logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lexmark: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 134

Lexmark ogłosiłdostępność dziewięciu nowych kolorowych i czarno-białych drukarek A4 oraz urządzeń wielofunkcyjnych (MFP). Urządzenia te oferują rozszerzone funkcje bezpieczeństwa, pomagają w realizacji celów zrównoważonego rozwoju, a także zapewniają wsparcie dla skalowalnych rozwiązań i charakteryzują się wyjątkową wydajnością.

24.04.2023 | przeczytano: 338 razy

Lexmark ogłosił aktualizacje platformy Lexmark Cloud Services Platform, w tym Lexmark Translation Assistant (LTA), rozwiązania zapewniającego usługi tłumaczenia dokumentów w czasie rzeczywistym. Klienci mogą skanować dokumenty w oryginalnym języku za pomocą urządzenia wielofunkcyjnego Lexmark, wybrać odpowiedni język wyjściowy spośród kilku dostępnych, a następnie w ciągu kilku minut otrzymać przetłumaczony dokument.

08.11.2022 | przeczytano: 368 razy
Lexmark Markvision Enterprise – wyższy poziom bezpieczeństwa obiegu dokumentów

Lexmark, globalny lider w dziedzinie obrazowania i rozwiązań IoT, zaprezentował nową czarno-białą drukarkę wielofunkcyjną 5-Series (MFP), dla sektora małych i średnich firm w zakresie floty drukarek z pełną obsługą rozwiązań i bezpieczeństwem na poziomie przedsiębiorstwa.

21.10.2022 | przeczytano: 385 razy

W swoim raporcie Managed Print Services Market Landscape 2022, Quocirca ogłosiła Lexmarka liderem, podkreślając zalety Global IoT System, który zapewnia zwiększony czas pracy i usługi w chmurze. W pokonanym polu firma zostawiła kluczowych konkurentów z całego świata w tym HP, Xeroxa, Canona, Ricoha i Konica Minolta.

01.08.2022 | przeczytano: 412 razy

Firma Lexmark zyskała tytuł branżowego lidera w zakresie zrównoważonego rozwoju według raportu Sustainability Vendor Landscape 2022, przygotowanym przez firmę Quocirca, zajmującą się badaniem rynku druku.

01.07.2022 | przeczytano: 399 razy

W tym roku branża detaliczna musi dokonać podsumowania lekcji z ostatnich, pandemicznych lat i stwierdzić co zostanie zaoferowane klientom w niedalekiej przyszłości. W prognozie Deloitte dotyczącej handlu detalicznego na rok 2021 dyrektorzy handlowi szacowali, że sytuacja w handlu detalicznym powróci do „normalności" po pandemii w ciągu dwóch do pięciu lat. Wszystko wskazuje na to, ten czas w końcu nadszedł, więc pozostaje zadać pytanie – „jak wygląda obecna normalność?". Sektor detaliczny przechodził metamorfozę, jeszcze zanim lockdown zmusił konsumentów do częstszych zakupów w Internecie, a pandemia tylko przyspieszyła przejście na rozwiązania cyfrowe.

06.06.2022 | przeczytano: 334 razy

Lexmark, globalny lider w dziedzinie obrazowania i rozwiązań IoT, po raz jedenasty z rzędu został wyróżniony przez Manufacturing Leadership Awards. W tegorocznej edycji firma anonsowała zwycięstwo w trzech kategoriach: Sztuczna Inteligencja i Uczenie Maszynowe, Cyfrowe Łańcuchy Dostaw oraz Ekosystemy Współpracy.

28.04.2022 | przeczytano: 476 razy

Lexmark, globalny lider w dziedzinie obrazowania i rozwiązań IoT, został uhonorowany przez CRN, markę należącą do The Channel Company, prestiżową oceną 5 gwiazdek w Przewodniku po programach partnerskich na rok 2022.

19.04.2022 | przeczytano: 363 razy

Lexmark, globalny lider technologii przetwarzania obrazu, został doceniony w raporcie MarketScape przygotowanym przez globalną firmę analityczną IDC, za wprowadzanie innowacji w chmurze, interaktywną analitykę i szerokie zastosowanie IoT. Są to szczególnie istotne kryteria, które odpowiadają na rosnące wymagania związane z pracą hybrydową.

