logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Goodyear: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 72
Ancymony z kolejnym projektem dla marki Dębica

Agencja przygotowała jesienną kampanię „Zapanuj nad pogodą z Dębicą” dla dwóch produktów. Ancymony w kwietniu wygrały przetarg na długofalową komunikację i obsługę Dębicy w digitalu.

02.11.2021 | przeczytano: 169 razy
Samochód za opony - rusza loteria Goodyear

Sezon jesienno-zimowy to duży sprawdzian dla auta i oczywiście opon, szczególnie że aura coraz częściej pokazuje swoją nieobliczalną twarz. Pogody nie da się do końca przewidzieć, ale można przygotować się na trudne warunki drogowe wybierając ogumienie, które swoimi osiągami potwierdza gotowość do każdych, nawet ekstremalnych wyzwań. Takie modele ma w swojej ofercie Goodyear. Poza korzyściami z użytkowania ogumienia Goodyear cechującego się sprawdzonymi i nagradzanymi technologiami, kupując komplet opon zimowych lub całorocznych tej marki, biorących udział w Loterii, użytkownik ma także szansę na wygranie wartościowych nagród. W puli nagród do zdobycia w zimowej loterii Goodyear są mobilne ekspresy do kawy, modele sterowca Goodyear Blimp, karty przedpłacone o wartości 5000 zł każda oraz nagroda główna – Toyota Yaris Cross. Okres sprzedaży promocyjnej i przyjmowania zgłoszeń  trwa od 4 października do 31 grudnia 2021 r.

04.10.2021 | przeczytano: 274 razy

Jeden z największych na świecie sterowców pojawił się nad Wrocławiem. To Goodyear Blimp jeden z powietrznych statków, które w Stanach mają już status popkulturowej ikony. Sterowce opatrzone logo jednej z największych marek oponiarskich od lat relacjonują najważniejsze wydarzenia ze świata sportu. Teraz, po latach przerwy, sterowiec Goodyeara wrócił do Europy, gdzie odwiedzi szereg imprez sportowych, odbywając loty m.in. nad Londynem i Mediolanem. Jego tegoroczne tournée ma związek z celebrowaniem powrotu marki Goodyear do motorsportu. W ostatni weekend Goodyear Blimp zawitał także do Polski, która jest wyjątkowym krajem na mapie jego przelotu. Mimo że nie odbywają się u nas żadne wyścigi, jego obecność miała podkreślić, jak ważny jest polski rynek dla oponiarskiej marki.

02.08.2021 | przeczytano: 225 razy
Za osiem dni podniebny ambasador Goodyear przybędzie do Polski

Latem marka Goodyear chce podbić nie tylko europejskie drogi. By przykuć uwagę i dotrzeć do szerszego grona klientów, producent wypuścił w niebo swojego ambasadora, sterowiec Goodyear Blimp, który w ramach tournée po wybranych miastach Europy będzie towarzyszyć ważniejszym wydarzeniom motorsportowym. Legendarny statek powietrzny przybędzie z trzydniową wizytą do Polski już 30 lipca.

22.07.2021 | przeczytano: 324 razy
10 faktów o sterowcach Goodyear Blimp

Goodyear eksploatuje sterowce od ponad 100 lat. Kultowe obiekty powietrzne w niebiesko-żółtych barwach stały się rozpoznawalnym symbolem marki dzięki obecności na najważniejszych wydarzeniach sportowo-kulturalnych. Obecnie w Ameryce Północnej i Europie działają cztery statki powietrzne Goodyear Blimp, powszechnie nazywane sterowcami, ale gdyby rozpatrywać je w ujęciu technologicznym, to są właściwie Zeppeliny.

