logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Opera: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 1006
Przenieś się do świata książek Albi: Ancymony dla Albika

W efekcie wygranego przetargu, agencja Ancymony zrealizowała spot telewizyjny dla marki Albik na rynek polski, czeski i słowacki. 

16.05.2024 | Z rynku | przeczytano: 272 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Ekrany na dworcu witają inwestorów w Krakowie – kampania DOOH

Interaktywna kampania na ekranach Digital Out of Home zaskoczyła pasażerów na dworcu w Krakowie. Podczas konferencji Invest Cuffs ekrany zainstalowane na stacji zostały zsynchronizowane z rozkładem jazdy. Po wjeździe pociągu na stację na ekranach pojawiały się spersonalizowane komunikaty dla gości z danego regionu. Hasła nawiązywały do lokalnych symboli i tematyki konferencji.

16.05.2024 | Z rynku | przeczytano: 225 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Nowa era Pokolenia Z w raporcie Publicis Groupe CEE i GWI

Publicis Groupe CEE wspólnie z GWI, publikują kolejną edycję badania zachowań konsumentów w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Nowa analiza dotyczy zachowań konsumentów z Pokolenia Z.

15.05.2024 | Z rynku | przeczytano: 317 razy
Zakupy z uśmiechem w kampanii Mamyito.pl

W połowie kwietnia rozpoczęła się kampania marki Mamyito.pl – polskiej platformy e-grocery, która oferuje zakupy spożywcze przez internet oraz dostawę prosto do klienta. Główną bohaterką kampanii „Twoje większe zakupy z uśmiechem” jest nowa brand hero marki – torba Mamita. Za koncept kreatywny i realizację kampanii odpowiada agencja MADOGZ.

07.05.2024 | Z rynku | przeczytano: 357 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
SOS Wioski Dziecięce z jubileuszową kampanią „Czas to miłość”

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce już od 40 lat opiekuje się opuszczonymi i osieroconymi dziećmi, a od 14 lat wspiera także rodziny z wieloma problemami. Z tej okazji organizacja wystartowała z kampanią „Czas to miłość”, której celem jest przypomnienie nam wszystkim, że to właśnie czas poświęcony drugiemu człowiekowi jest kluczem do trwałych i bezpiecznych relacji. Stowarzyszenie w dalszym ciągu zachęca do aplikowania na Rodziców SOS, którzy stworzą dom dla najbardziej potrzebujących dzieci.

07.05.2024 | Z rynku | przeczytano: 423 razy
Raport „O tym się mówi”: Publikacje Onetu na czele w marcu

„Taśmy Obajtka. Prezes Orlenu o wicepremierze Jacku Sasinie: trzeba zrobić tak, żeby go za*****” to artykuł Jacka Harłukowicza z Onetu, który w marcu br. miał największy zasięg w mediach. Comiesięczny raport „O tym się mówi” jest przygotowywany przez Instytut Monitorowania Mediów (IMM) i Radio ZET. Powstaje w ramach projektu Nagroda Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego.

30.04.2024 | Świat mediów | przeczytano: 358 razy
TVN Warner Bros. Discovery z nagrodami World Media Festivals 2024

Dziewięć złotych i pięć srebrnych nagród trafiło do dziennikarzy oraz tytułów TVN Warner Bros. Discovery na World Media Festivals w Hamburgu. Wśród laureatów znalazły się między innymi reportaże dziennikarzy "Czarno na białym" i "Superwizjera" TVN.

23.04.2024 | Świat mediów | przeczytano: 205 razy
Mediaplus: wirtualna influencerka w kampanii elektrycznych BMW

Agencja Mediaplus (Group One), która koordynuje wszystkie działania mediowe w digitalu Grupy BMW w regionie CS oraz zespoły kompetencyjne w tym obszarze, prowadzi komunikację nowego w pełni elektrycznego modelu BMW iX2 oraz nowej wersji BMW X2. W działaniach reklamowych wykorzystana została wirtualna influencerka — Lil Miquela. Premierowa kampania w digitalu realizowana jest w modelu House of Communication we współpracy z agencjami Change Serviceplan, Plan.net TechNest oraz Salestube.  Za przygotowanie materiałów do kampanii odpowiedzialna jest agencja Media.Monks, za działania operacyjne agencja Serviceplan, a za kampanię offline agencja iProspect. 

