logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Google: najpopularniejsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 2594

Termin "targetowanie behawioralne" zaczął pojawiać się w mediach branżowych i specjalistycznych publikacjach już kilka lat temu. Początkowo miał status ciekawostki, potem atmosfera wokół niego robiła się coraz cieplejsza, lansowano go na "nowy kierunek reklamy on-line", aż nagle jakby odsunął się w cień. Czy to rynek nie jest gotowy na jego przyjęcie, czy też zawodzi technologia?

01.04.2007 | przeczytano: 11504 razy (komentarzy: 1)
Brother DCP-J4110DW: najmniejsza drukarka wielofunkcyjna A3

Firma Brother prezentuje najnowsze i zarazem najmniejsze atramentowe urządzenie wielofunkcyjne oferujące druk w formacie A3. Funkcje drukowania, kopiowania i skanowania zamknięte w eleganckiej obudowie – oto model DCP-J4110DW. Jest to kolejne urządzenie  z przełomowej serii Print 3.0.

18.04.2013 | przeczytano: 11342 razy (komentarzy: 1)

Chciałbym się dowiedzieć jakie kierunki reklamy w internecie można brać pod uwagę w promocji sklepu internetowego. W chwili obecnej zainwestowaliśmy w reklamę boksów na Onecie, WP i w Google.

16.02.2006 | przeczytano: 9448 razy (komentarzy: 1)
Izabela Mika twarzą AZ.pl po rebrandingu

AZ.pl, polski rejestratorów domen, zakończyła proces rebrandingowy unowocześniając swój serwis WWW i wprowadzając szereg nowych produktów z Giełdą Domen na czele. Twarzą kampanii firmy została modelka, Izabela Mika.

09.07.2010 | przeczytano: 8705 razy
Kampania Arbovision dla Hotelu Felix

W marcu rozpocznie się kampania informacyjno-wizerunkowa, promująca przystąpienie Hotelu Felix do sieci Best Western. W ramach umowy realizacją działań z zakresu kampanii online, social media, ambient i media relations, a także koordynacją kampanii, zajmie się agencja ARBOvision Warszawa.

01.03.2011 | przeczytano: 8529 razy
Zakamarki marki: recenzja książki

Z najnowszą książką Pawła Tkaczyka „Zakamarki marki” jest trochę tak jak z Google Plus lub z kolejnym wydaniem Harry'ego Pottera. Coraz głośniej jest o niej w sieci, a faktycznie niedostępna w realu. Nie ma jej jeszcze na półkach księgarskich, a już pojawiają się pierwsze recenzje osób, którym udało się dotrzeć do pełnego tekstu w wersji papierowej.

01.08.2011 | przeczytano: 7557 razy
Nowe logo Google

Google prezentuje kolejną wersję swojego kolorowego logo. Ma to być pierwszy element nowego "języka wizualnego" którego celem jest podkreślenie nowych funkcjonalności i sposobów korzystania z produktów firmy.

01.09.2015 | przeczytano: 7042 razy (komentarzy: 7)
Kody QR w marketingu: pułapki i zalety

W naszym codziennym życiu coraz częściej stykamy się z kodami QR. Możemy je zobaczyć na opakowaniach produktów, plakatach, billboardach, reklamach prasowych, a nawet na wizytówkach. Jednak pomimo coraz większej liczby nowych miejsc, w których się pojawiają, zainteresowanie fotokodami w Polsce jest wciąż bardzo niskie. Nie przeszkadza to jednak firmom, aby coraz śmielej sięgać właśnie po to rozwiązanie i wykorzystywać je w swoich kampaniach marketingowych. Czy warto inwestować w takie rozwiązania i jak to robić, aby były skuteczne?

02.08.2013 | przeczytano: 6761 razy
McDonald’s: Aplikacja Happy Studio wspiera promocję Happy Meal

McDonald’s Polska zaprezentował całkowicie nową wersję Happy Studio - aplikacji interaktywnej zawierającej szereg edukacyjnych gier i zabaw. Zostały one zaprojektowane przy współpracy z ekspertami od rozwoju i zabaw dziecięcych, tak aby zapewnić dzieciom ekscytującą przestrzeń zabawy, która rozwija wyobraźnię i zachęca do twórczego myślenia.

