logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Havas Media: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 485
Arena Media z kampanią radiową dla Xella

W ramach wygranego przetargu agencja Arena Media odpowiada za przeprowadzenie kampanii reklamowej dla marki Ytong, której właścicielem jest firma Xella . Nawiązana współpraca obejmuje działania mediowe w ogólnopolskich stacjach radiowych.

10.04.2024 | przeczytano: 264 razy
BNP Paribas - Bank Dobrych Decyzji. Nowa platforma komunikacyjna

Podstawową rolą banku powinna być pomoc Klientom w podejmowaniu dobrych decyzji finansowych. Spektrum działań banków i ich sprawczość coraz częściej wychodzi jednak daleko poza ofertę kredytów i depozytów. Bank BNP Paribas w najnowszej kampanii „Bank Dobrych Decyzji” pokazuje, na jak wiele rzeczy może mieć realny i pozytywny wpływ instytucja odpowiedzialna społecznie. Bank zachęca do bliższego przyjrzenia się i poznania instytucji finansowych, którym powierzamy nasze środki. Dlaczego? Bo warto, by ich działania i wartości były zgodne z wartościami, które są dla nas – ich Klientów – osobiście ważne. Uzupełnieniem kampanii są nowości w ofercie banku.  Pierwsza z nich, Karta tenisowa Visa, jest już dostępna dla nowych i obecnych Klientów.

03.04.2024 | przeczytano: 256 razy
Agnieszka Wyrzykowska dołącza do Havas Media

W marcu do zespołu Havas Media dołączyła Agnieszka Wyrzykowska, która objęła stanowisko Consulting Director. Będzie odpowiedzialna za strategię oraz nadzór nad kampaniami klientów, jak również zarządzanie podległymi zespołami.

19.03.2024 | przeczytano: 304 razy
Dominik Wałęga na nowym stanowisku w Performance Media

Do zespołu agencji Performance Media dołączył Dominik Wałęga, który obejmie nowo utworzone stanowisko Media & E-commerce Directora. Będzie odpowiadał m.in. za budowanie strategii rozwoju produktów mediowych i rozwój nowych projektów analitycznych.

14.03.2024 | przeczytano: 347 razy
Uniqua, Sulej i Zbrojewicz promują ubezpieczenia komunikacyjne

Wystartowała najnowsza kampania reklamowa marki UNIQA Polska, w której ubezpieczyciel promuje produkty z obszaru ubezpieczeń komunikacyjnych. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja Arena Media (Havas Media Network).

05.03.2024 | przeczytano: 426 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Badania Havas z serii Meaningful Brands już w nowym serwisie

Havas prowadzi badanie Meaningful Brands już od 15 lat – w tę okrągłą rocznicę agencja prezentuje nowy branding swojego flagowego badania oraz serwis www.meaningful-brands.com, na którym można znaleźć raporty Meaningful Brands z ostatnich 3 lat.

01.03.2024 | przeczytano: 467 razy
Jacobs z nową platformą komunikacyjną „Doceniaj to, co wspaniałe”

W lutym wystartowała nowa platforma komunikacyjna marki Jacobs pod hasłem „Doceniaj to, co wspaniałe”. Nowemu pozycjonowaniu marki towarzyszy również zmiana identyfikacji wizualnej opakowań kaw – na początek mielonych i rozpuszczalnych. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja Havas Media.

21.02.2024 | przeczytano: 476 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Współpraca z Jysk i motion mural: kampania Kiedy Ślub? od Canal+

W najbliższy piątek, 9 lutego rusza premiera serialu KIEDY ŚLUB? – komedii obyczajowej od millenialsów dla millenialsów, z parą jednych z najciekawszych obecnie aktorów młodego pokolenia, Marią Dębską i Erykiem Kulmem jr. Najnowszą produkcję wprowadza kampania obejmująca standardowe i niestandardowe działania komunikacyjne, m.in. OOH, digital, social media i influencerów, a także kampanię z JYSK oraz nowoczesny motion mural w Warszawie. Za planowanie mediów odpowiada Havas Media, za współpracę z influencerami Havas Play, a za stworzenie muralu Good Looking Studio. 