22.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 292 razy (komentarzy: 5)
Paryż 2024: igrzyska olimpijskie na antenach Eurosportu

Za dokładnie 100 dni w Paryżu rozpocznie się największe sportowe wydarzenie świata! Każdy moment Igrzysk Olimpijskich Paris 2024 dostępny będzie w Polsce w serwisie Max. TVN WBD pokaże transmisje najważniejszych wydarzeń w Eurosporcie 1, Eurosporcie 2 oraz w kanałach okazjonalnych Eurosport 3-9 i Eurosporcie 4K, dostępnych u niektórych operatorów.

17.04.2024 | Świat mediów | przeczytano: 294 razy

Wspólnie z ekspertami z Fundacji Climate Strategies Poland przeprowadziliśmy szczegółowe badanie śladu węglowego Gali EFFIE Awards Poland 2023. Badanie to obejmowało trzy dni wydarzenia (dzień przed i dzień po) oraz uczestników gali, co pozwoliło uwzględnić różnorodne aspekty emisji związane z ich udziałem.

15.04.2024 | Konkursy | przeczytano: 606 razy
Marka osobista lidera w branży komunikacji marketingowej - warsztaty

Uczestnicy programu liderskiego IAA Polska Marketing Masterminds wzięli udział w warsztatach budowania marki osobistej, przygotowanych przez Antal – Partnera programu, wspierającego rekrutację uczestników. Podczas warsztatów poprowadzonych przez ekspertki Antal – Marylę Aftanasiuk-Lisiecką oraz Agnieszkę Niebutkowską - finaliści programu poznali zasady budowania marki osobistej i kształtowania własnego wizerunku, zarówno w realnym otoczeniu biznesowym jak i w mediach społecznościowych.

12.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 302 razy
Panasonic: projekcja immersyjna i trendy w technologii wizualnej

Chad Kunimoto z Panasonic Connect wyjaśnia, w jaki sposób innowacje w dziedzinie technologii obrazu przyczyniają się do zwiększenia interakcji i zainteresowania wśród odwiedzających różnorodne atrakcje na całym świecie.

30.03.2024 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 519 razy
Superbet podsumowuje działania sponsoringowe

Sponsoring Lecha Poznań, Górnika Zabrze, reprezentacji polskich skoczków narciarskich czy największych w Polsce turniejów w szachach i darcie. Silny nacisk na mądre pomaganie, dawanie maksimum wartości kibicom i zaangażowanie w ważne inicjatywy dla społeczności. Wychodzenie poza schematy i szukanie nowych rozwiązań na niestandardowe aktywacje wokół współprac. To wszystko sprawiło, że na III Gali Sport Biznes Polska eksperci z branży wybrali Superbet najlepszym Sponsorem Sportu w 2023 roku.

28.03.2024 | Z rynku | przeczytano: 507 razy
Iga Świątek w kampanii elektrycznego Porsche Macan

Po ogłoszonej w czerwcu 2023 współpracy Porsche Polska i liderki światowego rankingu WTA, przyszedł czas na pierwszą kampanię marketingową marki z udziałem Igi Świątek. Pod hasłem „Bądź zmianą, pozostań sobą” polska tenisistka promuje nową, elektryczną odsłonę bestsellerowego dla Porsche modelu Macan.

19.03.2024 | Z rynku | przeczytano: 452 razy
Superbet wchodzi w kampanii na wyższy poziom

W ostatnim czasie Superbet, wicelider polskiego rynku bukmacherskiego online, stawiał w ramach marketingu na księżycowy klimat spod znaku „Supermoon”. Charakterystyczna kampania, w której m.in. Sławomir Peszko prezentował cieszynkę na księżycu spotkała się z szerokim uznaniem i pozytywnymi recenzjami. W plebiscycie Sport Biznes Polska znalazła się w gronie finalistów w kategorii „Kampania Marketingowa 2023 roku" i wciąż ma szansę na triumf. Od dziś marka ląduje na Ziemi, co nie znaczy, że nie planuje się od niej odrywać. – Ruszamy z całkowicie nową kampanią marketingową SuperElevator. Do superwindy, przenoszącej w mgnieniu oka do świata emocji, zaprosimy wszystkich sympatyków sportu. Razem wejdziemy na wyższy poziom gry! – zapowiada Katarzyna Gawlik, dyrektorka marketingu Superbet Polska.

