logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Instagram: najpopularniejsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 2113
Rodzaje wizytówek

Praktyczny Poradnik Poligraficzny: Rodzaje wizytówek

Czasy się zmieniają, zwyczaje też, ale wbrew pozorom, podstawowe funkcje współczesnych wizytówek, nie odbiegają specjalnie od funkcji, jakie pełniły onegdaj. Nadal służą one głównie wymianie podstawowych danych osobowych. Maleje natomiast liczba stricte prywatnych funkcji wizytówek, na rzecz funkcji służbowych. Nowością może być także rosnąca rola funkcji marketingowych i reklamowych. Z tego punktu widzenia możemy wyróżnić trzy podstawowe rodzaje wizytówek: wizytówki prywatne (osobiste), wizytówki służbowe (imienne i firmowe) oraz wizytówki reklamowe.

26.06.2021 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 8155 razy
Marlena Sojka i Julia Zalewska w kampanii Schwarzkopf

Marlena Sojka i Julia Zalewska, czyli popularne influencerki wzięły udział w kampanii zrealizowanej przez agencję GetHero dla marki Schwarzkopf. W ramach akcji promocyjnej farb do włosów gwiazdy internetu zmieniły kolor swoich włosów.

02.09.2020 | Z rynku | przeczytano: 6193 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Kampania Adidas: Włosy na nogach prowokują falę hejtu

Najnowsza kampania reklamowa Adidasa "Icons of Tomorrow" spotkała się w internecie z falą hejtu, a jej gwiazda - Arvida Byström - zaczęła po sesji zdjęciowej towarzyszącej kampanii otrzymywać pogróżki. Poszło o... nieogolone nogi.

12.10.2017 | Z rynku | przeczytano: 6032 razy (komentarzy: 12)
Prowokująca rekrutacja Eura7

Pomimo zauważalnego od kilku lat spowolnienia gospodarczego, firmy z branży nowych mediów i reklamy rozwijają się w szybkim tempie i wciąż potrzebują nowych pracowników. Chcąc przyciągnąć najlepszych, często same wychodzą z inicjatywą i podejmują niestandardowe działania.

21.04.2016 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 5553 razy
Bohater kampanii 7UP - Fido Dido - powraca

Legendarny bohater kampanii 7UP, Fido Dido, powraca, aby zarażać nowe pokolenia chillem! Fido Dido nikomu nie musi imponować, nie podąża za trendami, bo sam je ustanawia, uwielbia tworzyć swoją własną rzeczywistość i nigdy się nie spieszy – zawsze znajdzie czas na relaks. Czy jest ktoś, kto go nie pamięta? Jeśli tak, to najwyższy czas przypomnieć Polsce o tej kultowej postaci.

08.05.2019 | Z rynku | przeczytano: 5348 razy
Fuck na Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego: Maspex przeprasza I PŁACI

Profil napoju energetycznego Tiger na Instagramie został 1 sierpnia, w Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego okraszony grafiką ze skierowanym ku górze środkowym palcem i hasłem „1 sierpnia dzień pamięci”, oraz „Chrzanić to, co było. Ważne to, co będzie!”. To kolejny po reklamie PGE bulwersujący przypadek nawiązania do Powstania w celach reklamowych.

09.08.2017 | Z rynku | przeczytano: 4999 razy (komentarzy: 21)
Kampania Employer Branding Nordea

Wystartowała najnowsza kampania employer brandingowa oddziału Nordea w Łodzi. Tym razem do pracy w firmie zachęcają zwierzęta. Bohaterowie kampani: wilk Ulf, niedźwiedź Teddy, sowa Kristina i foka Sally, promują hasło “Different types. One team.” (pl. Różne gatunki. Jeden zespół). Firma komunikuje w ten sposób, że współpracuje z osobami o różnych cechach charakteru, umiejętnościach oraz temperamentach, i takich również poszukuje do swoich zespołów.

09.07.2020 | Z rynku | przeczytano: 4670 razy
Semilac - Społeczność kluczem do bycia love brandem

Nie ma idealnej recepty na to, jak marka powinna działać w social media.  Na pewno kluczowa jest dobra strategia: odpowiednio dobrany, wysokiej jakości content, regularność publikowania i dobre pomysły. Nie można zapomnieć też o najważniejszym czynniku, dla którego jesteśmy obecni w social media – społeczność.

10.05.2018 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 4470 razy
Oranżada Hellena z nową kampanią reklamową

Już dziś, 16 marca startuje nowa kampania reklamowa marki Oranżada Hellena. W sześciu rotujących spotach, można usłyszeć Kubę Wojewódzkiego, Tomasza Karolaka, Czesława Mozila, Michała Szpaka, Patrycję Markowską i Patricię Kazadi. Zakrojone na szeroką skalę działania wizerunkowo-sprzedażowe będą prowadzone równolegle w telewizji, Internecie i w punktach sprzedaży.

16.03.2018 | Z rynku | przeczytano: 3977 razy (komentarzy: 32)
Kampania społeczna promująca karmienie piersią w miejscach publicznych

Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Karmienia Piersią rozpoczęła się kampania społeczna pod hasłem #konieczabawywchowanego promująca karmienie piersią w miejscach publicznych. W ramach akcji społecznej stworzono „Vademecum kultury karmienia piersią w miejscach publicznych dla mam i otoczenia” oraz opublikowano cztery filmy edukacyjne. Kampania została zrealizowana we współpracy z czterema blogerkami oraz ekspertami w dziedzinie psychologii, socjologii, antropologii oraz savoir vivre. Akcja społeczna otrzymała patronat honorowy Rzecznika Praw Dziecka oraz Rzecznika Praw Obywatelskich. Za koncepcję, kreację i produkcję kampanii odpowiada Agencja kreatywna BIG IDEA PROMOTIONS.

28.05.2018 | Z rynku | przeczytano: 3872 razy
1 2 3
Strona 1/212 (artykułów: 2113)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764