09.02.2024 | przeczytano: 567 razy
Boiron z kampaniami Camilia, Oscillococcinum i Stodal

Z początkiem stycznia Boiron, francuski producent i dystrybutor homeopatycznych produktów leczniczych, rozpoczął kampanie promujące trzy ze swoich najbardziej znanych produktów – Camilia, Oscillococcinum i Stodal. Media w kampaniach zaplanowała i zakupiła agencja mediowa Arena Media (Havas Media Network).

24.01.2024 | przeczytano: 363 razy
Uniqa z kampanią „Szkoda życia na hejt”

UNIQA Polska kontynuuje w nowym roku kampanię, której celem jest walka z hejtem. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja Arena Media (Havas Media Network).

18.01.2024 | przeczytano: 629 razy
Artykuły z cyklu Portfolio

Agencja Havas Media zwyciężyła w przetargu mediowym Deichmann i od stycznia 2024 r. będzie kompleksowo obsługiwać na polskim rynku kampanie mediowe dla tej międzynarodowej sieci sklepów obuwniczych.

18.01.2024 | przeczytano: 385 razy
Havas Prosumer. Zdrowie psychiczne oczami Polaków

Zespół badaczy agencji Havas opracował wyniki kolejnego raportu z serii Havas Prosumer, tym razem dotyczącego zdrowia psychicznego Polaków.

16.01.2024 | przeczytano: 457 razy
Paula Kaliszewicz w zespole Havas Media Network

Od stycznia do zespołu Havas Media Network dołączyła Paula Kaliszewicz, która objęła stanowisko Head of Communication & ESG. Będzie ona odpowiedzialna za działania komunikacyjne i marketingowe agencji wchodzących w skład Grupy Havas Media Network. Paula odpowiadać będzie także za wprowadzenie strategii działań w kierunku zrównoważonego rozwoju, a co za tym idzie, zwiększenie konkurencyjności oferty agencji dla pracowników i klientów.

15.01.2024 | przeczytano: 442 razy
CSA: agencja strategiczno-technologiczną w Havas Media Network

Agencja Havas Media Network utworzyła w ramach swoich struktur nową jednostkę CSA (Customer Science Analytics), która rozpoczyna działalność z początkiem 2024 r. Tym samym HMN poszerza swoją ofertę związaną ze strategią mediową, badaniami konsumenckimi oraz danymi i technologią w regionie. CSA to globalna marka skupiona w sieci międzynarodowych agencji, której działalność koncentruje się na dynamizacji zrozumienia danych klientów oraz poprawie efektywności zwrotu z inwestycji, dzięki rozwiązaniom analitycznym i uczeniu maszynowemu. 

18.12.2023 | przeczytano: 406 razy

Agencja Havas Media zwyciężyła w przetargu mediowym Lidla, tym samym będzie kontynuować trwającą od 2016 r. obsługę tego klienta w zakresie kompleksowego planowania, optymalizacji i zakupu mediów.

14.12.2023 | przeczytano: 426 razy
Świąteczne prezenty w kampanii Canal+

CANAL+ Polska rozpoczął kolejne działania promocyjne skierowane do klientów oferty satelitarnej. W przygotowanym na tę okazję spocie telewizyjnym wystąpił znany z THE OFFICE Dariusz Wasiak (Adam Woronowicz).

05.12.2023 | przeczytano: 390 razy
Uniqa walczy z hejtem i powołuje fundację

Co czwarty uczeń deklaruje, że czuje się źle z powodu tego, co się dzieje w sieci, a co trzecia ofiara hejtu w Internecie nie dzieli się z nikim swoimi przeżyciami – to wnioski płynące z „Raportu o cyberprzemocy w szkołach podstawowych – edycja 2022”, opracowanego przez UNIQA i Instytut Lema. W odpowiedzi na rosnącą skalę zjawiska, UNIQA wzmacnia swoje działania w tym zakresie.

