logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

H: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 25839
Technologia i logistyka zmieniają zwyczaje zakupowe klientów e-commerce

„Jedyną stałą w życiu jest zmiana.” Te słowa greckiego filozofa Heraklita z Efezu doskonale pasują do przeobrażeń zachodzących w zwyczajach zakupowych konsumentów w świecie e-commerce. Coraz większa oferta e-sklepów, rozwój technologii, nowatorskie formy prezentacji produktów, rozbudowane systemy bezpiecznych płatności, zaawansowane systemy ocen i opinii czy wreszcie rozwój logistyki, dzięki któremu skraca się czas dostawy i wygoda odbioru zamówień – wszystko to wpływa na rozwój branży, ale też na zmiany przyzwyczajeń czy oczekiwań klientów.

08.12.2023 | przeczytano: 33 razy
Podsumowanie kampanię ostrzegającą przed oszustwami #Narekrutera

145 438 wiadomości ostrzegających przed oszustwami #NaRekrutera, 3,5 mln odsłon materiałów informacyjnych w internecie, 37 publikacji w mediach. Choć akcja informacyjno-edukacyjna „Nie daj się oszukać #NaRekrutera” zainicjowana przez Gi Group Holding oficjalnie się zakończyła, budowanie świadomości ryzyk związanych z poszukiwaniem pracy pozostanie dobrą praktyką na długo.

08.12.2023 | przeczytano: 76 razy
German Design Awards 2024 dla baterii kuchennych Omnires

Bateria z intuicyjnym systemem do filtrowania wody, zaprojektowana przez Paulinę Shacalis, otrzymała prestiżową nagrodę w międzynarodowym konkursie German Design Awards 2024. Jury doceniło ten minimalistyczny projekt, który jest przykładem innowacyjnego myślenia marki i świadomego podejścia do projektowania.

08.12.2023 | przeczytano: 38 razy
„5. rewolucja” wkracza do Radia Nowy Świat

amian Kwiek, były dziennikarz Trójki, rozpoczyna współpracę z Radiem Nowy Świat. Będzie autorem nowego podcastu „5. rewolucja”, którego punkt wyjścia to idea nawiązująca do rewolucji przemysłowych.

08.12.2023 | przeczytano: 44 razy

Lifetube – największa w Europie Środkowo-Wschodniej firma świadcząca usługi z zakresu ekonomii twórców, content i influencer marketingu - udoskonala standardy w zakresie funkcjonowania współprac z twórcami. Podjęte działania mają na celu maksymalizację polityki brand safety w odniesieniu do społeczności twórców, ich odbiorców, a także klientów firmy. Wdrażane zmiany spółka oparła na rekomendacjach z prac niezależnej komisji ekspertów kierowanej przez mec. Katarzynę Randzio-Sajkowską z kancelarii prawnej Sołtysiński Kawecki & Szlęzak. Wśród przyjętych rozwiązań znalazło się m.in: przygotowanie katalogu dobrych praktyk, uszczelnienie systemu raportowania, wprowadzenie dodatkowych klauzul w zawieranych umowach oraz wdrożenie procedur zgłaszania nieprawidłowości.

08.12.2023 | przeczytano: 43 razy
Mediaplus prowadzi komunikację BMW i5

Agencja Mediaplus (Group One), która koordynuje wszystkie działania mediowe w digitalu Grupy BMW w regionie CS oraz zespoły kompetencyjne w tym obszarze, prowadzi komunikację nowego modelu BMW i5. Premierową kampanię w digitalu realizuje w modelu House of Communication we współpracy z agencjami Salestube oraz Plan.net TechNest. Za przygotowanie materiałów do kampanii odpowiedzialna jest agencja Media.Monks, za działania operacyjne odpowiedzialna jest agencja Serviceplan, a za kampanię offline agencja iProspect.

08.12.2023 | przeczytano: 107 razy
Artykuły z cyklu Portfolio

Marka HONOR rozpoczęła działania w digitalu, ogłaszając uruchomienie polskich profili w mediach społecznościowych. Od 7 grudnia fani marki będą mogli ją obserwować na Facebooku oraz Instagramie.

07.12.2023 | przeczytano: 114 razy
Seriale TVN Warner Bros. Discovery debiutują za granicą

Po sukcesie na rynku lokalnym seriale fabularne pod marką Player Original ruszają w dalszą podróż! Wybrane tytuły z bogatej biblioteki fabularnej TVN Warner Bros. Discovery wkrótce zadebiutują na platformie MAX w USA i 29 krajach Europy. Pierwszy – miniserial „Kontrola” Nataszy Parzymies – będzie dostępny dla widzów za granicą już od 8 grudnia. W kolejnych tygodniach do zagranicznej dystrybucji trafią również „Szadź”, „Skazana” oraz seria o Chyłce.

07.12.2023 | przeczytano: 70 razy
Samsung Bespoke: II edycja konkursu dla architektów i projektantów wnętrz

Marka Samsung zaprasza studentów, architektów, projektantów i stylistów wnętrz do udziału w konkursie Projektuj z Bespoke. Zadaniem uczestników jest wykonanie projektu koncepcyjnego z uwzględnieniem lodówki Bespoke marki Samsung i stylu danego etapu konkursu. Zgłoszenia do pierwszego etapu konkursu można przesyłać do 30 stycznia 2024 roku.

07.12.2023 | przeczytano: 113 razy
Marki Unilever partnerem UEFA Euro 2024

Unilever oraz Unia Europejskich Związków Piłkarskich (UEFA) ogłosiły dziś, że marki koncernu należące do części biznesu odpowiadających za artykuły spożywcze (Nutrition) oraz środki higieny osobistej (Personal Care), zostały oficjalnymi sponsorami UEFA EURO 2024.