14.07.2021 | przeczytano: 586 razy
Sterowce ważną częścią historii Goodyear

Sterowce były kiedyś w czołówce lotnictwa – przewoziły pasażerów na międzykontynentalnych trasach, transportowały towary, a nawet brały udział w działaniach wojennych. Mimo iż ostatecznie zostały zdetronizowane przez samoloty, po latach odzyskują swój czar wracając w nowej roli. Sterowce są ważną częścią historii firmy Goodyear, od ponad 100 lat rozsławiając jej imię zarówno w Ameryce, jak i na Starym Kontynencie. Opatrzone w logo skrzydlatej stopy m.in. występowały w filmach, relacjonowały igrzyska olimpijskie i królewskie śluby, ale też niosły pomoc ofiarom huraganów. W najbliższych tygodniach te majestatyczne statki powietrzne mają szansę napisać nowy rozdział historii swojej obecności w Europie i w Polsce.

05.07.2021 | przeczytano: 618 razy

Zastrzeżenie znaku towarowego może przynieść firmie korzyść nawet po... 80 latach. Tak długi czas w szufladzie indyjskiego oddziału oponiarskiego giganta Goodyear leżało świadectwo ochronne zanim zostało użyte w sporze sądowym. Sąd w Dehli na tej podstawie nakazał regionalnej firmie zaprzestanie używania łudząco podobnego znaku towarowego i niemal natychmiast ograniczył tym samym straty producenta z Ohio.

04.06.2021 | przeczytano: 239 razy
Sterowiec Goodyear Blimp zawita do Polski

W zeszłym roku sterowiec Goodyear Blimp powrócił na europejskie niebo. W tym roku będzie go można zobaczyć w jeszcze większej liczbie miejsc, w tym nad legendarnym torem Nürburgring, gdzie z powietrza będzie nadawać relację z wyścigów WTCR – Pucharu Świata FIA Samochodów Turystycznych. Sterowiec pojawi się również nad Londynem, Le Mans i w bliskich okolicach Wrocławia. Legendarna ikona Goodyear zagości w pobliżu stolicy Dolnego Śląska aż przez trzy dni.

02.06.2021 | przeczytano: 333 razy
Goodyear stworzył e-magazyn dla fanów motorsportu

Goodyear przygotował niespodziankę dla fanów motorsportu oraz osób, które dopiero odkrywają tę niezwykłą dyscyplinę i stworzył wyjątkowy e-magazyn „GoRacing”, dzięki któremu będzie można poznać i lepiej zrozumieć filozofię najważniejszych wyścigów motorsportowych na świecie.

13.05.2021 | przeczytano: 208 razy
Goodyear razem z Kubą Przygońskim stworzył serię wideo o motorsporcie

Sezon wyścigowy powoli dobiega końca. Jednak dla zespołów nie oznacza to wcale przerwy. W motorsporcie zaczyna się obecnie najważniejszy etap – czas przygotowań do kolejnych miesięcy zmagań. Przebudowa, a nawet składanie auta od początku, badania nad nowymi mieszankami ogumienia, treningi kierowców, to tylko niektóre elementy tej niezwykle skomplikowanej układanki, której upragnionym rezultatem ma być miejsce na podium i triumf w klasyfikacji generalnej. O tym jak ważny jest ten etap wie marka Goodyear, która po latach przerwy i wielomiesięcznych przygotowaniach powróciła do sportowych zmagań, kończąc swój pierwszy sezon z nowymi sukcesami na torze m.in. podczas 24-godzinnego wyścigu Le Mans. Bogaty bagaż doświadczeń ma też Kuba Przygoński, jeden z najbardziej utalentowanych polskich kierowców rajdowych. Z połączenia pasji do wyścigów Kuby i kompetencji Goodyeara narodził się wspólny projekt „Gotowi na Motorsport”, dzięki któremu polscy kibice będą mogli poznać kulisy najważniejszych wyścigów motorsportowych.

30.11.2020 | przeczytano: 417 razy
Sterowiec Goodyear Blimp – symbol od ponad stulecia

Powrót sterowca Goodyear Blimp do Europy tego lata to doskonały moment, aby świętować stulecie podniebnej innowacji, sięgającej czasów pierwszych sterowców Goodyear z początków XX wieku. Od tego czasu sterowce marki stały się globalnie rozpoznawalnym symbolem i stałym elementem wydarzeń sportowych i kulturalnych na całym świecie.

