logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kamikaze: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 116

Umowa obejmuje wyłączne prawa w całej Europie do 21 seriali HBO Max European Originals, w tym 168 odcinków stworzonych na podstawie oryginalnych lokalnych scenariuszy.

10.01.2023 | przeczytano: 235 razy

Po wygranym przetargu Kamikaze dołączyła do grona agencji współpracujących z koncernem Polpharma, największą polską firmą farmaceutyczną.

24.10.2022 | przeczytano: 321 razy
Piotr Krzysztofik przechodzi z Goodylabs do Kamikaze

Piotr Krzysztofik rozpoczyna pracę w agencji Kamikaze. Przechodzi do niej bezpośrednio z agencji Goodylabs (do niedawna - Imagine), gdzie przez ostatnie 4 lata pracował jako Creative Group Head. W Kamikaze obejmuje stanowisko Art Directora.

17.10.2022 | przeczytano: 167 razy

Agencja Kamikaze zwyciężyła w przetargu koncernu CEWE na obsługę jego marek CEWE i CEWE Fotojoker na rynku polskim. Współpraca właśnie rusza, dotyczyć będzie działań w kanałach social mediowych obu brandów.

12.10.2022 | przeczytano: 239 razy
Kamikaze wzmacnia kreację, Artur Sztarbało jako Creative Director

Pracę w agencji Kamikaze rozpoczyna Artur Sztarbało. Obejmuje funkcję Creative Directora, będzie pracował w warszawskim biurze agencji.

21.09.2022 | przeczytano: 322 razy
Kamikaze rozpoczęło współpracę z marką Lajkonik

„Legendarny Moment, Legendarny Smak” - agencja Kamikaze wygrała przetarg marki Lajkonik na obsługę jej aktywności w social mediach i rozpoczęła obsługę tego brandu.

16.08.2022 | przeczytano: 401 razy
Pociąg do Lajkonika – kampania Lajkonik Junior

Wysoka jakość, delikatny smak i atrakcyjne, różnorodne kształty. Paluszki, Safari, w Podróży, Wesołe Literki i Buźki, czyli produkty Lajkonik Junior wyróżniają się na sklepowych półkach i są chętnie wybierane przez konsumentów. To przekąski, które idealnie sprawdzą się m.in. podczas wakacyjnych podróży. Do tego właśnie nawiązuje najnowsza, pierwsza od 2010 r., kampania reklamowa marki, która wystartowała na początku sierpnia i potrwa do końca miesiąca. Spoty zobaczyć można w telewizji i Internecie.

11.08.2022 | przeczytano: 392 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Monika Szyszka wzmacnia zespół agencji Kamikaze

Monika Szyszka przechodzi z MakoLab do Kamikaze. Obejmuje stanowisko Strategy Planner.

31.05.2022 | przeczytano: 341 razy
Gethero wzmacnia zespół i awansuje managerów. Powstaje też nowy dział

Od początku roku do zespołu wrocławskiej agencji dołączyło sześcioro nowych pracowników, a kolejnych czworo awansowało na wyższe stanowiska. W strukturze agencji wyodrębniony został też nowy dział, który zajmie się skautingiem i oceną potencjału początkujących twórców.

21.03.2022 | przeczytano: 506 razy
Awanse w Kamikaze – agencja rozwija zespół kreacji, powołuje dwie Creative Director

Kamikaze rozwija zespół kreacji w siedzibie w Warszawie oraz w Łodzi. W związku ze zmianami agencja stworzyła nowe stanowiska dyrektorów kreatywnych. Obejmą je: Agata Palmowska i Maja Sokół, które dotychczas pracowały jako Creative Lead.

07.03.2022 | przeczytano: 555 razy
„Z pasją do domu i ogrodu” - Kamikaze rozpoczyna współpracę z Bricomarche po wygranym przetargu

Bricomarche zostało nowym klientem Kamikaze. Agencja rozpoczyna współpracę z tą marką po wygranym przetargu. Zakres wspólnych działań obejmuje całość komunikacji social mediowej, której głównym elementem jest współpraca z influencerami - ekspertami marki. Zostali nimi Joanna Marciniak-Wróblewska oraz Marek Suchocki. Działania social mediowe Bricomarche zaplanowane na 2022 r. mają na celu wzmocnienie świadomości marki na rynku oraz pozyskanie nowych klientów.