03.12.2023 | przeczytano: 555 razy (komentarzy: 10)
Canal+ z kampanią na Black Week

Krótko po ogłoszeniu ofert świątecznych CANAL+ startuje z kolejnymi promocjami na dostęp do pakietów telewizji, tym razem z okazji trwającego Black Week. Nowe promocje wspiera kampania reklamowa realizowana m.in. w telewizji. W spocie reklamowym wystąpiło dwóch dziennikarzy CANAL+ – Marcin Rosłoń oraz Piotr Glamowski.

21.11.2023 | przeczytano: 325 razy
Stodal od Boiron z nową kampanią promocyjną

Z końcem października Boiron, francuski producent i dystrybutor homeopatycznych produktów leczniczych, rozpoczął kampanię promującą jeden z najbardziej znanych produktów w swoim portfolio – Stodal. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja mediowa Arena Media (Havas Media Network).

17.11.2023 | przeczytano: 581 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Startuje kampania reklamowa Filmbox

FilmBox, marka Grupy Kino Polska, będąca częścią SPI International, firmy należącej do Grupy CANAL+, rozpoczyna wizerunkowo-sprzedażową kampanię reklamową. Działania skupione są wokół promocji marki FilmBox, obejmującej pakiet kanałów filmowych i serwis streamingowy FilmBox+, jak również nowej oferty programowej z gwiazdorską obsadą, którą widzowie będą mogli oglądać od 18 listopada.

15.11.2023 | przeczytano: 603 razy
Kampania trzeciego sezonu The Office PL

Z początkiem listopada rozpoczęła się kampania promująca nowy sezon THE OFFICE PL, w ramach której marka Kropliczanka wystartowała z działaniami na LinkedIn. Za koncept kreatywny kampanii i budowanie zaangażowania w tym kanale społecznościowym odpowiada agencja Havas PLAY, należąca do Havas Media Network.

10.11.2023 | przeczytano: 552 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Havas Play i Mentos promują „Trasę Końca Świata”

Ruszyła współpraca pomiędzy Mentos a SBM, w ramach której Mentos został oficjalnym partnerem trasy koncertowej „Trasa Końca Świata” zespołu Kacperczyk. Kooperacja wychodzi również poza scenę, czego efektem jest sesja zdjęciowa, która pojawi się w social mediach obu marek. Za kampanię promującą projekt odpowiada agencja Havas Play.

30.10.2023 | przeczytano: 638 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Hyundai z nową promocją

W połowie października Hyundai Motor Poland wystartował z kampanią wspierającą ofertę, w której klienci indywidualni mogą skorzystać z promocyjnego upustu aż do 21 690 zł albo promocyjnej oferty dla firm z leasingiem 102%. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja Havas Media.

20.10.2023 | przeczytano: 525 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Nowa kampania promująca Oscillococcinum od Boiron

W drugiej połowie września Boiron, francuski producent i dystrybutor homeopatycznych produktów leczniczych, rozpoczął kampanię promującą jeden z najbardziej znanych produktów w swoim portfolio – Oscillococcinum. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja mediowa Arena Media (Havas Media Network).

13.10.2023 | przeczytano: 503 razy
Miłosz Jacyna na czele Havas Play

W październiku do zespołu agencji Havas Media Network dołączył Miłosz Jacyna obejmując stanowisko Digital Content Managing Director, Havas PLAY. Nowa jednostka integruje kompetencje agencji w obszarze: branded content, social media, influencer marketing oraz szeroko pojętej rozrywki – gier, muzyki i sportu.

02.10.2023 | przeczytano: 386 razy
Powstała agencja Marketing Hackers

Marketing Hackers to nowa agencja strategii digital otworzona przez Marcina Michalskiego, byłego członka zarządu i współtwórcy sukcesu Cube Group. Wśród kluczowych pracowników firmy znalazły się m.in. Martyna Lińska, która we wrześniu odeszła z Havas Media oraz Ewa Bender i Kinga Strzelecka.