15.03.2024 | Z rynku | przeczytano: 330 razy
Mimaki CFX-2531 i JFX600-2531: płaski ploter tnący i drukarka UV

Mimaki Europe, dostawca przemysłowych drukarek atramentowych, ploterów tnących i drukarek 3D, ogłosił wprowadzenie na rynek pełnego rozwiązania UV do drukowania i cięcia, składającego się z wielkoformatowej płaskiej drukarki UV JFX600-2531 i płaskiego plotera tnącego CFX-2531. Oba rozwiązania zostaną po raz pierwszy zaprezentowane razem w Mimaki Experience Centre w Amsterdamie podczas targów FESPA 2024.

13.03.2024 | Z rynku | przeczytano: 454 razy
TVN Warner Bros. Discovery w lutym zdominował branżę medialną

W lutym TVN Warner Bros. Discovery odniósł sukcesy w całym swoim portfolio i pozostał liderem rynku medialnego. W widowni komercyjnej cała grupa osiągnęła udział na poziomie 24,5%, a kanał TVN niezmiennie prowadzi w zestawieniu BIG5. Stacja TVN24 pozostaje najchętniej oglądanym kanałem w Polsce z udziałem na poziomie 6,96% w grupie wszystkich widzów. Portale internetowe grupy TVN WBD dotarły aż do 43,3% wszystkich aktywnych internautów w Polsce, a platformy HBO Max i Player odwiedziło niemal 5,4 mln Realnych Użytkowników. Polska premiera filmu „Diuna: Część druga” już w pierwszy weekend zgromadziła 446 tys. widzów.

12.03.2024 | Świat mediów | przeczytano: 284 razy
Canon Europe członkiem stowarzyszonym Global Ecolabelling Network

Canon Europe ogłasza, że został członkiem stowarzyszonym sieci Global Ecolabelling Network. Firma dołącza w ten sposób do grona organizacji zaangażowanych w upowszechnianie certyfikowanych ekoetykiet, których zadaniem jest ukazywanie wpływu produktu na środowisko w całym cyklu jego życia.

05.03.2024 | Świat poligrafii | przeczytano: 838 razy
Tworzenie aplikacji tańsze dzięki wsparciu AI i platformom no-code

Według analizy McKinsey wykorzystanie generatywnej sztucznej inteligencji w procesie tworzenia oprogramowania może pozwolić firmom na znaczną redukcję kosztów w tym zakresie – nawet do 45 proc. Wynika to przede wszystkim ze zdolności AI do opracowywania wstępnych wersji kodu. Funkcja ta stwarza podstawę do dyskusji na temat wzajemnej relacji pomiędzy sztuczną inteligencją a platformami no-code. Zdaniem ekspertów firmy Creatio przyniesie ona przełom w dziedzinie budowania aplikacji.

29.02.2024 | Z rynku | przeczytano: 431 razy

Od lutego 2024 klientem Clue PR jest GreenYellow Polska – firma z sektora usług ESCO, specjalizująca się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu transformacji energetycznej dla klienta biznesowego.

23.02.2024 | Z rynku | przeczytano: 267 razy
Radio Nowy Świat razem z Ukrainą

W drugą rocznicę rosyjskiej agresji na Ukrainę Radio Nowy Świat będzie wspominać i rozmawiać o sytuacji naszych wschodnich sąsiadów. W najbliższy czwartek, piątek i sobotę na antenie pojawią materiały, rozmowy oraz reportaż Anny Rokicińskiej o ukraińskiej wsi, która zniknęła.

22.02.2024 | Świat mediów | przeczytano: 453 razy
Anna Kolasińska dołącza do Luckyyou

Anna Kolasińska, do niedawna Account Managerka w agencji Q&A Comms, dołącza do LUCKYYOU w roli Project Managerki.

