300 razy
Znamy skład Jury 25. edycji konkursu Effie Awards Poland

Ponad 200 ekspertów podzielonych na 13 grup jurorskich oceni zgłoszenia do konkursu Effie Poland w ramach 26 kategorii komunikacyjnych. Jury jubileuszowej edycji obradować będzie cały wrzesień, a zwycięzców poznamy podczas gali, która odbędzie się 5.11.2024 r.

21.06.2024 | Konkursy | przeczytano: 325 razy
Po co Ci rynna? Kampania reklamowa Galeco

„Po co Ci rynna” — czy lider w produkcji systemów rynnowych może promować się tak kontrowersyjnym hasłem? Może! Bo dzięki niemu przewrotnie przypomina, jak ważnym elementem dachu są rynny, także wtedy, gdy chcemy stworzyć minimalistyczną, jednolitą bryłę budynku.

16.06.2024 | Z rynku | przeczytano: 310 razy
Mastercard i McCANN Poland na shortliście Titanium na Cannes Lions 2024

Po zeszłorocznej wygranej Dan Wieden Titanium Lion, Mastercard wraz z McCANN Poland ponownie trafili na shortlistę najważniejszej nagrody w prestiżowym konkursie Cannes Lions 2024. W ubiegłym roku nagrodę otrzymała ich kampania "Gdzie Zamieszkać"/"Where to Settle". W tym roku ten sukces ma szansę powtórzyć kampania „Room for Everyone” wykorzystująca innowacyjne narzędzie GdzieJakiBiznes. To historyczny moment dla polskiej branży reklamowej udowadniający, że wspólne projekty Mastercard i McCANN Poland, które wyróżnia ogromna kreatywność, innowacyjne podejście technologicze i najwyższa jakość podejścia do danych, po raz kolejny zostały docenione przez międzynarodowe jury Cannes Lions.

04.06.2024 | Konkursy | przeczytano: 595 razy
Mastercard i McCann: pierwszy Black Pencil dla Polski

Mastercard i McCANN Poland osiągnęły historyczny sukces na gali D&AD Awards 2024, zdobywając najwyższe wyróżnienie – Black Pencil – za kampanię "Gdzie Zamieszkać"/"Where to Settle". Jest to pierwszy Black Pencil w historii polskiej reklamy i branży marketingu, który potwierdza wyjątkowość tej licznie nagradzanej kampanii oraz globalne uznanie dla tego projektu.

23.05.2024 | Konkursy | przeczytano: 383 razy
Wcześniejsze myślenie o emeryturze - kampania reklamowa Pru

Prudential działający pod marką Pru rozpoczyna nową kampanię reklamową, której celem jest uświadomienie Polakom, że na emeryturze już 10. dnia każdego miesiąca może im zabraknąć pieniędzy. Z badania Prudential Family Index 20231 wynika, że młodzi Polacy wiedzą o tym, ale niewiele z tym robią. Ubezpieczyciel zachęca więc do tego, by już dziś pomyśleli o swojej przyszłości i zadbali o swoje finanse na emeryturę. Uświadamia też, że oszczędzanie na ten cel warto rozpocząć jak najwcześniej.

13.05.2024 | Z rynku | przeczytano: 366 razy

Polacy odchodzą od oglądania tradycyjnej telewizji – w to miejsce na znaczeniu zyskują platformy streamingowe. Co ciekawe, nie tylko te, oferujące swoje usługi w modelu subskrypcyjnym czy abonamencie, ale także bez żadnych opłat. Pod względem posiadania płatnych subskrypcji oferujących usługi strumieniowe prym wiodą Amerykanie. Praktycznie każde (99 proc.) gospodarstwo domowe w USA ma wykupiony dostęp do przynajmniej jednego rozwiązania tego typu. Polacy też coraz chętniej ich używają. Według ekspertów, trend ten w najbliższym czasie tylko się nasili. W głównej mierze będzie dotyczył zwiększonego zapotrzebowania na strumieniowe oglądanie treści sportowych.

08.05.2024 | Świat mediów | przeczytano: 382 razy
Loteria konsumencka Foxy

1 maja wystartowała Loteria Foxy, w której codziennie można wygrać 5 tysięcy złotych lub vouchery do zrealizowania w sklepach Smyk, Empik i Decathlon. Każdy zarejestrowany zakup produktów marki to szansa na wygraną. Akcja potrwa do 30 czerwca.

06.05.2024 | Z rynku | przeczytano: 380 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Konferencja marketingowa Tigers United 7 - Rewolucja AI

Agencja Tigers ogłosiła właśnie kolejną edycję konferencji Tigers United, która odbędzie się już 13 czerwca 2024 roku pod hasłem "Rewolucja AI". Jej uczestnicy będą mieli okazję zagłębić się w świat sztucznej inteligencji i automatyzacji w biznesie, odkrywając przy tym pełen potencjał nowych technologii.

29.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 407 razy
Wychillowana panda w kampanii Thermomix

Z początkiem kwietnia firma Vorwerk Polska wystartowała z akcją promocyjną, w której po raz pierwszy w historii jej obecności na polskim rynku, oferuje swój flagowy produkt – urządzenie Thermomix TM6 – w zestawie, którego cena jest niezwykle atrakcyjna. Niezwykła oferta sprzedażowa została wsparta wielokanałową kampanią promocyjną, obejmującą działania w social mediach, własnych kanałach online oraz komunikację skierowaną do pracowników i przedstawicieli handlowych.

