logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nestlé: najpopularniejsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 128
Nowa odsłona wody Nestlé Pure Life

16 czerwca odbyła się premiera najnowszego spotu reklamowego marki Nestlé Pure Life. To pierwsza kampania marki, którą będzie można zobaczyć również w Polsce.

14.07.2014 | przeczytano: 5108 razy

Zakończył się proces zmian w strukturze własnościowej agencji Eskadra PUBLICA. Nowymi udziałowcami spółki są Barbara Labudda – dotychczasowa Business Development Director oraz Ewa Kaczmarek, która pełniła dotąd w agencji funkcję Client Service Director. Odkupiły one udziały firmy od Mateusza Zmyślonego i Sebastiana Oprządka. Trzecim udziałowcem spółki pozostaje Adam Łaszyn. Jednocześnie zmieniły się władze firmy. Prezesem Zarządu została Barbara Labudda, a Wiceprezesem Ewa Kaczmarek.

11.12.2011 | przeczytano: 3959 razy
Trzydniowe Dni Otwarte firmy Müller Martini w centrum szkoleniowym w Maulburgu

W dniach 28-30 października w ośrodku szkoleniowym firmy Müller Martini w niemieckim Maulburgu odbywały się Dni Otwarte przebiegające pod hasłem ''Procesy drukowania opakowań giętkich i etykiet''. Bogaty i zróżnicowany program spotkania uwzględniał m.in. pokazy maszyn drukujących Alprinta V i VSOP, panele dyskusyjne poświęcone zagadnieniom nurtującym współczesnych drukarzy oraz prezentacje przygotowane przez poddostawców i partnerów Müller Martini. Szczególne zainteresowanie towarzyszyło pokazom nowej maszyny VSOP, w której do utrwalania farby drukowej zastosowano alternatywnie technologię UV i strumienie elektronów. W Dniach Otwartych wzięło udział około 300 gości z całego świata, w tym liczna grupa polskich klientów firmy Müller Martini.

15.11.2010 | przeczytano: 3940 razy
Effie Awards 2017: Pełne wyniki konkursu

23 października w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie, podczas już XVIII Gali Effie Awards, Jury pod przewodnictwem Adama Pieńkowskiego, Dyrektora Generalnego McDonald’s Polska, wręczyło 54 statuetki w 22 kategoriach twórcom reklam i reklamodawcom za najlepsze pod kątem skuteczności działań komunikacyjnych kampanie marketingowe w 2016 roku. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

25.10.2017 | przeczytano: 3560 razy
Nestlé Pure Life wspiera kampanię edukacyjną „Wybieram Wodę”

Marka Nestlé Pure Life z portfolio Nestlé Waters zaangażowała się w działania edukacyjne w ramach ogólnopolskiego programu „Wybieram Wodę”, organizowanego przez Polskie Towarzystwo Dietetyki oraz Instytut Promocji Zdrowia i Dietoterapii. Rusza kampania marketingowa marki informująca o współpracy w ramach programu PTD.

05.10.2015 | przeczytano: 3220 razy

Są już wyniki 8 edycji Konkursu Reklamy KREATURA. W dniu 12 kwietnia br. podczas uroczystej gali jury konkursu ogłosiło laureatów. Na konkurs "Kreatury" i "Cyber - Kretary" wpłynęło 312 prac., przy czym w konkursie brało udział 39 agencji, przysłano 276 prac, które oceniano w 43 kategoriach. Jury przyznało 32 nagrody plus Grand Prix, w trzech kategoriach przyznano więcej niż jedną nagrodę, natomiast w 19 kategoriach nagród nie przyznano.

16.04.2003 | przeczytano: 3038 razy
10 tys. zł do wygrania w konkursie na etykietę przyprawy Maggi

Marka WINIARY ogłasza konkurs na projekt limitowanych etykiet przyprawy w płynie MAGGI. Zgłoś swój projekt, a masz szansę wygrać 5000 zł i cieszyć się własną etykietą produktu na sklepowych półkach.

02.06.2014 | przeczytano: 2663 razy
George Clooney i Jean Dujardin w kolejnej odsłonie kampanii Nespresso

George Clooney znów powraca na ekran z pytaniem „What else?” w najnowszej kampanii Nespresso, która wystartowała online 8 listopada. W nowym spocie Clooney spotyka swojego kolegę po fachu, francuskiego aktora Jeana Dujardina (znany m.in. z głównej roli w filmie „Artysta”) i… zostaje przechytrzony, chcąc napić się kawy.

12.11.2014 | przeczytano: 2648 razy (komentarzy: 1)

Nestlé wprowadziło na rynek wafel Maxer, promowany hasłem: Maxer XXL. Kawał wafla. Zero pitu pitu. Agencja FireFly Creation odpowiada za pomysły kreatywne i realizację kampanii zintegrowanej, która towarzyszy wprowadzeniu produktu.

11.06.2010 | przeczytano: 2647 razy
Nowa kampania marki Nescafé 3in1 w kinach

W maju firma Nestlé wystartowała z kampanią promującą miksy kawowe NESCAFÉ. Pod hasłem NESCAFÉ Rozkręca Twój Dzień, marka będzie obecna w kinach sieci Cinema-City w całej Polsce.