29.03.2022 | przeczytano: 364 razy

W przypadku pracy hybrydowej organizacje finansowe muszą przyjąć nowe podejście do ochrony danych poufnych przechowywanych w formie cyfrowej, papierowej lub obu wariantach.

02.03.2022 | przeczytano: 398 razy

Lexmark został ponownie uznany za lidera w dziedzinie globalnego bezpieczeństwa druku przez międzynarodową firmę badawczą Quocirca, specjalizującą się w analizie technologii druku i technologii cyfrowych.

18.01.2022 | przeczytano: 340 razy

Przyspieszona transformacja doprowadziła do pojawienia się nowych sposobów wykorzystywania technologii. Firmy na całym świecie dotknęły skutki pandemii COVID-19. Jednym z nich było szybkie przyjęcie nowych technologii, w tym chmury obliczeniowej, przetwarzania brzegowego, sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego (AI/ML).

29.12.2021 | przeczytano: 639 razy
Drukarki Lexmark będą wspierać pracę Warszawskiego Centrum Wielokulturowego

Firma Lexmark przekazała Warszawskiemu Centrum Wielokulturowemu 5 kolorowych i monochromatycznych urządzeń wielofunkcyjnych MC3224dwe i MB2236i. Drukarki będą wspierać działalność statutową organizacji, w tym przygotowywanie kolorowych materiałów edukacyjnych, wydruki formularzy i ekspertyz prawnych oraz działania marketingowe placówki. To też wielka pomoc w prowadzeniu księgowości organizacji.

19.10.2021 | przeczytano: 358 razy

Gospodarka obiegu zamkniętego wspiera rozwój biznesu przy jednoczesnym racjonalnym wykorzystywaniu zasobów i ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko. Firma Lexmark będąc członkiem Europejskiej Rady Regeneracji od lat skupia się na strategii zrównoważonego rozwoju. Będąc liderem rozwiązań firma wnosi duży wkład w C-SERVEES, projekt finansowany przez Unię Europejską, mający na celu zapobieganie marnotrawstwu sprzętu elektronicznego (WEEE). Podobnie jak i recykling, jednym z priorytetów w modelu obiegowym jest odnawianie produktów.

23.09.2021 | przeczytano: 391 razy

Od 2005 roku firma Lexmark globalnie obniżyła emisję CO² o 62% i jest na dobrej drodze do osiągnięcia zakładanego celu, jakim jest redukcja emisji CO² o dalsze w stosunku do poziomów z 2015 roku 40% do 2025 r. Tak dobry wynik został osiągnięty dzięki zmniejszeniu zużycia energii, globalnemu programowi recyklingowemu i projektowaniu trwalszych niż średnia branżowa produktów. Aby osiągnąć zakładany cel, czyli neutralność węglową do 2035 r., firma będzie dalej inwestować w nowe programy z zakresu ochrony środowiska.

27.08.2021 | przeczytano: 325 razy
Infrastruktura druku w chmurze strategiczną inicjatywą IT

Większość firm wdrożyła już lub jest w trakcje implementacji zdalnego bądź hybrydowego modelu pracy w swojej organizacji. Z tego powodu konieczne jest zapewnienie zdalnego dostępu do usług administracyjnych, w tym do drukowania. Z pomocą przychodzą systemy oparte na chmurze, które pozwalają na drukowanie w dowolnym miejscu, a także pomagają obniżyć koszty dzięki holistycznej strategii zarządzania wydrukami.

16.08.2021 | przeczytano: 817 razy

Pandemia wywarła ogromny wpływ na globalne łańcuchy dostaw. Doprowadziło to między innymi do poważnych zmian w funkcjonowaniu sektora logistycznego, a same firmy przekonały się, jak ważne jest wsparcie technologii dla usprawnienia i efektywnego zarządzania przepływem towarów. W odpowiedzi na nowe wyzwania biznesowe Lexmark przedstawił rozwiązania technologiczne, które mają na celu odciążyć łańcuchy dostaw i zoptymalizować procesy.

