logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Garden of Words: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 89
Content creator vs influencer: nowość Garden of Words Group

Garden of Words Group konsekwentnie rozwija swoją ofertę, wprowadzając do zakresu działań nowoczesne rozwiązania. Tym razem do zakresu usług agencji w digital marketingu wprowadzono zupełnie nową propozycję, dedykowaną klientom poszukującym kreatywnych i wyróżniających materiałów na kanały SoMe, tworzonych we współpracy z content creatorami. To kolejny krok w dynamicznym rozwoju grupy i dążeniu do oferowania najbardziej skutecznych rozwiązań. Dzięki nowej usłudze klienci agencji będą mogli liczyć na jeszcze większy zasięg i skuteczność w realizacji swoich kampanii marketingowych.

09.07.2024 | Z rynku | przeczytano: 209 razy
Orbita Chillu na Lotnisku Chopina

Szukasz wygodnego miejsca na „chillowanie” przed wylotem – Orbit znalazł na to rozwiązanie. Z okazji sezonu urlopowego marka przygotowała wyjątkową niespodziankę dla podróżujących. W ramach nowej platformy komunikacji powstała Orbita Chillu na Lotnisku Chopina w Warszawie. Specjalna strefa ma umilić podróżującym czas oczekiwania na lot. Wyjątkowy spot można odwiedzać przez cały okres wakacyjny aż do 14 września br.

09.07.2024 | Z rynku | przeczytano: 208 razy

Angelika Korlaga ukończyła Uniwersytet Łódzki, gdzie zdobyła wykształcenie na kierunku dziennikarstwo, media i projektowanie komunikacji, specjalizując się w PR i Brandingu. Przez ponad dwa lata pracowała jako dziennikarka, a następnie wydawczyni w Polska Press Grupa, współpracując z takimi tytułami jak Dziennik Łódzki, Express Ilustrowany i Łódź Nasze Miasto. Od września 2023 roku pełniła funkcję Junior Account Executive w agencji Garden of Words Group.

27.06.2024 | Personalia | przeczytano: 414 razy
Piłkarze Luka Modrić i Bukayo Saka w kampanii Snickers

Z początkiem czerwca wystartowała najnowsza kampania Snickers, w której udział biorą gwiazdy piłki nożnej – Luka Modrić i Bukayo Saka. Marka chce pomóc wszystkich entuzjastom futbolowych emocji uniknąć „przypałów".

06.06.2024 | Z rynku | przeczytano: 303 razy
Young Leosia i muzyczna loteria Orbit Refreshers

Z początkiem czerwca wystartowała muzyczna loteria Orbit Refreshers! Mars Wrigley, razem z ambasadorką marki – Young Leosią, zachęca konsumentów, by "poczuli moc smaku". Do zdobycia są muzyczne nagrody m.in. bilety na koncert Young Leosi. Zabawa potrwa do 13 lipca.

03.06.2024 | Z rynku | przeczytano: 470 razy
Eryk Skolarski nowym Head of Events w Garden of Words Group

Garden of Words Group powitała na swoim pokładzie Eryka Skolarskiego, który dołączył w kwietniu bieżącego roku. Garden of Words Group to 3 agencje wyspecjalizowanych w różnych modelach komunikacji. Każda z nich łączy w sobie obsługę 360 z zakresu marketingu.

21.05.2024 | Personalia | przeczytano: 452 razy
Young Leosia ambasadorką marki Orbit Refreshers

Artystka młodego pokolenia, która podbija szturmem polską scenę muzyczną, została twarzą marki Orbit Refreshers. Young Leosia wspiera wizerunkowo kampanię nowości produktowej od Mars Wrigley i zachęca konsumentów by „poczuli moc smaku”.

13.05.2024 | Z rynku | przeczytano: 530 razy
Kampania M&M’s w wersji mini

Już w maju portfolio czekoladowych produktów Mars Wrigley w Polsce poszerzy się o nowość. Na sklepowe półki trafią draże czekoladowe w wersji mini. M&M’s Minis to znany konsumentom smak w nowej, jeszcze bardziej chrupiącej odsłonie. W mediach społecznościowych ruszyła nowa kampania M&M’s.

