logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

IoT: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 110
Samsung przedstawia SmartThings Pro

Firma Samsung zapowiedziała rozszerzenie swojej aplikacji SmartThings na biznesową platformę SmartThings Pro, którą po raz pierwszy zaprezentowała na targach InfoComm 2024 w Las Vegas. SmartThings Pro jest rozwinięciem konsumenckiej aplikacji SmartThings uzupełnionym o komponenty biznesowe takie jak: Samsung Color E-Paper – lekki i smukły cyfrowy wyświetlacz typu „papier elektroniczny” o ultra-niskim poborze mocy; ekskluzywne, nowe funkcje generatywne AI dla tablic interaktywnych oraz nową serię telewizorów UHD Samsung Business BED o wszechstronnej funkcjonalności dla firm z różnych sektorów.

01.07.2024 | Z rynku | przeczytano: 296 razy
Dentsu tworzy centra rozwojowo-badawcze

Dentsu ogłosiło wprowadzenie nowej globalnej strategii - "Innovating to Impact", zaznaczając tym samym kluczowy etap w ponad 120-letniej historii firmy. Nowe hasło wyraża zaangażowanie dentsu w generowanie wzrostu poprzez innowację, wykorzystując mocne strony transformacyjnej kreatywności, mediów, danych i technologii. Nowa strategia wyraża się również w warstwie wizualnej brandingu. Jednocześnie dzisiaj podczas Cannes Lions, dentsu oficjalnie ogłosiło utworzenie 5 globalnych centrów R&D, w tym jednego w Warszawie. Pozostałe lokalizacje to Londyn, Amsterdam, Bombaj i Bengaluru.

17.06.2024 | Z rynku | przeczytano: 294 razy
drupa 2024: Canon plotWAVE i colorWAVE T - drukowanir dokumentacji technicznej

Canon wprowadza na rynek nową generację wielkoformatowych urządzeń plotWAVE i colorWAVE do druku dokumentacji technicznej. Zbudowane w oparciu o sprawdzone i zaufane technologie: CrystalPoint i Radiant Fusing, urządzenia Canon plotWAVE i colorWAVE serii T, łączą najnowsze innowacje w jednym wysokowydajnym systemie druku. Zastosowane rozwiązania pozwalają z dużą łatwością uzyskać wysoką jakość rysunków technicznych, plakatów, czy innych prac graficznych. Obie serie T zawierają pakiet PRISMA Tech Suite - nowy zestaw rozwiązań automatyzujących proces druku, kopiowania, skanowania czy składania prac. Zastosowane funkcje bezpieczeństwa zapewniają wysoki stopień ochrony systemów IT.

31.05.2024 | Świat poligrafii | przeczytano: 332 razy
Sarota PR z obsługą Kingston Technology

Firma Kingston Technology, największy na świecie producent pamięci, wybrała agencję SAROTA PR do prowadzenia działań komunikacyjnych na polskim rynku.

07.05.2024 | Z rynku | przeczytano: 315 razy
System webOS 2.0S dostępny na inteligentnych monitorach

LG Electronics ogłasza rozszerzenie dostępności webOS Hub 2.0S na inteligentne monitory. Nowa wersja systemu, wprowadzona do telewizorów we wrześniu, odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na inteligentne monitory wynikające z dynamicznego rozwoju rynku i wzrostu liczby jednoosobowych gospodarstw domowych. Inteligentne telewizory, które tradycyjnie kierowane były do rodzin, teraz mają swoje odpowiedniki w inteligentnych monitorach. WebOS Hub 2.0S, z jego zaawansowanymi funkcjami i szeroką gamą treści, stanowi atrakcyjną opcję również dla mniejszych ekranów, idealnie wpisując się w potrzeby indywidualnych użytkowników.

21.11.2023 | Z rynku | przeczytano: 574 razy
Grupa Selena wzmacnia marketing – Erik Rylski dołącza do zespołu

Erik Rylski, manager z bogatym amerykańskim i europejskim doświadczeniem, dołączył do Grupy Selena i objął tam nowo utworzone stanowisko Chief Marketing Officer. Rylski będzie odpowiedzialny za globalny marketing firmy Selena FM. Szczególny nacisk kłaść będzie na obszary: end user marketing, badania marketingowe, customer experience, brand, digital marketing, content, training, a także PR i zagadnienia z zakresu sustainability.

