logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

GroupM: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 164
Klienci Wavemaker pierwszymi reklamodawcami SkyShowtime

SkyShowtime jako pierwsza globalna platforma streamingowa w Polsce uruchomił pakiety reklamowe, a klienci Wavemaker (GroupM) jako pierwsi zareklamowali się na jego łamach. IKEA, L’Oreal i Biedronka są też jednymi reklamodawcami SkyShowtime w pierwszej fazie działania planu reklamowego, co oznacza, że tylko ich reklamy wyświetlają się widzom korzystającym z tego pakietu.

23.05.2024 | Świat mediów | przeczytano: 248 razy
Ad Fusion wchodzi na rynek reklamy programmatic

Na rynku reklamy programatycznej pojawił się nowy gracz. Ad Fusion to innowacyjna i elastyczna platforma DSP, wykorzystująca technologię programmatic oraz sztuczną inteligencję. Z rozwiązania korzystają już największe domy mediowe, jak Wavemaker, GroupM, EssenceMediacom, Reprice oraz Mindshare.

07.05.2024 | Świat mediów | przeczytano: 534 razy
Marka osobista lidera w branży komunikacji marketingowej - warsztaty

Uczestnicy programu liderskiego IAA Polska Marketing Masterminds wzięli udział w warsztatach budowania marki osobistej, przygotowanych przez Antal – Partnera programu, wspierającego rekrutację uczestników. Podczas warsztatów poprowadzonych przez ekspertki Antal – Marylę Aftanasiuk-Lisiecką oraz Agnieszkę Niebutkowską - finaliści programu poznali zasady budowania marki osobistej i kształtowania własnego wizerunku, zarówno w realnym otoczeniu biznesowym jak i w mediach społecznościowych.

12.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 306 razy
Publicis Groupe wzmacnia zespół Investment & Trading

Katarzyna Cycoń - Kościówko i Krzysztof Wus, dołączyli do zespołu Investment & Trading, zajmującego się realizacją strategii handlowych i inwestycyjnych dla klientów agencji mediowych Publicis Groupe oraz analityką biznesową w obszarze mediów i reklamy.

13.03.2024 | Personalia | przeczytano: 366 razy
Wavemaker dla L’Oréal w kampanii wokół skin streamingu

Rusza kampania digitalowa L’Oréal Polska, koncentrująca się na nowym trendzie w pielęgnacji skóry, tzw. Skin Streamingu. Działania potrwają do kwietnia, obejmą obszary takie jak: media, szeroko zakrojone działania z influencerami oraz PR, a także ecommerce. W kampanii zaprezentowane zostaną 3 marki z portfolio L’Oréal: CeraVe, La Roche-Posay oraz Vichy. Media na jej potrzeby planuje i kupuje Wavemaker (agencja mediowa GroupM). Za warstwę kreatywną odpowiada agencja POV, za obszar influencerski agencja 2koma7.

13.03.2024 | Z rynku | przeczytano: 485 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Michał Szczur awansuje w Mindshare Polska

Z początkiem marca Michał Szczur awansował w strukturach agencji mediowej Mindshare Polska na stanowisko Head of Digital Strategy & Training. W nowej roli będzie odpowiadał m.in. za strategiczne wsparcie klientów, new business, a także szkolenia zarówno wewnątrz organizacji, jak i na zewnątrz.

08.03.2024 | Personalia | przeczytano: 469 razy

W czasie rosnącego zainteresowania telewizją CTV i inwestycjami w ten obszar w Wielkiej Brytanii i Europie, nowy raport „The Power and Potential of CTV in Europe”, pokazuje, że reklama CTV w dalszym ciągu charakteryzuje się brakiem przejrzystości i koniecznością weryfikacji jakości. Tylko 30% reklamodawców i wydawców ma pełną przejrzystość co do tego, gdzie pojawiają się ich reklamy, a 27% nigdy lub rzadko ma wgląd w brand suitability programów, przy których pojawiają się ich reklamy. Wnioski te są częścią badań przeprowadzonych przez DoubleVerify („DV”) (NYSE: DV), czołową światową platformę software’ową zajmującą się pomiarami i analizami danych dotyczących mediów digital, we współpracy z IAB Europe, czołową organizacją na poziomie europejskim zajmującą się ekosystemem reklamy i marketingu cyfrowego.