07.05.2024 | Z rynku | przeczytano: 406 razy
Garden of Words Group w nowej identyfikacji wizualnej

Grupa Agencji Garden of Words jako jeden z liderów w branży, stale rozwija swoją działalność, oferując wszechstronne kompetencje w obszarze zintegrowanej komunikacji. Dynamicznemu rozwojowi towarzyszą zmiany w identyfikacji wizualnej grupy. Garden of Words Group zyskała między innymi odświeżone logo, nową stronę internetową i zaktualizowany layout (m.in. kolorystyka, elementy graficzne, czcionki). Autorem zmian jest wewnętrzny dział kreacji grupy, którym zarządza Paulina Więcek, dyrektorka kreatywna.

18.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 509 razy
Bardziej zrównoważone życie „przy okazji” w kampanii Ikea

Wiosenna kampania IKEA przekonuje, że zrównoważone życie jest proste, niedrogie i można je prowadzić „przy okazji”. Lepiej pomyślany dom ułatwia nam zatroszczenie się o planetę oraz zadbanie o domowy budżet.

05.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 417 razy
Obniżki cen i radość z urządzania domu w kampanii Ikea

IKEA na stałe obniża ceny połowy swojego asortymentu średnio o 19 proc. Tysiące produktów wraca do poziomu cen sprzed pandemii. Komunikacja nowych niższych cen przez IKEA to mocny start w 2024 rok. Marka realizuje kampanię 360 stopni promującą obniżki pod hasłem: “Więcej radości za mniej!”.

16.02.2024 | Z rynku | przeczytano: 806 razy
Da Grasso zmienia identyfikację wizualną i hasło

Jedna z największych sieci pizzerii w Polsce zmienia swoją komunikację wizualną. Odświeżone logo, nowe barwy, motyw graficzny i porządek typograficzny to tylko pierwsze kroki w tej zmianie. Da Grasso wprowadza jednocześnie nowe hasło przewodnie: „Wszystko dobrze” oraz nowość w komunikacji z klientami - wlepki. Pierwsza seria powstała przy współpracy ze znanym łódzkim artystą - Bartkiem ILLCAT Bojarczukiem. To skoordynowane działanie wprowadza nowy, świeży język do świata brandu.

18.01.2024 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 2263 razy
Pomoc na cały rak - kampania Maczfit i Fundacji Herosi

Według badania „Barometr humanitarny” Lekarzy bez Granic, jedynie 9% Polaków pomaga regularnie1. Dlatego Maczfit wspólnie z Fundacją Herosi wystartował z kampanią „Podaruj pomoc NA CAŁY RAK”, której celem jest zwrócenie uwagi na potrzebę systematycznego wspierania dzieci chorych na nowotwór. W ramach kampanii, Maczfit do 23.12.2023 r. będzie przekazywał 5 zł od każdego złożonego zamówienia na rzecz młodych podopiecznych Fundacji. Dowiedz się więcej i zobacz, jak Ty możesz pomóc.

18.12.2023 | Z rynku | przeczytano: 559 razy
Złote Spinacze 2023 rozdane!

Znamy zwycięzców 21. edycji konkursu Złote Spinacze organizowanego przez Związek Firm Public Relations. Jury przyznało łącznie 97 nagród – 28 Złotych, 36 Srebrnych oraz 33 Brązowe Spinacze. W tym roku trzy agencje PR zdobyły tytuł „Najlepszego w konkursie” i odebrały podczas Gali Tytanowe Spinacze.

09.12.2023 | Konkursy | przeczytano: 2418 razy
Domowe historie w kampanii Electrolux

Electrolux startuje z nową kampanią „Domowe historie”. To kolejna odsłona działań marki zachęcających konsumentów do mądrego korzystania z zasobów planety i proekologicznych wyborów w życiu codziennym. Osią kampanii jest cykl 8 filmów z udziałem Olgi Kalickiej i Macieja Musiała, w której popularne serialowe małżeństwo, na przykładzie sprzętów Electrolux z linii EcoLine prezentuje rozwiązania pozwalające oszczędzać nie tylko zasoby planety - energię i wodę, ale też czas i pieniądze. Premierowe odcinki zobaczymy na kanale YouTube oraz na stronie internetowej projektu. Kampanię wspierają działania w digitalu i w mediach.

