logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Focus Media Group: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 46
Kerris Group z Communication Managerem

Do zespołu KERRIS Group dołączyła Marta Święcicka, obejmując stanowisko Communication Manager. Wcześniej była związana z Focus Media Group jako PR Manager.

31.05.2019 | przeczytano: 188 razy
Przemysław Kurdziel New Business Directorem w Focus Media Group

Do zespołu Focus Media Group dołączył Przemysław Kurdziel, obejmując stanowisko New Business Director, na którym jest odpowiedzialny za tworzenie i realizację strategii biznesowej Focus Media Group oraz Imagine Nation. Wcześniej przez blisko 4 lata pracował jako Business Development Manager w Walk Events.

29.03.2019 | przeczytano: 263 razy
Focus Media Group wzmacnia client service

Do działu client service Focus Media Group dołączyły trzy osoby. Agnieszka Pludrak jako Senior Account Manager oraz Natalia Sieńkowska na stanowisku Projekt Manager zasiliły szeregi zespołu realizującego działania dla klienta z branży finansowej. Z kolei Paulina Pistor w roli Account Managera koordynuje pracę zespołu dedykowanego Telewizji Polsat.

18.03.2019 | przeczytano: 392 razy
Michał Ceglarz awansuje w strukturach Focus Media Group

Michał Ceglarz objął stanowisko Group Account Manager w Focus Media Group. Jest to nowo utworzona pozycja, powstała w wyniku wdrożenia w agencji systemu pracy, opartego na multidyscyplinarnych zespołach projektowych.

13.03.2019 | przeczytano: 342 razy
Szymon Olejniczakowski New Business Directorem w Walk

Szymon Olejniczakowski objął nowo utworzone stanowisko New Business Directora w Walk. Będzie odpowiadał m.in. za współtworzenie strategii rozwoju działań sprzedażowych i pozyskiwanie klientów dla wszystkich spółek z grupy.

05.03.2019 | przeczytano: 624 razy
Peliwo i Owdziej awansują w Focus Media Group na Creative Team Headów

W strukturach Focus Media Group na stanowiska Creative Team Headów awansowali Barbara Peliwo i Łukasz Owdziej. Pozycje powstały w wyniku przyjęcia przez agencję sytemu pracy, opartego na multidyscyplinarnych zespołach klienckich. Model ma na celu optymalizację procesów oraz zwiększenie efektywności.

04.03.2019 | przeczytano: 327 razy
Piątek i Smykla Creative Team Headami w Focus Media Group

Aleksander Piątek i Łukasz Smykla awansowali w Focus Media Group na nowo utworzone stanowiska Creative Team Headów. Powstały one w wyniku wdrożenia w agencji systemu pracy, opartego na multidyscyplinarnych zespołach klienckich, łączących kompetencje z obszarów: ATL, BTL i digital.

26.02.2019 | przeczytano: 564 razy
Bartosz Bielas nowym Client Service Directorem w Focus Media Group

Bartosz Bielas awansował w strukturach Focus Media Group na stanowisko Client Service Director, na którym jest odpowiedzialny za zarządzanie działem obsługi klienta.

14.02.2019 | przeczytano: 342 razy
Ruszył serwis Pomoc Non Stop autorstwa Focus Media Group

Wystartował serwis internetowy marki Pomoc Non Stop, świadczącej kompleksowe usługi w zakresie organizacji obsługi i naprawy pojazdów. Za stworzenie portalu, dostępnego pod adresem www.pomocnonstop.pl, odpowiada Focus Media Group.

16.01.2019 | przeczytano: 848 razy
Focus Media Group ze świąteczną komunikacją Jack Daniel's

Trwa świąteczna kampania Jack Daniel’s pod hasłem „Dobry prezent powstaje latami, nigdy na skróty. Niezmiennie od 1866”. Za przygotowanie materiałów sprzedażowych do kanałów on-trade i off-trade odpowiadało Focus Media Group. Działanie zostało realizowane w ramach stałej obsługi marki Jack Daniel’s, którą agencja prowadzi od 10 lat.

26.11.2018 | przeczytano: 1550 razy
Imagine Nation zrealizowało Dell Technologies Forum 2018

11 września br. w Expo XXI Warszawa odbyło się Dell Technologies Forum 2018 z udziałem założyciela oraz dyrektora generalnego Dell Technologies – Michaela Della. Było to największe tegoroczne wydarzenie firmy w regionie CEE. Wśród ponad 2000 uczestników znaleźli się klienci i partnerzy oraz przedstawiciele firm należących do rodziny Dell Technologies. Za kompleksową realizację eventu odpowiadała agencja Imagine Nation.