28.02.2024 | Świat mediów | przeczytano: 427 razy
For all Skin Life-Changers: Wavemaker dla marki La Roche-Posay

L’Oréal Polska wystartował z silną kampanią digitalowo-influencerską dla marki La Roche-Posay, pod hasłem „For all Skin Life-Changers: Lepsze życie we własnej skórze”. Jest to pierwsza multibrandowa kampania marki La Roche-Posay w Polsce. Uzupełnieniem działań digital będzie niestandardowy mural przygotowany na jednym z budynków warszawskiej Politechniki, zaprojektowany przez Anię Augustynowicz, artystkę znaną w mediach społecznościowych jako @augustynkaa. Media na potrzeby kampanii planuje i kupuje Wavemaker (agencja mediowa GroupM). Działania potrwają do końca lutego. Za warstwę kreatywną odpowiada agencja McCann, za obszar influencerski agencje 2 koma7 i LoveBrands.

15.02.2024 | Z rynku | przeczytano: 788 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Proxi.cloud z nowym szefem działu danych i analiz

Łukasz Pytlewski dołączył do firmy technologicznej Proxi.cloud, specjalizującej się w targetowaniu i realizacji kampanii drive to store. Został Head of Data. Będzie odpowiadał za rozwój unikalnych produktów służących do pomiaru efektywności działań marketingowych i monitoringu zachowań konsumentów w świecie offline. Ma poszerzyć i udoskonalić ofertę analityczną. Zarząd spółki podkreśla, że inwestuje w najlepszych ekspertów w tej dziedzinie. Oprócz prawie 20-letniego doświadczenia Pytlewskiego, ceni jego kreatywność, a także głęboką znajomość rynku data-driven marketingu oraz potrzeb reklamodawców, wydawców i agencji.

21.12.2023 | Personalia | przeczytano: 484 razy
42 brązowe, 23 srebrne i 5 złotych statuetek Effie Awards 2023

Nagrody za najbardziej efektywne kampanie i rozwiązania biznesowe zostały wręczone 7 listopada w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej w Warszawie. Tegoroczne Jury Effie, które obradowało pod przewodnictwem Magdaleny Kotlarczyk, Dyrektorki Google Polska, która bezpośrednio prowadziła obrady kategorii Marketing & Business Solutions.

09.12.2023 | Konkursy | przeczytano: 852 razy
Nagroda Specjalna „Game Changer” dla kampanii profrekwencyjnych

Podczas Gali Innovation została przyznana Nagroda Specjalna „Game Changer” w kategorii Wydarzenie Roku dla kampanii zachęcających do udziału w wyborach parlamentarnych w 2023 roku. Wśród nich znalazła się kampania „To Twój Wybór”, zainicjowana przez Fundację Batorego i Inicjatywę Głos Kobiet, współrealizowana przez VMLY&R. 

24.11.2023 | Konkursy | przeczytano: 715 razy
Branżowy Okrągły Stół Influencer Marketingu  pod egidą IAA Polska

IAA Polska Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy zaprosiło decydentów z największych platform społecznościowych, największych sieci kanałów oraz największych grup reklamowych do prac w ramach Okrągłego Stołu Influencer Marketingu. Kluczowe podmioty zaangażowane biznesowo w tym obszarze wspólnie wypracują zestaw podstawowych zasad umożliwiających zrównoważony, etyczny i bezpieczny rozwój tej części rynku komunikacji marketingowej w Polsce. Na zaproszenie odpowiedziały już pozytywnie m. in. YouTube, Meta, Tik Tok, Lifetube, GetHero, Dentsu, GroupM, Group One, Havas, Omnicom i Publicis.

24.11.2023 | Z rynku | przeczytano: 651 razy (komentarzy: 20)
Recma: Publicis Groupe liderem rynku mediowego

Międzynarodowa firma audytorska RECMA opublikowała kolejną edycję najważniejszego raportu o rynku agencji mediowych w Polsce - RECMA Qualitative Evaluation. W badaniu obejmującym blisko dwadzieścia kluczowych parametrów, część mediowa Publicis Groupe (Starcom, Zenith, Spark Foundry), jest zdecydowanym liderem, z 17 pkt. przewagi na drugą w zestawieniu GroupM (WPP).