26.09.2023 | przeczytano: 426 razy
Joanna Bosakirska: z Media Direction OMD do Veovee

Do Veovee, warszawskiej agencji digitalowej, dołączyła Joanna Bosakirska. Jako Chief Business Officer stanęła na czele działu client service i będzie odpowiedzialna m.in. za jego rozwój. Zespół agencji zasili również Milena Wieleńska oraz Karol Giżowski. Oboje objęli stanowiska Account Managerów.

20.09.2023 | przeczytano: 1192 razy
Wystartowała kampania marketingowa nowego sezonu Belfra

W najbliższy piątek, 8 września trzeci sezon kultowego BELFRA będzie mieć premierę w serwisie streamingowym CANAL+ online i w CANAL+ Premium. Pierwsza odsłona, która miała premierę w 2016 r., postawiła wszystkim kolejnym produkcjom kryminalnym w Polsce poprzeczkę bardzo wysoko, zbierając najwyższe noty od krytyków i widzów. Najnowszy sezon wprowadza kampania obejmująca standardowe i niestandardowe działania komunikacyjne, m.in. OOH, digital, social media i influencerów. Za planowanie mediów odpowiada Havas Media.

12.09.2023 | przeczytano: 510 razy
Havas Media Network poszerza ofertę o innowacje digital w biznesie i sztuczną inteligencję

Od września Arek Urban objął stanowisko lidera innowacji digital i nowych technologii, w nowopowstałej jednostce Havas Digital Innovation należącej do Havas Media Network.

04.09.2023 | przeczytano: 477 razy
Do Proxi.cloud dołączył Jacek Pierściński

Jacek Pierściński dołącza do zespołu firmy technologicznej Proxi.cloud, lidera w dziedzinie data driven marketingu w Polsce. Obejmie funkcję Programmatic Experta. Będzie odpowiadał za realizację kampanii reklamowych prowadzonych dla kluczowych klientów oraz usprawnienie i automatyzację wszelkich procesów działu reklamowego. Do tego wesprze rozwój portfolio produktów reklamowych. W ocenie zarządu spółki, Pierściński posiada wszechstronne i wieloletnie doświadczenie, a także szeroką wiedzę związaną z całym ekosystemem reklamowym, co z pewnością pozytywnie wpłynie na bieżącą działalność Proxi.cloud.

01.09.2023 | przeczytano: 417 razy
Dealz startuje z pierwszą ogólnopolską, wielokanałową kampanią reklamową

Sieć Dealz, należąca do Pepco Group, rozpoczęła swoją pierwszą ogólnopolską kampanię wizerunkową pod hasłem „Radość nie do ukrycia”, która otwiera zupełnie nowy etap budowania tożsamości marki. Działania promocyjne będą prowadzone przez 9 tygodni w telewizji, VOD, radiu, Internecie i social mediach, a każda z prezentowanych kreacji będzie nawiązywała do najważniejszych korzyści z wizyty w sklepach Dealz.

28.08.2023 | przeczytano: 656 razy
Meaningful Brands 2023 - Witamy w świecie „ekonom-ja”

Meaningful Brands to flagowe badanie Havas, w którym agencja od 15 lat sprawdza jak marki wpływają na nasze życie pod względem produktowych funkcjonalności, dobrobytu konsumenta i kontrybucji do społeczeństwa. Najnowsza fala badania pokazuje narodziny konsumenta „ekonom-JA, który w obliczu globalnego kryzysu ekonomicznego oczekuje od marek bezpośredniej, indywidualnej pomocy.

05.07.2023 | przeczytano: 939 razy
Havas z nową globalną identyfikacją wizualną

Aby podkreślić najwyższy poziom zintegrowania oferty oraz wspólną tożsamość wszystkich spółek, Havas kompleksowo zmienia identyfikację wizualną. Dzieje się tak po raz pierwszy od 20 lat. Nowa identyfikacja ułatwi interesariuszom poruszanie się po wszystkich wyspecjalizowanych podmiotach należących do grupy i podkreśli ich wspólną przynależność w ramach Havas i koncernu Vivendi.

