logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Goodyear: najczęściej komentowane

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 71
„Wyprawka młodego kierowcy” pomoże bezpiecznie docierać do celu

W Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego w Warszawie rozpoczęła się akcja Wyprawka młodego kierowcy. Każdy, kto pomyślnie zda egzamin na prawo jazdy, może odebrać specjalny pakiet na start. Patronat honorowy nad kampanią objęła Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, a jej inicjatorem jest Goodyear.

04.08.2015 | przeczytano: 532 razy (komentarzy: 2)

Marcin Samek, kierujący warszawskim zespołem strategii Agencji Reklamowej S4, awansował w strukturach firmy na nowo utworzone stanowisko strategic planning directora. Awansowała również Anna Jaroszyńska, która obecnie będzie pracowała jako strategic planner.

21.02.2008 | przeczytano: 1377 razy (komentarzy: 1)
Jerzy Dudek w kampanii Premio

Sieć serwisów Premio Opony-Autoserwis staruje z nową kampanią marketingową oraz promocjami dla kierowców. Na szczególną uwagę zasługuje specjalna oferta w punktach Premio, gdzie za zakup kompletu opon letnich Goodyeara kierowcy otrzymają kartę paliwową o wartości 100 zł.

23.03.2015 | przeczytano: 755 razy (komentarzy: 1)

Z dniem 8 lutego 2008 roku Agencja Reklamowa zmieniła swój status prawny, stając się spółką akcyjną. Jest to związane ze strategią konsekwentnego rozwoju firmy na rynku międzynarodowym oraz jej dalszymi planami inwestycyjnymi.

09.03.2008 | przeczytano: 650 razy
Goodyear razem z Kubą Przygońskim stworzył serię wideo o motorsporcie

Sezon wyścigowy powoli dobiega końca. Jednak dla zespołów nie oznacza to wcale przerwy. W motorsporcie zaczyna się obecnie najważniejszy etap – czas przygotowań do kolejnych miesięcy zmagań. Przebudowa, a nawet składanie auta od początku, badania nad nowymi mieszankami ogumienia, treningi kierowców, to tylko niektóre elementy tej niezwykle skomplikowanej układanki, której upragnionym rezultatem ma być miejsce na podium i triumf w klasyfikacji generalnej. O tym jak ważny jest ten etap wie marka Goodyear, która po latach przerwy i wielomiesięcznych przygotowaniach powróciła do sportowych zmagań, kończąc swój pierwszy sezon z nowymi sukcesami na torze m.in. podczas 24-godzinnego wyścigu Le Mans. Bogaty bagaż doświadczeń ma też Kuba Przygoński, jeden z najbardziej utalentowanych polskich kierowców rajdowych. Z połączenia pasji do wyścigów Kuby i kompetencji Goodyeara narodził się wspólny projekt „Gotowi na Motorsport”, dzięki któremu polscy kibice będą mogli poznać kulisy najważniejszych wyścigów motorsportowych.

30.11.2020 | przeczytano: 399 razy
8 Ogólnopolski Konkurs Reklamy Złote Orły - znamy już laureatów!Zobacz fotorelację

Na edycję 2005 nadesłano 343 zgłoszenia. Jury nominowało do nagród 101 prac z 27 agencji. Przyznano 48 wyróżnień, 28 Złotych Orłów, w tym Grand Prix w działach Druk, Film i Kampania. Nagrodę specjalna otrzymał Kabaret Mumio. Nagrodę dla Agencji Reklamowej Roku otrzymało G7.

12.12.2005 | przeczytano: 6829 razy
Zimowe działania marketingowe Goodyear i Dunlop

Grupa Goodyear w Polsce rozpoczęła zimową kampanię reklamową opon marek premium: Goodyear i Dunlop. Będzie ona prowadzona dla opon Goodyear w prasie oraz telewizji, a dla Dunlopa – w Internecie i w mediach społecznościowych do połowy listopada br.

04.11.2011 | przeczytano: 1331 razy
S4 z promocją dla Fuldy

Agencja Reklamowa S4 przygotowała ogólnopolską akcję promocyjną „Podwójna ochrona na zimę” dla Goodyear Dunlop Tires Polska. Celem działań jest wsparcie sprzedaży opon z rodziny Kristall Montero – marki Fulda.

08.11.2009 | przeczytano: 625 razy
Agencja Public Dialog powiększa zespół

Public Dialog powiększyła zespół o trzy nowe osoby. Do zespołu dołączyli Karolina Osińska - Account Manager, Mateusz Puślecki - Senior Account Executive, oraz Agata Kwapień - Account Manager. Zmiany w Public Dialog wiążą się przede wszystkim z rozwojem zespołu odpowiedzialnego za projekty korporacyjne dla największych klientów agencji.

08.09.2020 | przeczytano: 518 razy
Zmiany strukturalne w dziale kreacji w Schulz brand friendly

Agencja Schulz brand friendly postawiła na rozbudowę strukturalną zespołów kreatywnych. Do tej pory w agencji funkcjonowały trzy zespoły kreatywne. Obecnie ich liczba została zmniejszona do dwóch, ale jednocześnie zostały one powiększone, a w ich ramach powstały struktury wewnętrzne.

22.07.2020 | przeczytano: 412 razy
1 2 3
Strona 1/8 (artykułów: 71)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764