14.11.2023 | Personalia | przeczytano: 492 razy
Nowy raport Customer Experience 2023 „Epoka nowych doświadczeń”

PZU zaprezentował kolejną edycję raportu na temat doświadczeń klienta. Najnowsza odsłona, zatytułowana Customer Experience 2023 „Epoka nowych doświadczeń”, koncentruje się na technologiach wspierających trendy w CX, przytaczając przykłady konkretnych działań marek, które dzięki wykorzystaniu przełomowych narzędzi zrewolucjonizowały obszar obsługi klienta. Obok licznych omówień konkretnych przypadków, w raporcie zaprezentowano aktualne wyniki badań opinii konsumentów, głos ekspertów oraz wizję tego, jak rozwój technologii wpłynie na doświadczenia klientów w perspektywie 5, 10 i 15 lat.

19.10.2023 | Nowości wydawnicze | przeczytano: 772 razy

Do grona klientów PR Calling dołączył Blulog, polsko-francuska firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania IoT do monitoringu łańcucha dostaw oraz magazynów. W ramach współpracy agencja odpowiada za kompleksową komunikację zewnętrzną marki w Polsce, w tym m.in. za stworzenie i egzekucję strategii komunikacji, działania media relations, PR produktowy i korporacyjny, pozycjonowanie ekspertów oraz bieżący konsulting w zakresie public relations.

14.09.2023 | Z rynku | przeczytano: 499 razy
Czego nie robić w marketingu w dobie kryzysu

84% europejskich konsumentów martwi się rosnącymi kosztami życia. Ten powszechny niepokój wymaga od marek wrażliwości w komunikacji z klientami. 63% z nich chce, aby firmy, od których kupują, były bardziej świadome emocjonalnego i finansowego wpływu, jaki ma na nich kryzys związany z kosztami utrzymania. Tymczasem ponad połowa konsumentów otrzymuje od marek treści nieistotne, a dwie piąte wręcz nieodpowiedzialne, biorąc pod uwagę ich obecną sytuację życiową – wynika z badań Tealium. Jak (nie) komunikować się w dobie kryzysu?

07.06.2023 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 805 razy (komentarzy: 1)
Media Meeting CEE - Wuerzburg 2023

W 2022 roku koncern Koenig & Bauer wypracował 1,2 miliarda euro przychodu – o 100 milionów więcej niż w 2021 r. Konsekwentnie realizuje wprowadzoną półtora roku temu strategię „Exceeding Print” poprzez cyfryzację, indywidualizację i zrównoważony rozwój, a także skutecznie identyfikuje obszary o wysokim potencjale wzrostu i nie waha się w nie inwestować. Środkowoeuropejski oddział Koenig & Bauer kolejny rok z rzędu plasuje się na podium najlepszych przedstawicielstw.

29.05.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 1084 razy
Samsung wprowadza linię monitorów Smart 2023

Nowe portfolio monitorów Smart marki Samsung oferuje rozwiązania maksymalizujące produktywność oraz zapewnia lepsze dopasowanie do potrzeb użytkownika.

26.05.2023 | Z rynku | przeczytano: 915 razy
CDP – nowy wyznacznik sukcesu firm e-commerce?

9 na 10 firm inwestujących w CDP osiąga lepsze wyniki niż założone cele marketingowe, a do tego ma korzystniejszą pozycję do radzenia sobie z niepewną sytuacją rynkową – możemy zaobserwować w raporcie przygotowanym na początku 2023 roku przez Tealium, amerykańską firmę zajmującą się zarządzaniem danymi klientów oraz ich łączeniem w Internecie, na urządzeniach mobilnych, offline i z IoT. Aż 74% firm korzystających z CPD odnotowało zwrot z inwestycji już w ciągu pierwszego roku. Jakie jeszcze korzyści niesie za sobą korzystanie z platformy skupiającej wiedzę o użytkownikach?

26.05.2023 | Z rynku | przeczytano: 524 razy
Triple PR wspiera wejście platformy Tealium na polski rynek

Ceentrals, oficjalny partner Tealium na polskim rynku, powierzył agencji Triple PR obsługę komunikacyjną działań dla platformy. Tealium, narzędzie wspierające efektywne zarządzanie danymi klientów dla średnich i dużych biznesów e-commerce, zyskało już uznanie specjalistów z zakresu e-commerce i marketingu w USA, Singapurze, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Japonii, Holandii, Francji i Australii.