03.07.2023 | przeczytano: 555 razy

Walne Zebranie Członków Rady Reklamy wybrało nową obsadę organów Związku. Organizacją pokieruje Łukasz Kowalski, Zastępca Dyrektora Zarządzającego MSL. Wybrano również członków Zarządu, Rady Nadzorczej oraz Komisji Etyki Reklamy.  

27.06.2023 | przeczytano: 388 razy
Nowa kampania promująca Arnigel od Boiron

W zeszłym tygodniu Boiron, francuski producent i dystrybutor produktów homeopatycznych, rozpoczął nową kampanię promującą jeden z najbardziej znanych produktów w swoim portfolio – Arnigel.  Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja mediowa Arena Media (Havas Media Group).

23.05.2023 | przeczytano: 510 razy
„W Królestwie Zwierząt”

Raporty Havas Prosumer to część globalnej inicjatywy wymiany informacji i badania trendów agencji Havas. W kolejnym raporcie z tej serii opracowanym przez Havas Media Group pt. „W Królestwie Zwierząt”, badacze Havas Intelligence przyjrzeli się relacjom między ludźmi a zwierzętami.

04.05.2023 | przeczytano: 990 razy
Nowe zapachy Reebok dostępne w Rossmannie

Dziś startuje nowa kampania promocyjna Sirowa Poland, dotycząca trzech nowych zapachów z portfolio marki Reebok. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja Havas Media Group.

21.04.2023 | przeczytano: 728 razy
Katarzyna Fabjaniak obejmuje rolę Executive Director w Havas PR Warsaw

Katarzyna Fabjaniak z początkiem kwietnia 2023 roku awansowała na stanowisko Executive Director w Havas PR Warsaw. W nowej roli odpowiada za zarządzanie operacyjne, w tym rozwój klientów i zespołu agencji, a także rozbudowę portfolio klientów. Raportuje bezpośrednio do Tomasza Lisa, Managing Directora Havas PR Warsaw.

19.04.2023 | przeczytano: 671 razy
Startuje ogólnopolska kampania „Takdlapodpasek”

Startuje duża, ogólnopolska kampania, która zwraca uwagę na problem ubóstwa menstruacyjnego wśród dziewczynek. TakDlaPodpasek.pl ma zachęcić do podpisania się pod apelem do rządzących o bezpłatny dostęp do podpasek w każdej polskiej szkole.

18.04.2023 | przeczytano: 511 razy
Hyundai z promocyjnym upustem dla klientów indywidualnych

Z początkiem kwietnia Hyundai Motor Poland wystartował z kampanią wspierającą ofertę, w której klienci indywidualni mogą skorzystać z promocyjnego upustu aż do 10 000 zł. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja Havas Media.

05.04.2023 | przeczytano: 1110 razy
Boiron wystartował z promocją Sedatifu

Wczoraj wystartowała kampania reklamowa produktu Sedatif, będącego w portfolio Boiron, producenta środków homeopatycznych. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja mediowa Arena Media (Havas Media Group).

04.04.2023 | przeczytano: 652 razy

Większa częstotliwość kontaktów z reklamą wideo przekłada się na wzrost wszystkich wskaźników związanych z marką: świadomości, przychylności, intencji zakupowej; zaś synergia mediów jest kluczowa dla wzmocnienia tego efektu. Tak wynika z najnowszego badania „Efektywność marek w świecie wielu ekranów” Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR zrealizowanego we współpracy z Google oraz Kantarem[1]. Co daje połączenie telewizji i YouTube w kampanii?

