logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mark Andy: najpopularniejsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 164
Etykiety, które sprzedają: Etigraf wystawcą Festiwalu Druku

W sektorze OPAKOWANIA podczas Festiwalu Druku swoją ofertę zaprezentuje drukarnia etykiet Etigraf Etykiety.pl z Tomaszowa Mazowieckiego.

15.07.2013 | przeczytano: 3222 razy
Mark Andy Poland: Grzegorz Szmigiera koordynatorem działu serwisu

Z początkiem stycznia br. Grzegorz Szmigiera objął nowo utworzone stanowisko koordynatora działu serwisu w Mark Andy Poland. Kieruje pracą pięciu polskich techników, tworzących lokalne struktury serwisowe firmy. Zmiany wynikają z dynamicznego wzrostu sprzedaży realizowanej przez Mark Andy w naszym kraju i związanego z tym rosnącego zapotrzebowania na kompleksową opiekę posprzedażową świadczoną jej polskim klientom. Obecnie szeroko rozumiany dział wsparcia technicznego Mark Andy Poland, w skład którego – poza pracownikami serwisu – wchodzą też instruktorzy druku, stanowi niemal połowę zatrudnienia firmy.

01.04.2019 | przeczytano: 2220 razy
Fano inwestuje w technologię fleksograficzną Mark Andy

We wrześniu br. park sprzętowy drukarni etykietowej FANO został wzbogacony o nową, 13-calową maszynę fleksograficzną Evolution Series E3 firmy Mark Andy. To już kolejne rozwiązanie amerykańskiego producenta zakupione przez to warszawskie przedsiębiorstwo. Maszyna Evolution Series E3, wyposażona m.in. w osiem zespołów drukujących, stację do foliowania na zimno, sztancę oraz suszenie UV, będzie tu wykorzystywana głównie do drukowania wysoko przetworzonych etykiet samoprzylepnych. Tym samym dwie wcześniej zakupione od Mark Andy maszyny Performance Series P5 będą mogły być w większym stopniu dedykowane zadrukowywaniu laminatów saszetkowych i etykiet typu shrink sleeve, których udział w produkcji drukarni systematycznie rośnie.

15.11.2021 | przeczytano: 1993 razy

Producent maszyn fleksodrukowych, firma Mark Andy pokazała po raz pierwszy nową maszynę - P3, na grudniowych targach Labelexpo India 2010.

17.12.2010 | przeczytano: 1986 razy

Na przełomie września i października odbędą się jedne z największych międzynarodowych targów dedykowane dla branży opakowaniowej. Wystawcy zaprezentują na tej prestiżowej imprezie najnowsze urządzenia i oprogramowanie.

19.08.2011 | przeczytano: 1905 razy
Mark Andy Performance Series P7 z systemem suszenia UV/UV-LED w firmie Anro

Pierwszym w naszym kraju użytkownikiem 17-calowej maszyny Mark Andy Performance Series P7 z hybrydowym systemem utrwalania firmy GEW, łączącym w sobie technologie konwencjonalną UV oraz UV-LED i działającym na zasadzie wymiennych kaset, jest drukarnia etykietowa ANRO z Zawiercia. Poza drukiem w 10 kolorach wdrożona tu maszyna Mark Andy oferuje liczne opcje uszlachetniania (m.in. foliowanie na zimno, laminowanie, sztancowanie), pozwalające na tworzenie etykiet wzbogaconych o dodatkowe efekty specjalne, także wielowarstwowych. Rozwiązanie znacząco zwiększyło zarówno potencjał produkcyjny, jak też możliwości technologiczne tego zakładu. Firma pozyskała też nowych zleceniodawców, a dotychczasowym klientom oferuje obecnie zupełnie nowe produkty o wysokiej wartości dodanej.

21.10.2019 | przeczytano: 1845 razy
E3 i E5: nowe maszyny fleksograficzne Mark Andy Evolution

Firma Mark Andy wprowadziła do swojego portfolio dwa nowe modele maszyn fleksograficznych z serii Evolution, bazujących na napędach serwo – E3 i E5 i czerpiących z doświadczeń Performance Series. Oferowane w szerokościach w wstęgi 330 bądź 430 mm, skierowane są do drukarń i przetwórców działających w różnych segmentach produkcji etykietowej. Evolution E3, anonsowana przez Mark Andy jako najbardziej wartościowe rozwiązanie w swojej klasie produktów, pracuje z prędkością 150 m/min. Evolution E5 zaś to oferujący prędkość maksymalną 230 m/min. skalowalny model, który można rozbudowywać wraz z rosnącymi potrzebami użytkownika. Obie maszyny wspierane są przez globalną sieć serwisową Mark Andy, zgodnie z przyświecającym firmie hasłem – Total Solutions Partner.

22.12.2020 | przeczytano: 1816 razy
Drukarnia Primera pierwszym europejskim użytkownikiem Mark Andy Digital One

Drukarnia Primera z Gliwic została pierwszym w Europie  użytkownikiem maszyny drukującej Mark Andy Digital One. Ta rodzinna firma, działająca na rynku produkcji etykiet od 2011 roku (wcześniej jako broker usług poligraficznych), osiągnęła dzięki tej inwestycji znaczący wzrost swojego potencjału wytwórczego. W maszynie realizowane są obecnie przede wszystkim czterokolorowe prace w nakładzie od 500 do 5 tysięcy egzemplarzy.

17.10.2017 | przeczytano: 1741 razy

Podczas zbliżających się targów Labelexpo w Chicago Mark Andy - największy producent wąskowstęgowych maszyn flekso - zaprezentuje nowe rozwiązania i produkty. Na szczególną uwagę zasługuje zupełnie nowa stacja sztancowania zaimplementowana w nowej serii maszyn Performance. Quick Change Die Cut - w skrócie QCDC – jest odpowiedzią Mark Andy na wymagania rynku dotyczące obsługi krótkich nakładów sztancowanych produktów.

04.09.2012 | przeczytano: 1703 razy
Mark Andy nagrodzone przez amerykańskie FTA

Na początku maja seria maszyn Mark Andy Performance została nagrodzona przez Flexographic Technical Association (Amerykańskie Stowarzyszenie Fleksograficzne) nagrodą Innowacja Techniczna Roku.

15.05.2011 | przeczytano: 1678 razy
1 2 3
Strona 1/17 (artykułów: 164)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764