logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

GfK Polonia: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 62
Kaufland stawia na świeżość w swoich sklepach i… nowej kampanii marketingowej

Świeżość produktów, w szczególności artykułów wrażliwych, tj. owoców i warzyw, pieczywa oraz asortymentu oferowanego w ladzie obsługowej, to główny temat najnowszej kampanii marketingowej sieci Kaufland. Detalista, wykorzystując wiele kanałów komunikacji, podkreśla swoje zaangażowanie w dostarczeniu konsumentom wysokojakościowych produktów, do czego nawiązuje również hasło przewodnie kampanii: „Gdzie przebojową świeżość mam”.

01.06.2023 | Z rynku | przeczytano: 750 razy

18 maja w Zamku Ujazdowskim odbyła się finałowa Gala 2. edycji rankingu Best Brands Poland, podczas której poznaliśmy najsilniejsze marki na polskim rynku, wybrane głosem 7,5 tys. konsumentów.  Wśród laureatów, którzy otrzymali „Oskary Marketingu” w 6. kategoriach badania, znaleźli się: InPost, Winiary, Castorama, Samsung, Lidl (Bio Organic) oraz JBL.

26.05.2023 | Konkursy | przeczytano: 540 razy
Złote Spinacze 2022 rozdane

Znamy zwycięzców 20. edycji konkursu Złote Spinacze organizowanego przez Związek Firm Public Relations. Jury przyznało łącznie aż 100 nagród – 31 Złotych, 35 Srebrnych oraz 34 Brązowych Spinaczy. Tytanowy Spinacz dla „Najlepszego w konkursie” trafił do agencji MSL.

05.12.2022 | Konkursy | przeczytano: 2248 razy
Znamy nominowanych w konkursie Złote Spinacze 2022

Spośród rekordowej liczby 445 zgłoszeń w jubileuszowej, 20. edycji Złotych Spinaczy, Jury wybrało 110, które zostały zakwalifikowane do II etapu i będą rywalizować o nagrody. Najwięcej nominacji otrzymały agencje: MSL Group (13 nominacji), Grupa Komunikacja Plus (7 nominacji) oraz Linkleaders (6 nominacji).

07.10.2022 | Konkursy | przeczytano: 1193 razy
Znamy laureatów pierwszej polskiej edycji rankingu Best Brands

Znamy najsilniejsze marki na polskim rynku, które docenili sami konsumenci. Podczas gali Best Brands Awards, która odbyła się 15 września w Centrum Praskim Koneser,   "Oscary marketingu" w 5 kategoriach otrzymały: Samsung, Biedronka, Bosch, Allegro oraz Media Expert. Organizatorem rankingu oraz wydarzenia są Group One i GfK Polonia.

16.09.2022 | Konkursy | przeczytano: 633 razy
Znamy nominowanych w rankingu Best Brands 2022

Znamy marki, nominowane do nagrody Best Brands 2022 w pierwszej polskiej edycji rankingu organizowanego przez Group One i GfK Polonia. W każdej z pięciu kategorii zostało wyłonione TOP 10 firm, które powalczą o tytuł Best Overall Brand, Best Customer Centricity Brand, Best Sustainable Brand, Best Polish Brand i Best Omnichannel Brand.

21.06.2022 | Konkursy | przeczytano: 1311 razy
Nice To Fit You zachęca do diety roślinnej i „adopcji” leśnych pszczół

Nice To Fit You, jeden z wiodących cateringów dietetycznych, w najnowszej kampanii odpowiada na rosnące potrzeby współczesnych konsumentów, poszukujących jakościowych produktów roślinnych. Promuje swoją certyfikowaną znakiem V-Label dietę wegańską i dodatkowo zachęca do wspierania adopcji leśnych pszczół.

27.12.2021 | Z rynku | przeczytano: 620 razy
Dalszy spadek nastrojów konsumenckich Polaków w listopadzie

Listopad przyniósł istotne pogłębienie spadku nastrojów konsumenckich Polaków z poprzedniego miesiąca.

06.12.2021 | Prawo i gospodarka | przeczytano: 614 razy
Złote Spinacze 2021 rozdane

Znamy zwycięzców XIX edycji konkursu Złote Spinacze organizowanego przez Związek Firm Public Relations. Jury przyznało łącznie aż 100 nagród – 25 Złotych, 35 Srebrnych oraz 40 Brązowych Spinaczy. Tytanowy Spinacz dla „Najlepszego w konkursie” trafił do agencji 24/7Communication.

