logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kongres Etykiety Samoprzylepne: najczęściej komentowane

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 10
Sun Chemical na Kongresie Etykiety Samoprzylepne 2022

Mark Walkling - Product Manager, ECP Packaging & Narrow Web Labels w firmie Sun Chemical, był jednym z prelegentów odbywającego się w dniach 9-10 czerwca br. Kongresu Etykiety Samoprzylepne 2022. To wydarzenie od ponad 15 lat organizowane jest w ramach „Akademii Wiedzy” przez wydawnictwo Polski Drukarz. Prezentacja przedstawiciela Sun Chemical, zatytułowana „Potęga zrównoważonych etykiet. Jak mogą pomóc w tym farby?”, w dużej mierze dotyczyła tematyki zrównoważonego rozwoju, który staje się w ostatnich latach niezmiernie istotnym elementem dla całej branży poligraficznej. Firma była partnerem tego wydarzenia, skierowanego do drukarń działających w segmencie druku wąskowstęgowego, przede wszystkim etykietowego.

20.06.2022 | Świat poligrafii | przeczytano: 651 razy
API Folie Polska na Kongresie Etykiety Samoprzylepne 2022

Firma API Folie Polska po raz kolejny była współorganizatorem i partnerem Kongresu Etykiety Samoprzylepne, zorganizowanego w dniach 9-10 czerwca br. w Krakowie przez wydawnictwo Polski Drukarz. Katarzyna Kozińska, dyrektor zarządzająca przedsiębiorstwa, wystąpiła podczas odbywającej się w ramach kongresu konferencji z referatem zatytułowanym „Niestandardowe wzory etykiet – czyli jak możemy rozwiązać twój problem”. W swojej prezentacji skupiła się na konkretnych przykładach różnego rodzaju problemów technologicznych, na jakie napotykają producenci i przetwórcy etykiet z cold stampingiem, wskazując ich rozwiązania. Podkreślała przy tym, że API Foilmakers (którego częścią jest API Folie Polska) jest nie tylko producentem i dostawcą wysokiej jakości folii, ale pełni rolę doradcy technicznego dla swoich klientów, pomagając im przy doborze odpowiedniego podłoża, wdrożeniach i w trakcie realizacji procesów produkcyjnych.

22.06.2022 | Świat poligrafii | przeczytano: 934 razy
API Folie Polska na Kongresie Etykiety Samoprzylepne 2023

W dniach 1-2 czerwca br. w hotelu Aquarius Spa w Kołobrzegu odbywać się będzie Kongres Etykiety Samoprzylepne 2023, organizowany przez wydawnictwo Polski Drukarz. Wśród współorganizatorów wydarzenia po raz kolejny znajdzie się firma API Folie Polska. Katarzyna Kozińska – jej dyrektor zarządzająca – wygłosi referat podczas stanowiącej integralną część kongresu 18. Konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”. Wystąpienie zatytułowane „Gra w zielone – świat folii metalizowanych dla etykiet” odbędzie się 1 czerwca o godz. 11.00. Firma będzie też mieć stoisko w ramach towarzyszącej wydarzeniu wystawy technologicznej.

30.05.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 604 razy
API Foilmakers i wszechstronna oferta dla technologii cold stampingu

Niedawny Kongres Etykiety Samoprzylepne czy nadchodzące targi Labelexpo Europe to dla firmy API Foilmakers i jej lokalnego oddziału – API Folie Polska znakomite okazje do przybliżenia, ale też przypomnienia kluczowych produktów z jej oferty, dedykowanych branży poligraficznej. Są wśród nich m.in. specjalistyczne folie metalizowane do cold stampingu, ze sztandarową w niej TA-Plus na czele. Jak podkreśla producent, materiały te są stale udoskonalane i dostosowywane do zmieniających się oczekiwań klientów, m.in. w kontekście proekologiczności.

21.06.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 877 razy
„Proekologiczne farby UV i EB” – Sun Chemical na Kongresie Etykiety Samoprzylepne 2021

Podczas tegorocznego,  zorganizowanego przez wydawnictwo Polski Drukarz w dniach 17-18 czerwca br. w Żninie, Kongresu Etykiety Samoprzylepne 2021 firma Sun Chemical przedstawiła jego uczestnikom zagadnienia związane ze zrównoważonym rozwojem w kontekście produkowanych przez nią farb utrwalanych metodami UV i EB. Prezentację na ten temat przygotował Mark Walkling, Product Manager, ECP Packaging & Narrow Web Labels, który połączył się z uczestnikami spotkania w sposób zdalny. Firma była współorganizatorem tego wydarzenia, skierowanego do firm działających w segmencie druku etykiet.  