30.05.2012 | przeczytano: 2647 razy
Komentarz Nestlé: Kampania społeczna to długoterminowe zobowiązanie

Czy rozpoznawalność kampanii społecznej jest równoznaczna z jej sukcesem? Czy zapewniają go: śmiałość jej przekazu, kontrowersyjność i emocjonalność komunikatów? Jak dużą rolę w dzisiejszych kampaniach odgrywa zaufanie społeczne? Czy jednorazowe inicjatywy wystarczą dla zmiany postaw i nawyków w dłuższej perspektywie? A także jak podchodzimy do cyberaktywizmu?

23.04.2013 | przeczytano: 2590 razy
Kampania Nescafé Gold dla kochających kawę

Pod hasłem „Kawa kochających kawę” marka NESCAFÉ GOLD, należąca do firmy Nestlé, prowadzi ogólnopolską kampanię promocyjną obejmującą reklamę w TV i na billboardach, działania w Internecie oraz akcje degustacyjne w sieciach handlowych.

29.05.2013 | przeczytano: 2584 razy
Wyskocz z kapci: Nałęczowianka w nowej kampaniiZobacz wideo

Pod hasłem „Wyskocz z kapci” wystartowała nowa kampania marki Nałęczowianka. Celem akcji jest zachęcenie Polaków do codziennej aktywności i witalnego stylu życia. Kampania będzie prowadzona w prasie, TV, Internecie oraz w kanałach społecznościowych.  W ramach towarzyszącej kampanii loterii promocyjnej, zwycięzcy po przesłaniu do organizatora domowych kapci, otrzymają zestaw aktywujący do działania – buty New Balance oraz stylowy t-shirt ze zdjęciem własnych kapci. 

23.09.2015 | przeczytano: 2540 razy
Start kampanii telewizyjnej deserów Winiary pomysł na…

16 stycznia 2011 r. ruszyła kampania telewizyjna promująca deser WINIARY POMYSŁ NA… Panna Cotta z sosem truskawkowym. Głównym celem reklamy jest przedstawienie konsumentom nowej linii efektownych deserów WINIARY POMYSŁ NA…: Panna Cotta z sosem truskawkowym, Creme Caramel z sosem karmelowym oraz Tiramisu z sosem o smaku amaretto.

17.01.2012 | przeczytano: 2533 razy
8 lat FireFly Creation

Agencja FireFly Creation działa na rynku reklamowym już od ośmiu lat. Przez ten czas z agencji interaktywnej zmieniła się w agencję komunikacji zintegrowanej 360 st., zapewniającą klientom obsługę w zakresie ATL, Interactive, BTL i strategii.

02.05.2011 | przeczytano: 2520 razy
Premiera kawy Crealto firmy Nespresso wspierana konkursem fotograficznym

Weekend na przepięknym Lazurowym Wybrzeżu i wyjątkowy obiad w renomowanej restauracji - taka miła odskocznia od codzienności brzmi jak marzenie. Masz szansę, by je spełnić, biorąc udział w konkursie Nespresso inspirowanym Crealto - nową limitowaną edycją kawy Grand Cru. Zwycięzca będzie miał okazję skosztować przysmaków inspirowanych kawą Crealto, serwowanych przez Mirazur, jedną z 50 najlepszych restauracji na świecie.

06.09.2012 | przeczytano: 2458 razy

Webtel – Interactive Solutions wygrał przetarg na budowę serwisu korporacyjnego Nestlé. Do prezentacji wszystkich produktów z grupy Nestlé Webtel zastosuje niezwykle nowoczesną technologię WWW - FLEX. Współpraca zakłada także kompleksową obsługę serwisu i późniejszą rozbudowę jego funkcjonalności.

20.04.2008 | przeczytano: 2384 razy
 Relaunch marki Nestlé Purina wsparty kampanią reklamową

Nestlé Purina, jeden z wiodących producentów karm dla zwierząt, wprowadza nową strategię marketingowo-sprzedażową dla marki karmy dla psów – DOG CHOW. Nowy koncept marki PURINA DOG CHOW obejmuje ewolucyjny podział karm nie na trzy, a cztery etapy życia czworonoga. Zmianie uległy także: logo marki, opakowania oraz gramatura produktów. Relaunchowi marki DOG CHOW towarzyszy silne wsparcie w punktach sprzedaży oraz szeroko zakrojona kampania marketingowa.

23.06.2014 | przeczytano: 2351 razy

Już 28 listopada George Clooney po raz pierwszy zagości na antenie polskich stacji telewizyjnych w roli ambasadora marki Nespresso.

23.11.2011 | przeczytano: 2058 razy

Do grona klientów Partner of Promotion dołączył globalny koncern spożywczy Nestlé. Agencji powierzono prowadzenie działań PR dla marek z kategorii Nestlé Nutrition: Nestlé, Gerber, Nan Pro oraz Bobo Frut.

03.06.2013 | przeczytano: 2033 razy
1 2 3
Strona 1/7 (artykułów: 128)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764