28.09.2020 | przeczytano: 596 razy
Sterowiec Goodyear Blimp wraca do europejskiego motorsportu

Dla wielu fanów Formuły 1 i Le Mans z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych przylot sterowca Goodyear Blimp był zawsze niezapomnianym wydarzeniem. 35 lat od ostatniego wyścigu po tej stronie Atlantyku będzie można go znowu zobaczyć na jednej z najbardziej prestiżowych imprez motoryzacyjnych tego sezonu w Europie. Jego przylot stanowi element celebracji ponownego zaangażowania Goodyeara w europejskie i międzynarodowe sporty motorowe. Goodyear Blimp będzie towarzyszył bardzo oczekiwanemu powrotowi marki opon do 24-godzinnego wyścigu Le Mans, a następnie wyruszy na Nürburgring, gdzie będzie relacjonował zmagania WTCR – Puchar Świata FIA w Wyścigach Samochodów Turystycznych.

17.09.2020 | przeczytano: 1022 razy
Agencja Public Dialog powiększa zespół

Public Dialog powiększyła zespół o trzy nowe osoby. Do zespołu dołączyli Karolina Osińska - Account Manager, Mateusz Puślecki - Senior Account Executive, oraz Agata Kwapień - Account Manager. Zmiany w Public Dialog wiążą się przede wszystkim z rozwojem zespołu odpowiedzialnego za projekty korporacyjne dla największych klientów agencji.

08.09.2020 | przeczytano: 535 razy
Zmiany strukturalne w dziale kreacji w Schulz brand friendly

Agencja Schulz brand friendly postawiła na rozbudowę strukturalną zespołów kreatywnych. Do tej pory w agencji funkcjonowały trzy zespoły kreatywne. Obecnie ich liczba została zmniejszona do dwóch, ale jednocześnie zostały one powiększone, a w ich ramach powstały struktury wewnętrzne.

22.07.2020 | przeczytano: 420 razy
Sterowiec Goodyear Blimp wraca do Europy

Kultowy symbol powraca. Po raz pierwszy od prawie dekady legendarny sterowiec Goodyear Blimp pojawi się nad Europą. Powrót sterowca jest najnowszą z serii działań wspierających biznes Goodyear na Starym Kontynencie. Wsparcie to obejmuje m.in. odświeżoną w ciągu ostatnich 18 miesięcy, wielokrotnie nagradzaną, europejską ofertę produktową, wprowadzenie możliwości bezpośrednich zakupów internetowych na wybranych europejskich rynkach, nawiązanie współpracy z nowymi partnerami medialnymi oraz powrót do międzynarodowego sportu motorowego.

28.05.2020 | przeczytano: 884 razy
Potęga personalizacji – 9 odsłon OOH magazine

Najnowszy numer OOH magazine już na rynku, a w nim baza wiedzy o marketingu rynku automotive. Wydawca postanowił, że oprócz głównej okładki tego numeru, wykona dodatkowo personalizowane dla osób i firm, które w tym numerze pojawiły się na jego łamach. Personalizacja bowiem to klucz do sukcesu.

05.02.2020 | przeczytano: 601 razy
Dębica łączy pokolenia w nowej kampanii wizerunkowej

Firma Oponiarska Dębica S.A., wiodący producent opon do samochodów osobowych na polskim rynku, rusza z nową ogólnopolską kampanią wizerunkową pod hasłem „Panuje na polskich drogach”. Celem działań jest odświeżenie wizerunku marki oraz dotarcie do szerszego grona klientów, w tym młodych kierowców.