08.12.2023 | Z rynku | przeczytano: 658 razy
Ikea: przedłuż życie swoich mebli

IKEA promuje rozwiązania w duchu cyrkularności, które sprzyjają przedłużaniu życia produktów oraz wspiera świadome i odpowiedzialne zakupy, by tworzyć lepiej pomyślany dom. W roku finansowym 2023 z możliwości przedłużających życie produktów skorzystało w naszym kraju aż 1,8 miliona klientów.

28.11.2023 | Z rynku | przeczytano: 551 razy
Gala PR Wings za nami - znamy zwycięzców konkursu

61-osobowe jury tworzone przez najwyższej klasy ekspertów, wybrało najlepsze projekty komunikacyjne zgłoszone do 3. edycji konkursu PR Wings organizowanego przez Stowarzyszenie Agencji Public Relations. Listę laureatów w 11 kategoriach ogłoszono 8 listopada br. w tracie uroczystej gali w warszawskim Hotelu Bellotto. Podczas wydarzenia wręczono również Nagrodę Specjalną przyznawaną przez przedstawicieli agencji członkowskich SAPR oraz Nagrodę im. Andrzeja Stolarczyka. W tym roku po praz pierwszy wyróżniono również trzy firmy za ich dobre praktyki przetargowe.

09.11.2023 | Konkursy | przeczytano: 972 razy
Masz to jak… w Żabce! - w kampanii Żabki

W październiku 2023 r. Żabka obchodzi 25-lecie obecności na rynku. Z tej okazji przygotowała specjalną kampanię informacyjno-wizerunkową poświęconą franczyzie pt. „Masz to jak… w Żabce!”. W komunikacji wykorzystane zostały zróżnicowane kanały, w tym tradycyjne nośniki reklamowe, podcasty i media społecznościowe.

22.10.2023 | Z rynku | przeczytano: 598 razy
Znamy nominowanych do PR Wings 2023

Zakończyły się eksperckie oceny zgłoszeń do 3. edycji konkursu PR Wings 2023. Jurorzy zdecydowali o zakwalifikowaniu do II etapu kilkudziesięciu projektów. Teraz w drodze kolejnego głosowania wybiorą zwycięzców, którzy o swojej wygranej dowiedzą się 8 listopada br. podczas uroczystej gali w Warszawie. Tego dnia poznamy również laureata Nagrody Specjalnej SAPR wybranego przez przedstawicieli agencji członkowskich stowarzyszenia spośród wszystkich projektów zgłoszonych do konkursu.

19.10.2023 | Konkursy | przeczytano: 879 razy
Znamy nominowanych w konkursie Złote Spinacze 2023!

Spośród rekordowej liczby 482 zgłoszeń w 21. edycji konkursu Złote Spinacze, Jury wybrało 108, które zostały zakwalifikowane do II etapu i będą rywalizować o nagrody. Najwięcej nominacji w tym roku otrzymały agencje MSL i 24/7Communication – po 8 nominacji.

09.10.2023 | Konkursy | przeczytano: 2495 razy
Ikea rusza z nowym pozycjonowaniem i formatem komunikacji

„Lepiej pomyślany dom” to platforma, na której IKEA chce budować nową, długofalową komunikację w Polsce. Po raz pierwszy zaprezentowana zostanie przy pomocy historii produktowych w piętnastu spotach wideo. W każdym z nich przedstawiona będzie sytuacja z domowymi wyzwaniami, na które odpowiedź można z łatwością znaleźć w IKEA. Nowej strategii towarzyszyć będzie również nowy, bardziej otwarty format komunikacji z klientami – Hej! IKEA.

11.09.2023 | Z rynku | przeczytano: 775 razy
Ruszyła nowa edycja programu Orbit „Dziel się Uśmiechem”

Z początkiem września wystartowała 11. edycja programu edukacyjnego Orbit „Dziel się Uśmiechem”realizowanego przez Mars i Polski Czerwony Krzyż we współpracy z Polskim Towarzystwem Stomatologicznym i Polskim Towarzystwem Stomatologii Dziecięcej. W zajęciach edukacyjnych weźmie udział nawet 150 000 dzieci z całej Polski. Najnowsza odsłona programu została rozszerzona również o zerówkowiczów z oddziałów szkolnych oraz przedszkolnych, dla których przygotowano dedykowane materiały.

