logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

GREY Group: najpopularniejsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 50
Mike Tyson od 1 czerwca w kampanii napoju Black

1 czerwca rusza wielomilionowa kampania z udziałem celebryty najwyższego formatu – Mike’a Tysona. Kampania będzie miała kilka odsłon, wzajemnie się uzupełniających. Celem kampani jest pokazanie działania napoju energetycznego BLACK, któremu nie oprze się nikt – nawet sam Tyson.

01.06.2012 | przeczytano: 2492 razy (komentarzy: 2)
Start kampanii napoju Black z udziałem Mike’a Tysona

GREY Group stworzyła kampanię napoju energetyzującego BLACK, produkowanego przez FoodCare. Tym razem twórcy zaprosili do współpracy legendę boksu i ikonę świata show biznesu – Mike’a Tysona. Kampania rusza 1 czerwca.

30.05.2012 | przeczytano: 2438 razy (komentarzy: 1)
Pascal Brodnicki ambasadorem Rama Smaż jak szef kuchni

We wrześniu ruszyła szerokozasięgowa kampania promująca produkt do smażenia Rama Smaż jak szef kuchni. Ambasadorem produktu został znany kucharz Pascal Brodnicki. Za działania komunikacyjne obejmujące PR, eventy, digital, BTL i shopper marketing odpowiada GREY Group Poland.

28.09.2015 | przeczytano: 2415 razy

Peter Walshe, Global BrandZ Director w Millward Brown, odpowiedzialny za raport BrandZ Top 100, będzie kolejnym gościem specjalnym kongresu ''Future Marketing'' w Sopocie.

25.05.2011 | przeczytano: 2148 razy
Grey: Kampania Kinder Bueno „Orient Express”

Właśnie ruszyła najnowsza kampania Kinder Bueno „Orient Express”. To kolejna marka z portfolio Ferrero, dla której agencja GREY realizuje kampanię. Najnowsze działania marki Kinder Bueno mają na celu przekonanie konsumentów, aby „pozwolili się rozpieszczać”.

04.02.2016 | przeczytano: 2106 razy
Grey wspiera polskie startupy

21 maja 2015 roku odbyła się w Warszawie konferencja Innovation Day, w czasie której ogłoszono wyniki konkursu Best Startup Reinventing Marketing & Sales, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz korporacyjny akcelerator startupów D-RAFT. Główną nagrodę w wysokości 30 000 złotych oraz nagrodę publiczności zdobył ZenCard Ltd., firma oferująca zupełnie nowy system dla programów lojalnościowych. Agencja GREY Group była partnerem strategicznym konkursu.

23.05.2015 | przeczytano: 2030 razy
Rekordowa liczba zgłoszeń do konkursu Pos Stars 2015

Tegoroczna edycja konkursu na najlepsze displaye reklamowe - POS STARS to prawdziwie rekordowa odsłona. Do konkursu zgłoszonych zostało aż 40 projektów i realizacji, które jak co roku, oceni fachowe Jury złożone z profesjonalistów z branży.

20.08.2015 | przeczytano: 1808 razy
Nowa kampania reklamowa Grupy Generali PolskaZobacz wideo

Grupa Generali Polska zaprezentowała nową kampanię reklamową. 
Hasło przewodnie kampanii brzmi: „Życie się zmienia, więc Generali zmienia ubezpieczenia”.

20.02.2015 | przeczytano: 1761 razy
Śmietanka Łaciata bohaterem spotu przygotowanego przez Grey GroupZobacz wideo

Spółdzielnia Mleczarska „MLEKPOL” w Grajewie z myślą o wzmocnieniu wizerunku swojej najcenniejszej marki – Łaciate od 2 listopada ruszyła z najnowszą kampanią reklamową promującą Śmietankę Łaciatą do kawy 12 %. Emitowany w stacjach telewizyjnych spot reklamowy utrzymany jest w charakterystycznym dla marki tonie. W humorystyczny i nieco abstrakcyjny sposób przedstawia domniemany proces produkcji śmietanki - krowy skaczą radośnie na łące, naturalnie "ubijając" mleko,  aby powstała śmietanka. Nowy spot reklamowy mocno podkreśla naturalność produktu oraz wspaniały kremowy smak  Śmietanki,  idealnej do smacznej porannej kawy.