03.11.2023 | Świat mediów | przeczytano: 601 razy
Uczestnicy II edycji programu liderskiego IAA Polska Marketing Masterminds

IAA Polska zakończyło kilkuetapowy proces selekcji do dwuletniego, bezpłatnego programu liderskiego Marketing Masterminds. Podczas inauguracji poznaliśmy 13 najlepszych z najlepszych – przyszłych liderów branży komunikacji marketingowej. Z przemową motywacyjną wystąpił Cezary Stypułkowski, Prezes mBank. To już druga edycja programu, którego celem jest znalezienie i wszechstronne wsparcie w rozwoju marketingowych talentów.

31.10.2023 | Z rynku | przeczytano: 650 razy
Mindshare Polska wspiera kampanie społeczne

Mindshare Polska podsumowuje działania w ramach dobrych praktyk mediowych. W ostatnich miesiącach agencja, pro bono wsparła kampanię “Jedna opcja to za mało” od Alivia Onkofundacja nt. różnych metod leczenia raka, a także zaangażowała się w tworzenie kampanii profrekwencyjnej “To Twój Wybór” zachęcającej kobiety do głosowania w nadchodzących wyborach. Działania podjęte przez Mindshare Polska w ostatnim czasie są kontynuacją przyjętej strategii Good Growth i w pełni korelują zwłaszcza z aspektem odpowiedzialnego wykorzystania mediów. Podejście oparte na długoterminowym wzroście biznesowym od kilku już lat tworzy trwały, zdywersyfikowany i zrównoważony ekosystem mediowy wychodzący poza schemat standardów branżowych.

26.10.2023 | Z rynku | przeczytano: 547 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Marketing Masterminds IAA Polska twórcami gry o mechanizmach działania reklamy

 „Misja Kapibara” to gra edukacyjna w unikalnej formie podcastu, skierowana do uczniów szkół podstawowych, którą pro bono przygotowali uczestnicy pierwszej edycji programu liderskiego IAA Polska Marketing Masterminds. Rozwiązując zagadkę kryminalną, dzieci mają szansę zrozumieć mechanizmy i technologie wykorzystywane w komunikacji reklamowej.

23.10.2023 | Z rynku | przeczytano: 590 razy
Kampania Yves Saint Laurent Beauty

L’Oreal Polska wystartował z silną kampanią launchową nowego produktu marki Yves Saint Laurent Beauty, która obejmuje kanąły takie jak m.in.: TV, digital i OOH. Za strategię oraz planowanie i zakup mediów na potrzeby kampanii odpowiada Wavemaker (agencja mediowa GroupM). Działania potrwają do listopada. W kampanii wykorzystywane są m.in. niestandardowe formaty reklamowe, np. oferowane przez [m]Spark In-image Stripe, jak również działania z obszaru Augmented Reality.

20.10.2023 | Z rynku | przeczytano: 1086 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Anna Klamecka z VMLY&R Poland o kampanii To Twój Wybór

Anna Klamecka, Strategy Director w VMLY&R Poland, rozmawiała z Vogue na temat kampanii profrekwencyjnej To Twój Wybór. 

11.10.2023 | Z rynku | przeczytano: 691 razy
Kampania profrekwencyjna To Twój Wybór - głos kobiet ma znaczenie

Ponad połowa młodych Polek deklaruje, że nie weźmie udziału w wyborach parlamentarnych. Choć wiedzą jakiej Polski chcą dla siebie i swoich bliskich, to nie korzystają z prawa wyborczego, bo nie wierzą, że ich głos się liczy. Do udziału w nadchodzących wyborach ma przekonać kobiety kampania profrekwencyjna „To Twój Wybór”, zainicjowana przez Fundację Batorego i Inicjatywę Głos Kobiet, grupę organizacji społecznych, działających na rzecz ochrony i promocji praw kobiet.

25.09.2023 | Z rynku | przeczytano: 736 razy
Addressable TV w innowacyjnej kampanii Wolt

Po sukcesie testowych działań wiosennych, Wolt, firma specjalizująca się w usługach food- i quick-delivery, decyduje się na dalsze inwestycje w model addressable TV. Kampania prowadzona będzie we współpracy z Finecast oraz Mindshare, który odpowiada za planowanie mediów offline dla Wolt. Start zaplanowany jest na wrzesień bieżącego roku.

13.09.2023 | Z rynku | przeczytano: 655 razy

Członkowie Rady Nadzorczej IAA Polska podczas pierwszego posiedzenia wyłonili ze swego składu nowego przewodniczącego. Jednogłośnie wybrany został Jacek Olechowski, Prezes Zarządu Mediacap. Pracami Sądu Dyscyplinarnego pokieruje Jerzy Straszewski, Prezes Zarządu PIKE. Przypominamy również, że decyzją Członków IAA Polska, Prezeską Zarządu ponownie została Agnieszka Sora, Regional Director NCE Consulting, GfK Poland.