03.10.2018 | przeczytano: 889 razy
Dima Słupczyński wzmocnił kreatywnie Agencję Kore

1 października 2018 r. do Zespołu Agencji Reklamowej KORE dołączył Dima Słupczyński. Będzie kierował Działem Kreacji. 

02.10.2018 | przeczytano: 900 razy
Focus Media Group dla Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych PZU

1 października br. ruszyła innowacyjna platforma inwestycyjna Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych PZU SA - inPZU, dzięki której każdy może w bardzo prosty sposób kupić fundusze inwestycyjne i nimi zarządzać. Wprowadzenie platformy na rynek wspiera kampania reklamowa pod hasłem „Oszczędzaj inwestując”. Za przygotowanie koncepcji strategiczno-kreatywnej działań reklamowych, ich realizację oraz stworzenie front-endu i layoutu serwisu odpowiada Focus Media Group. Agencja pozyskała zlecenia w drodze dwóch wygranych przetargów – pierwszego na działania związane ze stworzeniem serwisu i drugiego obejmującego komunikację platformy.

02.10.2018 | przeczytano: 730 razy
Focus Media Group z PR Managerem

Do Focus Media Group dołączyła Marta Święcicka, obejmując stanowisko PR Manager. Przez ostatnie 2,5 roku pracowała w grupie marketingowej Walk jako Communication Manager.

30.08.2018 | przeczytano: 401 razy
Michał Konopka project managerem w Imagine Nation

Michał Konopka objął stanowisko project managera w agencji eventowej Imagine Nation. Z branżą reklamową jest związany od 13 lat, od siedmiu lat specjalizuje się w experiential marketingu i organizacji eventów.

14.02.2018 | przeczytano: 514 razy
Szymon Olejniczakowski odpowiada za New Business w Focus Media Group

Szymon Olejniczakowski dołączył do Focus Media Group, obejmując stanowisko New Business Directora. Będzie odpowiedzialny za współtworzenie strategii rozwoju działań sprzedażowych oraz pozyskiwanie nowych klientów dla agencji wchodzących w skład grupy.

11.12.2017 | przeczytano: 593 razy

Focus Media Group rozpoczęła współpracę reklamową z PZU w zakresie komunikacji 360 stopni. Umowa została zawarta na trzy lata.

30.11.2017 | przeczytano: 337 razy

PZU rozstrzygnęło przetarg na agencje kreatywne do obsługi reklamowej. Umowy zostały podpisane z trzema agencjami: Red8 Advertising, Focus Media Group i VML.

17.11.2017 | przeczytano: 486 razy
Focus Media Group dla Mercedes-Benz Polska

Focus Media Group rozpoczęła współpracę z Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. w zakresie obsługi mediów społecznościowych.

26.09.2017 | przeczytano: 303 razy
Focus Media Group wzmacnia dział strategii

Do działu strategii Focus Media Group dołączył Szymon Nessel w roli Senior Strategic Consultanta. Michał Korczak awansował na stanowisko Deputy Strategy Directora.

28.06.2017 | przeczytano: 1183 razy
Agencja Bardzo rozwija biznes

Marcin Kalinowski stanął na czele nowoutworzonego działu Business Development w agencji BARDZO, gdzie odpowiada także za strategię komunikacji. Do jego zadań należą m.in. rozwijanie i budowanie nowych struktur BARDZO oraz pozyskiwanie nowych klientów.

05.04.2017 | przeczytano: 297 razy
Uroki Podkarpacia w kampanii piwa Leżajsk

Naturalne piękno podkarpackich krajobrazów i chwile błogiego relaksu – w nowej kampanii piwo Leżajsk odwołuje się do regionalnej tożsamości i zaprasza do powolnego smakowania przyjemności na łonie natury.

19.03.2017 | przeczytano: 534 razy
Imagine Nation koncertowo dla Burn

Należąca do holdingu Focus Media Group agencja eventowa Imagine Nation odpowiadała z scenografię tegorocznej edycji muzycznego cyklu BURN Battle School Remixed. Agencja przygotowała scenografię na koncerty, które odbyły się w Tauron Arenie w Krakowie oraz na Stadium Live Arenie w Moskwie.