03.04.2023 | przeczytano: 448 razy
Havas Play debiutuje w Polsce i na rynkach światowych

Havas Play to nowa, międzynarodowa marka w specjalistycznym portfolio Havas Media Group, która dziś debiutuje na wybranych czterech światowych rynkach, w tym w Polsce. Jednostka integruje kompetencje agencji w obszarze social media, technologii, gier, muzyki, sportu i szeroko pojętej rozrywki oraz analityki danych. Havas Play wykorzystuje unikalne zasoby grupy Vivendi, gwarantując autorskie podejście do pomiaru danych w ramach doświadczeń związanych z marką.

21.03.2023 | przeczytano: 709 razy
Canal+ z kampanią marketingową nowego serialu komediowego Emigracja XD

EMIGRACJA XD to nowa produkcja oryginalna CANAL+, oparta na bestsellerowej książce Malcolma XD. Z początkiem marca rozpoczęła się szeroka kampania marketingowa wspierająca promocję serialu. Media zostały zaplanowane i kupione przez Havas Media, za wsparcie technologiczne, w tym atrybucję danych, odpowiada zespół Data Business Intelligence Havas Media Group, a za kreację team kreatywny CANAL+ Polska. Komunikacja 360 stopni obejmuje m.in. działania digitalowe, outdoor, niestandardowe współprace partnerskie, wsparcie influencerów oraz PR i komunikację wewnętrzną.

08.03.2023 | przeczytano: 1385 razy
Havas Prosumer „Siła Wspólnot”

Raporty Havas Prosumer to część globalnej inicjatywy wymiany informacji i badania trendów agencji Havas. W kolejnym raporcie, opracowanym przez Havas Media Group, pt. „Siła Wspólnot” agencja zbadała jakie znaczenie dla Polaków mają społeczności, które wspólnoty poza narodowymi i lokalnymi są dla nas najważniejsze oraz jak budować zaangażowanie konsumentów przy pomocy społeczności.

30.01.2023 | przeczytano: 961 razy
Zespół Intelligence Division SalesTube rozbudowuje kompetencje

Do agencji MarTech & e-commerce SalesTube (Group One) dołączają cztery nowe osoby - Jakub Szczygieł jako Marketing Automation Manager, Filip Kaźmierczak w roli Data Integration Lead, Barbara Żuchniewicz na stanowisku Senior Web Analyst oraz Piotr Grzegorzewski jako Data Engineer. Cała czwórka wzmacnia strukturę zespołu Intelligence Division zarządzanego przez Magdalenę Niewiadomską.

03.01.2023 | przeczytano: 1465 razy
„Zbieram na włosy” - Havas PR i Havas Warsaw dla Rak'n'Roll

Trwa kampania „Zbieram na włosy” realizowana przez Fundację Rak’n’Roll. Jej celem jest zbiórka pieniędzy na peruki z włosów syntetycznych dla podopiecznych organizacji, którzy tracą włosy w leczeniu onkologicznym. Fundacji zależy również na zwiększeniu świadomości społecznej w zakresie występowania i konsekwencji zjawiska.

30.12.2022 | przeczytano: 697 razy

Havas PR Warsaw, jako partner, wspierał tegoroczną edycję badania prowadzonego przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą. Celem badania było poznanie skali zaangażowania firm w działania z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.

08.12.2022 | przeczytano: 376 razy
Poznaliśmy zwycięzców IAB Mixx Awards 2022

24 listopada, w trakcie uroczystej Gali, poznaliśmy zwycięzców w konkursie IAB MIXX Awards. Najlepszą kampanią digitalową okazał się projekt “Miasto ING w Roblox” przygotowany przez Agencję GONG, który zdobył nagrodę BEST IN SHOW. Spośród 55 statuetek, Jury przyznało aż 5 w tym najcenniejszym, złotym kolorze.

25.11.2022 | przeczytano: 1071 razy
Ustronianka ruszyła z kolejną kampanią mediową

W zeszłym tygodniu wystartowała nowa kampania promocyjna marki Ustronianka. Za realizację działań mediowych odpowiada agencja Havas Media.

08.11.2022 | przeczytano: 1079 razy
1 2 3
Strona 1/10 (artykułów: 485)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764