08.11.2012 | przeczytano: 1595 razy
Grey promuje „Basen”

Agencja GREY stworzyła projekt plakatu promującego film krótkometrażowy "Basen", reżyserii Krzysztofa Pawłowskiego, który role główne powierzył Adamowi Woronowiczowi i Agnieszce Grochowskiej. 

18.09.2015 | przeczytano: 1556 razy
Życie po śmierci: Skazani za morderstwo w kampanii PCK

Czy łatwiej jest odebrać komuś życie, czy je uratować? Takie pytanie stawia kampania dla Centrum Szkoleniowego Mazowieckiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża, która zachęca do odbycia kursu pierwszej pomocy.

15.03.2016 | przeczytano: 1460 razy
Grey Group i Affidea promują Życiowyprzepis.pl

Jedzenie i gotowanie towarzyszy nam na co dzień. Coraz bardziej lubimy gotować i coraz częściej stanowi to dla nas przyjemność. Właśnie to skojarzenie postanowiliśmy wykorzystać podczas budowania świadomości tego, jak ważne w codziennym życiu jest samobadanie piersi.

04.02.2016 | przeczytano: 1355 razy
Adam Małysz w nowej odsłonie kampanii Grupy GeneraliZobacz wideo

Grupa Generali Polska prezentuje nową odsłonę kampanii reklamowej „Generali – na dobre i złe. Na wszelki wypadek”. Celem kampanii jest kreowanie wizerunku Generali, jako firmy, na którą zawsze można liczyć oraz promocja oferty ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych. W kreacji wykorzystano wizerunek Adama Małysza, byłego skoczka, a obecnie kierowcy rajdowego, z którym Generali jako sponsor i ubezpieczyciel współpracuje już od blisko 10 lat. Działania reklamowe firmy obejmą cały styczeń, a głównymi mediami wykorzystywanymi w kampanii będą telewizja i Internet.

09.01.2014 | przeczytano: 1323 razy
Nowy numer OOH magazine

Najnowszy numer OOH magazine - kwartalnika poświęconego szeroko pojętej reklamie liczy prawie 170 stron. W numerze który został specjalnie przygotowany na targi Festiwal Marketingu czytelnicy znajdą dodatkowo katalog targowy.

18.08.2015 | przeczytano: 1244 razy
V Edycja Konkursu Dyrektora Marketingu Roku

W jubileuszowej 5 edycja konkursu, Kapituła Konkursu złożona z przedstawicieli ekspertów branżowych, Laureatów Konkursu oraz Partnerów wybierze  zwycięzców w dwóch etapach.

16.04.2015 | przeczytano: 1220 razy (komentarzy: 9)
Przystanek Woodstock: Grey Group organizatorem strefy PlayZobacz fotorelację

Przystanek Woodstock to największy polski festiwal muzyczny organizowany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na terenie imprezy została stworzona specjalna strefa jednego z głównych sponsorów – Play. Za realizację projektu odpowiada GREY Group.

03.08.2012 | przeczytano: 1219 razy
Testardo Gram dla PKO BP w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

Agencja Testardo Gram, wchodząca w skład holdingu GREY Group, przygotowała specjalną kampanię dla PKO Banku Polskiego, nawiązującą do rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

25.07.2012 | przeczytano: 1204 razy
Kuba Wojewódzki znowu testuje zasięg sieci Play

3 sierpnia rusza druga odsłona kampanii reklamowej komunikującej rozszerzony zasięg Play. W tym obszarze operator PLAY kontynuuje swoją współpracę z Kubą Wojewódzkim.

04.08.2012 | przeczytano: 1174 razy
Grey Group ponownie dla IkeaZobacz wideo

W najnowszej kampanii „Pokój i spokój”, przygotowanej przez agencję GREY Group, IKEA uchyla drzwi do niedostępnej w domu strefy – pokoju nastolatka. Akcja zachęca rodziców do urządzenia pokoju swoim dorastającym dzieciom i skorzystania ze specjalnej promocji na wybrane meble.

16.07.2015 | przeczytano: 1173 razy
Joanna Hurda w Grey Group

Do zespołu GREY Group dołączyła właśnie Joanna Hurda, obejmując stanowisko Regional Client Service & Shopper Marketing Directora. Do jej obowiązków będzie należało m. in. opracowanie strategii rozwoju shopper marketingu w agencji oraz wsparcie marek Procter & Gamble. Nominacja ta jest kolejnym etapem zmian w ścisłym kierownictwie agencji GREY, która przechodzi w ostatnim czasie proces transformacji, dostosowując się do wyzwań współczesnego biznesu.