13.01.2016 | przeczytano: 6562 razy
Nowe logo firmy Wiśniowski wsparte kampanią reklamową

Trwałość, jakość i nowoczesność – takimi cechami charakteryzuje się nowo logo firmy Wiśniowski. Prosty napis i charakterystyczna korona mają symbolizować ukoronowanie inwestycji każdego klienta. Zmiany mają na celu zwiększyć konkurencyjność firmy oraz umocnić jej pozycję na rynku.

20.09.2012 | przeczytano: 6535 razy

W dzisiejszych czasach, kiedy Internet jest nierozerwalnie związany z biznesem, strona WWW stała się głównym kanałem komunikacji z otoczeniem firmy czy też marki.

04.03.2007 | przeczytano: 6472 razy
Mateusz Zyguła prelegentem kolejnych warsztatów Internet ASAP

Internet ASAP to cykliczne warsztaty skierowane do osób ze środowiska marketingu internetowego. Praktyka w małych grupach i wiedza z e-marketingu przekazywana jest przez ekspertów z branży. W trzeciej edycji kolejny raz mowa będzie o ZOO, którym zarządza aktualnie Google.

27.02.2014 | przeczytano: 6325 razy
Paweł Gardasiewicz (Grupa Advertis): Celem jest mistrzostwo

Wiara we własne możliwości to za mało, potrzebna jest oparta na ciężkiej pracy pewność, że osiągniemy każdy kolejny cel – mówi Paweł Gardasiewicz, tegoroczny mistrz Europy w klasie Raceboard i Prezes Zarządu Grupy Advertis, która  specjalizuje  się w projektowaniu i kompleksowej realizacji elementów komunikacji wizualnej największych polskich i światowych marek.

01.08.2014 | przeczytano: 6053 razy
Pisanie dla „łeba” i typografia strony www

Raz po raz docie­rają do mnie głosy o rychłym zmierz­chu słowa dru­ko­wa­nego. Przyj­muję je ze spo­ko­jem. Cho­chlik dru­kar­ski z cho­chli­kiem cyfro­wym, niczym Paweł z Gaw­łem, pozo­stają w przy­kład­nej sym­bio­zie, nie wadząc sobie nawza­jem. Nie trak­tuję Inter­netu jako real­nego zagro­że­nia dla poli­gra­fii, lecz raczej jako part­nera, posia­da­ją­cego wiele zalet, któ­rych nie mają tra­dy­cyjne media papierowe.

28.10.2012 | przeczytano: 6028 razy
Brother DCP-J100 i DCP-J105: oszczędne drukowanie w kolorze

Firma Brother wprowadza na polski rynek dwa atramentowe urządzenia wielofunkcyjne: DCP-J100 oraz DCP-J105. Nowe modele, wchodzące w skład serii Ink Benefit, dedykowane są dla środowisk domowych i małych biur. Oferują bardzo niskie koszty druku, dzięki wysokowydajnym pojemnikom z tuszem w korzystnej cenie.

11.04.2014 | przeczytano: 5939 razy
TVN24: Logo olimpiady w Londynie budzi kontrowersje

Nowoczesne kształty oparte na numerze 2012 - tak właśnie wygląda nowe logo Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Zaprezentowany w czterech kolorach znak na pierwszy rzut oka kojarzy się z elementami układanki lub niepasującymi do siebie trybami jakiejś machiny.

19.06.2007 | przeczytano: 5525 razy
Netskaner - narzędzie do zarządzania obecnością firmy w Internecie

Z myślą o firmach, którym zależy na spójnym wizerunku i widoczności w sieci, Eniro Polska uruchamia unikalne na polskim rynku narzędzie - NETskaner. Usługa umożliwia zarządzanie danymi każdej lokalizacji firmy w Internecie i szerokie dotarcie do potencjalnych klientów.

31.07.2017 | przeczytano: 5414 razy
Zwycięzcy Young Creatives, Youtube Filmhack i Creatives Mobile na Festiwalu Cannes Lions

Już za kilka dni, od 15 do 21 czerwca, odbędzie się najważniejsze globalne wydarzenie z obszaru reklamy – Festiwal Cannes Lions. Jak co roku imprezie towarzyszy finał konkursu dla najzdolniejszych kreatywnych z całego świata – Young Lions. W tych zmaganiach Polskę będzie reprezentować 7 dwuosobowych teamów, które dzięki swoim zwycięstwom w konkursach Young Creatives będą miały okazję skonfrontować się z kolegami z całego świata. Ponadto możliwość uczestnictwa w Festiwalu Cannes Lions uzyskali twórcy najlepszych prac w konkursach YouTube FilmHack oraz Creative Mobile.