08.09.2023 | Z rynku | przeczytano: 660 razy
Agencja Garden of Words wzmacnia zespół PR

Agencja Garden of Words poszerza zespół PR i zatrudnia Martę Bełzę na stanowisku Head of Reputation Management. Marta Miller awansowała i od teraz jako Head of Corporate odpowiadać będzie za rozwój agencji w zakresie pozyskiwania i prowadzenia projektów z obszaru komunikacji korporacyjnej.

01.06.2023 | Z rynku | przeczytano: 962 razy
Ruszyła nowa odsłona kampanii marki Snickers

Wystartowała kolejna odsłona ogólnopolskiej kampanii, w ramach której marka Snickers adresuje momenty spędzane poza domem, podczas przemieszczania się. W wiosenno-letniej edycji działań, marka zamierza towarzyszyć konsumentom na każdym kroku – na dworcach kolejowych, w tramwajach czy galeriach handlowych, ale też w drodze do pracy – gdziekolwiek spędzają swój czas.

30.05.2023 | Z rynku | przeczytano: 743 razy

Garden of Words Group rozwija kompetencje jednej z agencji działającej w ramach grupy. Do struktur Great Minds dołączyły dwie nowe osoby, które wzmocnią działania z zakresu kreacji oraz marketingu. Agencja stawia także na rozwój obszaru strategii oraz wykorzystanie nowej technologii w organizacji.

23.05.2023 | Z rynku | przeczytano: 811 razy
#IkeastarterPpack – nowa kampania IKEA stworzona przez Gen Z dla Gen Z

Kiedy przyjaciół jest więcej niż metrów kwadratowych w mieszkaniu, gdy zbliża się sezon festiwalowy albo gdy nowa pasja przejmuje przestrzeń… na IKEA zawsze można liczyć! W nowej kampanii #IKEAStarterPack, stworzonej przez Gen Z dla Gen Z, młodzi twórcy pokazują jak produkty z IKEA pomagają im na starcie – niezależnie od tego, czy to start w nowym mieszkaniu, czy start nowej zajawki.

22.05.2023 | Z rynku | przeczytano: 433 razy
Adrian Słojewski dołącza do Havas PR Warsaw jako Consulting Director

W kwietniu 2023 roku Adrian Słojewski dołączył do Havas PR Warsaw. W agencji objął stanowisko Consulting Directora. W nowej roli będzie odpowiadał za zarządzanie projektami dla klientów z sektora energetyki, przemysłu i finansów.

27.04.2023 | Z rynku | przeczytano: 653 razy

W marcu do grona klientów agencji Garden of Words dołączyła marka Plusssz, której dystrybutorem jest spółka „POLSKI LEK” Sp. zo.o. posiadająca szeroki asortyment suplementów diety w tabletkach musujących.

27.04.2023 | Z rynku | przeczytano: 560 razy
Nowa kampania Ikea: Astronautka w kuchni

Ile razy próbowaliśmy przeorganizować kuchnię tak, aby było w niej więcej miejsca? Przekładaliśmy przedmioty z szuflad na półki, a te rzadko używane upychaliśmy na górnych szafkach, czy nad lodówką? Tymczasem eksplorując przestrzeń kuchenną możemy odkryć zupełnie nowe miejsca i wykorzystać je dzięki prostym, trwałym i łatwym do zastosowania produktom IKEA. Zyskujemy w ten sposób lepiej zorganizowaną i funkcjonalną kuchnię, jednocześnie pozbywając się stresu związanego z brakiem porządku.