15.06.2015 | przeczytano: 1104 razy
List od Mikołaja: kampania świąteczna Empiku

Przed tegorocznymi Świętami Empik zachęca wszystkich do pisania listów, ale nie tych do Mikołaja – z listą życzeń prezentowych. Kampanii świątecznej Empiku „Najważniejsze znajdziesz w środku” przyświeca idea niesienia bliskim ważnych słów w formie listu dołączonego do prezentu. Akcja obejmuje różne odsłony – między innymi animowaną etiudę, która będzie miała premierę telewizyjną 1 grudnia na antenie TVN przed głównym wydaniem Faktów. A także wydanie książki charytatywnej oraz konkurs, w którym można wygrać wycieczkę do Laponii.

28.11.2017 | przeczytano: 1049 razy
Grey Group na 70. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

GREY Group jest autorem wyjątkowej akcji społecznej upamiętniającej 70. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. W odpowiedzi na apel Jana Ołdakowskiego, dyrektora Muzeum PW, aby ludzie ustawiali w swoich komórkach alarmy na godzinę 17.00 w piątek, GREY stworzył specjalną aplikację „Minuta dla Warszawy”, która po ściągnięciu na telefon uruchamia w nim dźwięk syreny właśnie o godzinie „W”.

01.08.2014 | przeczytano: 1022 razy

Agencja GREY Group Poland została najbardziej nagrodzoną polską agencją w tegorocznej edycji konkursu Innovation 2019 organizowanego przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR. Agencja Grey zdobyła w generalnej klasyfikacji 42 punkty, wyprzedzając kolejną agencję aż o 18!

17.04.2019 | przeczytano: 1016 razy

GREY Group w porozumieniu z dyrektorem marki Tyskie wspólnie zdecydowali o nieprzystąpieniu przez Agencję do rozpoczynającego się przetargu na obsługę tej marki.

23.05.2014 | przeczytano: 1003 razy

22 grudnia 2011 - Należące do koncernu WPP GREY Group i Millward Brown SMG/KRC, wsparły jubileuszowy XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, tworząc animowany obraz wyników badań podsumowujących społeczną percepcję tej jednej z najpopularniejszych w Polsce fundacji dobroczynnych. Animacja jest dostępna w internecie, a 26 grudnia będzie miała premierę w telewizji jako spot reklamujący finał WOŚP.

22.12.2011 | przeczytano: 1001 razy
Grey rozpoczyna obsługę Green Caffè Nero

Agencja GREY Worldwide Warszawa, będąca częścią GREY Group, wygrała przetarg na obsługę sieci kawiarni Green Caffè Nero

12.06.2015 | przeczytano: 992 razy

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i związana z nim kampania telefonii komórkowej Play były, obok afery z ACTA, najważniejszym tematem na stronach Facebooka w styczniu. Według raportu CatNapoleon.com, zrealizowanym pod patronatem Wirtualnemedia.pl, kampania GREY group z udziałem WOŚP pomogła fan page’owi Play w przekroczeniu liczby 500 tys. fanów. Istotnym wyznacznikiem dla powodzenia strony Play był też wzrost liczby aktywnych fanów o ponad 200%!

10.02.2012 | przeczytano: 965 razy
Kampania reklamowa Mbanku

Najnowsza kampania reklamowa mBanku „#mądreMyki”, przygotowana przez agencję GREY Group, pokazuje, jak płatności elektroniczne kartą i telefonem komórkowym dostępne w eKoncie mobilnym ułatwiają życie w codziennych sytuacjach. Działania promocyjne prowadzone są w telewizji, internecie, kinie oraz w postaci reklamy zewnętrznej. Akcję wspiera również internetowy konkurs, w którym uczestnicy każdego dnia mogą wygrać atrakcyjne nagrody.

26.05.2015 | przeczytano: 950 razy

Agencja GREY Possible przygotowała aktywację „Niecierpliwi” promującą najnowsze modele telefonów firmy Samsung: Galaxy S6 oraz Galaxy S6 edge. Idąc wbrew powszechnemu przekonaniu, że cierpliwość popłaca, w niestandardowym wydarzeniu ambientowym nagrodzeni zostali ci, którym znudziło się czekanie.