19.02.2024 | Personalia | przeczytano: 529 razy
System online do wynajmu nośników reklamy w centrach handlowych Ingka Centres

Ingka Centres, właściciel centrów handlowych, jako pierwsza firma z branży w Polsce, wdrożyła nową, unikalną platformę Book a Corner (BAC). Jest to innowacyjny system online do wynajmu dostępnych nośników reklamy, przestrzeni do organizacji wydarzeń oraz przestrzeni sprzedażowych. Firma stawia na rozwiązania omnichannel, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom szerokiej grupy klientów. Proponowane nośniki komunikacji z konsumentem zlokalizowane są w trzech centrach handlowych Ingka Centres tj. w Wola Park w Warszawie, Alei Bielany we Wrocławiu oraz w Porcie Łódź. Łącznie w ciągu roku odwiedza je 28 milionów osób. Nowa platforma online jest łatwa w obsłudze, przez co znacznie przyspiesza i upraszcza procedurę wynajmu. Usługa w szczególny sposób dedykowana jest klientom biznesowym oraz ich domom mediowym i agencjom reklamowym. Rozwiązanie dostępne jest na stronach internetowych centrów handlowych.

15.02.2024 | Z rynku | przeczytano: 901 razy
Kolejne awanse i zmiany w Feeders Agency

Kolejny awans w Feeders Agency, jednej z wiodących agencji kreatywnych w Polsce. Na stanowisko Managing Directora awansuje Daria Polarczyk. która do tej pory pełniła funkcję Client Service Director. Jej miejsce zastąpi Magda Chętnik - wcześniej Head of Operations w agencji Labcon (Group One).

14.02.2024 | Personalia | przeczytano: 661 razy
TVN Warner Bros. Discovery liderem rynku medialnego w styczniu

W styczniu TVN Warner Bros. Discovery zdominował polski rynek mediów. W minionym miesiącu grupa TVN WBD utrzymała swoją przewagę rynkową w pełni wykorzystując całe swoje portfolio, obejmujące telewizję, streaming oraz ekosystem stron internetowych. Udział wszystkich stacji telewizyjnych spółki w widowni komercyjnej sięgnął 24,4%, co oznacza wzrost o 4% rok do roku.

13.02.2024 | Świat mediów | przeczytano: 477 razy
IAB Howto: Efektywne kampanie w erze nowych technologii i AI

Ostatnie lata w branży marketingowej to dynamiczny rozwój szczególnie w obszarze digitalu, a także ciągła adaptacja do zmieniających się technologii. A to z kolei rodzi potrzebę tworzenia niestandardowych, dostosowanych do nowych warunków strategii marketingowych. Jak nadążyć za wszystkimi zmianami i prowadzić skuteczne kampanie digitalowe w erze nowych technologii i AI? Przede wszystkim należy obserwować branżę i śledzić trendy w sposób kompleksowy. Dlatego też Grupy Robocze IAB Polska połączyły siły i podczas pierwszego IAB HowTo w tym roku przedstawią aktualną wiedzę zarówno z zakresu SEM, mobile marketingu, social mediów, jak i public relations, content marketingu czy programmatic. Już 15 lutego w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach czołowi eksperci z branży przedstawią sprawdzone sposoby na prowadzenie spójnych działań w onlinie.

11.02.2024 | Z rynku | przeczytano: 542 razy
Mobile Vikings świętuje 10. urodziny… inaczej

Społecznościowy operator komórkowy z Wrocławia świętuje 10 lat, dzieląc się… fuckupami i przypałami. Vikingowie konsekwentnie stawiają na autentyczny przekaz. Dlatego zamiast chwalić się wyłącznie sukcesami, opowiadają o swoich wtopach. Za skumulowane gigabajty rozdają firmowe i społecznościowe artefakty z przeszłości. Akcji towarzyszy kampania outdoorowa “10 lat razem”, w której Vikingowie dziękują użytkownikom z rodzinnego miasta i mniejszych miejscowości - za to, że wspólnie tworzą sieć ludzi, nie numerów.

08.02.2024 | Z rynku | przeczytano: 531 razy
Przyszłość zakupów online. Najnowsze trendy w e-commerce

Ubiegły rok stanowił dla branży e-commerce wielopłaszczyznowe wyzwanie, ale również szansę na usystematyzowanie podejmowanych działań. Gwałtowne wzrosty zakupów online wywołane przez pandemię pozwoliły rynkowi uzyskać stabilizację na wysokim poziomie, a także zmierzyć się z rosnącą inflacją, wymagającą sytuacją geopolityczną oraz kryzysem gospodarczym. Wspomniane trudności nie wywołały wyhamowania w handlu elektronicznym. Wręcz przeciwnie, zakupy online stale odnotowują wzrosty, jednak tempo rozwoju nie jest już tak dynamiczne, jak jeszcze dwa lata temu.