07.12.2023 | przeczytano: 121 razy
Value Media ze świąteczną kampanią gier Trefl

Bohater planszówki Spy Guy zachęcający do wspólnej gry w oczekiwaniu na tramwaj lub autobus, czy złudzenie większego pudełka gry w środku nośników typu citylight – trwa świąteczna kampania OOH marki Trefl, producenta puzzli, gier i zabawek.  Za strategię, planowanie i zakup mediów odpowiada agencja mediowa Value Media (Group One), działania w digitalu realizowane są we współpracy ze spółką MarTech i e-commerce connected Salestube, a działania z influencerami koordynuje agencja Labcon.

07.12.2023 | przeczytano: 191 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Panasonic: procesor multimedialny dla projekcji immersyjnych

Pierwszy z nowej serii procesorów mediowych ma zrewolucjonizować tworzenie niesamowitych doświadczeń za pomocą wielokrotnej projekcji, umożliwiając bezproblemowe ożywianie treści

06.12.2023 | przeczytano: 202 razy
Youtuberzy zbudowali działającą elektrownię jądrową w Minecrafcie

W ramach promocji programu Polski Atom dwóch popularnych twórców gamingowych – Karol „Dealereq” Kutermankiewicz i Mikołaj „Żelazny” Cieślak stworzyło działającą elektrownię jądrową w grze Minecraft. Projekt został zrealizowany przez agencję gaming marketingu Gameset (Grupa Lifetube) oraz Grupę Defence24 dla Ministerstwa Klimatu i Środowiska.

06.12.2023 | przeczytano: 195 razy
Artykuły z cyklu Portfolio

KERRIS poszerza długoletnią współpracę z klientem – SWISS KRONO. Od teraz agencja odpowiada nie tylko za komunikację marki w Polsce, lecz także za zakup mediów i obsługę kanałów płatnych na rynkach zagranicznych. Klient powierzył agencji budżet reklamowy na działania w Stanach Zjednoczonych i w Meksyku.

06.12.2023 | przeczytano: 80 razy
Grzech Luft nowym Head of Creation w Cape Morris

Grzech Luft stanął na czele kreacji w agencji Cape Morris. Wcześniej agencja informowała, że dotychczasowy Head of Creation, Jarek Kacperczyk, został awansowany na stanowisko Chief Design Officer i zajmie się koordynacją działań nowo utworzonego zespołu designu w ramach struktury agencji.

06.12.2023 | przeczytano: 168 razy
Prezenty zostają z nami na zawsze - świąteczna kampania Carrefour

Wystartowała najnowsza kampania Carrefour Polska przygotowana z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W spotach, które towarzyszyć będą klientom do 26 grudnia, sieć podkreśla jak ważna jest bliskość i radość z chwil spędzanych w gronie najbliższych, w tym także towarzystwo czworonożnych przyjaciół, którzy są równie ważni jak członkowie naszych rodzin. Kampania przygotowana przez agencję Saatchi & Saatchi ma zachęcić klientów do dzielenia się prezentami, które przywołują pozytywne wspomnienia.

06.12.2023 | przeczytano: 144 razy
Finał konkursu „Gratisobranie i Oszczędzanie w Kauflandzie”

Ponad 33 000 osób wzięło udział w konkursie „Gratisobranie i Oszczędzanie w Kauflandzie”, w którym klienci sieci mogli wygrać vouchery na zakupy o wartości nawet do 10 000 złotych oraz stylowe samochody. 30 listopada we Wrocławiu odbyło się uroczyste przekazanie nowoczesnych i ekonomicznych Fiatów 500 Hybrid sześciu zwycięzcom, którzy w najbardziej kreatywny sposób wykonali konkursowe zadanie. Akcja skierowana była do klientów i pracowników, którym firma chciała w ten sposób odwdzięczyć się za lojalność i wybór sieci Kaufland jako miejsca codziennych zakupów.

06.12.2023 | przeczytano: 178 razy
Energa iluminuje gminy na święta

Ponad 100 udekorowanych świątecznie gmin, milion światełek w dekoracjach tylko w samym Trójmieście, nowa technika montażu iluminacji parkowych i nowatorskie wzornictwo. Energa Oświetlenie kolejny raz upiększa polskie miasta i miejscowości z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

06.12.2023 | przeczytano: 117 razy
Black Friday i Cyber Monday, a reklamodawcy

Szaleństwo zakupów w ostatnich dniach listopada ogarnia polski internet. Efekt Black Friday i Cyber Monday nie jest może w Polsce tak silny, jak choćby w USA, jednak ma widoczny wpływ na zachowania zakupowe Polaków, którzy chętniej niż w innych okresach roku przeglądają strony z kategorii “Zakupy online”. Handlowe święto zauważają rzecz jasna również reklamodawcy – wolumen reklam firm z branży „Trade” w tym okresie rośnie. Postanowiliśmy przyjrzeć się temu zjawisku, a do analizy …

05.12.2023 | przeczytano: 232 razy

Dane z raportu o sytuacji społeczno-gospodarczej woj. podlaskiego z 2021 r. wskazują, że obecnie jest to jedno z najstarszych województw Polski. Od wielu lat niezmiennie rośnie tam liczba osób w wieku 65 plus. Niestety, prawdopodobnie rośnie też skala przemocy wobec starszych osób. Trudności z oszacowaniem skali związane są z tym, że rzadko jest zgłaszana.

05.12.2023 | przeczytano: 89 razy
1 2 3
Strona 1/1292 (artykułów: 25839)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764