27.08.2015 | przeczytano: 889 razy
Mike Tyson w drugiej odsłonie kampanii BlackZobacz wideo

Ruszyła druga odsłona kampanii GREY Group stworzonej dla napoju energetyzującego BLACK, produkowanego przez FoodCare. Tym razem twarz kampanii – legendarny bokser i showman Mike Tyson daje się poznać jako człowiek o gołębim sercu, który pomaga potrzebującym i lubi się dzielić!

11.06.2012 | przeczytano: 877 razy (komentarzy: 3)
Grey Group wspiera badanie starożytnych mumiiZobacz fotorelację

W połowie grudnia 2015 ruszyła największa na świecie interdyscyplinarna inicjatywa naukowa poświęcona badaniom starożytnych mumii – Warsaw Mummy Project. GREY Group Poland odpowiada za oprawę graficzną projektu i wsparcie marketingowe.

23.12.2015 | przeczytano: 845 razy

GREY Group Poland przejmuje kompleksową obsługę sieci sklepów PEPCO. W finałowym etapie przetargu GREY Group pokonała dwie grupy reklamowe z Polski. Agencja podpisała długoterminowy kontrakt na pełną obsługę shopper marketingu i wszystkich działań komunikacyjnych off & online, produkcję kampanii oraz planowanie i zakup mediów.

07.06.2016 | przeczytano: 827 razy

Agencje Grey Group Polska i Possible Polska tworzą joint venture, które jest odpowiedzią na zmieniające się potrzeby rynku i coraz powszechniejszą konwergencję mediów. Spółki pozostają niezależne operacyjnie, ale poprzez poszerzenie i wymianę kompetencji mają wzmocnić przewagę konkurencyjną nad wyspecjalizowanymi agencjami Digital, Atl oraz 360 stopni. Od kwietnia 2013 roku na polskim rynku reklamy funkcjonuje marka GREY:POSSIBLE.

06.04.2013 | przeczytano: 810 razy
Grey dla Rzecznika Praw ObywatelskichZobacz wideo

Głos zwykłego człowieka jest cichy i czasem niesłyszany przez instytucje i urzędy państwowe. Dzięki pracy Rzecznika Praw Obywatelskich głos obywateli jest silniejszy, a trudne i nierozwiązane sprawy znajdują swój szczęśliwy finał. Rusza właśnie kampania informacyjno-edukacyjna „Głos wszystkich obywateli” przygotowana przez GREY Group.

16.06.2015 | przeczytano: 790 razy (komentarzy: 1)
Mbank i AXA we wspólnej kampanii od Grey Group

Najnowsza kampania reklamowa przygotowana przez agencję GREY Group komunikuje wspólną ofertę mBanku i Grupy AXA, pozwalającą uzyskać ubezpieczenie komunikacyjne w atrakcyjnej cenie. Działania promocyjne prowadzone są w telewizji oraz internecie.

06.07.2015 | przeczytano: 782 razy

Zarząd Grey Group Polska doszedł do porozumienia z Pawłem Niezgodą i Grzegorzem Sucheckim, byłymi udziałowcami Grupy. Wspólna decyzja oznacza pozytywny finał sprawy toczącej się przed sądem od początku 2011 roku.

21.09.2012 | przeczytano: 758 razy
Paweł Cholewa w Grey Group

Do zespołu GREY Group dołączył właśnie Paweł Cholewa, obejmując stanowisko Art Directora w dziale BTL & Design.

02.07.2015 | przeczytano: 739 razy
Kampania reklamowa: Liga Mistrzów UEFA w Cyfrowym Polsacie

Ruszyła ogólnopolska kampania reklamowa promująca wprowadzone przez Cyfrowy Polsat 2 lipca br. nowe oferty telewizyjne z pakietem Polsat Sport Premium: www.cyfrowypolsat.pl/UEFA. Dzięki niemu będzie można oglądać wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA na żywo, bez reklam, także w jakości Super HD.

13.07.2018 | przeczytano: 732 razy

W odpowiedzi na nowe wyzwania i projekty swoich klientów GREY Group dokonuje kolejnych inwestycji w dział Digital, którym kieruje Helena Olecka.

01.10.2015 | przeczytano: 680 razy
Życie po śmierci: Kampania Grey Group z nominacją Cannes Lions

GREY Group Poland znalazł się na liście nominowanych na Cannes Lions International Festival of Creativity za kampanię „Życie po śmierci” zrealizowaną dla Polskiego Czerwonego Krzyża przy współpracy z Shoot Me i Fundacją Pedagogium.