21.04.2023 | Z rynku | przeczytano: 699 razy
Ikea rozprawia się z mitami na temat zrównoważonego życia

Dzień Ziemi to doskonała okazja do tego, by pomyśleć o planecie i zastanowić się, jak możemy się o nią troszczyć każdego dnia. IKEA chce wywierać pozytywny wpływ na ludzi na całym świecie oraz dąży do tego, by umożliwiać im lepsze, bardziej zrównoważone życie. By się to udało, potrzebne są jednak zmiany naszych codziennych nawyków, które mają realny wpływ na środowisko i jego zasoby. Istnieje wiele przekonań, że „bycie eko” jest drogie, trudne i wymagające. Według raportu „Ziemianie atakują” z 2022 roku Polacy jako jednostki czują się pozbawieni narzędzi przeciwdziałania efektom zmiany klimatu, a 1 na 8 osób twierdzi, że to inni są odpowiedzialni za obecny stan rzeczy.  Około 20% respondentów to „Niepokojonie”, czyli inaczej zagubieni, zaniepokojeni, ale otwarci na zmiany, którzy chcieliby robić więcej, ale nie wiedzą co, 13% stanowią „Świadomici”, którzy, choć deklarują się jako eko-aktywści, nie są gotowi na poważne poświęcenia wymagające podejmowania wysiłku[1].

21.04.2023 | Z rynku | przeczytano: 711 razy
Garden of Words Group powiększa zespół

Grupa Garden of Words komunikuje zmiany personalne w ramach Agencji. Do zespołu dołączyły trzy nowe osoby, które wzmocnią kluczowe kompetencje: PR korporacyjny, produktowy oraz działania z zakresu digital.

18.04.2023 | Z rynku | przeczytano: 1062 razy
Aleksandra Wojnicka Digital Directorem w Great Minds

Z początkiem marca 2023 r., Aleksandra Wojnicka awansowała na stanowisko Digital Director w ramach Grupy Garden of Words, Agencji oferującej usługi z zakresu 360°.

28.03.2023 | Z rynku | przeczytano: 642 razy
Niecodzienna instalacja w warszawskim biurowcu Biura przy Bramie

Pięknie zaścielone łóżko powitało w czwartkowy poranek wszystkich odwiedzających biurowiec Biura przy Bramie znajdujący się w Browarach Warszawskich. Ta niecodzienna instalacja pojawiła się z okazji Światowego Dnia Snu, który obchodzony jest 17 marca.

27.03.2023 | Z rynku | przeczytano: 565 razy
Organizatorzy Orbit „Dziel się Uśmiechem” dziękują za wsparcie programu

5 marca wystartowała kampania reklamowa wspierająca ogólnopolski program Orbit „Dziel się Uśmiechem”. 10. edycja tej inicjatywy edukacyjnej trwa w szkołach od września 2022 roku. Organizatorzy – Mars Polska oraz Polski Czerwony Krzyż wraz z partnerami merytorycznymi i ambasadorką programu – Magdaleną Różczką, dziękują za wsparcie jubileuszowej edycji oraz zachęcają do dbania o zdrowie zębów w dedykowanym spocie.

06.03.2023 | Z rynku | przeczytano: 592 razy
Avon wraca z nowym pozycjonowaniem marki i kampanią reklamową

1 marca Avon wystartował z kampanią 360° najnowszej szminki Hydramatic. W nowym spocie marka prezentuje pierwszą na świecie pomadkę z nawilżającym środkiem wypełnionym kwasem hialuronowym[1]. Ambasadorką kampanii jest brytyjska beatboxerka Hamzaa, która ucieleśnia nowe pozycjonowanie i hasło marki – Masz w sobie siłę.

06.03.2023 | Z rynku | przeczytano: 1726 razy
Monika Dobaj obejmuje stery działu PR agencji Labcon

Monika Dobaj dołącza do agencji Labcon (Group One) jako Head of PR. Będzie odpowiadać za rozwój kompetencji z tego obszaru w spółce, strategiczne wsparcie klientów oraz zarządzanie zespołem.

27.02.2023 | Z rynku | przeczytano: 844 razy
„Mały klik na Allegro, wielki klik dla WOŚP!” - Allegro na rzecz 31. Finału WOŚP

Magda Gessler, Michel Moran, Monika Mrozowska – to część gwiazd, które wzięły udział w kampanii wspierającej aukcje Allegro na rzecz 31. Finału WOŚP. W tym roku, za przygotowanie działań digitalowych oraz influencer marketing, odpowiadała Grupa Garden of Words.