28.02.2022 | przeczytano: 537 razy
Kamikaze wzmacnia zespół obsługi klienta

Kamikaze wzmacnia zespół obsługi klienta, do którego dołączają 3 osoby.  Dwie z nich wracają do agencji, w której już kiedyś pracowały.

14.02.2022 | przeczytano: 574 razy
Agencja Kamikaze tworzy stanowisko Specjalisty ds. Tiktoka

Kamikaze stworzyła stanowisko TikTok Specialist, które obejmuje Patryk Krajewski, dotychczas pracujący w teamie odpowiadającym za działania Social Mediowe dla klientów agencji.

17.01.2022 | przeczytano: 273 razy
Kamikaze realizuje świąteczną social mediową kampanię dla Kauflandu

Kamikaze przygotowało adaptację świątecznego konceptu 3600 „Gdzie wielki wybór na święta mam?” i realizuje ją na polskim rynku w social mediach. Kampania obejmuje profile Kauflandu na: Facebooku, Instagramie, TikTok i YouTube.

22.12.2021 | przeczytano: 473 razy
Kamikaze wspiera Kaufland w obchodach 20-lecia sieci w Polsce

Agencja Kamikaze przygotowała dla marki Kaufland projekty z okazji dwudziestych urodzin tej sieci w Polsce. Agencja koncentruje się na działaniach w social mediach – obejmują one platformy takie jak: TikTok, Facebook i Instagram - w przypadku tego ostatniego agencja przygotowała m.in. projekt oparty na Augmented Reality. Koncepcję kreatywną urodzinowej kampanii opracowała agencja Huta 19 im. Joachima Fersengelda.

04.10.2021 | przeczytano: 641 razy
Katarzyna Stryjczyk-Zakharchenko dołącza do Kamikaze

Katarzyna Stryjczyk-Zakharchenko wzmacnia zespół agencji Kamikaze, obejmując stanowisko Senior Account Manager. Do  Kamikaze przechodzi z agencji Plej.

27.09.2021 | przeczytano: 452 razy
 Kamikaze nagrodzona srebrnym medalem przez Ecovadis

Kamikaze została nagrodzona srebrnym medalem przez czołową światową platformę ratingową EcoVadis, zajmującą się oceną działań i praktyki firm z perspektywy społecznej odpowiedzialności biznesu (w tym zaangażowania ekologicznego).

11.08.2021 | przeczytano: 431 razy
Kamikaze uruchamia dla Kaufland Polska profil na Tiktoku

Agencja Kamikaze uruchomiła właśnie na TikToku profil dla Kaufland Polska. Ten krok jest częścią globalnej strategii sieci, która w dotarciu do klientów postanowiła wykorzystać również tę platformę społecznościową. Uruchomienie profilu zbiegło się ze startem kampanii social mediowej marki prowadzonej pod hasłem „Królowa Okazji”.

13.07.2021 | przeczytano: 855 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Czas na Las – Kamikaze pomogło zasadzić 500 drzew

Pracownicy agencji Kamikaze zostali wolontariuszami  i pomogli Fundacji Aeris Futuro posadzić 500 drzew w gospodarstwie „Dolina Mgieł” w Gapininie (woj. łódzkie).

21.06.2021 | przeczytano: 394 razy
Kamikaze przygotowało dla marki Bourjois kampanię na trzy rynki CEE

Agencja Kamikaze przygotowała dla marki Bourjois (z portfolio Coty Eastern Europe) akcję wizerunkowo-sprzedażową, wspierającą launch nowych maskar Bourjois Volume Glamour – na trzech rynkach CEE: w Polsce oraz w Rumunii, a na Węgrzech wyłącznie wspierającą sprzedaż. W polskiej odsłonie akcji jako partner bierze też udział marka biżuterii Minty Dot.