06.12.2021 | Konkursy | przeczytano: 1384 razy

Group One we współpracy z GfK startuje na polskim rynku z międzynarodową nagrodą “Best Brands Awards”, przyznawaną najsilniejszym markom na danym rynku oraz tym, którzy stoją za ich sukcesem. Ranking obecny m.in. w Niemczech, Włoszech, Francji czy Rosji, wyróżnia unikalna metodologia badania łącząca sukces rynkowy marki oraz siłę jej relacji z konsumentem. Partnerem merytorycznym jest największa niezależna grupa komunikacyjna w Europie - Serviceplan Group.

20.10.2021 | Konkursy | przeczytano: 609 razy
Znamy nominowanych w konkursie Złote Spinacze 2021

Spośród rekordowej liczby 397 zgłoszeń w XIX edycji Złotych Spinaczy, Jury wybrało 111, które zostały zakwalifikowane do II etapu i będą rywalizować o nagrody. Najwięcej nominacji otrzymały agencje: 24/7Communiaction (8 nominacji), Grupa Komunikacja Plus (7 nominacji) oraz Hill+Knowlton Strategies Poland (7 nominacji).

07.10.2021 | Konkursy | przeczytano: 1049 razy
Agnieszka Sora Prezeską Zarządu IAA Polska, kadencja 2021-2023

W środę 22 września 2021 r. członkowie IAA Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy na walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym wyłonili nowe władze Stowarzyszenia na lata 2021 – 2023. Wybrany został Zarząd, Rada Nadzorcza i Sąd Dyscyplinarny IAA Polska. Nowym Prezesem Zarządu została Agnieszka Sora – Regional Consulting Lead NCE GfK.

23.09.2021 | Z rynku | przeczytano: 811 razy

Instytut GfK, dostawca usług analitycznych i konsultingowych w zakresie wiedzy o konsumentach i rynkach, wprowadza platformę gfknewron – zintegrowane oprogramowanie bazujące na technologii AI. W ramach jednego źródła klienci mogą uzyskać dostęp do danych rynkowych, konsumenckich, o markach oraz prognoz i rekomendacji wspartych sztuczną inteligencją. Wprowadzenie gfknewron stanowi dla GfK ważny krok w procesie transformacji – od klasycznej firmy badającej rynek w kierunku firmy analitycznej i konsultingowej opartej na zasilanych danymi technologiach sztucznej inteligencji.

13.09.2021 | Prawo i gospodarka | przeczytano: 384 razy
Agnieszka Sora i Jovan Protić kandydatami na Prezesa IAA Polska

W dniu 22 września 2021 r. członkowie IAA Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy na walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym wyłonią nowe władze Stowarzyszenia na lata 2021 – 2023. Wybrany zostanie Zarząd, Rada Nadzorcza i Sąd Dyscyplinarny IAA Polska, a także Prezes Zarządu.

13.09.2021 | Z rynku | przeczytano: 757 razy
Nieznaczne pogorszenie nastrojów konsumenckich w lipcu

Lipiec nie przyniósł istotnej zmiany w konsumenckich nastrojach Polaków w stosunku do czerwca. Barometr Nastrojów Konsumenckich GfK, czyli syntetyczny wskaźnik ilustrujący aktualne nastroje Polaków w zakresie postaw konsumenckich, wyniósł w lipcu -4,6 i był o 1 p.p. niższy w stosunku do poprzedniego miesiąca.

02.08.2021 | Prawo i gospodarka | przeczytano: 491 razy
Bez zmian w nastrojach polskich konsumentów

Odczyt Barometru Nastrojów Konsumenckich GfK z początku października nie wykazał zmiany klimatu konsumenckiego w Polsce. Jednak dalszy dynamiczny przyrost zachorowań w drugiej połowie miesiąca i równoległe pojawienie się niepokojów społecznych spowodowanych orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego otwiera drogę do ponownych spadków notowań barometru w kolejnych miesiącach.

02.11.2020 | Prawo i gospodarka | przeczytano: 897 razy
Czy cyfrowe nośniki pozwolą zmienić miasto w Smart City?