09.12.2016 | przeczytano: 406 razy
Kreatura 2016: Pełna lista nagrodzonych

W jubileuszowym 20. konkursie Kreatura jury przyznało 45 nominacji, 37 wyróżnień, 11 statuetek, grand prix i jedną nagrodę specjalną. Do konkursu napłynęło w tym roku 137 zgłoszeń. Podczas uroczystej gali, która odbyła się w Pin-Up Studio, grand prix odebrała agencja Walk za kampanię "Nie chcę być strażakiem", którą przygotowała dla Fundacji Integracja. Kreatura 2016 – nagroda redakcji "Media & Marketing Polska", którą przyznaliśmy po raz pierwszy w historii konkursu, trafiła do brandu Żubr za długofalowe osiągi kreatywne.

07.12.2016 | przeczytano: 1685 razy
Piątek i Braksal zwycięzcami w Young Creatives

Aleksander Piątek i Maciej Braksal z Focus Media Group zwyciężyli w konkursie Young Creatives. Pokonali 60 innych teamów w kategorii Integrated.

24.11.2016 | przeczytano: 640 razy
Focus Media Group – wzmocnienia i awans w kreacji

Należąca do holdingu Focus Media Group agencja Focus Advantage wzmocniła swoje siły kreatywne. Na czele działu kreacji stanął Dawid Lekszycki.

21.11.2016 | przeczytano: 581 razy
Focus Media Group kreatywnie dla Panasonic

Nowym klientem należącej do holdingu Focus Media Group agencji marketingu zintegrowanego Focus Advantage jest Panasonic Marketing Europe GmbH oddział w Polsce. Agencja zwyciężyła w przetargu na kreatywną koncepcję dla dwóch kategorii produktów Panasonic: Small Kitchen Appliances (małe AGD) oraz Beauty Care (produkty do pielęgnacji). Koncepcja agencji jest obecnie wykorzystywana w komunikacji w Polsce i w siedmiu innych krajach europejskich.

17.11.2016 | przeczytano: 472 razy
Wolno wolno: Piwo Leżajsk w nowej kampanii

Regionalna marka, obecna na rynku od wielu lat, ma swoje korzenie w naturalnie pięknym regionie Podkarpacia. Odwołując się do spokojnej natury, Leżajsk zaprasza do nieśpiesznego smakowania przyjemności. W kampanii „Wolno wolno” marka podkreśla, że wolno i warto jest zwolnić.

03.08.2016 | przeczytano: 1162 razy
Focus Media Group wyróżniona w raporcie „Agencje marketingu zintegrowanego”

Grupa agencji Focus Media Group została uhonorowana wyróżnieniem w raporcie specjalnym "Agencje interaktywne i agencje marketingu zintegrowanego 2015" przygotowanym przez Millward Brown wspólnie z Media i Marketing Polska. We wcześniejszych edycjach raportu Focus Media Group zdobyła wyróżnienie (2011) oraz tytuł „Agencji Roku 2013”. W tegorocznej edycji raportu tytuł „Agencji Roku” nie został przyznany, wyróżnienie specjalne było najwyższą nagrodą.

14.07.2015 | przeczytano: 1998 razy

Agencja interaktywna Comfitura (należąca do Focus Media Group) wygrała przetarg firmy Navo Polska Grupa Dystrybucyjna (Navo PGD) na kompleksową obsługę marki SodaStream w zakresie digital i social media.

01.07.2014 | przeczytano: 582 razy
Comfitura promuje loterię Unilever dla marek Timotei i Dove

Unilever prowadzi loterię pod hasłem „Poczuj bogactwo olejków i wygraj!” dla kosmetyków do pielęgnacji włosów Timotei i Dove, w której nagrodą główną jest 100 000 zł. Za komunikację oraz promocję akcji odpowiada agencja interaktywna Comfitura przy wsparciu Focus Advantage (obie firmy należą do Focus Media Group) oraz PHD Media Direction.

06.06.2014 | przeczytano: 1165 razy

Agencja interaktywna Comfitura (należąca do Focus Media Group) wygrała przetarg firmy Unilever na kompleksową obsługę marki Timotei w internecie. Poprzednio za te działania odpowiadało OS3.