16.10.2019 | przeczytano: 894 razy
„Gotowi na Supersport”: Goodyear rzuca wyzwanie Marcinowi Prokopowi

Marcina Prokopa trudno zmieścić w utartym schemacie. I nie chodzi tylko o duży wzrost. Od lat z powodzeniem próbuje swoich sił w wielu obszarach – na koncie ma kilka książek, role w produkcjach telewizyjnych i dubbingi. Dziennikarz jest też fanem szybkich samochodów i deklaruje, że lubi wyzwania. Śmiałe projekty są również wpisane w DNA marki Goodyear. Nic więc dziwnego, że amerykański producent postanowił sprawdzić, na co tak naprawdę stać Marcina Prokopa. Do próby sił doszło w Hiszpanii, gdzie Goodyear udowodnił jaka moc kryje się w najnowszej linii opon SuperSport.

24.04.2019 | przeczytano: 650 razy
Bartłomiej Brzoskowski awansuje na stanowisko Strategy Directora agencji Kamikaze

Bartłomiej Brzoskowski awansuje w strukturze agencji Kamikaze i obejmuje nowo utworzone stanowisko Strategy Directora. Od czasu kiedy dołączył do agencji półtora roku temu, pełnił w niej funkcję Senior Strategy Plannera. Teraz, w ramach nowej funkcji, zajmie się m.in. współpracą z klientami w zakresie budowania strategii działań.

01.04.2019 | przeczytano: 369 razy
Schulz brand friendly inwestuje w nową spółkę

Schulz brand friendly finalizuje współpracę z 19 Południkiem i inwestuje w nową spółkę 19 Południk friendly connected, która świadczyć będzie usługi strategiczno-kreatywne dla marek. Obie firmy obejmują po 50% udziałów.

01.10.2018 | przeczytano: 537 razy
Kuba Przygoński ambasadorem marki Dunlop

W sportach motorowych, jak i podczas codziennej jazdy nie ma miejsca na przypadek, zwłaszcza w kwestii opon. To one w ogromnym stopniu decydują o bezpieczeństwie, ale także pozwalają osiągać upragnione cele sportowe i czerpać przyjemność z jazdy. Doskonale o tym wie Kuba Przygoński, utytułowany kierowca rajdowy ORLEN TEAM, motocyklista oraz wielokrotny reprezentant Polski w Rajdzie Dakar, w którym w 2018 roku zajął najwyższe 5. miejsce.

18.09.2018 | przeczytano: 372 razy
Goodyear i Bayern Monachium zaczynają sezon od mistrzowskiej zmiany

Właściwe przygotowanie do sezonu jest bardzo ważne zarówno w sporcie, jak i na drodze. Doskonale to rozumieją zawodnicy Bayernu Monachium, którzy już od dwóch lat korzystają z innowacyjnych opon o wysokich osiągach amerykańskiego koncernu.  W najnowszej kampanii Goodyear, prowadzonej pod hasłem „Zacznij sezon od mistrzowskiej zmiany”, Robert Lewandowski wraz z kolegami z drużyny zachęcają polskich kierowców do zakupu letniego ogumienia amerykańskiej marki.

28.03.2018 | przeczytano: 338 razy
Zima pod kontrolą – start nowej kampanii reklamowej Goodyear

Pod hasłem „Zima pod kontrolą” Goodyear rozpoczyna kampanię produktów z serii UltraGrip na sezon 2017. Jest ona adresowana do kierowców i użytkowników samochodów osobowych, którzy planują w najbliższym czasie zakup nowych opon.

30.10.2017 | przeczytano: 480 razy
Bartłomiej Brzoskowski dołącza do Kamikaze

Do zespołu agencji Kamikaze dołącza Bartłomiej Brzoskowski, obejmując stanowisko Senior Strategy Planner. Poprzednio pracował jako Account Director w agencji Feno.

25.10.2017 | przeczytano: 637 razy
Power (full) Brand – Forum dedykowane praktykom skupionym na rozwoju i sile marki

Firma Blue Business Media już po raz drugi zorganizuje Forum Power(full) Brand, jedyne w Polsce forum w całości dedykowane praktykom skupionym na rozwoju i sile marki – ze szczególnym naciskiem na digital.