30.07.2021 | przeczytano: 440 razy
Lexmark rozszerza ofertę usług w chmurze dla swoich klientów i partnerów

Firma Lexmark ogłosiła dziś rozszerzenie swojej podstawowej oferty usług w chmurze poprzez ulepszenie funkcji zarządzania drukowaniem w chmurze dla użytkowników bezpośrednich oraz zarządzania flotą w chmurze dla partnerów.

29.06.2021 | przeczytano: 405 razy

Firma Lexmark w standardzie wprowadziła wiele udogodnień, które ułatwiają pracę wszystkim użytkownikom, a szczególnie osobom ze szczególnymi potrzebami. Panele sterowania, które przechylają się z poziomu do pionu, tace na papier, które można zamknąć bardzo niewielką siłą, wbudowaną nawigację głosową i gniazdo słuchawkowe do prywatnego słuchania oraz podniesione ikony na klawiaturze, to tylko niektóre funkcjonalności, w które wyposażone są urządzenia. Dzięki takiemu podejściu firma oferuje produkty zapewniające pracownikom ze szczególnymi potrzebami wygodne drukowanie, kopiowanie, faksowanie, wysyłanie wiadomości e-mail i skanowanie.

11.06.2021 | przeczytano: 377 razy
Lexmark zdobył nagrodę CSO50 za bezpieczeństwo łańcucha dostaw

Lexmark zdobył nagrodę CSO50 w 2021 r. przyznawaną przez magazyn CSO należący do wydawnictwa IDG, który jest źródłem informacji dla osób decydujących o bezpieczeństwie i zajmujących się zarządzaniem ryzykiem biznesowym. Nagroda jest wyrazem uznania dla wielofunkcyjnego rozwiązania Lexmarka w zakresie bezpieczeństwa łańcucha dostaw, dzięki któremu firma stała się pierwszym i jedynym producentem drukarek, który uzyskał pożądany certyfikat ISO 20243 dla całego łańcucha dostaw.

20.05.2021 | przeczytano: 511 razy
30 lat na rynku druku – Lexmark podsumowuje zmiany

Firma Lexmark obchodzi w tym roku trzydziestą rocznicę powstania. Dokładnie 30 lat temu, wiosną 1991 roku Lexmark wydzielił się z informatycznej firmy IBM. Ostatnie 3 dekady to czas szybkich i gwałtownych przemian – i z tej okazji firma proponuje przyjrzeć się temu, jak zmieniła się branża drukowania przez ten czas.

06.05.2021 | przeczytano: 405 razy

Lexmark, globalny dostawca nowatorskich rozwiązań druku oraz przetwarzania obrazów został członkiem Związku Cyfrowa Polska.

29.04.2021 | przeczytano: 440 razy

Firma Lexmark ogłosiła, że wprowadza na rynek Lexmark Cloud Bridge – pakiet narzędzi zwiększający możliwości zdalnego zarządzania urządzeniami. Lexmark Cloud Bridge rozszerza dostęp do zaawansowanych usług zarządzania drukowaniem (MPS) dla bezpośrednich klientów korporacyjnych i umożliwia zdalne zarządzanie flotą za pośrednictwem rozwiązań w chmurze szerszej grupie odbiorców.

28.04.2021 | przeczytano: 275 razy
Lexmark rozszerza serię BSD o cztery nowe modele produktów

Firma Lexmark przedstawiła cztery nowe modele produktów stworzone specjalnie dla kanału sprzedaży rozwiązań biznesowych (BSD). Te cztery modele umożliwiają nam rozszerzenie linii BSD tak, aby w pełni obsługiwać małe grupy robocze i zapewniać klientom naszych dealerów monochromatyczne i kolorowe drukarki biurkowe oraz urządzenia wielofunkcyjne.

08.04.2021 | przeczytano: 736 razy

Technologie cyfrowe stają się kluczem do pozyskania i utrzymania lojalności klientów. Inwestycja w infrastrukturę druku nowej generacji obsługującą chmurę i IoT powinna być strategicznym priorytetem dla organizacji, które chcą przyspieszyć sukces cyfrowej transformacji i usprawnić doświadczenia swoich klientów.