Samsung Polska i GfK Polonia badają odbiór reklam w polskich miastach. Wielka reklamowa płachta na ogrodzeniu posesji – tej nie lubimy – tak wynika z badania przeprowadzonego przez GfK Polonia na zlecenie firmy Samsung Electronics Polska. Raport jasno wskazuje, że mieszkańcy miast, nie są przeciwni reklamom jako takim, szczególnie jeżeli pod uwagę bierzemy nośniki oparte o technologie cyfrowe.

09.09.2020 | Z rynku | przeczytano: 876 razy
Sierpniowe pogorszenie nastrojów konsumentów

Szybkie odbudowywanie się klimatu konsumenckiego w ostatnich trzech miesiącach w sierpniu zostało wyhamowane. Wakacyjne nastroje sprzyjające mniejszej uważności, letni optymizm, wzmożona mobilność osób odreagowujących kilkumiesięczne zamknięcie i izolację spowodowały ponowne pojawienie się ognisk infekcji i powrót obaw konsumentów o przyszłą kondycję zarówno własnego gospodarstwa domowego, jak i całej polskiej gospodarki.

04.09.2020 | Z rynku | przeczytano: 282 razy
Ruszyła kampania edukacyjna „Przygotujmy Lepszy Świat”

Według raportu Polska na Talerzu 2019 aż 89% gospodarstw domowych wybiera na co dzień tradycyjną, polską kuchnię. Polacy jedzą przy tym bardzo monotematycznie, bazując przede wszystkim na tłustych i mięsnych daniach, jednocześnie ograniczając liczbę spożywanych warzyw. Pomimo tego, że w ostatnich latach świadomość dotycząca zalet zdrowego odżywiania sukcesywnie rośnie, to wdrażanie zmian w diecie Polaków postępuje stosunkowo wolno. Wciąż brakuje też przystępnie zaprezentowanych i uporządkowanych źródeł na temat zdrowej, urozmaiconej diety oraz jej wpływu na środowisko. Dlatego Knorr, we współpracy z ekspertami z ProVeg, zainicjował kampanię edukacyjną PrzyGotujmy Lepszy Świat, skierowaną do uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. To właśnie te najmłodsze pokolenia poprzez swoje wybory żywieniowe już niedługo będą decydowały o przyszłości świata. W ramach kampanii opracowane zostały scenariusze lekcji szkolnych oraz ruszyły zapisy do programu dającego najaktywniejszym szkołom i klasom możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród.

21.08.2020 | Z rynku | przeczytano: 2084 razy
W lipcu dalsza poprawa klimatu konsumenckiego

Początek sezonu urlopowego, dalsze otwieranie gospodarki i kolejnych obszarów społecznej aktywności spowodowały, iż w lipcu nastroje konsumenckie kontynuowały odbicie. O kolejne punkty procentowe zmniejszył się w lipcu poziom konsumenckiego pesymizmu, zarówno w odniesieniu do ocen teraźniejszości, jak i przyszłości. Kolejny miesiąc z rzędu poprawiały się deklarowane oceny przyszłej sytuacji gospodarstwa domowego oraz krajowej gospodarki.

31.07.2020 | Prawo i gospodarka | przeczytano: 587 razy
GfK i Nielsen Media Polska prezentują narzędzie do planowania kampanii TV

Ametyst – tak nazywa się najnowsze narzędzie do planowania i kupowania kampanii telewizyjnych, opracowane wspólnie przez GfK i Nielsen Media Polska dla firm z branży FMCG, OTC oraz detalistów. Nowa usługa pozwala na bardzo precyzyjne targetowanie i umożliwia optymalizację kosztów dotarcia do nabywców wybranych produktów i kategorii.

25.06.2020 | Z rynku | przeczytano: 1318 razy
Poprawa nastrojów konsumentów po kwietniowym załamaniu

W maju nastroje polskich konsumentów nieco się poprawiły po osiągnięciu w kwietniu historycznego minimum wywołanego pandemią i zamknięciem gospodarki. Maleje pesymizm w odniesieniu do przyszłości – poprawiły się oceny przyszłej finansowej sytuacji gospodarstwa domowego oraz przyszłej sytuacji gospodarczej kraju, choć obie składowe nadal pozostają na bardzo niskich poziomach

29.05.2020 | Prawo i gospodarka | przeczytano: 716 razy
Gwałtowne pogorszenie nastrojów konsumentów w kwietniu

W kwietniu nastroje polskich konsumentów spadły do historycznego minimum.