24.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 731 razy
Mural od Audika kontra zagrożenie hałasem

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Świadomości Zagrożenia Hałasem, przypadającego na 25 kwietnia, marka Audika zrealizowała innowacyjny mural z miernikiem hałasu. Kreacja, znajdująca się w centralnej części Warszawy, ma za zadanie zwrócić uwagę na negatywne skutki hałasu dla zdrowia i samopoczucia. To pierwsza tego typu realizacja w przestrzeni miejskiej w Polsce.

24.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 501 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Autobus Popeyes wozi fanów na kurczaki

W minioną niedzielę, 21 kwietnia kilkudziesięciu fanów kurczaków w luizjańskim stylu odbyło niezwykłą kulinarną podróż. Autobusem Popeyes przejechali ponad 700 kilometrów, by skosztować słynnych dań sieci. To efekt nietypowej akcji, którą marka zorganizowała dla swoich najaktywniejszych fanów. Spośród wszystkich komentarzy na swoich social mediach Popeyes wyłonił 4 miasta, których mieszkańcy najczęściej pytali o otwarcie restauracji. Najbardziej zaangażowana okazała się społeczność z Gdańska, dlatego to właśnie dla nich zorganizowano wycieczkę.

23.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 361 razy
Kanały pop-up Eurosportu dla abonentów Vectry

Warner Bros. Discovery w Polsce oraz Vectra nawiązały współpracę w celu zapewnienia klientom dostawcy usług internetowych, telewizyjnych i telefonii komórkowej dostępu do transmisji z Igrzysk Olimpijskich Paris 2024 na kanałach Eurosportu. Igrzyska olimpijskie w Paryżu potrwają od 26 lipca do 11 sierpnia 2024 roku. Siedem kanałów pop-up Eurosportu w jakości HD i jeden 4K zapewnią pasjonatom sportu możliwość śledzenia ponad 830 godzin transmisji z Paryża w najlepszej jakości obrazu i dźwięku.

12.04.2024 | Świat mediów | przeczytano: 368 razy
Paweł Korzeniowski ambasadorem marki Alab sport

Paweł Korzeniowski rozpoczyna współpracę z ALAB sport. Jeden z najlepszych polskich pływaków będzie ambasadorem platformy umożliwiającej optymalny dobór badań laboratoryjnych dla osób aktywnych fizycznie i włączy się w promocję pakietów dedykowanych pływakom i triathlonistom.

04.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 544 razy
Roland DG zaprezentuje nowe plotery na targach Fespa 2024

Firma Roland DG z przyjemnością powróci na targi FESPA Global Print Expo, które odbędą się w Amsterdamie w dniach  19-22 marca  2024 r., gdzie zaprezentuje zupełnie nową linię urządzeń wraz z najbardziej popularnymi i wszechstronnymi rozwiązaniami firmy.

28.02.2024 | Z rynku | przeczytano: 973 razy
XTB stawia na edukację finansową z Kanałem Zero

Gospodarka, geopolityka, czy szerzej sprawy społeczne coraz częściej się przenikają. Zrozumienie tych wzajemnych zależności może pomóc w podejmowaniu bardziej efektywnych decyzji, czy to tych stricte życiowych, czy to inwestycyjnych. Stąd też Kanał Zero rozpoczął współpracę z XTB, polską platformą inwestycyjną o zasięgu globalnym.

15.02.2024 | Świat mediów | przeczytano: 656 razy

Marka Plusssz - znana z szerokiej gamy produktów spółki „POLSKI LEK” Sp. z o.o. należącej do Grupy Maspex jednej z największych w branży FMCG w Europie Środkowo – Wschodniej - nawiązała współpracę z wybitnymi polskimi sportowcami: siatkarzem Wilfredo Leonem oraz uprawiającą wspinaczkę sportową Aleksandrą Mirosław. Marka Plusssz chce promować aktywność fizyczną wśród Polaków i wspierać ich sportowe cele. Partnerstwo z Ambasadorami wpisuje się w cykl kampanii taktycznych marki, którym przyświeca ta myśl.

15.02.2024 | Z rynku | przeczytano: 799 razy
Eurocash: program lojalnościowy Delikarta z ponad 4 mln użytkowników

Organizowana przez Eurocash sieć supermarketów Delikatesy Centrum ma już ponad 4 mln użytkowników w systemie Delikarta. To jeden z najbardziej zaawansowanych programów lojalnościowych dla klientów lokalnych sklepów spożywczych. Jego sukces wpisuje się w strategiczne cele Grupy Eurocash, która chce być Platformą Technologiczną dla lokalnych detalistów. Jest też spójny z ogłoszoną we wrześniu ub.r. strategią rozwoju sieci, zgodnie z którą Delikatesy Centrum 2.0., rozwijane przy szerokim udziale franczyzobiorców, mają być najbardziej konsumencką siecią franczyzową na rynku.

15.02.2024 | Z rynku | przeczytano: 512 razy
1 2 3
Strona 1/33 (artykułów: 658)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764