21.02.2023 | Z rynku | przeczytano: 960 razy
Ruszyła nowa kampania outdoorowa marki Snickers

Snickers po raz kolejny udowadnia, że głodni nie jesteśmy sobą. Z początkiem lutego ruszyła ogólnopolska kampania marki, która w zimowym okresie będzie widoczna na setkach nośników w największych miastach Polski oraz popularnych górskich kurortach. Ferie w mieście czy w górach? Już nie musisz się zastanawiać – Snickers będzie wszędzie.

06.02.2023 | Z rynku | przeczytano: 695 razy
Z Ikea wszystko Ci się ułoży - nowa kampania marki

W najnowszej kampanii IKEA prezentuje sprytne produkty do przechowywania, które pomogą w porządkach i odzyskaniu przestrzeni w domu. VMLY&R Polska odpowiada za strategię, kreację i produkcję.

13.01.2023 | Z rynku | przeczytano: 1207 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Złote Spinacze 2022 rozdane

Znamy zwycięzców 20. edycji konkursu Złote Spinacze organizowanego przez Związek Firm Public Relations. Jury przyznało łącznie aż 100 nagród – 31 Złotych, 35 Srebrnych oraz 34 Brązowych Spinaczy. Tytanowy Spinacz dla „Najlepszego w konkursie” trafił do agencji MSL.

05.12.2022 | Konkursy | przeczytano: 2246 razy
Znamy nominowanych w konkursie Złote Spinacze 2022

Spośród rekordowej liczby 445 zgłoszeń w jubileuszowej, 20. edycji Złotych Spinaczy, Jury wybrało 110, które zostały zakwalifikowane do II etapu i będą rywalizować o nagrody. Najwięcej nominacji otrzymały agencje: MSL Group (13 nominacji), Grupa Komunikacja Plus (7 nominacji) oraz Linkleaders (6 nominacji).

07.10.2022 | Konkursy | przeczytano: 1192 razy
Najnowsza kampania marki: „Ikea?! Nie uwierzysz, jak pasuje!”

Przenieśmy się do pełnych blasku wnętrz, niczym ze znanych i lubianych seriali późnych lat 80. Marzenie wielu Polek i Polaków, ten błysk otoczenia i pewność siebie emanująca od bohaterów. Pragnienie mieszkania w stylowych wnętrzach zostało jednak z nami do dziś, mimo gnającego do przodu czasu. Eleganckie, ponadczasowe produkty w przystępnej cenie to doskonała riposta IKEA, cięta i zabawna, jak z najlepszego filmowego dialogu. Najnowsza kampania marki w zaskakujący sposób podkreśla i przekonuje – IKEA?! Nie uwierzysz, jak pasuje!

06.10.2022 | Z rynku | przeczytano: 504 razy
Druga edycja PR Wings za nami

15 września, na uroczystej gali podczas Kongresu Profesjonalistów Public Relations, poznaliśmy zwycięzców tegorocznej edycji konkursu PR Wings, organizowanego przez Stowarzyszenie Agencji Public Relations (SAPR). Niezależne jury składające się z 40 najwyższej klasy ekspertów, wskazało zwycięskie projekty w 14 kategoriach. Podczas wydarzenia wręczono również Nagrodę Specjalną przyznawaną przez przedstawicieli agencji członkowskich, a także Nagrodę im. Andrzeja Stolarczyka.

16.09.2022 | Konkursy | przeczytano: 882 razy
Startuje jubileuszowa edycja Orbit „Dziel się Uśmiechem”

Z początkiem września ruszyła kolejna, 10. już odsłona programu edukacyjnego ,,Dziel się Uśmiechem”, który uczy dzieci podstaw prawidłowej higieny jamy ustnej. Inicjatywa organizowana jest przez firmę Mars Polska we współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem. 1% ze sprzedaży gum Orbit® w sklepach stacjonarnych w okresie od 1 września do 31 października 2022 r., zostanie przekazany na realizację programu, w tym materiały edukacyjne i lekcje dla 100 tysięcy dzieci. Ambasadorką inicjatywy kolejny raz została aktorka i działaczka społeczna - Magdalena Różczka.