06.04.2021 | przeczytano: 759 razy

Firma Lexmark ogłosiła, że Vishal Gupta dołączył do jej zespołu wykonawczego jako starszy wiceprezes i dyrektor ds. Informatyki i technologii, zastępując Toma Eade, który przechodzi na emeryturę. Na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za korporacyjne IT, strategię korporacyjną oraz całe oprogramowanie i analizy stanowiące podstawę oferty Lexmarka.

01.03.2021 | przeczytano: 356 razy
Lexmark liderem w dziedzinie bezpieczeństwa druku wg. Quocirca

Firma Lexmark została uznana za światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa druku przez Quocirca, ogólnoświatową firmę analityczną, zajmującą się badaniami rynku druku.

17.02.2021 | przeczytano: 414 razy

Firma Lexmark, światowy lider rozwiązań w zakresie przetwarzania obrazu, udostępniła znaczącą aktualizację narzędzia do zdalnego zarządzania flotą drukarek Markvision Enterprise (MVE). Oprogramowanie MVE 4.0, które daje możliwość proaktywnego śledzenia i monitorowania zbiorów dziesiątek, setek, a nawet tysięcy urządzeń, oferuje także uniwersalną konfigurację i ma zastosowanie do wszystkich modeli Lexmark*. Rozwiązanie jest dostępne bezpłatnie dla klientów Lexmark.

11.12.2020 | przeczytano: 337 razy

Nowe urządzenia Lexmark GO Line gwarantują szybkie wydruki z prędkością nawet do 42 stron na minutę.

09.11.2020 | przeczytano: 264 razy
Bez drukowania w chmurze zapomnij o szybkiej cyfrowej transformacji

Z międzynarodowego badania IDC, wynika, że zaledwie 4 proc. firm przeprowadziło kompletną transformację cyfrową w swoich strukturach. 46%z nich wciąż znajduje się na etapie rozpoczęcia procesu cyfryzacji. 60% badanych przedsiębiorstw przekroczyło już założony na ten cel budżet, a 54% firm ma problemy z integracją urządzeń, co skutkuje opóźnieniami w realizacji projektów.

29.09.2020 | przeczytano: 586 razy
Lexmark dostosowuje i rozszerza swoją ofertę usług w chmurze

Lexmark rozszerza swoją ofertę usług w chmurze o nowe funkcje, dostosowując ją do dzisiejszych potrzeb swoich partnerów. Nowe funkcje pozwolą partnerom na wydajniejszą, jeszcze bardziej dokładną i bezpieczną obsługę klientów, poprzez zdalne monitorowanie urządzeń innych firm, drukowanie bezdotykowe oraz dostęp do bezpłatnego, rozszerzonego katalogu aplikacji premium.

23.09.2020 | przeczytano: 580 razy

Światowy lider w dziedzinie przetwarzania obrazu – Lexmark, ogłosił dziś, że otrzymał certyfikat ISO 20243, stając się jedynym producentem drukarek na świecie ze standardem bezpieczeństwa łańcucha dostaw, który gwarantuje najlepszą jakość i trwałość produktów technologicznych.

07.07.2020 | przeczytano: 302 razy

Lexmark ogłosił rozszerzenie linii produktów A3 o dwie nowe drukarki wielofunkcyjne (MFP) – Lexmark CX920de i Lexmark XC9225, które spełniają wszystkie wymogi urządzeń na poziomie korporacyjnym. Nowe urządzenia wyposażone są w funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania aż do formatu SRA3 / 12x18’’. Drukarki serii A3 są idealnym wyborem dla średnich przedsiębiorstw, które oczekują od urządzeń elastyczności i wielofunkcyjności.

30.01.2020 | przeczytano: 354 razy

Rusza promocja FOMEI BLACK FRIDAY. W dniach od 29 listopada do 1 grudnia 2019 wszystkie papiery i media fotograficzne FOMEI Collection w arkuszach i w rolach będą dostępne w sklepie Medikon w promocyjnych cenach z -30% rabatem! Rabat aktywuje się po wpisaniu w koszyku sklepu Medikon kodu: FOMEI30

27.11.2019 | przeczytano: 566 razy

Sześć nowych jedno- i wielofunkcyjnych drukarek oferuje wiele nowych możliwości stworzonych z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach.