24.04.2014 | przeczytano: 412 razy
Billboard 3D w kampanii Bouygues Immobilier Polska

Agencja marketingu zintegrowanego Focus Advantage (część Focus Media Group) przygotowała niestandardową kreację reklamową – billboard 3D na potrzeby najnowszej kampanii Bouygues Immobilier Polska, w której francuski deweloper promuje inwestycję Le Village.

27.03.2014 | przeczytano: 2490 razy

Monika Donner i Łukasz Janowski dołączyli do Grupy OEX, w ramach której tworzą markę Bluecloud. Nowy dział wzmocni kompetencje holdingu oraz poszerzy ofertę o rozwiązania z zakresu kreacji i strategii marketingowej. Docelowo zespół Bluecloud będzie wspierał potrzeby ponad 500 klientów OEX.

10.03.2014 | przeczytano: 4331 razy

W przetargu na agencję BTL organizowanym przez Raiffeisen Polbank zwyciężyła agencja Focus Advantage i Comfitura należące do grupy agencyjnej Focus Media Group.

12.02.2014 | przeczytano: 483 razy

Producent odkurzaczy marki ROWENTA prowadzi ogólnopolską akcję promocyjną, w której gwarantuje satysfakcję i zadowolenie z zakupu lub zwrot pieniędzy. Projekt został przygotowany we współpracy z agencją marketingu zintegrowanego Focus Advantage oraz agencją interaktywną Comfitura.

14.11.2013 | przeczytano: 542 razy
Piotr Kośmider nowym dyrektorem w Focus Media Group

Piotr Kośmider - jako Business Development Director - dołączył do kadry zarządzającej holdingu Focus Media Group, w skład którego wchodzą: agencja marketingu zintegrowanego Focus Advantage, agencja event oraz field marketingu Imagine Nation, a także interaktywna Comfitura.

13.08.2013 | przeczytano: 1668 razy
Colgate-Palmolive ponownie wybiera Focus Advantage

Focus Advantage, agencja marketingu zintegrowanego należąca do holdingu Focus Media Group, po raz trzeci wygrała przetarg Colgate-Palmolive na projekt świątecznych opakowań kosmetyków Palmolive.

20.02.2013 | przeczytano: 972 razy

Bartosz Bielas i Maciej Samoraj dołączyli do zespołu agencji interaktywnej Comfitura (należącej do Focus Media Group). To kolejne osoby, które przechodzą do spółki z Media Direction Digital.

20.02.2013 | przeczytano: 737 razy

Agencja NAIROBIA otrzymała wyróżnienie w konkursie „Agencje Marketingu Zintegrowanego 2012”, prowadzonym przez Media & Marketing Polska.

04.07.2012 | przeczytano: 1295 razy

1 czerwca, pod hasłem Wypatruj letnich okazji!, startuje kolejna kampania reklamowo-wizerunkowa Bonarka City Center w Krakowie. Prowadzone działania obejmują nośniki outdoor, siatki wielkoformatowe, prasę regionalną, radio oraz mobile typu backlight.

02.06.2010 | przeczytano: 1033 razy
Wiosenna kampania reklamowa Bonarka City Center

Wraz z nadejściem wiosennych kolekcji, 1 marca ruszyła kampania reklamowa Bonarka City Center w Krakowie pod hasłem „Idzie Wiosna!”. Kampania prowadzona jest na nośnikach outdoor, wielkoformatowych, w prasie regionalnej oraz radio.

10.03.2010 | przeczytano: 1859 razy

Agencja Infinity Group zrealizowała serwis internetowy na potrzeby akcji promocyjnej Samsunga pod „bondowskim” tytułem „Licencja na zabijanie – Misja Wietnam”. Akcja skierowana była do partnerów handlowych firmy Samsung Electronics Polska.

31.01.2010 | przeczytano: 977 razy

Do działu kreacji agencji Adwertajzing na stanowisko art directora dołączył właśnie Samuel Redlin.

21.01.2010 | przeczytano: 965 razy

Z końcem roku agencja komunikacji marketingowej xcommunica rusza na dobre.

20.12.2009 | przeczytano: 831 razy
Grudniowa kampania reklamowa Bonarka City Center

Od 1 grudnia startuje kolejna, tym razem świąteczna kampania reklamowa Bonarka City Center w Krakowie. Nowe propozycje, w zabawny sposób nawiązujące do Mikołaja oraz charakterystycznego punktu „orientacyjnego” Bonarki – komina, pojawią się na nośnikach outdoor i w radio.

10.12.2009 | przeczytano: 858 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 46)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764