08.02.2024 | Wywiady i opinie | przeczytano: 640 razy
Ewelina Binzer dołącza do Dentsu Creative

Ewelina Binzer dołącza do Dentsu Creative jako Program Director i będzie odpowiadać za zarządzanie strukturą portfolio, która sprawuje nadzór nad wszystkimi projektami toczącymi się w agencji. Przed dołączeniem do dentsu związana była z Clear Channel Poland oraz Wirtualną Polską, w której spędziła 16 lat. W Dentsu Creative będzie raportować bezpośrednio do Marcina Dobrzynieckiego, Operations & Delivery Officera.

05.02.2024 | Personalia | przeczytano: 381 razy
Michał Brański prezesem Audioteki Group

Z początkiem lutego 2024 r. stanowisko prezesa spółki Audioteka Group obejmie Michał Brański, Chief Strategy Officer Wirtualnej Polski Holding, właściciela Audioteki. Od marca do zespołu zarządzającego spółki dołączą Edyta Sidwa w roli VP of Operations i Jagna Wiszniewska, jako VP of Content.

04.02.2024 | Personalia | przeczytano: 466 razy
Sermtrack.com –  analiza zmian reputacji marki w wynikach wyszukiwań

Sermtrack.com to narzędzie online dla zespołów SEO, do śledzenia zmian pozycji materiałów na zadany temat w TOP20 wyszukań w Google. Korzystając z Sermtrack.com można mierzyć zmiany reputacji marek i firm, proporcje pomiędzy pozytywnymi, neutralnymi, a negatywnymi treściami.

29.01.2024 | Z rynku | przeczytano: 317 razy
TVN Warner Bros. Discovery podsumowuje 2023 rok

W 2023 roku TVN Warner. Bros. Discovery kolejny rok z rzędu utrzymał pozycję lidera w na polskim rynku medialnym. W minionym roku grupa efektywnie wykorzystała pełen zakres swojego portfolio, obejmującego telewizję, usługi streamingowe oraz ekosystem stron internetowych, co zaowocowało wyjątkową przewagą na rynku. Udział wszystkich stacji telewizyjnych spółki w widowni komercyjnej osiągnął 24%, co zapewniło TVN WBD pierwsze miejsce w zestawieniu największych grup mediowych w Polsce.

29.01.2024 | Świat mediów | przeczytano: 307 razy
Stoen Operator: zmiany na stronie internetowej

Przejrzystość, intuicyjność i dostępność usług online, które zapewniają szybkie, proste załatwianie spraw oraz wyszukiwanie informacji bez zbędnego tracenia energii – takie funkcjonalności zapewnia nowa strona internetowa Stoen Operator. Stołeczny Operator Systemu Dystrybucyjnego kontynuuje proces wdrażania szeregu udogodnień dla obecnych i przyszłych odbiorców swoich usług. Zmiany to także kolejny krok na drodze do pełnej digitalizacji spółki.

25.01.2024 | Z rynku | przeczytano: 438 razy
Informacyjny kanał Wirtualnej Polski na Youtube przekroczył 100 tys. subskrypcji

Kanał Wirtualna Polska News, który skupia się na treściach informacyjnych, ma już ponad 100 tys. subskrybentów na platformie YouTube. Jest to siódmy kanał należący do Wirtualnej Polski Media, który przekroczył tę granicę. Pozostałe to Wirtualna Polska, Pudelek, Autocentrum, JastrząbPost, Didaskalia oraz Pomysł Na Dom.

21.01.2024 | Świat mediów | przeczytano: 222 razy
15 nowych kanałów TVN w playerze bez opłat

Kanały nowej generacji (FAST) dostępne przez Internet rewolucjonizują branżę streamingową na całym świecie. Teraz pora na Polskę! 18 stycznia portfolio TVN Warner Bros. Discovery powiększy się aż o 15 kanałów nowej generacji od TVN, dostępnych za pośrednictwem platformy Player. To także dzień, w którym Player – najpopularniejszy i największy lokalny serwis na polskim rynku urośnie w siłę – zostanie rozbudowany o strefę bez opłat.