15.06.2021 | przeczytano: 544 razy
Reklama-teledysk z Garage Kamikaze w roli głównej

Profesjonalni tancerze, wyjątkowa muzyka, kosmiczna scenografia i klubowy klimat – to efekt współpracy marki Seth and Riley’s Garage i amerykańskiego duetu reżyserskiego AGGRESSIVE, który stworzył nową reklamę napojów piwnych Garage.

10.06.2021 | przeczytano: 1219 razy

Agencja Kamikaze, po wygranym przetargu, rozpoczyna obsługę kreatywną i aktywacyjną Semilac, marki kosmetycznej z portfolio polskiej firmy Nesperta na rynku europejskim. Kamikaze zajmie się opracowaniem kreatywnych platform komunikacji w mediach cyfrowych w Polsce oraz za granicą.

19.05.2021 | przeczytano: 338 razy
23 Edycja Konkursu Golden Arrow

Do 7 maja można zgłaszać projekty marketingowe, które będą rywalizować w 23 edycji konkursu Golden Arrow.

30.04.2021 | przeczytano: 791 razy

Kamikaze rozpoczyna obsługę marki Žatecký w obszarze Social Media.

22.04.2021 | przeczytano: 146 razy

Kamikaze rozpoczyna obsługę marki Bourjois. Jest to już piąty brand z portfolio firmy Coty, obsługiwany przez tę agencję.

16.02.2021 | przeczytano: 329 razy

Na podstawie analizy najpopularniejszych wyszukań, trendujących hashtagów a także najciekawszych i najgłośniejszych kampanii minionego roku Creative Collective Kamikaze wybrał te tematy, które brandy mogą wykorzystać w komunikacji w digitalu w postpandemicznej rzeczywistości i przygotował obszerną prezentację o trendach w digital marketingu na rok 2021.

05.02.2021 | przeczytano: 364 razy
Katarzyna Kosińska-Rysz obejmuje stanowisko Client Service Directora agencji Kamikaze

Katarzyna Kosińska-Rysz z nową misją w Kamikaze, obejmuje  stanowisko Client Service Director. Katarzyna Kosińska-Rysz przeszła do Kamikaze z Saatchi&Saatchi IS na początku 2019 roku, stając na czele tworzonego wtedy warszawskiego zespołu agencji.

19.01.2021 | przeczytano: 435 razy
Elizaveta Sherstova wzmacnia zespół Kamikaze

Zespół agencji Kamikaze wzmocniła Elizaveta Sherstova. Obejmując stanowisko Paid Media Specialist, dołącza do teamu mediowego agencji, który od niedawna prowadzi Julia Ożyjiwska.

07.01.2021 | przeczytano: 442 razy
Julia Ożyjiwska przechodzi z Reprise Media do Kamikaze

Zespół agencji Kamikaze wzmocniła Julia Ożyjiwska. Przechodzi z agencji Reprise Media Poland, gdzie pracowała jako SEM Coordinator. W Kamikaze obejmuje stanowisko Paid Media Lead i będzie zarządzać teamem mediowym agencji. To drugi ważny dla agencji transfer w ostatnich tygodniach, mający miejsce równocześnie z przejściem Krzysztofa Flisa z Golden Submarine do warszawskiego zespołu Kamikaze.

22.10.2020 | przeczytano: 744 razy
Kamikaze wdraża nową komunikację wizualną dla Miss Sporty w Europie Środkowo-Wschodniej

Agencja Kamikaze realizuje nową komunikację wizualną dla brandu Miss Sporty, z portfolio spółki Coty. Marka prowadzi kampanię w kanałach digital i POS, w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, w tym w Polsce. Kamikaze współtworzyła strategię, związaną z repozycjonowaniem marki.

13.10.2020 | przeczytano: 690 razy
Kamikaze wzmacnia warszawski team - dołącza Krzysztof Flis

Do zespołu agencji Kamikaze dołącza Krzysztof Flis, do niedawna Senior Account Manager w GoldenSubmarine. Takie samo stanowisko obejmie w Kamikaze.