30.06.2021 | Świat poligrafii | przeczytano: 1026 razy
Mark Andy na Kongresie Etykiety Samoprzylepne 2022

Firma Mark Andy wsparła merytorycznie kolejną w tym roku imprezę branżową. Tym razem był to, odbywający się w dniach 9-10 czerwca br.,  Kongres Etykiety Samoprzylepne 2022, organizowany w ramach Akademii Wiedzy przez wydawnictwo Polski Drukarz. Prezentacja przygotowana przez firmę, zatytułowana „Rynek beauty a technologia hybrydowa”, dotyczyła możliwości, jakie oferuje Mark Andy w zakresie potrzeb i oczekiwań tego właśnie sektora gospodarki. Do udziału w swojej prezentacji firma zaprosiła jednego ze swoich klientów – Essentra Packaging z Lublina. Jest ona od niedawna użytkownikiem maszyny Digital Series HD. Dzięki temu uczestnicy kongresu mogli usłyszeć o jej doświadczeniach z tym hybrydowym rozwiązaniem Mark Andy, także  w kontekście obsługi klientów z rynku beauty.  

01.07.2022 | Świat poligrafii | przeczytano: 670 razy

Rozwiązania Mark Andy i technologia RFID oraz przykłady jej zastosowania w firmie Decathlon były przedmiotem prezentacji  tego producenta maszyn do drukowania etykiet i opakowań podczas Kongresu Etykiety Samoprzylepne 2021. To dedykowane branży druku etykietowej cykliczne wydarzenie, organizowane przez wydawnictwo Polski Drukarz, w tym roku odbywało się w dniach 17-18 czerwca br. w Żninie. Technologia RFID była tu omawiana tak szeroko po raz pierwszy, a to za sprawą rozwiązań, jakie oferuje Mark Andy w tym zakresie. Producent ten był również współorganizatorem wydarzenia oraz zaprosił uczestników spotkania na lampkę jubileuszowego aperitifu z okazji 75-lecia istnienia firmy.  

06.07.2021 | Świat poligrafii | przeczytano: 639 razy
API Folie Polska na Kongresie Etykiety Samoprzylepne 2023

„Gra w zielone – świat folii metalizowanych dla etykiet” – taki tytuł nosiła prezentacja wygłoszona przez Katarzynę Kozińską – dyrektor zarządzającą API Folie Polska podczas 18. Konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” w kołobrzeskim hotelu Aquarius Spa. Konferencja stanowiła część III Kongresu Etykiety Samoprzylepne, organizowanego przez wydawcę magazynu branżowego Świat Druku – firmę Polski Drukarz. API Folie Polska po raz kolejny była współorganizatorem wydarzenia – poza prezentacją miała też stoisko w ramach wystawy technologicznej, zlokalizowanej w przestrzeniach hotelowych.

12.06.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 791 razy

„Niestandardowe projekty etykiet, czyli jak możemy rozwiązać Twój problem” – taki tytuł nosiła prezentacja wygłoszona przez Katarzynę Kozińską, dyrektor zarządzającą API Folie Polska podczas zorganizowanej przez wydawnictwo Polski Drukarz 16. konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, odbywającej się w ramach Kongresu Etykiety Samoprzylepne 2021. Firma już po raz kolejny była jego współorganizatorem i partnerem; poza wystąpieniem miała też swoje stoisko w ramach wystawy technologicznej, będącej integralną częścią wydarzenia. Konferencja była zarazem pierwszą okazją do zaprezentowania zmodyfikowanej oferty API Folie Polska po zmianach własnościowych, jakie zaszły w API Foilmakers w ubiegłym roku. Wystąpienie uwzględniało też praktyczne porady związane z rozwiązywaniem problemów, na jakie drukarnie etykietowe trafiają podczas procesów uszlachetniania m.in. metodą cold stampingu.

06.07.2021 | Świat poligrafii | przeczytano: 654 razy
Sun Chemical na Kongresie Etykiety Samoprzylepne 2023

Sun Chemical po raz kolejny był współorganizatorem Kongresu Etykiety Samoprzylepne. Tegoroczna edycja wydarzenia, które odbywa się już od lat i organizowane jest w ramach „Akademii Wiedzy” przez wydawnictwo Polski Drukarz, wydawcę magazynu branżowego „Świat Druku”, miała miejsce w dniach 1–2 czerwca w Kołobrzegu w hotelu Aquarius Spa. Felice Sciscioli, Colour Project Leader w Sun Chemical, wygłosił podczas niego referat poświęcony cyfrowemu colour managementowi, ze szczególnym uwzględnieniem oferowanego przez tę firmę pakietu SunColorBox. Jako współorganizator kongresu, Sun Chemical miał też własne stoisko w ramach wystawy technologicznej, stanowiącej integralną część tego wydarzenia.

15.06.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 615 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 10)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764