13.06.2014 | przeczytano: 5233 razy

Ogólnoświatowe trendy nowych rozwiązań opartych na Internecie pozostawiają inne sektory komunikacji daleko w tyle – wskazuje na to podsumowanie branży interaktywnej w 2006 roku. Czy rzeczywiście nie nadążamy za nowymi technologiami?

15.02.2007 | przeczytano: 5144 razy
Migracja z protokołu http na https: Jak poprawnie wdrożyć Certyfikat SSL?

W lutym 2018 r. Google poinformowało na swoim blogu: Od lipca 2018 wraz z wersją przeglądarki Google Chrome 68, na stronach bez wdrożonego certyfikatu SSL będzie widniała informacja o tym, że strona jest niezabezpieczona (ang. not secure). W ostatnim czasie można zaobserwować, że wielu Webmasterów wzięło sobie tę informację do serca i rozpoczęli przenoszenie stron Internetowych, na szyfrowaną wersję protokołu. Sądząc po ilości błędów i notowanych spadkach w widoczności organicznej, niewielu z Webmasterów wie, jak proces ten przeprowadzić prawidłowo. Przygotowujesz się do wdrożenia SSL? Chcesz aby Twoja witryna była bezpieczna i zaufana dla Twoich klientów ? Sprawdź na co zwrócić uwagę i jak zweryfikować pracę specjalisty!

02.08.2018 | przeczytano: 5102 razy

Kochani! Nadejszła wielkopomna chwila prawdy, w której każdy będzie mógł nareszcie pokazać na co go stać. Uruchamiamy Galerie signs.pl. Każdy klubowicz dostaje 3 Mb na prezentowanie i promowanie swoich możliwości.

24.11.2004 | przeczytano: 5039 razy (komentarzy: 2)

Firma Adobe poinformowała o wprowadzeniu na rynek oprogramowania Adobe Muse, które umożliwia projektantom tworzenie stron internetowych bez konieczności pisania kodu. Rozwiązanie Adobe Muse było dotychczas dostępne jako publiczna wersja beta. Dzięki niemu planowanie, projektowanie i publikowanie oryginalnych stron w standardzie HTML jest równie łatwe jak opracowywanie układów wydruku. Adobe Muse udostępnia strony główne, wbudowane narzędzia interaktywne i możliwość korzystania z ponad 400 czcionek WWW w bibliotece Adobe Typekit, dzięki czemu tworzenie wyjątkowych, profesjonalnych stron internetowych jest proste.

14.05.2012 | przeczytano: 4819 razy
Outdoor - jak efektywnie promować marki i produkty FMCG

Jestem przekonany, że efektywne kampanie outdoorowe są możliwe do realizacji właściwie dla każdej marki z branży FMCG. Najważniejsze jest, aby je odpowiednio zaplanować pod kątem: liczby nośników, miejsca ekspozycji i czasu danej akcji reklamowej. Korzystając z doradztwa profesjonalnej firmy outdoorowej, która nie tylko przedstawi propozycję tablic, ale także wesprze klienta w zakresie projektu graficznego kampanii i produkcji plakatów, można w ciągu jednego miesiąca zaprojektować i rozpocząć skuteczne działania reklamowe ''out of home''.

19.04.2011 | przeczytano: 4672 razy
Pierwsza podróż sentymentalna Chochlika

Jest kilka uza­sad­nień, któ­rymi można tłu­ma­czyć decy­zję pod­pię­cia pod jed­nym tytu­łem, reflek­sji zwią­za­nych z lek­turą dwóch odręb­nych pozy­cji książ­ko­wych. Obie uka­zały się w tym roku, nakła­dem wydaw­nic­twa „Karak­ter”. Obie otrzy­ma­łem do recen­zji i prze­czy­ta­łem je rów­no­le­gle, mniej wię­cej w tym samym cza­sie. Obie prze­zna­czy­łem na nagrody w cho­chli­ko­wym kon­kur­sie poli­gra­ficz­nym. Mam też nadzieję, że obie tra­fią do rąk desi­gne­rów, pro­jek­tan­tów czy też gra­fi­ków, gdyż obie poru­szają zagad­nie­nia tym pro­fe­sjom bli­skie.

