logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mark Andy: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 164
Mark Andy: Scott Warhover o nowych rozwiązaniach, nad którymi pracuje firma

Firma Mark Andy – dostarczająca kompleksowe rozwiązania dla branży etykietowej, uwzględniające m.in. maszyny, materiały eksploatacyjne, a także usługi serwisowe i konsultingowe - od lat bacznie śledzi rozwój tego rynku i dominujące na nim trendy. Obserwacje te pozwalają jej tak dopasowywać swoją ofertę, by zaspakajać w jak największym stopniu jego zmieniające się potrzeby. O nowych rozwiązaniach technologicznych, nad którymi pracuje firma, a które mają zapewnić jej utrzymanie pozycji rynkowego leadera mówi Scott Warhover, VP Engineering w firmie Mark Andy.

06.09.2023 | przeczytano: 394 razy
Mark Andy o technologii RFID i jej przyszłości podczas V Kongresu Przemysłu Opakowań

26 września firma Mark Andy podczas V Kongresu Przemysłu Opakowań przedstawi jego uczestnikom swoją wizję rozwoju RFID, opierając ją na doświadczeniach użytkowników, potrzeb i zmian zachodzących na rynku opakowań i etykiet oraz innowacyjnych zastosowaniach tej technologii. Wydarzenie odbywać się będzie podczas Międzynarodowych Targów Technik Pakowania i Etykietowania Taropak w Poznaniu.  

05.09.2023 | przeczytano: 288 razy
Norwegia: maszyna Mark Andy Digital Series w drukarni Ellco Etikett

Pierwsza w Norwegii maszyna hybrydowa Mark Andy Digital Series (wyposażona w zespoły cyfrowe i fleksograficzne) rozpocznie niebawem pracę w drukarni Ellco Etikett w Gjelleråsen k. Oslo. Zastąpi ona starszą maszynę tonerową stosowaną w tym zakładzie, co wpłynie – jak przewiduje Christian Egedius, dyrektor zarządzający drukarni - na większą wydajność i elastyczność w jej działalności.

12.07.2023 | przeczytano: 507 razy
Interket instaluje kolejną maszynę fleksograficzną Mark Andy Evolution Series

Interket – europejska grupa poligraficzna specjalizująca się w produkcji etykietowej, posiadająca drukarnie w Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii i Szwecji, zakupiła w ostatnim czasie kolejną maszynę fleksograficzną Mark Andy Evolution Series E5, tym razem z myślą o zakładzie w Helsingborgu (zlokalizowanych w ostatnim z wymienionych krajów). Wyposażona w sześć zespołów drukujących na wstędze o szerokości 330 mm, zwiększy ona znacząco – jak zapewnia Stefan Gustafsson, dyrektor zarządzający szwedzkiej drukarni Interket – jej potencjał wytwórczy, zastępując dwie wcześniej stosowane tu maszyny.

07.07.2023 | przeczytano: 375 razy
Mark Andy na Labelexpo Europe 2023: rozwiązania dla drukarń etykietowych

Mark Andy zaprasza na swoje stoisko (numer 4C45) podczas targów Labelexpo Europe 2023, które odbywać się będą w Brukseli w dniach 11-14 września br. Firma podkreśla, że od wprowadzenia przez nią na rynek pierwszej maszyny fleksograficznej w 1951 roku, stała się najbardziej doświadczonym w skali świata producentem maszyn dedykowanych produkcji etykietowej, stale wychodzącym naprzeciw zmieniającym się potrzebom rynkowym. Zgodnie z przyświecającym jej działalności hasłem Total Solutions Partner, stara się być wszechstronnym, oferującym kompleksową obsługę partnerem dla drukarń specjalizujących się w tego typu asortymencie i wspierać je w osiąganiu sukcesów rynkowych.

05.07.2023 | przeczytano: 531 razy
Daymark Labels rozwija działalność dzięki maszynom Mark Andy

Brytyjska drukarnia Daymark Labels z Hartlebury odnotowała w ostatnich 12 miesiącach  znaczne wzrosty zarówno pod względem wolumenu realizowanej produkcji jak i zyskowności. Jest to m.in. rezultat wdrożenia – wiosną 2022 roku – dwóch maszyn wąskowstęgowych Mark Andy: fleksograficznej Evolution Series E5 i hybrydowej Digital Pro 3.

29.06.2023 | przeczytano: 405 razy
Rozwiązania Mark Andy i Rotoflex zwiększają potencjał produkcyjny Queen City Printing

Queen City Printing to jeden z czołowych w stanie Ohio (USA) dostawców usług poligraficznych realizowanych w technikach offsetowej, fleksograficznej i cyfrowej, a przy tym specjalizujących się w niszowej produkcji. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa jest możliwy m.in. inwestycjom w najnowsze rozwiązania technologiczne, w tym maszyny drukujące Mark Andy i przewijarki Rotoflex.

27.06.2023 | przeczytano: 426 razy
Papierowe worki z firmy Baginco z technologią Mark Andy

Baginco International to jedna z tych firm, które w swojej działalności starają się znaleźć niszę rynkową i w niej specjalizować. Stały się dla niej wysokiej jakości worki papierowe, dedykowane specjalistycznym aplikacjom, uwzględniające personalizowane serie danego produktu. Są one wytwarzane przy zastosowaniu rozwiązań Mark Andy, bazujących na technice fleksograficznej.

21.06.2023 | przeczytano: 487 razy
Tidland RD Autoscore: Mark Andy i Maxcess z umową dotyczącą druku fleksograficznego

Mark Andy poinformował o podpisaniu umowy OEM z Maxcess International. Na jej podstawie w ofercie Mark Andy znajdzie się niedawno wprowadzone na rynek przez drugą z firm rozwiązanie dedykowane drukarniom fleksograficznym, bazującym na technologii wąskowstęgowej – Tidland RD AutoScore. Porozumienie zakłada, że przez określony czas Mark Andy będzie preferowanym integratorem ww. rozwiązania w produkowanych przez siebie, nowych maszynach fleksograficznych.

19.06.2023 | przeczytano: 540 razy
Rozwiązania technologiczne Mark Andy w firmie Custom Labels

Firma Custom Labels zdecydowała się na kolejną inwestycję w technologię Mark Andy z myślą o swoim zakładzie produkcyjnym w Fairfield w stanie New Jersey (USA). Już wcześniej pracowała z powodzeniem na maszynach fleksograficznych tego producenta, ale – poszukując innowacyjnych rozwiązań stymulujących jej dalszy rozwój – zdecydowała się w ostatnim czasie na zakup maszyny hybrydowej Mark Andy Digital Series HD.

16.06.2023 | przeczytano: 367 razy
1 2 3
Strona 1/17 (artykułów: 164)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764