logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Pepsi: najczęściej komentowane

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 367
Orlen przejmuje Polska Press

PKN ORLEN rozszerza działalność w obszarze mediowym. Akwizycja jednej z największych grup wydawniczych w Polsce, w połączeniu z wykorzystaniem kompetencji i potencjału agencji mediowej Sigma Bis oraz spółki Ruch, umożliwi Koncernowi stworzenie elastycznej, spersonalizowanej i kompleksowej oferty, która znacząco poprawi satysfakcję klientów. Transakcja wpisuje się w strategiczne plany PKN ORLEN w zakresie wzmacniania sprzedaży detalicznej, w tym pozapaliwowej.  Poprzez przejęcie Polska Press od niemieckiej Verlagsgruppe Passau Capital Group, Koncern uzyska m.in. dostęp do 17,4 milionów użytkowników internetu i możliwość pozyskania nowych klientów.

07.12.2020 | Świat mediów | przeczytano: 1419 razy (komentarzy: 27)
Wirtualny influencer Pepsi w Polsce

Dla Pepsi Max to game over. W najnowszej kampanii marketingowej marka Pepsi oficjalnie żegna Pepsi Max i przedstawia Pepsi Zero graczom. W tym celu stworzono innowacyjną postać Vtubera - Zero, który został wirtualnym ambasadorem marki. Idea aktywacji związana jest z globalnym rebrandingiem, który przyniósł m.in. zmianę Pepsi Max na Pepsi Zero. Kampania prowadzona jest na najpopularniejszej platformie streamingowej, a do jej promocji zaangażowano topowych polskich streamerów.

23.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 1235 razy (komentarzy: 20)
Pepsi: nowe logo i identyfikacja wizualna

Z okazji 125 rocznicy powstania marki, Pepsi przedstawiła nową identyfikację wizualną, której wprowadzanie w punktach sprzedaży na terenie Polski rozpoczęło się tej jesieni. Produkty w opakowaniach z nową wizualizacją pojawią się na półkach już w pierwszym kwartale 2024 roku.

09.11.2023 | Z rynku | przeczytano: 1222 razy (komentarzy: 14)
Pepsi startuje z cyklem brandowych podcastów #Max10minut

Pepsi wchodzi na rynek polski z własnym cyklem podcastów #MAX10minut, zapewniającym żywiołowe dyskusje w formie 10-minutowych odcinków. Od 4 listopada na platformach YouTube i Spotify prezentowane są intensywne rozmowy prowadzone przez znanego YouTubera, Dominika Bosa. Bez lania wody, bez cukru - te podcasty to maxymalna dawka jakościowych treści.

23.11.2023 | Z rynku | przeczytano: 561 razy (komentarzy: 12)
PARS PRO TOTO, czyli marka doskonale upozycjonowana

Motto: Kto odkrył dziurę ozonową? Radziecki uczony, Piotr Ozonow. A kto wynalazł konserwy rybne? Inny radziecki uczony – Puszkin...

O pozycjonowaniu marek napisano już wiele książek; ja sam jestem autorem jednej z nich. I od zawsze w tych książkach stoi jak wół napisane, że nakład finansowy na pozycjonowanie marki stanowi stały wydatek firmy będącej tejże marki właścicielem i jest praktycznie niekończącą się inwestycją (czyli tym, co reklamowe „tygrysy” lubią najbardziej). Ale – ku zmartwieniu speców od marketingu – jest jednak kres pozycjonowania; można zaobserwować niekiedy taką sytuację, gdy przestaje być konieczne ponoszenie dodatkowych kosztów na stałe pozycjonowanie marki, ponieważ ta zajęła już pozycję najwyższą; zaczęła funkcjonować niezależnie w języku potocznym.

23.11.2004 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 15938 razy (komentarzy: 5)
Rockstar Energy Drink prowadzi kampanię związaną z premierą filmu „Venom”

Rockstar Energy Drink, marka z portfolio PepsiCo, rozpoczął kampanię wizerunkowo-sprzedażową w digital promującą wejście do kin filmu „Venom”. Rockstar Energy Drink przygotował limitowaną edycję puszek Rockstar Venom, dwóch podstawowych smaków: Rockstar Original i Rockstar Xdurance. Za przygotowanie kampanii digital odpowiada agencja Biuro Podróży Reklamy.

