logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

EFL: najpopularniejsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 40

Z początkiem stycznia do Havas Worldwide Warsaw dołączyło grono ekspertów w obszarze digital marketingu. Nowe osoby w agencji to Andrzej Jakubczyk, który objął stanowisko deputy creative directora, Michał Gąsior piastujący funkcję innovation directora, Bartosz Koj, który dołączył do agencji na stanowisko digital art directora i Adrian Serafin − head of social media.

15.01.2014 | przeczytano: 1240 razy

Michał Rudek i Irena Mrozek dołączyli do teamu kreatywnego w Cheil Polska. Odpowiedzialni będą za wsparcie zespołu w zakresie projektów digitalowych. Rudek objął stanowisko Digital Art Directora, a Mrozek Copywritera.

29.05.2014 | przeczytano: 1192 razy
Nowa komunikacja EFL od Neon Shake

-  Z odpowiednim partnerem i wsparciem nie ma rzeczy niemożliwych. Każdy może realizować najtrudniejsze wyzwania i spełniać marzenia – motywuje przedsiębiorców Europejski Fundusz Leasingowy, który ruszył z nową platformą komunikacyjną „To się uda!”. Autorem nowej strategii i kreacji jest wrocławska agencja Neon Shake Advertising.

05.07.2018 | przeczytano: 1190 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Podsumowanie Retail Design Trends 2013

27 listopada odbyła się kolejna edycja Retail Design Trends. Konferencję i towarzyszącą jej wystawę firm odwiedziło ponad 200 przedstawicieli sieci handlowych, którzy przybyli aby dowiedzieć się  o najnowszych trendach w architekturze wnętrz, designie i oświetleniu. Gościem specjalnym wydarzenia byli David Racchi i Ivan HernandezWalk Design.

29.11.2013 | przeczytano: 996 razy

Na platformie buyingowej Quantum domu mediowego Codemedia udostępniony został Facebook AdExchange (FBX). Przeprowadzone zostały już pierwsze kampanie z wykorzystaniem systemu, z których wynika, że efektywność działań jest z punktu widzenia reklamodawcy kilkukrotnie wyższa w porównaniu z „tradycyjnym” modelem zakupu powierzchni w Facebooku. FBX  to 18. dostawca powierzchni dla platformy Quantum, a jej łączny potencjał emisyjny osiągnął już 14 mld odsłon miesięcznie.

24.09.2012 | przeczytano: 954 razy
Makro: Brak optymizmu w gospodarce, najsłabiej w handlu i produkcji

Osłabienie koniunktury sygnalizują przedstawiciele aż czterech z sześciu badanych branż – wynika z odczytu subindeksów „Barometru EFL” na I kwartał 2016 roku. Gorsze niż w ostatnim kwartale ubiegłego roku oceny sytuacji wystawiły firmy handlowe, produkcyjne, usługowe i transportowe. Jedynym sektorem, który rozpoczął ten rok w lepszych nastrojach niż zakończył ubiegły, jest HoReCa. Bez zmian pozostają natomiast prognozy branży budowlanej. Warto jednak podkreślić, że wszystkie subindeksy pozostają ponad progiem ograniczonego rozwoju, co oznacza, że każdy sektor widzi szansę na dalszy wzrost w tym roku.

16.03.2016 | przeczytano: 874 razy

Wraz z rozwojem agencji Codemedia awansowały aż cztery osoby. Jacek Majecki objął stanowisko Group Account Directora, Anna Bielińska – Strategy Managera. Na stanowisku Account Managera pracuje Weronika Rymsza, a Senior Media Plannerem została Zofia Heldwein

11.07.2014 | przeczytano: 847 razy
Zapaść w inwestycjach: Firmy stawiają na marketing i reklamę!

Stabilny wzrost Polski od okresu transformacji to efekt przede wszystkim inwestycji zrealizowanych przez przedsiębiorstwa, do których przyznaje się aż 86% mikro, małych i średnich firm. Tak wynika z raportu „Inwestycje w MŚP. Pod lupą” przygotowanego na zlecenie EFL S.A. Co więcej, udział przedsiębiorstw inwestujących rośnie wraz z ich wielkością, a biorąc pod uwagę branże, najczęściej inwestowali przedstawiciele branży hotelarskiej i gastronomicznej, a najrzadziej rolnicy. Niestety przyszłość nie maluje się już w tak różowych kolorach – aż 36% przedsiębiorców nie planuje w najbliższych 12 miesięcy żadnych inwestycji.

29.11.2016 | przeczytano: 815 razy
Firmy oczekują spadków zamówień

Z drugiej edycji badania Barometr COVID -19 Puls Biznesu realizowanego przez EFL wynika, że pod koniec kwietnia br. więcej przedsiębiorców obawiało się o swoją działalność biznesową niż na początku pandemii w Polsce. Ponad 78 proc. firm z sektora MŚP wskazało na spadek sprzedaży w najbliższych 3 miesiącach, podczas gdy w drugiej połowie marca ten odsetek wynosił 73 proc.

15.05.2020 | przeczytano: 755 razy

Internetowy Kanał Obsługi Klienta Europejskiego Funduszu Leasingowego (Portal KlientEFL - klient.efl.com.pl) został wyróżniony godłem „Użyteczna Strona”. Program certyfikacyjny „Użyteczna Strona” jest akredytowany przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, a patronat nad nim objęło Ministerstwo Gospodarki oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

22.11.2012 | przeczytano: 752 razy
1 2 3
Strona 1/4 (artykułów: 40)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764