19.01.2024 | Świat mediów | przeczytano: 666 razy
Da Grasso zmienia identyfikację wizualną i hasło

Jedna z największych sieci pizzerii w Polsce zmienia swoją komunikację wizualną. Odświeżone logo, nowe barwy, motyw graficzny i porządek typograficzny to tylko pierwsze kroki w tej zmianie. Da Grasso wprowadza jednocześnie nowe hasło przewodnie: „Wszystko dobrze” oraz nowość w komunikacji z klientami - wlepki. Pierwsza seria powstała przy współpracy ze znanym łódzkim artystą - Bartkiem ILLCAT Bojarczukiem. To skoordynowane działanie wprowadza nowy, świeży język do świata brandu.

18.01.2024 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 2062 razy
Dfusion Communication rozwija zespół seniorski

Wraz z początkiem roku dfusion communication, agencja PR i doradztwa wizerunkowego, wzmacnia struktury seniorskie. Do zespołu firmy dołączył Rafał Bednarek, który kierował będzie pracami zespołu B2B i rozwijał obszar Public Affairs. Z kolei na stanowiska Account Director awansowali Łukasz Łyczkowski oraz Piotr Krzesiński. 

13.01.2024 | Personalia | przeczytano: 565 razy
Twórczy Vikingowie: Mobile Vikings promuje użytkowników

Społecznościowy operator komórkowy Mobile Vikings po raz kolejny udowadnia, że nie bez powodu przedstawia się jako „Sieć ludzi, nie numerów”. Vikingowie zaprosili do współpracy swoich użytkowników, którzy prowadzą interesującą, wytwórczą działalność. Ich produkty są promowane wśród członków społeczności i można je zdobyć za… gigabajty.

04.01.2024 | Z rynku | przeczytano: 464 razy
Świąteczna kampania z karpiem w roli głównej

W grudniu zarówno w mediach tradycyjnych, jak i nowoczesnych króluje karp – symbol tradycji, zajmujący szczególne miejsce na wigilijnym stole Polaków. To efekt świątecznej kampanii 360 realizowanej przez dom mediowy MediaOn dla Organizacji Producentów - Polski Karp.

18.12.2023 | Z rynku | przeczytano: 696 razy
Pomoc na cały rak - kampania Maczfit i Fundacji Herosi

Według badania „Barometr humanitarny” Lekarzy bez Granic, jedynie 9% Polaków pomaga regularnie1. Dlatego Maczfit wspólnie z Fundacją Herosi wystartował z kampanią „Podaruj pomoc NA CAŁY RAK”, której celem jest zwrócenie uwagi na potrzebę systematycznego wspierania dzieci chorych na nowotwór. W ramach kampanii, Maczfit do 23.12.2023 r. będzie przekazywał 5 zł od każdego złożonego zamówienia na rzecz młodych podopiecznych Fundacji. Dowiedz się więcej i zobacz, jak Ty możesz pomóc.

18.12.2023 | Z rynku | przeczytano: 481 razy
TVN Warner Bros. Discovery liderem rynku medialnego w listopadzie

W listopadzie TVN Warner Bros. Discovery pozostał niekwestionowanym liderem na rynku mediów. W listopadzie grupa TVN WBD wykorzystała potencjał całego portfolio, obejmującego telewizję, streaming oraz ekosystem stron internetowych, co zaowocowało jej wyjątkową przewagą na rynku. W minionym miesiącu udział wszystkich stacji telewizyjnych spółki w widowni komercyjnej sięgnął 24,1%.

12.12.2023 | Świat mediów | przeczytano: 372 razy
Rekordowa aktywność w branży eventowej

W tym roku firmy związane z szeroko rozumianym konsultingiem oraz organizacją wydarzeń przeżywają okres dynamicznego wzrostu. Dun & Bradstreet Poland na zlecenie ClickMeeting przeprowadziło analizę, z której wynika, że 40 proc. przedsiębiorstw związanych z eventami, wystawami oraz kongresami znajduje się w dobrej kondycji finansowej. Jednak pomimo polaryzującej sytuacji materialnej - firm przybywa. Natomiast w branży związanej z doradztwem oraz szkoleniami zarejestrowanych jest w tym roku według KRS blisko 75 tys., działalności gospodarczych, czyli o 9 proc. więcej niż w 2022 roku, kiedy ich liczba wynosiła 68 399.