30.04.2020 | Prawo i gospodarka | przeczytano: 521 razy
Połowa Polaków w okresie pandemii pracuje jak zwykle

Praca zdalna, tzw. home office w okresie pandemii nie jest powszechnym zjawiskiem. Połowa respondentów (51 proc.) deklaruje, że chodzi do pracy jak zwykle i swoje obowiązki wykonuje w tym samym miejscu, w którym pracuje na co dzień.

27.03.2020 | Prawo i gospodarka | przeczytano: 1082 razy
Komunikacja+PR dla Panelu Gospodarstw Domowych w GfK Polonia

W październiku bieżącego roku firma GfK Polonia nawiązała współpracę z Komunikacją+PR. Agencja będzie realizować zadania dla zespołu Panelu Gospodarstw Domowych, którym zarządza Szymon Mordasiewicz.

18.11.2019 | Z rynku | przeczytano: 649 razy
Mapa miesiąca GfK – lokalne różnice w wydatkach na zakupy online

Z danych zawartych w Raporcie „Omnichannel 2019” GfK Polonia wynika, iż zakupy w sklepach internetowych robią najczęściej młodzi zamożni mieszkańcy dużych miast. Powyżej 35 roku życia skłonność do kupowania online znacząco maleje.

16.09.2019 | Prawo i gospodarka | przeczytano: 1110 razy

Według prognoz analityków GfK w bieżącym roku, w 27 krajach Unii Europejskiej w handlu detalicznym wystąpi nominalny wzrost obrotów o 2,0%. Największe wzrosty prognozowane są w Rumuni i na Litwie. W Polsce prognozowany jest wzrost o 3,9%.

17.07.2019 | Prawo i gospodarka | przeczytano: 521 razy

Black Friday, Cyber Monday oraz zakupy świąteczne stanowią dla detalistów i producentów ostatnią prostą w handlowym maratonie roku. Ze względu na rosnący udział zakupów dokonywanych za pomocą urządzeń mobilnych na tym etapie istotną rolę odegra kanał sprzedaży online, z każdym rokiem coraz ważniejszy element w strategii omnichannel.

20.11.2018 | Z rynku | przeczytano: 459 razy
GfK rozwija ofertę badawczą w zakresie analiz cen produktów online

GfK wprowadza technologię gromadzącą i analizującą informacje o cenach online (ang. Online Pricing Intelligence, OPI), która pozwala na prowadzenie codziennego monitoringu cen produktów na wielu rynkach i różnych obszarach językowych i w różnych walutach.

10.09.2018 | Prawo i gospodarka | przeczytano: 587 razy
Rynek komputerów skurczył się o ok. 10 proc. w I półroczu 2018 roku

Klienci mają coraz większe wymagania względem komputerów. Te z wysokiej klasy procesorami, rozbudowaną pamięcią RAM, pamięcią flash i hybrydowymi dyskami twardymi sprzedają się coraz lepiej. Rośnie też rynek komputerów premium i przeznaczonych dla graczy. Spada za to sprzedaż komputerów stacjonarnych, desktopów i laptopów, za którą w dużej mierze odpowiada ekspansja smartfonów. Do urządzeń mobilnych wprowadzane są kolejne innowacje.

10.09.2018 | Prawo i gospodarka | przeczytano: 516 razy

Nowa metoda badawcza AdFIT jest dostosowana do szybko ewoluujących mediów, współczesnych form reklamy i różnych sposobów kontaktu z reklamą online.

08.08.2018 | Świat mediów | przeczytano: 350 razy
KRRiT chce poszerzyć cyfrową ofertę radia o rozgłośnie lokalne

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podtrzymuje swoje zainteresowanie cyfryzacją radia. Obecnie pracuje nad strategią, która pozwoli poszerzyć ofertę i uruchomić dodatkowe stacje radiowe, w szczególności rozgłośnie komercyjne o lokalnym charakterze. Ogłaszanie wolnych częstotliwości na lokalne, miejskie multipleksy w 34 miastach ma nastąpić w drugiej połowie tego roku.

23.04.2018 | Świat mediów | przeczytano: 493 razy
Black Friday – marketingowa moda czy faktyczne handlowe żniwa?