07.09.2023 | Z rynku | przeczytano: 330 razy

Firmy IPG Mediabrands, Coles 360, dentsu, Lyft Media, MiQ i Wallapop wykorzystują technologię PubMatic do zwiększania wydajności na stronach internetowych i poza nimi.

31.07.2023 | Świat mediów | przeczytano: 421 razy

IAB Europe zaprezentowało najnowsze wydanie raportu The Evolution of Digital Audio Advertising in Europe Report 2023, przeprowadzonego we współpracy z GroupM Nexus. Raport zawiera cenne spostrzeżenia i zagłębia się w aktualne trendy i plany inwestycyjne w reklamę audio, dając wgląd w przyszłość, jaką ten kanał oferuje marketerom w całej Europie.

31.07.2023 | Świat mediów | przeczytano: 259 razy
Poznaliśmy nowe władze IAA Polska na lata 2023-2025

Członkowie IAA Polska na walnym zebraniu wyborczym wyłonili nowe władze Stowarzyszenia na lata 2023-2025. Wybrany został Zarząd, Rada Nadzorcza i Sąd Dyscyplinarny. Prezeską Zarządu IAA Polska ponownie została Agnieszka Sora, Regional Director NCE Consulting, GfK Poland.

29.06.2023 | Z rynku | przeczytano: 555 razy
Mindshare podsumowuje pierwszy kwartał współpracy z Grupą OLX

W styczniu br. agencja mediowa Mindshare (GroupM) rozpoczęła współpracę z Grupą OLX sp. z o.o.. W pierwszym kwartale odpowiedzialna była za planowanie i zakup mediów pod działania zasięgowe i projekty niestandardowe wspierające konkretne kategorie usługowe na platformach OLX oraz Otomoto.

16.06.2023 | Z rynku | przeczytano: 687 razy
Artykuły z cyklu Portfolio

W imieniu IAB Europe zapraszamy do udziału w dwóch badaniach. Pierwsze z nich dotyczy reklamy audio, drugie CTV. Wśród osób, które wypełnią ankiety, zostaną rozlosowane vouchery Amazon o wartości 200 euro.

12.06.2023 | Świat mediów | przeczytano: 274 razy
Wavemaker uruchamia Warsaw Center of Excellence

Jakub Komorowski kieruje Warsaw Center of Excellence, dywizją do obsługi międzynarodowych klientów, uruchomioną właśnie w ramach Wavemaker, agencji mediowej GroupM. Centralizacja w obrębie działów marketingu klientów, a także rosnący udział globalnych platform mediowo-technologicznych w inwestycjach reklamowych tworzą popyt na usługę, którą oferuje nowa struktura.  

12.06.2023 | Z rynku | przeczytano: 670 razy
Izabela Albrychiewicz awansuje na stanowisko CEO Groupm CEE

GroupM, medialna grupa inwestycyjna WPP, powołała Izabelę Albrychiewicz na stanowisko CEO GroupM CEE. Region, którym zarządzać będzie dotychczasowa CEO GroupM Poland, obejmuje 10 rynków: Chorwację, Czechy, Bośnię i Hercegowinę, Węgry, Polskę, Rumunię, Serbię, Słowację, Słowenię i Ukrainę.

06.06.2023 | Personalia | przeczytano: 708 razy

Do 21 czerwca 2023 r. trwać będzie zbieranie nominacji do II edycji Marketing Masterminds – pierwszego programu liderskiego zbudowanego wokół idei wymiany doświadczeń i rozwoju talentów z różnych organizacji z branży komunikacji marketingowej. Kandydatów zgłaszać mogą członkowie IAA Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy – organizatora przedsięwzięcia. Celem programu jest wskazanie i wsparcie w rozwoju przyszłych liderów branżowych.

01.06.2023 | Z rynku | przeczytano: 437 razy
Finecast rozbudowuje zespół

Szymon Lipiński objął stanowisko Client Engagement Directora w Finecast, agencji wyspecjalizowanej w addressable TV, należącej do GroupM. Do polskiego zespołu Finecast dołączył też Paweł Sikorski, jako Finecast Executive (GroupM).