18.06.2016 | przeczytano: 672 razy
Monika Borowiecka dołączyła do Grey

Do GREY dołączyła właśnie Monika Borowiecka i objęła nowoutworzone stanowisko Trade Marketing Directora. Jej zadaniem będzie zbudowanie strategii rozwoju Trade Marketing w agencji. GREY stawia na Shopper oraz Trade Marketing, i właśnie w tych obszarach agencja chce realizować nowatorskie projekty oraz poszerzać kompetencje.

14.05.2015 | przeczytano: 664 razy
Grey z bliskowschodnio-afrykańską kampanią dla Downy

Marka Downy, należąca do portfolio firmy Procter & Gamble, kontynuuje działania związane z wprowadzeniem płynu do płukania tkanin na kolejne rynki. To właśnie agencję GREY Group wybrano do stworzenia oraz zrealizowania kompleksowej kampanii reklamowej. Premiera produktu dotyczy rynków Bliskiego Wschodu, Afryki Północnej, i Afrykę Wschodnią. A we wrześniu ruszy kampania wspierająca działania promocyjne związane z premierą płynu do płukania Downy w Kenii.

29.09.2015 | przeczytano: 568 razy
„Nenufary” od Grey Group w kampanii Raffaello

GREY Group Poland to pierwsza zewnętrzna agencja, której koncern Ferrero powierzył realizację kampanii reklamowej dla marki Raffaello. Agencja odpowiadała za realizację spotu telewizyjnego „Nenufary”, który wystartował w Polsce 18 stycznia 2016 roku.

22.01.2016 | przeczytano: 568 razy
Grey Agencją sieciową roku na Euro Effies 2015

GREY EMEA zdobył prestiżową nagrodę Agencji Sieciowej Roku Euro Effies 2015, która została przyznana w trakcie tegorocznej gali Euro Effies w Brukseli (20.10.2015).

25.10.2015 | przeczytano: 529 razy

GREY Group stworzył kampanię promującą inicjatywę Fundacji "Maraton Warszawski". Ma ona wesprzeć podopiecznych jednej z czterech fundacji charytatywnych: Amnesty International, Fundację Dzieci Niczyje, Fundację Rak’n’Roll Wygraj życie! oraz Fundację Synapsis. Motywem przewodnim całej akcji jest sytuacja win-win, kiedy to pomagając sobie osiągnąć sukces, pomagamy innym, a przy okazji propagujemy słuszną ideę.

11.08.2015 | przeczytano: 511 razy
Testardo Gram dla firmy deweloperskiej Yit

Testardo Gram (GREY Group Poland) został agencją full service i jest odpowiedzialny za przygotowanie komunikacji, rozwiązań shopper, digital oraz zaplanowanie i zakup mediów dla pierwszego w Polsce projektu mieszkaniowego fińskiej firmy deweloperskiej YIT, która zakupiła w Warszawie grunty budowlane.

30.05.2016 | przeczytano: 477 razy
Nowy PR Manager MSL Group

Za budowanie relacji z interesariuszami agencji oraz umacnianie reputacji MSLGROUP będzie odpowiedzialna Joanna Bednarek. Do jej zadań będzie należało dbanie o wizerunek czołowej agencji w regionie CEE, w tym udział firmy w najważniejszych wydarzeniach branży komunikacyjnej. Istotnym zadaniem Joanny Bednarek będzie także Thought Leadership w strategicznych obszarach oraz promocja nowych produktów i usług firmy.

07.10.2016 | przeczytano: 466 razy
Grey Group Poland rusza z kampanią dla Pepco

Agencja GREY Group przygotowała pierwszą kampanię dla marki PEPCO składającą się ze spotów telewizyjnych i radiowych, materiałów POS oraz komunikacji digital. W odpowiedzi na potrzeby klienta GREY Group Poland otworzył swój drugi oddział w Poznaniu.

24.08.2016 | przeczytano: 462 razy

Agencja GREY Group Poland wygrała przetarg na stworzenie nowego serwisu internetowego dla marki Kasztelan.

01.06.2016 | przeczytano: 420 razy

Agencja GREY Group Poland wygrała prowadzony od końca marca przetarg na obsługę strategiczną i kreatywną marki mBank w obszarze MŚP oraz klienta zamożnego.

27.06.2019 | przeczytano: 272 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 50)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764