Black Friday, czyli Czarny Piątek, to przypadający na ostatni piątek listopada jeden dzień w roku, w którym obowiązują szczególnie atrakcyjne wyprzedaże i obniżki cen w sklepach. Tegoroczny Czarny Piątek wypada 24 listopada. Polscy detaliści powoli przenoszą na lokalny rynek tradycję ze Stanów Zjednoczonych. Z roku na rok do akcji przyłączają się kolejni producenci elektroniki użytkowej, nowych technologii, sprzętu AGD czy odzieży, a także sieci handlowe FMCG. Czy jednak tego rodzaju akcje marketingowe przynoszą faktyczne korzyści, a udział w nich się opłaca?

21.11.2017 | Z rynku | przeczytano: 761 razy

Cloud Technologies, operator największej hurtowni danych w Europie o zainteresowaniach internautów, rozpoczął współpracę z GfK. Międzynarodowy koncern badawczy będzie dostarczać do OnAudience.com należącej do Cloud Technologies platformy DMP dane demograficzne, co pozwoli na zwiększenie efektywności targetowania kampanii.

28.06.2017 | Świat mediów | przeczytano: 627 razy
Carlsberg Polska startuje z kampanią Trzeźwo myślę

TRZEŹWO MYŚLĘ to kampania promująca odpowiedzialną konsumpcję alkoholu, jako element nowoczesnego stylu życia. Ambasadorem kampanii jest Łukasz Jakóbiak, twórca internetowego talk-show 20m². Działania w ramach TRZEŹWO MYŚLĘ będą prowadzone od czerwca do września.

23.06.2017 | Z rynku | przeczytano: 798 razy

Wygodne życie, niezależność, fascynacja technologiami, szukanie adrenaliny. Zarazem mieszkanie na kredyt i obawa o utratę statusu. Oto Henryk lub Henryka (z ang. Henry: High Earner Not Rich Yet), przedstawiciele grupy społecznej, rosnącej w siłę światopoglądowo i konsumencko. Na Zachodzie znanej od lat, w Polsce zbadanej przez GfK Polonia i Clue PR po raz pierwszy. Czym charakteryzuje się grupa, która za chwilę może stać się tak wyczekiwaną w Polsce wyższą klasą średnią?

04.04.2017 | Prawo i gospodarka | przeczytano: 943 razy
Marka Maestro wśród Młodych Marek Sukcesu

Maestro – wiodąca marka produktowa Zakładów Mięsnych Henryk Kania S.A. – otrzymała wyróżnienie w plebiscycie „Młoda Marka Sukcesu“ organizowanym przez wiodący ogólnopolski dziennik „Rzeczpospolita“.

07.02.2017 | Z rynku | przeczytano: 765 razy
Sezonowość smaku – jak pora roku wpływa na marketing?

Rynek rządzi się różnymi prawami. Jednak głównym celem, jaki przyświeca wszystkim jego graczom, jest zainteresowanie konsumenta ofertą danego producenta i w efekcie – jak największa sprzedaż asortymentu. Z pomocą przychodzi im np.: zmienność pór roku czy tradycje świąteczne. Pomagają one w znacznym stopniu zwiększyć atrakcyjność produktu w oczach konsumentów. Ale, jak się okazuje, nie tylko one.

18.11.2016 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 1106 razy
Internet wchłania polskich seniorów

Tradycyjne środki przekazu, takie jak prasa, radio, telewizja wzbogacane przez nowe media, z których szczególnie chętnie korzysta młode pokolenie określane jako pokolenie new screen, również coraz częściej użytkowane są przez pokolenie silver generation. Widoczne są już symptomy tych zmian. Niejednokrotnie prowadzone przez nich gospodarstwa domowe są wyposażone nie tylko w dostęp do internetu, ale także w takie urządzenia, jak laptop czy notebook.

20.10.2016 | Świat mediów | przeczytano: 1125 razy
Sezonowość smaku – jak pora roku wpływa na marketing?

Rynek rządzi się różnymi prawami. Jednak głównym celem, jaki przyświeca wszystkim jego graczom, jest zainteresowanie konsumenta ofertą danego producenta i w efekcie – jak największa sprzedaż asortymentu.

17.10.2016 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 1599 razy

Temat ustawy krajobrazowej oraz prac nad lokalnymi uchwałami od wielu miesięcy pojawia się w mediach. Mówi się z jednej strony o kwestiach związanych z chaosem reklamowym, koniecznością oczyszczenia miast z nadmiaru nośników, ich wpływie na estetykę, z drugiej zaś nie sposób zapomnieć chociażby o licznych remontach budynków realizowanych ze środków pochodzących z ekspozycji reklam wielkoformatowych, czy ludziach, którzy w skrajnych przypadkach mogą stracić pracę. Czy możliwy jest kompromis pomiędzy wytycznymi władz a biznesem reklamowym?