23.05.2023 | Z rynku | przeczytano: 664 razy

Reklama jest niczym bez uważnych odbiorców. Jednak w sytuacji, gdy konsumenci są codziennie narażeni na tysiące reklam, utrzymanie uwagi staje się coraz trudniejsze. Aby sprostać temu wyzwaniu, IAB Europe, opublikowało nowy przewodnik dotyczący uwagi w marketingu cyfrowym.

22.05.2023 | Nowości wydawnicze | przeczytano: 568 razy
Interact 2023 już 25-26 maja w Madrycie

Flagowe wydarzenie IAB Europe – Interact jest obowiązkowym punktem dla przedstawicieli branży reklamy i marketingu cyfrowego. To miejsce spotkań i ispiracji wiodących europejskich reklamodawców, ekspertów branżowych, agencji i właścicieli mediów. Od ponad dekady dzielą się najlepszymi praktykami co rok w innej europejskiej stolicy. Tym razem, 25-26 maja, spotkanie odbędzie się w Madrycie.

09.05.2023 | Z rynku | przeczytano: 511 razy
Martyna Wojciechowska liderką Influence Power Index pod kątem ekologii

Żyjemy w dobie kryzysu klimatycznego. Problem dostrzegają niemal wszyscy, także marki, które coraz częściej zajmują stanowisko w kwestii ochrony środowiska. Jednak w powszechnym odbiorze, w polskim show-biznesie temat ekologii poza pojedynczymi wyjątkami niemal nie istnieje, co pokazują wyniki najnowszej edycji badania Influence Power Index, realizowanego przez EssenceMediacom. Podobnie jak w ubiegłym roku, pierwsze miejsce w zestawieniu zajęła Martyna Wojciechowska, znacznie dystansując pozostałych influencerów.

20.04.2023 | Świat mediów | przeczytano: 832 razy
Groupm pierwsza w Polsce w raporcie Comvergence 2022

GroupM zajęła pierwsze miejsce na polskim rynku wśród grup mediowych w raporcie COMvergence “New Business Barometer 2022”. Podsumowuje on miniony rok pod względem pozyskanych i obronionych budżetów mediowych. W rankingu agencyjnym pierwsze miejsce zajął EssenceMediacom, a trzecie – Wavemaker (obie agencje należą do GroupM).

06.04.2023 | Świat mediów | przeczytano: 572 razy
Mindshare wygrywa przetarg na obsługę marki Perla Pełna Dobra

Agencja mediowa Mindshare wchodząca w skład GroupM, powiększyła portfolio swoich klientów o markę Perla Pełna Dobra – wiodącego producenta hummusu i śródziemnomorskich przekąsek antipasti. W ramach nawiązanej współpracy Mindshare odpowiada za kompleksową strategię, planowanie oraz zakup mediów, wspierając kampanię promującą hummus – flagowy produkt marki.

27.03.2023 | Z rynku | przeczytano: 695 razy
Joanna Okła na czele Essencemediacom Poland, Jakub Kossut odchodzi z firmy

Joanna Okła, szefowa strategii i wieloletnia członkini zarządu agencji, staje na czele EssenceMediacom jako Interim CEO. Przejmuje rolę Jakuba Kossuta, który odchodzi z firmy.

09.02.2023 | Z rynku | przeczytano: 743 razy
Essencemediacom formalnie rozpoczyna działalność

EssenceMediacom – najmłodsza i największa agencja GroupM – formalnie rozpoczyna dziś działalność. Jej ambicją jest tworzenie przełomowych rozwiązań marketingowych dla obsługiwanych klientów, poprzez wychodzenie poza utarte schematy w zakresie mediów, kreacji, innowacji i analityki.

01.02.2023 | Z rynku | przeczytano: 542 razy

Finecast, agencja wyspecjalizowana w addressable TV, oficjalnie otwiera biznes w Polsce. Szefem nowej marki GroupM jest wieloletni ekspert grupy związany z rynkiem multiscreen - Maciej Olenderczyk.

10.01.2023 | Świat mediów | przeczytano: 541 razy

Mindshare, agencja mediowa współtworząca GroupM włącza w swój park narzędziowy nową odsłonę globalnej platformy danych Audience Origin, opracowanej w celu głębszego, wielopłaszczyznowego zrozumienia konsumentów, ich wyborów i motywacji. Dane aktualizowane są co kwartał na próbie 1 mln respondentów z 74 krajów i stanowią istotne wsparcie w planowaniu komunikacji marketingowej klientów Mindshare.