07.10.2020 | przeczytano: 714 razy
Owocowa kolekcja modowa od Somersby

3 sierpnia marka Somersby rusza z drugą edycją konkursu pod hasłem Przymierz się do nagród. Do wygrania są wyjątkowe ubrania inspirowane smakami Somersby. Limitowana kolekcja powstała we współpracy z łódzką marką Dzień Dobry.

03.08.2020 | przeczytano: 1336 razy
Agata Palmowska wzmacnia Kamikaze jako Creative Lead

Do zespołu agencji Kamikaze dołączyła Agata Palmowska, poprzednio  Creative Group Head w agencji Plej. W Kamikaze objęła stanowisko Creative Lead.

28.07.2020 | przeczytano: 636 razy
Kampania „Moteawacje” dla marki Irving

Agencja Kamikaze, po wygranym przetargu, przygotowała dla marki herbat Irving kampanię „moTEAwacje”. Jej osią jest konkurs, kierowany przede wszystkim do mieszkanek dużych miast. Konkurs startuje 20 lipca i potrwa 3 tygodnie. Celem akcji jest zachęcanie konsumentów do picia białej herbaty i edukacja rynku na temat benefitów tego produktu.

21.07.2020 | przeczytano: 1516 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Kamikaze wzmacnia zespół trzema transferami

Do zespołu agencji Kamikaze dołączyły Paulina Pytel - na stanowisko Account Executive, Dominika Kościółek - również jako Account Executive, oraz Anna Kawecka - na stanowisko Junior Graphic Designer.

14.07.2020 | przeczytano: 1183 razy
Golden Arrow 2020: Pełna lista zwycięzców!Zobacz fotorelację

W tegorocznej edycji konkursu marketingowego Golden Arrow 2020 przyznano 22 nagrody i 28 wyróżnień. Żadna praca nie otrzymała grand prix. Przyznano również dwie nagrody specjalne. Pierwszą otrzymał BNP Paribas Bank Polska SA za długofalowe, autentyczne zaangażowanie społeczne, widoczne w wielu wymiarach działalności. Drugą nagrodę specjalną otrzymała agencja Przestrzeń za najlepszą kampanię łączącą cele biznesowe z akcją edukacyjną – „Content zamiast lekcji biologii”, która porusza ważne tematy społeczne, zrealizowaną dla Johnson & Johnson Poland.

01.07.2020 | przeczytano: 2904 razy
Orzeźwiająca kawowa przyjemność w spocie bezalkoholowego Karmi

Marka Karmi rozpoczyna kampanię reklamową swojej tegorocznej nowości – bezalkoholowego Karmi Mrożona Kawa 0,0%. 19 czerwca rusza emisja spotów telewizyjnych, towarzyszyć jej będzie kampania digital.

19.06.2020 | przeczytano: 883 razy
Patrycja Południkiewicz-Kędzior wzmacnia zespół Kamikaze

Patrycja Południkiewicz-Kędzior dołączyła do zespołu agencji Kamikaze, obejmując stanowisko Senior Copywriter. Wcześniej pracowała w Deloitte Digital, na stanowisku Senior Copywriter / Head of Copy & Content Team, a przez ostatnie dwa lata prowadziła własną działalność jako freelancer.

18.06.2020 | przeczytano: 374 razy
Kampania aplikacji streamingowej Empik Music

Słuchanie muzyki na własnych zasadach – to główny przekaz właśnie startującej kampanii promującej aplikację do streamingu muzyki Empik Music. Kampanię launchującą przygotowała agencja Kamikaze. Jest to pierwszy projekt Kamikaze dla Empiku, a współpraca jest wynikiem wygranego przez agencję przetargu.

20.05.2020 | przeczytano: 1248 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Carlsberg Pilsner w opakowaniach w nowej szacie graficznej

W pierwszej połowie maja na półki sklepowe trafi Carlsberg Pilsner w opakowaniach w nowej szacie graficznej. Butelka oprócz nowego kształtu będzie miała dodatkowe, przyjazne środowisku rozwiązania opakowaniowe.

