logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

PSPR: najczęściej komentowane

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 99
Czego branżę PR uczy współpraca Lorda Kruszwila i samorządu województwa podlaskiego?

Influencer marketing to jedna z mocniej rozwijającej się w ostatnich latach gałęzi marketingu, korzystają z tego narzedzia także PR-owcy. Po wsparcie do twórców zwracają się nie tylko marki komercyjne (od tych globalnych np. Coca-Cola, po mniejsze lokalne np. restauracje i zakłady usługowe), ale też stowarzyszenia, fundacje instytucje pożytku publicznego (np. WOŚP czy Szlachetna Paczka), organizacje turystyczne czy samorządy.

28.01.2020 | przeczytano: 1053 razy (komentarzy: 3)
Oświadczenie Preal’s w sprawie Warsaw Media House

Oświadczenie w sprawie posługiwania się własnością intelektualną oraz know-how PReal’s przez Warsaw Media House.

18.05.2018 | przeczytano: 2820 razy (komentarzy: 1)
Branża PR się mobilizuje - akcja wsparcia Agnieszki Bednarczyk z PSPR

Agnieszka Bednarczyk, członkini zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations stała się przypadkową, niezwykle pechową ofiarą wypadku (jako piesza). Odniosła bardzo ciężkie obrażenia, głównie twarzoczaszki, wymagające licznych operacji rekonstrukcyjnych i kosztownego leczenia, ma także połamane oba nadgarstki. Branża PR organizuje pomoc. Rozpoczęła się m.in. zbiórka pieniędzy.

10.01.2020 | przeczytano: 579 razy
Powstało Stowarzyszenie Agencji Public Relations

Stowarzyszenie Agencji Public Relations (SAPR) to nazwa nowej organizacji, która została powołana przez 20 agencji PR z różnych miast Polski w celu reprezentacji i wspierania szeroko rozumianej branży usług komunikacji i PR. Stowarzyszenie, które już na starcie reprezentuje społeczność ponad 300 konsultantów, stawia sobie za cel podnoszenie i promowanie wysokiej jakości usług komunikacji i PR, stymulowanie rozwoju tego sektora, wspieranie zapotrzebowania na takie usługi oraz wzmocnienie branży PR wobec rosnącej konkurencji innych sektorów usług komunikacyjnych towarzyszącej najszybszemu w historii świata rozwojowi technologii.

20.10.2020 | przeczytano: 1194 razy
XX-lecie Alert Media Communications

Dwie dekady funkcjonowania na polskim rynku usług PR celebruje Alert Media Communications – warszawska agencja public relations specjalizująca się w zarządzaniu kryzysowym, strategiach komunikacyjnych, wymagających relacjach z mediami oraz specjalistycznych szkoleniach symulacyjnych. Na swój jubileusz XX-lecia agencja zmieniła logotyp, a podsumowania dwudziestu lat działalności dokonała m.in. na spotkaniu z ponad setką przyjaciół firmy w… teatrze.

14.12.2022 | przeczytano: 285 razy

Studenci z całej Polski przygotują strategię promocyjną wybranej jednostki samorządowej. Ocenią je przedstawiciele praktyków, naukowców, dziennikarzy i samorządowców. Autorzy najlepszych prac zaprezentują swoje pomysły we Wrocławiu.

10.03.2008 | przeczytano: 799 razy
PR-owcy dla NGO - Społeczna Pomoc Komunikacyjna pod patronatem PSPR

Polskie Stowarzyszenie Public Relations objęło patronatem Społeczną Pomoc Komunikacyjną – akcję skierowaną do organizacji społecznych i profesjonalistów komunikacji. W ramach burz mózgów organizowanych przez SPK specjalistki i specjaliści PR pomagają NGO-som w pokonywaniu komunikacyjnych wyzwań. Inicjatorem akcji jest Fundacja Głośniej.

24.06.2019 | przeczytano: 357 razy
Rada Etyki Public Relations o zorganizowanym trollingu

W związku ze skierowanym przez Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Public Relations wystąpieniem o wydanie przez Radę Etyki Public Relations (REPR) opinii dotyczącej coraz częściej opisywanej przez media praktyki zlecania przez podmioty zajmujące się public relations działań hejterskich i trollingu REPR oświadcza, co następuje:

30.10.2019 | przeczytano: 1196 razy

W najbliższy czwartek rozpoczyna się Kongres Profesjonalistów PR w Rzeszowie, najważniejsza impreza branżowa w roku. Głównym organizatorem wydarzenia jest wieloletni Prezes PSPR dr Dariusz Tworzydło, a wśród prelegentów znajduje się pięciu członków Stowarzyszenia: Justyna Szafraniec, dr Krystian Dudek, Adam Łaszyn, Łukasz Majewski i Marek Wróbel.

21.04.2015 | przeczytano: 867 razy

Z wieloletnich dyskusji na temat etyki w PR jasno wynika, że konieczne jest przyjęcie i wdrożenie kodeksu wyznaczającego uniwersalne normy etyczne dla naszej branży. Dotychczasowe próby nie zakończyły się propozycją rozsądnego usprawnienia żadnego z istniejących kodeksów ani stworzenia nowych norm. Uważamy, że w obliczu fundamentalnych zmian jakie w ostatnim czasie dokonały się na rynku public relations i mediów, jest to konieczne.

26.04.2019 | przeczytano: 328 razy
1 2 3
Strona 1/10 (artykułów: 99)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764