03.10.2017 | przeczytano: 695 razy
Ewa Sętowska awansuje w strukturach agencji Shake Hands

Ewa Sętowska awansowała w agencji Shake Hands ze stanowiska Account Manager na stanowisko Senior Account Manager. Wraz z awansem, Ewa Sętowska dołączyła do zespołu, który zajmuje się bieżącą obsługą FCA Poland (Fiat Chrysler Automobiles Poland), nowego klienta agencji Shake Hands. Równolegle będzie nadal pracować także dla innego z klientów agencji - marki Tikkurila.

23.01.2017 | przeczytano: 416 razy
Nowa reklama Goodyeara z udziałem zawodników Bayernu Monachium

Inauguracji kolejnej kolejki piłkarskiej Bundesligi towarzyszyła prezentacja nowej, telewizyjnej reklamy wiodącej marki oponiarskiej Goodyear. W spocie wystąpiły gwiazdy Bayernu Monachium - David Alaba, Philipp Lahm, Javi Martínez, Franck Ribéry i Arjen Robben.

19.10.2016 | przeczytano: 360 razy
Goodyear uruchomił nową stronę internetową

Goodyear zaprezentował nową odsłonę swojej strony internetowej. Działanie wpisujące się w nową strategię cyfrową firmy w regionie EMEA ma na celu wsparcie klientów w podejmowaniu świadomych decyzji zakupowych.

18.08.2016 | przeczytano: 506 razy
Szpalty Roku 2016: Komplet wyników konkursu

W piątek 3 czerwca 2016 odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród Power of Content Marketing Awards Szpalty Roku 2016. 18. osobowe grono Jurorów z wielką uwagą i bardzo drobiazgowo analizowało każde zakwalifikowane do finału zgłoszenie. Konkurencja w tym roku była bardzo wysoka.

22.06.2016 | przeczytano: 1133 razy
Najlepszy mechanik wśród dziennikarzy - Akcja PR sieci Premio

Dziennikarze z mediów ogólnopolskich oraz lokalnych, wyspecjalizowani w tematyce motoryzacyjnej, konkurowali o miano najlepszego mechanika w swojej branży. Uczestnicy zawodów musieli zmierzyć się z zadaniami, z jakimi na co dzień mają do czynienia pracownicy serwisów. Każda konkurencja oceniana była pod kątem jakości oraz czasu wykonania. Po zaciętej walce zwyciężyli ex aequo Marcin Lewandowski z Autocentrum.pl oraz Wiesław Jezierski z Moto.media.pl

09.06.2016 | przeczytano: 1048 razy
Awanse w Havas Sports & Entertainment

Havas Sports & Entertainment, jednostka Havas Media Group specjalizująca się w budowaniu zaangażowania marek w marketing sportowy i rozrywki, inwestuje w swoje talenty. W ramach rozwoju struktury powołano nowe stanowiska: Account Directora, które objął Jędrzej Hugo-Bader i Senior Account Managera, które zajął Maciej Sikorski. Do zespołu na stanowisku Event Managera dołączył Szymon Kot.

26.04.2016 | przeczytano: 638 razy
Havas Media Group z nowymi budżetami i zespołami klienckimi

Sieć agencji komunikacji marketingowej Havas Media Group w pierwszym kwartale 2016 r. wygrała siedem przetargów na obsługę marek z branży farmaceutycznej, spożywczej, odzieżowej i automotive. Wraz z nowymi klientami do agencji dołączyli nowi specjaliści, wzmacniając kompetencje grupy w obszarze digitalu, performance’u i social media.

22.04.2016 | przeczytano: 559 razy
Goodyear platynowym partnerem Bayernu Monachium

Goodyear i Bayern Monachium 1 stycznia 2016 r. zainaugurują współpracę w ramach platynowego programu sponsorskiego. Wieloletnia umowa obejmie reklamy na bandach bocznych, wyświetlane podczas wszystkich meczów Bundesligi rozgrywanych przez Bawarczyków przed własną publicznością oraz współpracę przy szeregu innych działań marketingowych.