12.07.2015 | przeczytano: 4643 razy
Konkurs na logo Solidarnej Polski rozstrzygnięty: zamiast nagrody - zlecenie

Klub Solidarna Polska zaprezentował logo partii, która ma zadebiutować na zbliżającym się kongresie załozycielskim. Wbrew zapowiedziom, zamiast 5 tys. zł nagrody, autor zwycięskiego projektu otrzymał od Solidarnej Polski zamówienie na wykonanie „szerszej wizualizacji”, która będzie zaprezentowana w trakcie kongresu.

22.03.2012 | przeczytano: 4577 razy (komentarzy: 6)
Po co zmieniać stronę internetową?

W ciągu ostatnich kilku lat internet rozwija się w zadziwiająco szybkim tempie. Co rusz pojawiają się nowe technologie, nowe standardy projektowania stron internetowych, nowe funkcjonalności. Zmieniają się normy obejmujące ogólny wygląd witryn, style, szatę graficzną oraz kanony Web usability. Mimo to wielu właścicieli serwisów internetowych nie widzi potrzeby dokonywania w nich zmian, uważając, że raz stworzona strona internetowa będzie spełniać swoje zadanie niezależnie od poziomu rozwoju internetu.

03.03.2011 | przeczytano: 4531 razy (komentarzy: 1)

Od pewnego czasu obserwujemy klarowanie się nowego trendu w e-commerce. Tworzą go ludzie otwarci na nowe wyzwania, którzy wiedzą, że pasja i umiejętność wykorzystania możliwości, jakie daje internet, to pierwszy krok do biznesowego sukcesu. O kim mowa?

12.12.2011 | przeczytano: 4470 razy

Wyszukiwarki to niewątpliwie jedno z najbardziej znanych narzędzi internetowych. Sięga do nich niemal każdy użytkownik sieci. Według badań wyszukiwarki to aktualnie główna siła napędowa ruchu internetowego. Wraz ze wzrostem ich popularności rosną wydatki na reklamę w wyszukiwarkach.

04.07.2007 | przeczytano: 4413 razy (komentarzy: 1)
Nordea z Tonim ponownie na ekranach

Rozpoczął się drugi etap kampanii reklamowej Nordea Bank Polska z udziałem znanego z programu telewizyjnego „Europa da się lubić” Toniego Hyyryläinena, który zachęca do skorzystania z nowych rozwiązań kredtytu mieszkaniowego Nordea Habitat.

24.05.2007 | przeczytano: 4213 razy

Po niespełna sześciu miesiącach działalności wydawany przez Grupę naTemat kobiecy serwis parentingowy Mamadu.pl przekroczył 400 tysięcy użytkowników w skali miesiąca (źródło: Google Analytics).

09.03.2015 | przeczytano: 4171 razy
Google zmienia logo z okazji polskiej prezydencji w UE

Konkurs Doodle 4 Google został rozstrzygnięty – decyzją internautów wygrywa praca pod tytułem „Każdy wie, że w Polsce górale pod Giewontem wypasają owce”. Projekt logo autorstwa Martyny Króliszewskiej, uczennicy 4. klasy z Murzasichla uświetni objęcie przez Polskę Prezydencji w Unii Europejskiej 1 lipca 2011 roku.

21.06.2011 | przeczytano: 4148 razy (komentarzy: 1)

Firma Iware Sp. z o.o., dostawca oprogramowania iwarePRINT dedykowanego dla firm z branży poligraficznej, wprowadziła na rynek pierwszy, w pełni automatyczny system web-to-print w Polsce. Premiera wersji 2.0 miała miejsce kilka dni temu na Festiwalu Druku i Opakowań w Warszawie. Współpraca z tego typu softem jeszcze nigdy nie była tak prosta. System w wersji podstawowej można zakupić w cenie abonamentu miesięcznego wynoszącego jedyne 99 zł.

19.09.2014 | przeczytano: 4104 razy
Biuro Podróży Reklamy dla sieci Obi

Agencja stworzyła na bazie gazetki Obi animację, która promuje wybrane produkty dostępne w sklepach sieci oraz akcję ''Chomikowanie'' promującą m.in. garderoby, pojemniki czy regały.

09.02.2011 | przeczytano: 4065 razy
Konferencja Key2print „Biznes: e-commerce i marketing internetowy Twojej drukarni” ze udziałem Rafała Brzoski

Key2Print zaprasza na drugą już edycję konferencji – Biznes : e-commerce i marketing internetowy Twojej drukarni – 23 października do Warszawy. Podczas spotkania odpowiemy na pytania - jak przygotować się do rozpoczęcia sprzedaż w Internecie? Na czym polega e-commerce i czym jest marketing on-line? Czy za pomocą social media można zyskać nowych klientów i w jaki sposób planować kampanię marketingową, aby zwiększyć zainteresowanie swoimi produktami?