03.01.2023 | Z rynku | przeczytano: 819 razy
Youtube Works Awards 2022 przyznane

Poznaliśmy zwycięzców tegorocznej edycji YouTube Works Awards. Grand Prix zdobyła kampania “Jestem kobietą” marki YES, która została wyróżniona także w dwóch innych kategoriach. Jury nagrodziło także kampanie Jeronimo Martins Polska, Storytela, Mastercard i Grupy Maspex. Poniżej prezentujemy pełną listę laureatów.

24.11.2022 | Świat mediów | przeczytano: 697 razy

Już 23 listopada poznamy zwycięzców YouTube Works Awards 2022. Spośród zgłoszonych kampanii, jury wybrało te, które mają szansę na zwycięstwo w poszczególnych kategoriach, a tym samym także na zdobycie Grand Prix. Prezentujemy pełną listę nominowanych.

03.11.2022 | Świat mediów | przeczytano: 754 razy

Nowy sezon prac Grup Roboczych IAB Polska uważamy za otwarty! W ubiegłym tygodniu część grup wybrała swoich przedstawicieli i przedstawicielki. Oto oni:

30.09.2022 | Świat mediów | przeczytano: 505 razy

Tym razem będzie to transmisja live panelu otwierającego Insummit - Festiwal Insightów i Innowacji (dawny Kongres Badaczy), a tematem będą marketingowe badania przyszłości oraz relacje marketerzy - agencje badawcze.

21.09.2022 | Z rynku | przeczytano: 420 razy
Groupm wprowadza globalny framework dla dekarbonizacji mediów

Nowe metodologie pomiaru umożliwiają ocenę emisji dwutlenku węgla z reklam we wszystkich kanałach i na wszystkich rynkach, wspierając realizację przez WPP wiodących w branży zobowiązań net zero (zerowej emisji netto). Metodologia ma zostać udostępniona organom i organizacjom branżowym zaangażowanym w dekarbonizację mediów w dążeniu do ustandaryzowanego podejścia do mierzenia

21.07.2022 | Świat mediów | przeczytano: 696 razy
Zmiany na stanowisku dyrektora działu Exchange w Mindshare Polska

Aleksandra Kosowska awansowała w strukturach agencji mediowej Mindshare Polska. Ekspertka objęła stanowisko Deputy Director w dziale Exchange.

30.06.2022 | Z rynku | przeczytano: 932 razy
Ewa Skrzypek awansuje na Head of SEM w Salestube

Ewa Skrzypek staje na czele działu SEM w agencji MarTech & e-commerce SalesTube. Będzie odpowiedzialna za koordynację pracy w blisko 50-osobowym zespole, automatyzację procesów, rozwój kompetencji technologicznych i rozbudowę oferty spółki w obszarze SEM.

23.06.2022 | Z rynku | przeczytano: 616 razy
Bank Handlowy wybrał partnera do obsługi mediowej

Citi Handlowy rozstrzygnął przetarg na obsługę digital. Od czerwca rozpoczyna współpracę z agencją mediową The Media Insight należącą do struktur Mindshare Polska.

21.06.2022 | Z rynku | przeczytano: 648 razy

GroupM, platforma technologiczna i negocjacyjna należąca do WPP, ogłosiła dziś najnowsze kroki swojej transformacji mającej na celu przyspieszenie innowacji dla klientów i uproszczenie jej działalności. W wyniku ruchów, które mają swoje źródło w uruchomieniu Choreograph, globalnej firmy WPP zajmującej się danymi i technologią, w kwietniu 2021 r., Essence łączy się z MediaCom a Mindshare z Neo tworząc w ten sposób nową, silną, wielokanałową platformę performance marketingową zatrudniającą 9000 pracowników, opartą na technologii AI.

04.05.2022 | Z rynku | przeczytano: 922 razy

GroupM i Mindshare zrealizowały pierwsze w Polsce komercyjne kampanie Addressable TV, w kanałach Grupy TVN.

20.04.2022 | Z rynku | przeczytano: 880 razy

Coroczne wydarzenie flagowe IAB Europe Interact powraca do trybu stacjonarnego i jest gotowe powitać Cię w dniach 25-26 maja br. w Madrycie.

15.04.2022 | Z rynku | przeczytano: 452 razy
1 2 3
Strona 1/4 (artykułów: 164)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764