11.10.2018 | Z rynku | przeczytano: 1246 razy (komentarzy: 4)

Ta informacja raczej nie ucieszy Internautów: firma Unicast wspólnie z Microsoftem pracuje nad przeniesieniem do Sieci reklam telewizyjnych.

10.02.2004 | Z rynku | przeczytano: 1896 razy (komentarzy: 2)
Międzynarodowe biuro sprzedaży mediów online Goldbach International otwarło biuro w Londynie

Goldbach International, międzynarodowe biuro sprzedaży mediów online, z oddziałem w Londynie oraz z nowym Head of International Sales - Karolem Piekutowskim.

12.09.2012 | Z rynku | przeczytano: 2017 razy (komentarzy: 1)
Weź to na chłodno: promocja konsumencka Lipton Ice Tea

W Facebooku wystartował właśnie przygotowany przez agencję Digital One konkurs, którego celem jest wsparcie promocji konsumenckiej Under the Cap przygotowanej przez Lipton Ice Tea (PepsiCo) pod hasłem „Weź to na chłodno”. Konkurs potrwa do końca maja, grupą docelową są konsumenci, fani marki Lipton Ice Tea, w wieku 16 – 24 lat. Cała akcja konsumencka i towarzyszące jej wsparcie w obszarze digital, potrwają do końca czerwca.

13.05.2013 | Z rynku | przeczytano: 1917 razy
Uczestnicy II edycji programu liderskiego IAA Polska Marketing Masterminds

IAA Polska zakończyło kilkuetapowy proces selekcji do dwuletniego, bezpłatnego programu liderskiego Marketing Masterminds. Podczas inauguracji poznaliśmy 13 najlepszych z najlepszych – przyszłych liderów branży komunikacji marketingowej. Z przemową motywacyjną wystąpił Cezary Stypułkowski, Prezes mBank. To już druga edycja programu, którego celem jest znalezienie i wszechstronne wsparcie w rozwoju marketingowych talentów.

31.10.2023 | Z rynku | przeczytano: 731 razy
Digital One i totalne orzeźwienie 7Up

Agencja interaktywna Digital One, należąca do Grupy Euro RSCG, przygotowała odnowioną wersję serwisu www.7up.pl dla marki 7UP z portfolio Pepsi-Cola General Bottlers Poland. Projekt ma na celu zaprezentowanie odświeżonego wizerunku brandu 7UP.

28.05.2007 | Z rynku | przeczytano: 1406 razy
Ewa Przyborowska przechodzi do Kamikaze z Deloitte Digital

Ewa Przyborowska w Kamikaze obejmuje stanowisko Senior Account Manager. Wcześniej pracowała w Deloitte Digital, pełniąc taką samą funkcję.

18.05.2017 | Z rynku | przeczytano: 640 razy
Sphinx promuje się w MultikinachZobacz wideo

Sieć restauracji Sphinx, należąca do grupy Sfinks Polska, rozpoczęła kampanię reklamową w Multikinach. Wyświetlany przed seansami spot reklamuje restauracje Sphinx oraz akcję promocyjną Kolekcja Kibica, w której klienci zbierają zeszyty nt. europejskich drużyn piłkarskich oraz zdobywają rabaty i bony do restauracji. Kampania, która potrwa w Multikinach do 20 marca, jest organizowana przez restauracje Sphinx przy udziale Pepsi.

06.03.2012 | Z rynku | przeczytano: 795 razy
Golden Arrow 2019: Znamy wyniki konkursu!

Ogoszono wyniki Golden Arrow 2019 - konkursu efektywności i innowacyjności narzędzi komunikacji marketingowej organizowanego przez VFP Communications oraz Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB.

21.06.2019 | Konkursy | przeczytano: 3266 razy
Miliard emotikonów na butelkach i puszkach w kampanii Pepsimoji

Pepsi wprowadza współczesny język komunikacji internetowej - emotikony - do świata rzeczywistego, w ramach kampanii "Say It With Pepsi". Obejmująca ponad 600 projektów kampania zagości na ponad miliardzie butelek i puszek oraz na okularach przeciwsłonecznych i stadionach na ponad 100 rynkach świata. Motywem przewodnim tegorocznej kampanii globalnej #PepsiMoji jest prowokacyjne ujęcie emotikona jako fenomenu kulturowego.