11.05.2023 | Z rynku | przeczytano: 569 razy
Koenig & Bauer Analytics na targach Hannover Messe 2023

Firma Koenig & Bauer codziennie ma do czynienia z dużymi ilościami cennych danych. Nie jest więc zaskoczeniem, że gdy przyszło do wyboru innowacyjnego partnera do zarządzania i przetwarzania tych danych, koncern zdecydował się na Google Cloud. Dzięki dużemu naciskowi kładzionemu na przemysł produkcyjny i dedykowanym rozwiązaniom branżowym ten dostawca usług w chmurze ma być ważnym elementem przygotowania świata druku i opakowań na nadejście przyszłości.

09.05.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 903 razy

Lexmark ogłosiłdostępność dziewięciu nowych kolorowych i czarno-białych drukarek A4 oraz urządzeń wielofunkcyjnych (MFP). Urządzenia te oferują rozszerzone funkcje bezpieczeństwa, pomagają w realizacji celów zrównoważonego rozwoju, a także zapewniają wsparcie dla skalowalnych rozwiązań i charakteryzują się wyjątkową wydajnością.

24.04.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 516 razy
Nowe trendy w gadżetach reklamowych

Gadżety reklamowe są świetnym narzędziem promowania marki. Pozwalają dotrzeć do dużej grupy osób stosunkowo niskim kosztem, a ponadto umożliwiają tworzenie pozytywnych asocjacji wśród grupy docelowej, ponieważ każdy lubi dostawać prezenty. Planując akcję marketingową z udziałem tych przedmiotów, warto zapoznać się z najnowszymi trendami.

17.04.2023 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 1249 razy
Walne Zgromadzenie Członków ZFPR powołało nową Radę Związku

2 marca podczas Walnego Zgromadzenia Członków ZFPR wybrano Radę Związku na lata 2023-2025. Przewodniczącą Rady została Katarzyna Terej, Partner Zarządzający TBT i Wspólnicy. Kolejnymi członkami Rady zostali: Eliza Misiecka, Dyrektor Genesis PR, Anna Deręgowska – Watza, CEO Planet Partners, Łukasz Jurkiewicz, Prezes Zarządu Pan Pikto oraz Piotr Talarek, Partner Zarządzający StrategyWise.    

06.03.2023 | Z rynku | przeczytano: 927 razy
Rozwiązania Samsung digital signage na targach ISE 2023

Integrated Systems Europe (ISE) powróciły do Barcelony w 2023 roku. Podczas towarzyszącej im konferencji, zaprezentowano innowacje czołowych firm z branży, w tym Samsung Electronics. Jako lider w branży digital signage, Samsung zaprezentował swoje najnowsze osiągnięcia w technologii komunikacji wizualnej, rozwijanej z myślą o przyciąganiu uwagi odbiorców eleganckimi i łatwymi w obsłudze wyświetlaczami.

03.03.2023 | Z rynku | przeczytano: 1901 razy

Zmiany zachodzące w otaczającym nas świecie wpływają również na sposób, w jaki tworzone są strony internetowe, aplikacje „codziennego użytku” oraz zaawansowane cyfrowe produkty dla profesjonalistów. Korzystanie z nich ma być już nie tylko proste i intuicyjne, ale także przyjemne. Od nowoczesnych rozwiązań oczekuje się przyniesienia biznesowych korzyści wynikających z zaspokajania coraz dłuższej listy ludzkich potrzeb. Nad tym, by miały szansę one powstać i spełnić swoją rolę czuwają projektanci UX (z ang. user experience) i UI (z ang. user interface). Co wpłynie na ich pracę w czasie najbliższych lat odpowiadają Wojtek Adryańczyk i Tomasz Kulczycki z firmy ExtraHut.

15.02.2023 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 754 razy
Samsung prezentuje nową erę w digital signage na wystawie ISE 2023

Na barcelońskiej wystawie urządzeń audio-wideo oraz integratorów systemów, Samsung przedstawił najnowsze technologie stworzone z myślą o zrównoważonej przyszłości.

09.02.2023 | Z rynku | przeczytano: 1584 razy
1 2 3
Strona 1/6 (artykułów: 110)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764