logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

IoT: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 111
PR Calling z obsługą funduszu YouNick Mint

Do grona stałych klientów PR Calling dołączył YouNick Mint – fundusz VC od 12 lat inwestujący w projekty deep tech w sektorach Healthcare i Industry 4.0. W ramach współpracy agencja wesprze YouNick Mint w zwiększeniu widoczności na rynku inwestycji venture capital poprzez budowanie relacji z mediami i kluczowymi interesariuszami.

18.07.2024 | Z rynku | przeczytano: 168 razy
Samsung przedstawia SmartThings Pro

Firma Samsung zapowiedziała rozszerzenie swojej aplikacji SmartThings na biznesową platformę SmartThings Pro, którą po raz pierwszy zaprezentowała na targach InfoComm 2024 w Las Vegas. SmartThings Pro jest rozwinięciem konsumenckiej aplikacji SmartThings uzupełnionym o komponenty biznesowe takie jak: Samsung Color E-Paper – lekki i smukły cyfrowy wyświetlacz typu „papier elektroniczny” o ultra-niskim poborze mocy; ekskluzywne, nowe funkcje generatywne AI dla tablic interaktywnych oraz nową serię telewizorów UHD Samsung Business BED o wszechstronnej funkcjonalności dla firm z różnych sektorów.

01.07.2024 | Z rynku | przeczytano: 318 razy
Dentsu tworzy centra rozwojowo-badawcze

Dentsu ogłosiło wprowadzenie nowej globalnej strategii - "Innovating to Impact", zaznaczając tym samym kluczowy etap w ponad 120-letniej historii firmy. Nowe hasło wyraża zaangażowanie dentsu w generowanie wzrostu poprzez innowację, wykorzystując mocne strony transformacyjnej kreatywności, mediów, danych i technologii. Nowa strategia wyraża się również w warstwie wizualnej brandingu. Jednocześnie dzisiaj podczas Cannes Lions, dentsu oficjalnie ogłosiło utworzenie 5 globalnych centrów R&D, w tym jednego w Warszawie. Pozostałe lokalizacje to Londyn, Amsterdam, Bombaj i Bengaluru.

17.06.2024 | Z rynku | przeczytano: 321 razy
drupa 2024: Canon plotWAVE i colorWAVE T - drukowanir dokumentacji technicznej

Canon wprowadza na rynek nową generację wielkoformatowych urządzeń plotWAVE i colorWAVE do druku dokumentacji technicznej. Zbudowane w oparciu o sprawdzone i zaufane technologie: CrystalPoint i Radiant Fusing, urządzenia Canon plotWAVE i colorWAVE serii T, łączą najnowsze innowacje w jednym wysokowydajnym systemie druku. Zastosowane rozwiązania pozwalają z dużą łatwością uzyskać wysoką jakość rysunków technicznych, plakatów, czy innych prac graficznych. Obie serie T zawierają pakiet PRISMA Tech Suite - nowy zestaw rozwiązań automatyzujących proces druku, kopiowania, skanowania czy składania prac. Zastosowane funkcje bezpieczeństwa zapewniają wysoki stopień ochrony systemów IT.

31.05.2024 | Świat poligrafii | przeczytano: 357 razy
Sarota PR z obsługą Kingston Technology

Firma Kingston Technology, największy na świecie producent pamięci, wybrała agencję SAROTA PR do prowadzenia działań komunikacyjnych na polskim rynku.

07.05.2024 | Z rynku | przeczytano: 323 razy
1 2 3
Strona 1/23 (artykułów: 111)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764