04.05.2016 | Z rynku | przeczytano: 2840 razy

Carrefour Polska, PepsiCo Polska oraz LiveRamp rozpoczęły pierwszą wspólną digitalową kampanię aktywacyjną w Polsce dla marki Lipton Ice Tea, której celem jest dotarcie do konsumentów ze spersonalizowanym przekazem. Poznanie potrzeb kupujących możliwe jest dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań oferowanych przez Carrefour Links. Platforma wykorzystuje między innymi technologię Safe Haven od LiveRamp i służy do przygotowania oraz pomiaru rezultatów kampanii marketingowych. Marka Lipton Ice Tea wykorzysta narzędzie w celu wsparcia sprzedaży online i offline produktów. Kampania wytyczająca nowe inspirujące trendy w obszarze działań marketingowych potrwa do 23 grudnia br.

14.12.2022 | Z rynku | przeczytano: 763 razy

Kreowanie dobrego hasła reklamowego jest nie tylko uzupełnieniem identyfikacji marki. To odrębny komunikat przekazujący informację o unikalnych i wyróżniających wartościach marki. Hasło reklamowe to zwięzłe zdanie, znajdujące się obok znaku towarowego, które niesie przesłanie marki i jest zorientowane na silnie oddziaływanie na grupę docelową.

05.12.2012 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 2338 razy
Biuro Podróży Reklamy dla kampanii Rockstar Energy Drink

Agencja Biuro Podróży Reklamy przygotowała klipy wideo na potrzeby kampanii reklamowej napoju Rockstar Energy Drink z portfolio PepsiCo. Klipy są utrzymane w międzynarodowym formacie brandu pt. „Party like a Rockstar”. Kampania digital z wykorzystaniem klipów właśnie startuje i potrwa do końca września.

20.09.2018 | Z rynku | przeczytano: 668 razy
Kampania Pepsi przygotowana przez Agencję K2

Międzynarodowa kampania PEPSI, obejmująca 35 rynków Europy Wschodniej, skierowana jest do generacji Z. Otworzył ją spot „Dorzuć Więcej Smaku do Chwil w Domu z Pepsi”. Za realizację działań odpowiada Agencja K2 (Grupa K2).

21.01.2021 | Z rynku | przeczytano: 765 razy
Artykuły z cyklu Portfolio

Norbert Kałużny, obejmie nowo utworzone stanowisko Creative Commerce Strategy Directora w Publicis Groupe i będzie wspierał ekspertów agencji mediowych i kreatywnych Grupy w strategicznym planowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań commerce’owych, budujących biznes klientów.

16.06.2023 | Z rynku | przeczytano: 521 razy

1 grudnia po raz dziesiąty zostały rozdane nagrody MIXX Awards. Nagrodę specjalną – tytuł Człowieka Roku otrzymał Olgierd Cygan, wiceprezes i partner zarządzający częścią agencyjną w Deloitte Digital. Agencja zdobyła też brązową statuetkę w kategorii Interactive Out-of-Home and off-line za projekt Pepsi Ticket Hunt, uznany za jedną z najbardziej kreatywnych i efektywnych kampanii reklamowych mijającego roku. Deloitte Digital była również nominowana w kategorii specjalnej Agencja Roku za szczególne osiągnięcia w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

02.12.2016 | Konkursy | przeczytano: 680 razy
Analiza doświadczeń konsumenckich jako nowa kompetencja Spacecamp

W strukturach Spacecamp (Brand New Galaxy), powstał dział Customer Experience Intelligence (CXI) - nowe centrum kompetencji badawczych, analitycznych i szkoleniowych, związanych z budowaniem i monitoringiem efektywności doświadczeń konsumenckich.  Kieruje nim Artur Puszkiewicz.