10.12.2023 | Z rynku | przeczytano: 489 razy
Wspólny raport o handlu detalicznym Publicis Groupe CEE i GWI

Publicis Groupe CEE rozpoczęła ścisłą współpracę z GWI - globalną platformą badań konsumenckich. W rezultacie powstało unikatowe studium zachowań konsumenckich w krajach Europy Środkowo-Wschodniej - raport o trendach w handlu detalicznym „Jesteś tym, co kupujesz”. Źródłem dla tego opracowania jest badanie przeprowadzone przez firmę GWI. Raport zawiera dane od użytkowników internetu w wieku 16 - 64 lat z Bułgarii, Czech, Węgier, Polski i Rumunii. Globalna edycja raportu obejmuje aż 52 rynki, powstała na podstawie ponad 950 tysięcy wywiadów rocznie i reprezentuje 2,7 miliarda użytkowniczek i użytkowników internetu.

06.12.2023 | Prawo i gospodarka | przeczytano: 501 razy
Monika Brzózka mówczynią TEDxWarsawWomen 2023

Monika Brzózka, Chief Financial & Operating Officer VMLY&R Poland, będzie prelegentką konferencji TEDxWarsawWomen 2023. 

05.12.2023 | Z rynku | przeczytano: 664 razy
Nowa strategia w Biurze Reklamy RAS Polska

Customer Experience to hasło przewodnie nowej strategii Biura Reklamy Ringier Axel Springer Polska, która weszła w życie 4 grudnia br. Jej fundamentem jest koncentracja na zrozumieniu realnych potrzeb Klientów i optymalizacja interakcji pomiędzy Klientami a Biurem Reklamy podczas całego procesu Customer Journey.

05.12.2023 | Świat mediów | przeczytano: 488 razy
Promocja na papierze budzi zaufanie

Polacy są coraz bardziej świadomymi klientami. Dysponując ograniczonymi środkami, wyróżniamy się na tle sąsiadów dużym stopniem świadomości konsumenckiej. Szukamy okazji i potrafimy realnie ocenić czy oferta jest atrakcyjna.[1] Co więcej, chętnie sięgamy w tym celu po gazetki i listy z ofertami.  

29.11.2023 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 715 razy
12. edycja konkursu Dyrektor Marketingu Roku 2023 - pełne wyniki

Po raz 12. Kapituła Konkursu doceniła wybitnych liderów marketingu i komunikacji w Polsce, z pośród 183 nominowanych osób, nagrody przyznano w 41 kategoriach.

28.11.2023 | Konkursy | przeczytano: 813 razy
Puchar Świata w skokach narciarskich w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze

Zawody w Ruce rozgrywane od 24 do 26 listopada zainaugurują nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich! Wszystkie konkursy transmitowane będą na antenach TVN Warner Bros. Discovery. TVN pokaże na żywo zawody rozgrywane zagranicą. W Eurosporcie 1 transmitowane będą również konkursy w Polsce, a także kwalifikacje. Wszystkie relacje dostępną będą na żywo i na żądanie w Playerze. 

20.11.2023 | Świat mediów | przeczytano: 559 razy
NEPI Rockcastle z nagrodami w konkursie PRCH Retail Awards

Wśród aż 10 nominowanych projektów, które znalazły się w finale konkursu Polskiej Rady Centrów Handlowych, NEPI Rockcastle zdobyło 3 statuetki, w tym złoto w prestiżowej kategorii Kampania Wizerunkowa Roku za projekt FIU! FIU! Made in Bonarka oraz dwie srebrne nagrody za: Strategię i działania ESG oraz w kategorii Kampania Internetowa Roku za kampanię wizerunkową FIU! FIU! Made in Bonarka.

17.11.2023 | Konkursy | przeczytano: 548 razy
Ploter S Class 3 – nowość w ofercie firmy Integart

Czy można poprawić ideał? Prawie 10 lat po premierze modelu S Class 2, firma Summa wprowadziła na rynek nowy ploter tnący klasy premium – Summa S Class 3. W ciągu tych 10 lat producent inwestował w najnowszą technologię, tworząc godnego następcę modelu S Class 2.

15.11.2023 | Z rynku | przeczytano: 619 razy
1 2 3
Strona 1/21 (artykułów: 1006)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764