26.11.2015 | przeczytano: 677 razy
Akcja edukacyjna Drogowe Abecadło Goodyeara

Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o.o. oraz Centrum Edukacji Obywatelskiej przygotowały zestaw materiałów edukacyjnych dla nauczycieli nauczania początkowego. Pakiety zawierają między innymi scenariusze do prowadzenia lekcji, gry oraz kolorowanki poświęcone bezpieczeństwu drogowemu.

14.10.2015 | przeczytano: 464 razy
Dunlop i Eurosport przypomną Wielkie Momenty sportu motorowego

Dunlop oraz Eurosport zrealizują wspólną kampanię „Great Fightbacks – Wielkie Momenty sportu motorowego”, nawiązującą do najbardziej emocjonujących wyścigów w historii sportu motorowego. Fani poznają sylwetki kierowców i motocyklistów, którzy wykazali się największym charakterem, determinacją i wytrwałością w walce o powrót na szczyt.

08.10.2015 | przeczytano: 536 razy
„Wyprawka młodego kierowcy” pomoże bezpiecznie docierać do celu

W Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego w Warszawie rozpoczęła się akcja Wyprawka młodego kierowcy. Każdy, kto pomyślnie zda egzamin na prawo jazdy, może odebrać specjalny pakiet na start. Patronat honorowy nad kampanią objęła Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, a jej inicjatorem jest Goodyear.

04.08.2015 | przeczytano: 543 razy (komentarzy: 2)
Autor Biblii Brandingu po raz pierwszy w Polsce

Światowy ekspert z zakresu badania marek, ich kreowania i strategii zarządzania, autor bestselleru „Strategiczne zarządzanie marką” KEVIN LANE KELLER po raz pierwszy wystąpi przed polską publicznością. Swoim doświadczeniem oraz wizją przyszłości marki podzieli się z uczestnikami GOLDEN MARKETING CONFERENCE.

19.06.2015 | przeczytano: 698 razy
Jerzy Dudek w kampanii Premio

Sieć serwisów Premio Opony-Autoserwis staruje z nową kampanią marketingową oraz promocjami dla kierowców. Na szczególną uwagę zasługuje specjalna oferta w punktach Premio, gdzie za zakup kompletu opon letnich Goodyeara kierowcy otrzymają kartę paliwową o wartości 100 zł.

23.03.2015 | przeczytano: 769 razy (komentarzy: 1)
Zimowa kampania marek Goodyear, Dunlop i Dębica

Grupa Goodyear Polska rozpoczęła zimową kampanię promocyjną. Tym razem działaniami reklamowymi zostały objęte trzy marki: Goodyear, Dunlop i Dębica. Dla każdej z nich przygotowano odmienne, dopasowane do jej specyfiki kampanie.

21.10.2014 | przeczytano: 965 razy
Jerzy Dudek twarzą pierwszej telewizyjnej kampani sieci Premio

Po raz pierwszy w historii marki w Polsce sieć Premio Opony-Autoserwis będzie promować swoje usługi w telewizji. Bohaterem nowej kampanii, która dziś staruje, jest Jerzy Dudek – sześćdziesięciokrotny reprezentant Polski, bramkarz Feyenoordu Rotterdam, Liverpoolu oraz słynnego Realu Madryt, a obecnie zapalony kierowca wyścigowy i miłośnik motoryzacji.

20.10.2014 | przeczytano: 802 razy
85 lat Goodyeara w Polsce

Sposób na dobrą, a przede wszystkim skuteczną reklamę spędza sen z powiek menedżerom największych marek świata. Liczba komunikatów skierowanych do konsumentów jest dziś nieporównywalnie większa od tej sprzed kilkunastu, czy kilkudziesięciu lat. Tym bardziej zaskakuje, jak aktualne może być hasło wymyślone w latach 30. ubiegłego wieku.

