logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kongres Etykiety Samoprzylepne: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 10
API Foilmakers i wszechstronna oferta dla technologii cold stampingu

Niedawny Kongres Etykiety Samoprzylepne czy nadchodzące targi Labelexpo Europe to dla firmy API Foilmakers i jej lokalnego oddziału – API Folie Polska znakomite okazje do przybliżenia, ale też przypomnienia kluczowych produktów z jej oferty, dedykowanych branży poligraficznej. Są wśród nich m.in. specjalistyczne folie metalizowane do cold stampingu, ze sztandarową w niej TA-Plus na czele. Jak podkreśla producent, materiały te są stale udoskonalane i dostosowywane do zmieniających się oczekiwań klientów, m.in. w kontekście proekologiczności.

21.06.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 877 razy
Sun Chemical na Kongresie Etykiety Samoprzylepne 2023

Sun Chemical po raz kolejny był współorganizatorem Kongresu Etykiety Samoprzylepne. Tegoroczna edycja wydarzenia, które odbywa się już od lat i organizowane jest w ramach „Akademii Wiedzy” przez wydawnictwo Polski Drukarz, wydawcę magazynu branżowego „Świat Druku”, miała miejsce w dniach 1–2 czerwca w Kołobrzegu w hotelu Aquarius Spa. Felice Sciscioli, Colour Project Leader w Sun Chemical, wygłosił podczas niego referat poświęcony cyfrowemu colour managementowi, ze szczególnym uwzględnieniem oferowanego przez tę firmę pakietu SunColorBox. Jako współorganizator kongresu, Sun Chemical miał też własne stoisko w ramach wystawy technologicznej, stanowiącej integralną część tego wydarzenia.

15.06.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 614 razy
API Folie Polska na Kongresie Etykiety Samoprzylepne 2023

„Gra w zielone – świat folii metalizowanych dla etykiet” – taki tytuł nosiła prezentacja wygłoszona przez Katarzynę Kozińską – dyrektor zarządzającą API Folie Polska podczas 18. Konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” w kołobrzeskim hotelu Aquarius Spa. Konferencja stanowiła część III Kongresu Etykiety Samoprzylepne, organizowanego przez wydawcę magazynu branżowego Świat Druku – firmę Polski Drukarz. API Folie Polska po raz kolejny była współorganizatorem wydarzenia – poza prezentacją miała też stoisko w ramach wystawy technologicznej, zlokalizowanej w przestrzeniach hotelowych.

12.06.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 791 razy
API Folie Polska na Kongresie Etykiety Samoprzylepne 2023

W dniach 1-2 czerwca br. w hotelu Aquarius Spa w Kołobrzegu odbywać się będzie Kongres Etykiety Samoprzylepne 2023, organizowany przez wydawnictwo Polski Drukarz. Wśród współorganizatorów wydarzenia po raz kolejny znajdzie się firma API Folie Polska. Katarzyna Kozińska – jej dyrektor zarządzająca – wygłosi referat podczas stanowiącej integralną część kongresu 18. Konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”. Wystąpienie zatytułowane „Gra w zielone – świat folii metalizowanych dla etykiet” odbędzie się 1 czerwca o godz. 11.00. Firma będzie też mieć stoisko w ramach towarzyszącej wydarzeniu wystawy technologicznej.

30.05.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 604 razy
Mark Andy na Kongresie Etykiety Samoprzylepne 2022

Firma Mark Andy wsparła merytorycznie kolejną w tym roku imprezę branżową. Tym razem był to, odbywający się w dniach 9-10 czerwca br.,  Kongres Etykiety Samoprzylepne 2022, organizowany w ramach Akademii Wiedzy przez wydawnictwo Polski Drukarz. Prezentacja przygotowana przez firmę, zatytułowana „Rynek beauty a technologia hybrydowa”, dotyczyła możliwości, jakie oferuje Mark Andy w zakresie potrzeb i oczekiwań tego właśnie sektora gospodarki. Do udziału w swojej prezentacji firma zaprosiła jednego ze swoich klientów – Essentra Packaging z Lublina. Jest ona od niedawna użytkownikiem maszyny Digital Series HD. Dzięki temu uczestnicy kongresu mogli usłyszeć o jej doświadczeniach z tym hybrydowym rozwiązaniem Mark Andy, także  w kontekście obsługi klientów z rynku beauty.  

01.07.2022 | Świat poligrafii | przeczytano: 670 razy
1 2
Strona 1/2 (artykułów: 10)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764