25.07.2019 | przeczytano: 479 razy

Firma Lexmark, wprowadza na rynek rozwiązanie infrastruktury druku w chmurze (Cloud Print Infrastructure) – usługę oferowaną w modelu „as a service”, która wykorzystuje technologię IoT i chmury. Dzięki Lexmark Cloud Print Infrastructure klienci mają dostęp do nowoczesnego i bezpiecznego środowiska druku poprzez usługę subskrypcji, w ramach której płacą za wolumen druku zamiast posiadać i zarządzać fizyczną infrastrukturą.

07.06.2019 | przeczytano: 381 razy

Narastające w ostatnich latach ryzyko związane z bezpieczeństwem danych przechowywanych w firmach oraz zaostrzające się przepisy, wymuszają wdrożenie w przedsiębiorstwach lepszych i zgodnych z wymogami prawnymi zabezpieczeń. Szczególnie dotyczy to branż przechowujących wrażliwe informacje na temat zdrowia i innych wrażliwych danych. Zabezpieczenie przed cyberprzestępstwami jest oczywistym priorytetem, dlatego tak ważna jest świadomość wszelkich zagrożeń i potencjalnych słabości sieci. Ankieta przeprowadzona przez firmę analityczną Quocirca ujawniła, że aż 59 procent przedsiębiorstw zgłosiło w ubiegłym roku utratę danych związaną z procesami drukowania. Dowodzi to, że niezabezpieczone środowisko druku, obejmujące drukarki i urządzenia wielofunkcyjne (MFP), może stać się otwartym celem dla hakerów próbujących uzyskać dostęp do sieci firmowych.

04.06.2019 | przeczytano: 471 razy

Z początkiem maja do firmy Lexmark, światowego lidera w dziedzinie przetwarzania obrazu, dołączył Thomas Valjak, który objął stanowisko wiceprezesa ds. Sprzedaż w kanale partnerskim w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Do jego zadań należy wzmocnienie rozwoju tego obszaru w całym regionie.

31.05.2019 | przeczytano: 284 razy

Przez ostanich kilka lat technologia chmury dynamicznie rozwinęła się, a usługi w tym zakresie stają się coraz ważniejsze dla partnerów sprzedaży pośredniej i ich klientów. IDC szacuje, że do 2020 roku wydatki związane z wdrożeniem rozwiązań w chmurze stanowić będą nawet 60-70% budżetu przeznaczonego przez firmy na oprogramowanie. Model usług IT w chmurze zyskuje na popularności, ponieważ klienci poszukują możliwości ułatwiających zarządzaniem drukiem. Oferując bezpieczne i niezawodne usługi druku zarządzane w chmurze z dowolnego miejsca na świecie, partnerzy sprzedaży pośredniej mogą poprawić jakość usług i zwiększać zyski swoich klientów.

30.05.2019 | przeczytano: 238 razy

Lexmark, światowy lider rozwiązań w dziedzinie przetwarzania obrazu ogłosił, że zarząd firmy jednogłośnie wybrał Allena Waugermana na stanowisko prezesa i dyrektora generalnego.

29.05.2019 | przeczytano: 208 razy

Lexmark, światowy lider w dziedzinie przetwarzania obrazu, zdobył prestiżową nagrodę  Printer/MFP Line of the Year 2019 przyznawaną przez Keypoint Intelligence - Buyers Lab (BLI). Przetestowane w sezonie zimowym 2019 drukarki i urządzenia wielofunkcyjne Lexmark uzyskały ocenę „Wysoce rekomendowane” oraz zdobyły wyróżnienie „Najlepszy wybór”.

27.05.2019 | przeczytano: 301 razy

Firma Lexmark, globalny lider rozwiązań w przetwarzaniu obrazów, ogłosiła, że poszerza obszar swoich działań dzięki nowej linii drukarek przeznaczonych dla rynku małych i średnich przedsiębiorstw. Linię "Two Series" zaprojektowano dla grup roboczych i mikroprzedsiębiorstw, którym zależy na prostym i bezpiecznym drukowaniu, kopiowaniu, skanowaniu i faksowaniu, wykonywanym przez jedno, kompaktowe i nieskomplikowane urządzenie.