07.05.2020 | przeczytano: 1348 razy
Somersby Sparkling Rosé w nowym spocie telewizyjnym

Somersby Sparkling Rosé to tegoroczna nowość, która weszła na rynek w marcu br. Jest to idealna propozycja na letnie dni i wieczory. Podane w kieliszku mocno schłodzone Somersby Sparkling Rosé, inspirowane różowym winem, zadowoli wielbicieli piw smakowych. Ma jasny kolor, lekki, orzeźwiający smak i delikatne bąbelki.

21.04.2020 | przeczytano: 1185 razy
Marka Somersby z nowym wariantem - Somersby Sparkling Rosé

Somersby Sparkling Rosé, inspirowany różowym winem, ma delikatny kolor i smak. Orzeźwiający charakter nadają mu też bąbelki, czyniąc z niego idealny napój na specjalne okazje i na codzienne chwile. Wyśmienicie smakuje mocno schłodzony, serwowany w kieliszku, zawiera 4,5% alkoholu.

05.03.2020 | przeczytano: 2158 razy
Dolce Wita! - Kamikaze przygotowała kampanię dla sieci stacji Shell

Shell Polska wystartowała z kampanią wizerunkowo-sprzedażową marki deli by Shell. Główna fala kampanii zaplanowana jest do końca marca, część działań będzie prowadzona przez cały rok. Za przygotowanie kampanii odpowiada agencja Kamikaze.

18.02.2020 | przeczytano: 1473 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Łódzkie „Internety” ruszyły w miasto z pomocą

Agencje marketingu internetowego i firmy technologiczne z Łodzi połączyły siły i pomogły osobom potrzebującym i samotnym. W zamian usłyszeliśmy wiele życzliwych słów.

20.12.2019 | przeczytano: 593 razy
Kampania employer brandingowa Kaufland przygotowana przez Kamikaze

Kaufland Polska prowadzi kampanię employer brandingową pod hasłem „Kto jak nie Ty?” przygotowaną przez agencję Kamikaze. Akcja zachęca do podjęcia pracy w sieci Kaufland poprzez prezentację sylwetek obecnych pracowników tej sieci oraz prezentację możliwości rozwoju w firmie.

18.11.2019 | przeczytano: 907 razy
Kamikaze wygrała przetarg Mccormick na kampanię wybranych musztard Kamis

Kamikaze wygrała zorganizowany przez McCormick Polska przetarg na kampanię reklamową czterech musztard marki Kamis. Wystartowała w październiku i potrwa miesiąc.

15.10.2019 | przeczytano: 533 razy
Justyna Szumińska wzmacnia zespół agencji Kamikaze

Justyna Szumińska przechodzi z firmy Dell do Kamikaze i obejmuje w tej agencji nowo utworzone stanowisko Human Capital Manager.  

07.10.2019 | przeczytano: 449 razy
Rusza jesienna odsłona promocji Somersby

2 września rusza jesienna odsłona konkursu „Przymierz się do nagród” organizowanego przez markę Somersby we współpracy z modową marką Aloha from Deer. Konsumenci mogą wygrać ubrania z unikalnej kolekcji odzieży inspirowanej smakami Somersby.

02.09.2019 | przeczytano: 490 razy
Konkurs konsumencki Somersby i Aloha from Deer

Marka Somersby po raz pierwszy podjęła współpracę z marką modową. Od 1 lipca w konkursie pod hasłem „Przymierz się do nagród” konsumenci mogą wygrywać unikalną kolekcję modową inspirowaną smakami Somersby, stworzoną przy współpracy z Aloha From Deer.

02.07.2019 | przeczytano: 1705 razy
Dzieje się! w kampanii napoju piwnego Garage

Marka Seth & Riley’s Garage rozpoczęła właśnie swoją pierwszą telewizyjną kampanię reklamową. S&R Garage to napój piwny inspirowany tradycyjną lemoniadą z „hardo” wyciśniętą orzeźwiającą cytryną.

27.06.2019 | przeczytano: 3585 razy
1 2 3
Strona 1/3 (artykułów: 116)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764