30.08.2016 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 651 razy
Interakcje między ludźmi on-line i off-line

Wyniki badania przeprowadzonego w 22 krajach wskazują, że niemal jedna czwarta (23 proc.) respondentów zgadza się ze stwierdzeniem, iż wirtualny kontakt z ludźmi lub miejscami, może być równie dobry, jak ich osobiste doświadczanie. Przeciwnego zdania jest zaledwie 15 proc. respondentów.

04.04.2016 | Świat mediów | przeczytano: 994 razy
OIGRW o ustawie krajobrazowej: Renowacje dzięki reklamom

Według danych Narodowego Instytutu Dziedzictwa w rejestrze zabytków w Polsce, w grudniu 2015r. wpisanych było 70188 nieruchomości. 2/3 z nich jest w złym stanie, a około 5 tysięcy wymaga wręcz natychmiastowej renowacji. Środki pochodzące z budżetów miast nie są wystarczające na pokrycie niezbędnych remontów. Co stanie się z tymi budynkami, jeśli prac nie będzie można współfinansować ze środków uzyskiwanych z ekspozycji reklam tak, jak to miało miejsce do tej pory? Jakie skutki w kwestii renowacji zabytków mogą nieść niedoprecyzowane zapisy ustawy krajobrazowej?

15.03.2016 | Wywiady i opinie | przeczytano: 2139 razy (komentarzy: 2)

GfK przejmuje NORM Research & Consulting AB, szwedzką firmę badawczą, specjalizującą się w wirtualnych badaniach konsumenckich.

12.02.2016 | Z rynku | przeczytano: 493 razy

Instytut GfK zaprezentował narzędzie nowej generacji, przeznaczone do monitoringu marek i komunikacji marketingowej, oferujące bieżący dostęp do danych (real-time), dynamiczną wizualizację danych, a dla wybranych wskaźników KPI – system raportowania oparty na alertach.

25.11.2015 | Z rynku | przeczytano: 344 razy
GfK Polonia: Efektywność reklam coraz lepiej mierzalna

Kampanie marketingowe są coraz lepiej mierzalne, a dzięki temu skuteczniejsze. Dokładna analiza wpływu reklamy na zachowania konsumentów pozwala prowadzić efektywne kampanie przy optymalnych kosztach. Tym bardziej że działy marketingu mogą mieć dostęp do precyzyjnych informacji dotyczących tego, jak na sprzedaż wpływa kampania prowadzona w poszczególnych mediach: internecie, prasie, radio czy telewizji.

22.04.2014 | Z rynku | przeczytano: 1696 razy
Magdalena Różczka promuje gliwickie CH Forum

Gliwickie Centrum Handlowe FORUM wykorzysta wizerunek znanej aktorki Magdaleny Różczki w tegorocznych działaniach promocyjno-reklamowych. Już niebawem ukażą się pierwsze reklamy nowej kampanii, która jest inspirowana motywami filmowymi oraz cytatami z klasyki filmowej.

25.02.2014 | Z rynku | przeczytano: 2164 razy
Polacy, małżeństwo i marketingowy wymiar walentynek

81 proc. respondentów uważa, że w obecnych czasach walentynki są świętem bardziej dla producentów i handlowców, prowadzącym do zwiększenia ich sprzedaży, niż świętem łączącym ludzi. Wyniki badania instytutu GfK Polonia na temat stosunku Polaków do święta zakochanych.

15.02.2014 | Z rynku | przeczytano: 1144 razy

Instytut GfK Polonia otrzymał tytuł Business Superbrand 2013/2014 w kategorii "usługi marketingowe".

27.01.2014 | Z rynku | przeczytano: 579 razy

W dniu 14 stycznia 2014 r. zarząd Organizacji Firm Badania Opinii i Rynku (OFBOR) podjął decyzję o przyznaniu instytutowi GfK Polonia certyfikatu Programu Kontroli Jakości Pracy Ankieterów na rok 2014 we wszystkich ośmiu kategoriach dotyczących realizacji badań.

25.01.2014 | Z rynku | przeczytano: 977 razy
1 2
Strona 1/2 (artykułów: 62)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764