10.10.2014 | przeczytano: 4003 razy
Nowe urządzenia kolorowe Nashuatec

Euroimpex SA wprowadził do oferty dwa wielofunkcyjne urządzenia kolorowe Nashuatec MPC2051 i MPC2551. Standardowe funkcje drukowania sieciowego, kopiowania i skanowania mogą zostać rozbudowane o funkcję faksu.

22.03.2011 | przeczytano: 3906 razy
Eniro Polska  - podsumowanie i plany

Eniro Polska jest liderem na rynku katalogów i wyszukiwarek teleadresowych. Wartość sektora yellow oages, uwględniając on-line i off-line, szacowna jest na ponad 360 mln zł. 2008 rok był bardzo dobry dla Eniro. Polski oddział firmy zwiększył przychody, liczbę klientów i EBITDA. Pod koniec 2008 roku spółka Eniro przyjęła nową długoterminową stretagię „od zależności od druku do możliwości online”.

22.06.2009 | przeczytano: 3838 razy
Jak wybrać agencję reklamową dla małej firmy?

Próbując zorientować się w rynku usług reklamowych i public relations w Polsce, można poczuć zawrót głowy. I to nie tylko dlatego, że konkurencja jest ogromna. Duże są także różnice w cenach bardzo podobnych usług.

22.05.2013 | przeczytano: 3797 razy (komentarzy: 2)
Najmniejsze urządzenia wielofunkcyjne w historii firmy Epson

Nowa seria wielofunkcyjnych urządzeń domowych Epson Expression Home wyposażone są w nowe atramenty Claria Home zapewniające doskonałej jakości wydruki dokumentów i zdjęć. Wszystkie urządzenia Expression Home, oprócz najtańszego modelu XP-102, wyposażone są łatwo konfigurowalny moduł Wi-Fi pozwalający na bezprzewodowy druk z każdego miejsca w domu.

24.08.2012 | przeczytano: 3755 razy
Nowa osoba w domu produkcyjnym Timecode

Zespół domu produkcyjnego Timecode powiększył się o nową osobę. Matylda Zoe Szmidt objęła stanowisko asystentki produkcji w Timecode. Wcześniej pracowała min. dla Akson Studio i Bogota Film.

07.02.2012 | przeczytano: 3740 razy

W obecnych czasach posiadanie strony internetowej to niemalże obowiązek. Jednak sama witryna internetowa, znajdująca się na trzeciej czy czwartej stronie w wyszukiwarce Google to za mało. Z pomocą przychodzą firmy zajmujące się pozycjonowaniem stron, dzięki swoim działaniom są w stanie wprowadzić naszą stronę wysoko w organicznych wynikach wyszukiwania Google pod wskazane przez nas słowa kluczowe np. "skuteczne pozycjonowanie". Takie usługi świadczy coraz więcej firm. Jak w każdej branży, i w pozycjonowaniu możemy spotkać nierzetelne firmy, lub sprzedawców którzy nie podadzą nam na tacy wszystkich istotnych informacji. Z tego powodu warto wiedzieć o co zapytać aby później nie doznać szoku.

07.05.2014 | przeczytano: 3671 razy (komentarzy: 15)
Frisco.pl rusza z wirtualnym sklepem w metrze i kampanią

Frisco.pl uruchomiło pierwszy w Polsce e-supermarket w metrze. Ściany po obu stronach stacji Centrum wyklejone zostały grafikami przedstawiającymi półki sklepowe, na których pojawiło się ponad 150 produktów w atrakcyjnych cenach. Klienci czekając na metro mogą za pomocą smartfona zamówić wybrane towary z wirtualnych półek, a Frisco dostarczy je pod wskazany adres. Otwarcie e-sklepu wspiera kampania marketingowa obejmująca działania ATL, BTL oraz PR. Projekt potrwa do końca listopada.

05.11.2013 | przeczytano: 3525 razy
Nowy serwis i nowa kampania online OBI

Agencja interaktywna Biuro Podróży Reklamy przygotowała nową wersję portalu sieci OBI dedykowanego jej klientom – www.obi.pl. Za kilka dni startuje wiosenna kampania OBI online, także w specjalnych wersjach dla użytkowników iPhone’ów i iPadów.