29.09.2014 | przeczytano: 772 razy
Made to feel good: zimowa kampania GoodyearZobacz wideo

Firma Goodyear rozpoczęła kampanię reklamową przygotowaną na sezon zimowy. Jest to połączenie kampanii wizerunkowej i produktowej, opartych na haśle „Made to feel good”, które w Polsce towarzyszy Goodyearowi od początku bieżącego roku.

24.10.2013 | przeczytano: 1006 razy
Kampania reklamowa sieci serwisowej Premio

Sieć serwisów samochodowych fast-fit Premio rusza z nową akcją promocyjną skierowaną do kierowców. 7 października br. startuje loteria, w której do wygrania jest Fiat 500 oraz bony o wartości 250 zł do wykorzystania w warsztatach Premio.

04.10.2013 | przeczytano: 605 razy

Mediapolis Custom Publishing wygrało dwa przetargi oraz pozyskało do obsługi kolejny tytuł swojego Klienta. Łącznie agencja będzie obsługiwać trzy nowe magazyny dla firm Goodyear, PGNiG oraz Medtronic Polska.

27.09.2013 | przeczytano: 1140 razy
Konkursu Biuletynów Firmowych: nominacje 2013

Jury Konkursu Biuletynów Firmowych 2013, po ocenie zgłoszonych w tegorocznej edycji prac, nominowało do nagród część z nich. Przedstawiamy pełną listę prac, które będą walczyć o zwycięstwo w poszczególnych kategoriach.

17.09.2013 | przeczytano: 2032 razy

Jedna firma, dwa odmienne sposoby promocji produktów. Goodyear od zawsze kojarzony z bezpieczeństwem, w najnowszej kampanii stawia na komfort jazdy płynący z wysokiej jakości opon. Natomiast nowe działania marki Dunlop łączą tradycję ze sportowym charakterem produktów.

11.04.2013 | przeczytano: 964 razy
Goodyear odświeża pozycjonowanie marki na 100 rynkach

Goodyear odświeża pozycjonowanie marki i rozpoczyna kampanię reklamową na polskim rynku. Oparta na nowym haśle „Made to feel good”, kampania nie tylko koncentruje się na bezpieczeństwie jako kluczowej wartości dla Goodyeara, ale także zwraca uwagę na znaczenie wysokiej jakości opon dla komfortu podróżowania. Goodyear zachęca kierowców, aby prowadzili pojazdy z większą pewnością siebie i kierowali się zasadą, że najlepsze jest zawsze przed nami.

25.03.2013 | przeczytano: 871 razy
Wyniki 12. Konkursu Biuletynów FirmowychZobacz wideo

Znamy już Laureatów 12. edycji Konkursu Biuletynów Firmowych 2012, którzy walczyli o nagrody w pięciu głównych kategoriach. Prace oceniało 12-osobowe jury. Przyznano 13 nagród głównych oraz dodatkowe wyróżnienia.

12.10.2012 | przeczytano: 1075 razy
Nominacje w Konkursie Biuletynów Firmowych 2012

Jury Konkursu Biuletynów Firmowych 2012 oceniło już wszystkie zgłoszone w tym roku prace i nominowało do nagród część z nich. Poznajmy nominowanych. Konkurs Biuletynów Firmowych 2012

21.09.2012 | przeczytano: 1323 razy
Zawężanie marki odpowiedzią na kryzys

W zależności od celów biznesowych i swojej pozycji konkurencyjnej, firmy przyjmują różne strategie biznesowe. Bezpośrednimi konsekwencjami zmian strategii rynkowej są zmiany w zarządzaniu marką i wizerunkiem. Istnieją dwie podstawowe strategie związane z szerokością i marką oferty: strategia rozszerzania i zawężanie marki. W pierwszej firma stara się wejść na nowe rynki, wprowadzić nowe oferty lub dotrzeć do nowych grup klientów.

13.09.2012 | przeczytano: 911 razy
1 2
Strona 1/2 (artykułów: 72)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764