02.04.2019 | przeczytano: 403 razy

Lexmark został uznany za lidera w zakresie usług zarządzania drukiem i obiegiem dokumentów. Uznanie to przyznała firma IDC zajmująca się doradztwem i badaniami rynku technologii informacyjnych w opracowanym przez nią raporcie z ogólnoświatowej oceny dostawców MarketScape w obszarze usług obiegu dokumentów w postaci drukowanej 2018 – 2019  (eng. Worldwide Contractual Print and Document Services Hardcopy 2018–2019 Vendor Assessment — nr US44387318, 2018).

01.02.2019 | przeczytano: 549 razy

Firma Lexmark poinformowała o wprowadzeniu nowej generacji produktów dla małych i średnich przedsiębiorstw (MSP). Poprzez najnowsze funkcje wspierające rozwój biznesu, urządzenia te zyskały status inteligentnych. Nowa seria drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych (MFP) zapewnia połączenie niezawodności, wydajności i bezpieczeństwa.

12.10.2018 | przeczytano: 345 razy
25 lat firmy DKS

Ponad 11 tysięcy klientów; tysiące zrealizowanych kontraktów serwisowych; 12 oddziałów i licząca sobie 5000 m2 siedziba główna w Kowalach pod Gdańskiem; dodatkowy magazyn o powierzchni 3200 m2; kolejne dwa oddziały w planach - w tym duży w Warszawie z salonem pokazowym; niemal 200 zatrudnionych osób; kilkadziesiąt wydarzeń branżowych, w których firma wzięła udział; liczne nagrody jej przyznane – w tym m.in.  Rzetelna Firma, Firma Rodzinna Newsweeka, Gazela Biznesu, a także wiele nagród dotyczących urządzeń znajdujących się w jej ofercie – to tylko niektóre elementy sukcesu obchodzącej w tym roku jubileusz 25-lecia firmy DKS.

22.08.2018 | przeczytano: 1341 razy
Nowa linia kolorowych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych Lexmark

Firma Lexmark International, Inc., światowy lider w branży przetwarzania obrazów, poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowej generacji drukarek kolorowych A4 i urządzeń wielofunkcyjnych, które łączą w sobie niezawodność, produktywność i bezpieczeństwo oraz oferują użytkownikom biznesowym wysokiej jakości wydruki kolorowe.

13.07.2018 | przeczytano: 876 razy

Firma Lexmark International, Inc. przedstawiła właśnie nową generację monochromatycznych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych przeznaczonych dla klientów biznesowych. Produkty zostały wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne, pozwalające na jedyne w swoim rodzaju połączenie niezawodności, produktywności i bezpieczeństwa.

22.06.2018 | przeczytano: 685 razy (komentarzy: 4)

Firma Lexmark International, Inc. zapowiedziała właśnie wprowadzenie nowej generacji produktów jedno- i wielofunkcyjnych skierowanych do klientów biznesowych. Seria ma na celu połączenie niezawodności, wydajności oraz bezpieczeństwa dużym, średnim i małym grupom roboczym w przedsiębiorstwach. Urządzenia zostały wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne, aby wykonywanie codziennych obowiązków biurowych było jeszcze bardziej efektywne.  

06.05.2018 | przeczytano: 374 razy

Nowe rozwiązania w zakresie druku A3 firmy Lexmark wykraczają poza standardowe rozmiary stron oraz standardowe prędkości wydruku i skanowania

29.09.2017 | przeczytano: 408 razy

Użytkownicy sprzętu marek HP, Brother, Lexmark, Kyocera, mogą korzystać z tonerów marki Xerox przeznaczonych do drukarek laserowych innych producentów. Rozwiązanie funkcjonujące z powodzeniem od wielu lat w Stanach Zjednoczonych oraz na zachodzie Europy jest już dostępne na polskim rynku.

08.06.2016 | przeczytano: 413 razy
1 2 3
Strona 1/3 (artykułów: 134)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764