12.09.2022 | Z rynku | przeczytano: 1029 razy
Znamy wyniki półfinału Konkursu PR Wings 2022

Niezależne Jury składające się z 40 cenionych ekspertów komunikacji spoza SAPR, w pierwszym etapie głosowania dokonało wyboru projektów nominowanych do nagród w Konkursie PR Wings 2022 organizowanym przez Stowarzyszenie Agencji Public Relations (SAPR). Znamy zatem po trzech nominowanych w 14 podstawowych kategoriach konkursowych. Podobnego wyboru dokonało Jury Nagrody Specjalnej SAPR złożone z przedstawicieli agencji członkowskich, które wybiera jednego zwycięzcę w piętnastej kategorii specjalnej - spośród wszystkich projektów zgłoszonych do Konkursu. W II etapie głosowania jurorzy wybiorą teraz finalnych laureatów, którzy zostaną ogłoszeni 15 września na gali podczas Kongresu Profesjonalistów Public Relations w Rzeszowie.

06.09.2022 | Konkursy | przeczytano: 1337 razy
Filmowa kampania employer brandingowa Avon Garwolin

Wszyscy patrzymy na ten sam świat, ale każdy dostrzega w nim coś innego. A Ty jak widzisz świat? – to myśl przewodnia filmu przygotowanego na zlecenie Avon Garwolin w ramach strategii employer brandingowej, której elementem jest rekrutacja nowych pracowników, prowadzona pod hasłem #MeaningfulCareers.

18.08.2022 | Z rynku | przeczytano: 720 razy
Sen beeee(z) problemu z Ikea

Sen i wypoczynek są jednymi z najważniejszych potrzeb człowieka. W dzisiejszych czasach potrzebujemy go bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Niestety bywa tak, że zaśnięcie jest niezwykle trudne, szczególnie w środku lata, gdy noce są jasne i gorące… Z pomocą przychodzi IKEA, która w swojej kampanii proponuje proste i niedrogie rozwiązania, aby wysokiej jakości odpoczynek był dla każdego na wyciągnięcie ręki.

12.07.2022 | Z rynku | przeczytano: 1337 razy
Ikea wspiera pragnienie zmian w kampanii „Życie układasz całe życie

Świat dookoła nas nieustannie się zmienia. My również nie stoimy w miejscu i chętnie próbujemy czegoś innego – jednocześnie poznając się na nowo. W najnowszej kampanii IKEA dostrzega piękno zmian i płynności życia. Bo kto powiedział, że musimy się zdefiniować raz na zawsze?

11.02.2022 | Z rynku | przeczytano: 760 razy
3 kampanie współrealizowane przez VMLY&R dla Ikea nagrodzone w konkursie Złote Spinacze

Kampania społeczna na rzecz ochrony klimatu "TAK! dla edukacji klimatycznej" współrealizowana przez VMLY&R dla IKEA otrzymała Złotego i Srebrnego Spinacza. Projekt nagrodzono w kategoriach Advocacy i Public Affairs oraz Kampania społeczna. Z kolei akcja "60 lat IKEA w Polsce. Na dobre i…na lepsze!" została nagrodzona Srebrem w kategorii PR korporacyjny.

10.12.2021 | Konkursy | przeczytano: 830 razy
Wystarczy niewiele, żeby zmienić wiele – świąteczna kampania Ikea

Nadchodzący świąteczny czas chętnie spędzamy z rodziną i przyjaciółmi, którym z uśmiechem pokazujemy, ile dla nas znaczą. Robić to możemy nie tylko poprzez wręczanie prezentów, czy przygotowywane prosto z serca potrawy, ale też obdarowanie bliskich nam osób pozytywnymi emocjami oraz staraniami. W tym roku IKEA zachęca swoich klientów do nieskupiania się na samych rzeczach, lecz na tym, ile radości i dobra mogą one przynieść. Co jest możliwe, dzięki kreatywnym pomysłom na ich wykorzystanie oraz bardziej świadomym wyborom zakupowym.

06.12.2021 | Z rynku | przeczytano: 739 razy
1 2
Strona 1/2 (artykułów: 89)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764