14.03.2012 | przeczytano: 3497 razy

Internetowy serwis Google Earth zaczyna coraz bardziej przypominać Wielkiego Brata, przed którego okiem nic nie ma prawa się ukryć. Coraz wyższa jakość zdjęć satelitarnych umożlwia pokazywanie znacznie większej ilości szczegółów.

02.10.2006 | przeczytano: 3495 razy
Mariusz Jabłoński dyrektorem rozwoju biznesu platformy RTB Adfocus

Mariusz Jabłoński objął w Netsprint stanowisko dyrektora rozwoju biznesu odpowiedzialnego za rozwój platformy RTB Adfocus. Do jego obowiązków należy m.in. rozwój i koordynacja działań związanych z promowaniem produktów i usług Netsprint dla e-commerce: Adfocus oraz - wprowadzanej wkrótce na rynek - Adkontekst eCommerce.

23.06.2014 | przeczytano: 3462 razy
Nowy smartfon dla kreatywnych użytkowników

Dziś na Samsung Mobile Unpacked podczas targów IFA w Berlinie, Samsung zaprezentował Galaxy Note II, niezwykle innowacyjne urządzenie z rodziny Galaxy Note. Samsung Galaxy Note II oferuje unikalne doświadczenie w tworzeniu spersonalizowanych i indywidualnych materiałów, przez co jest najlepszym połączeniem zalet tabletu ze smartfonem dla kreatywnych użytkowników.

30.08.2012 | przeczytano: 3440 razy
Samsung usprawnia drukowanie na odległość z urządzeń mobilnych

Samsung Electronics wprowadza trzy nowe rozwiązania umożliwiające drukowanie z urządzeń mobilnych przy pomocy jedynie kilku dotknięć. Tworzą je aplikacja do zdalnego drukowania na smartfony i tablety, wbudowane w systemie operacyjnym komórek polecenie „Drukuj” oraz technologia NFC (komunikacja bliskiego zasięgu), w którą wyposażono wiele drukarek Samsung. Nowe rozwiązania dostępne będą dla użytkowników najnowszych smartfonów GALAXY S4, a także modeli GALAXY S II, GALAXY S III, GALAXY Note, GALAXY Note II i urządzeń z serii GALAXY Tab.

12.04.2013 | przeczytano: 3361 razy
Owce, prezydencja i parasolki

Przedwczoraj objęliśmy prezydencję, tymczasem Google zamiast kolorowego loga zamieściło obrazek pod hasłem „Każdy wie, że w Polsce górale pod Giewontem wypasają owce”… o tym i wielu innych aspektach prezydencji pisze w swoim felietonie Magdalena Gierogica, Account Director w Weber Shandwick.

03.07.2011 | przeczytano: 3313 razy (komentarzy: 2)

W internetowych wyszukiwarkach i na portalach prawniczych coraz częściej obok nagłówka „reklama Google" spotkać można  anonse, w których adwokaci informują o swoich  usługach. Czy „reklama Google" jest rzeczywiście reklamą oraz czy pozycjonowanie miejsca w wyszukiwarce za pomocą tej usługi nie narusza owej adwokackiej godności – pyta Rzeczpospolita?

12.05.2011 | przeczytano: 3281 razy (komentarzy: 2)
Value Media rozwija dział performance marketingu

Kolejna osoba dołączyła do zespołu performance marketingu Value Media, kierowanego przez Roberta Stępniewskiego. Joanna Czekaj, nowy SEM Account Executive, będzie odpowiedzialna za tworzenie i proponowanie rozwiązań dopasowanych do oferty klientów VM.

15.04.2011 | przeczytano: 3250 razy
Havas PR Warsaw: Kampania employer brandingowa Orange Polska

Katarzyna Wiernicka-Ponikło awansowała na stanowisko consulting directora i została liderem kompetencji employer branding w Havas PR Warsaw. Do zespołu zajmującego się komunikacją zintegrowaną w tym obszarze dołączyła także Urszula Płosarek, obejmując funkcję senior consultanta. Awanse i wzmocnienia zbiegają się z launchem kampanii employer brandingowej Orange Polska, którą realizuje agencja Havas PR Warsaw.

21.01.2014 | przeczytano: 3232 razy
1 2 3
Strona 1/52 (artykułów: 2594)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764