logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kenwood: najczęściej komentowane

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 9
Nowa Account Director w Madogz

Do zespołu agencji MADOGZ dołączyła Angelika Puczyńska, która objęła stanowisko Account Directora.

26.08.2021 | przeczytano: 522 razy
Anna Starmach nową ambasadorką marki Kenwood

Profesjonalizm, pozytywna energia i autentyczność – te słowa najlepiej opisują nową ambasadorkę Kenwood w Polsce, Annę Starmach. Dzięki długoterminowej współpracy z autorką popularnych książek kucharskich oraz jurorką polskiego Masterchefa i  Masterchefa Junior, pod hasłem „Gotowanie nigdy nie było prostsze!”, marka promować będzie wszystkie modele wielofunkcyjnych robotów planetarnych.

14.03.2022 | przeczytano: 626 razy
Mediaplus realizuje kampanię marki Kenwood

Producent robotów kuchennych Kenwood prowadzi kampanię ambasadorską z udziałem Anny Starmach. Za jej realizację oraz planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Mediaplus (Group One), działający we współpracy z agencją MarTech & e-commerce SalesTube oraz agencją kreatywną GONG.

18.05.2022 | przeczytano: 308 razy

Kolejne trzy nagrody dla domów mediowych należących do grupy inwestycyjnej GroupM. Podczas tegorocznej gali Mixx Awords 2017 agencje MEC Polska i Mediacom Warszawa zostały nagrodzone za kampanie dla takich marek jak IKEA Polska, H&M oraz ŠKODA Polska. Kampania „Jesienne zmiany po swojemu” dla IKEA, w której twórcy postawili na naturalność i autentyczność,  zdobyła złoto.

01.12.2017 | przeczytano: 830 razy

Group One, lider na rynku komunikacji marketingowej, inwestuje w spółkę dedykowaną branży gamingowej i e-sportowi - Game Changer. Grupa podkreśla, że taki kierunek rozwoju kompetencji to strategiczna decyzja podyktowana rosnącym znaczeniem tych obszarów w mediach i w komunikacji marketingowej. Budowaniem nowej agencji zajmie się Tomasz Przeździecki, od wielu lat związany ze środowiskiem gamingu i e-sportu.

02.11.2021 | przeczytano: 524 razy

eStoreMedia zwyciężyła w przetargu na dostarczanie treści produktowych do sklepów internetowych, zorganizowanym przez firmę De’Longhi, dystrybutora marek De’Longhi, Kenwood oraz Braun. De’Longhi korzystać będzie z platformy eStoreContent, zaawansowanego narzędzia do zarządzania contentem produktowym  w e-sklepach.

07.09.2016 | przeczytano: 1609 razy
 Konsumencki konkurs fotograficzny w kampanii Apetina

Jedzenie to zmysłowa przyjemność, której doświadczamy na wiele sposobów, również poprzez „obraz” – z takiego założenia wyszła firma Arla Foods, organizując konkurs fotograficzny „Skomponuj danie z Apetiną”. Akcja konkursowa stanowi element trwającej obecnie kampanii marki Apetina – realizowanej pod hasłem „Dobrze się komponuje”.

30.04.2015 | przeczytano: 2371 razy
Konkurs „Dodaj życiu smaku” w kampanii marki Kikkoman

Z początkiem lutego wystartował konkurs organizowany przez markę Kikkoman, w której producent japońskich sosów sojowych nagradza smakoszy tej przyprawy. Konkurs organizowany jest w ramach ogólnopolskiej kampanii promocyjnej.

01.02.2016 | przeczytano: 1232 razy
Labcon wzmacnia zespół Client Service

Agencja kreatywna Labcon powiększa zespół Client Service. Do teamu dołączyli Krzysztof Żukowski w roli Senior Account Managera oraz Magdalena Pawłowska jako Account Manager. Poszerzenie działu jest odpowiedzią na stale rosnące portfolio klientów spółki.

23.03.2022 | przeczytano: 435 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 9)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764