17.03.2021 | Z rynku | przeczytano: 498 razy
Walne Zgromadzenie Członków ZFPR wybrało nowy Zarząd

Podczas Walnego Zgromadzenia Członków Związku Firm Public Relations, które odbyło się 22 kwietnia 2021 roku, wybrano nowy skład Zarządu.

23.04.2021 | Z rynku | przeczytano: 868 razy

Nagrodę grand prix IV edycji konkursu Golden Arrow otrzymała promocja lodów Magnum przygotowana przez agencje TequilaPolska i Netizens. Aby wziąć udział w promocji, nie trzeba było kupować produktu, tylko ustawić stronę promocji jako stronę startową lub ściągnąć widżet. Akcja doprowadziła do zwiększenia sprzedaży marki w sezonie o 26 proc., liczonej rok do roku. Projekt został wyróżniony nagrodami Golden Arrow w kategoriach promocja sprzedaży BtoC i serwis internetowy.

13.07.2009 | Z rynku | przeczytano: 1288 razy
Deloitte Digital z kolejną kampanią dla Black Red White

Ruszyła kolejna odsłona kampanii „Dziękujemy, że tworzysz Dom” największej na polskim rynku grupy meblarskiej Black Red White. Nowy spot, zatytułowany „Bez” promuje nowości i inspiracje w salonach BRW oraz nowy katalog z produktami firmy. Deloitte Digital jest współtwórcą kampanii.

01.08.2017 | Z rynku | przeczytano: 954 razy
Awanse w dziale client engagement VMLY&R

Anna Góreczna, dotychczas group account manager, od marca 2022 roku objęła stanowisko business director. Kamila Tomaszewska, wcześniej senior account executive, awansowała na stanowisko account manager.

15.04.2022 | Z rynku | przeczytano: 724 razy
Gameset podsumowuje pięć lat gaming marketingu w Polsce

Mija 5 lat od powstania Gameset - pierwszej w Polsce agencji gaming marketingu, łączącej marki z graczami. O ile zwiększyły się przychody rynku gier od tamtego czasu? Ile procent populacji obecnie stanowią gracze i kim są? Jak bardzo wzrosły zarobki polskich twórców gamingowych? Z okazji 5. urodzin agencji Gameset podsumowuje pięć lat gaming marketingu w Polsce.

14.02.2022 | Świat mediów | przeczytano: 1655 razy
XX-lecie Alert Media Communications

Dwie dekady funkcjonowania na polskim rynku usług PR celebruje Alert Media Communications – warszawska agencja public relations specjalizująca się w zarządzaniu kryzysowym, strategiach komunikacyjnych, wymagających relacjach z mediami oraz specjalistycznych szkoleniach symulacyjnych. Na swój jubileusz XX-lecia agencja zmieniła logotyp, a podsumowania dwudziestu lat działalności dokonała m.in. na spotkaniu z ponad setką przyjaciół firmy w… teatrze.

14.12.2022 | Z rynku | przeczytano: 1060 razy
Kampania telewizyjna sieci SphinxZobacz wideo

Sphinx, sieć restauracji należąca do Sfinks Polska, ruszył z telewizyjną kampanią reklamową, w której przez ponad trzy tygodnie będzie promować zestawy dań z napojami. W ramach kampanii są wyświetlane dwa spoty reklamujące kultowe danie sieci Sphinx - shoarmę - z napojem z asortymentu Pepsi oraz z piwem Okocim.

19.09.2012 | Z rynku | przeczytano: 1581 razy

10-12 czerwca w Hotelu Sheraton odbędzie się konferencja SAP Forum Polska 2015 - "Discover Simple". Gośćmi specjalnymi będą Martin Lindstrom - światowej sławy specjalista ds. brandingu i neuromarketingu - oraz Rafał Ohme - ekspert w dziedzinie psychologii i komunikacji.

10.06.2015 | Z rynku | przeczytano: 731 razy
Wprowadzanie marki Doritos na polski rynek

Kultowa marka chipsów kukurydzianych Doritos już w Polsce. Przekąska dostępna jest już w wybranych sklepach w trzech smakach. Dystrybucja przekąsek odbywa się w pierwszej kolejności za pośrednictwem handlu tradycyjnego, tj. przez mniejsze i lokalne sklepy, a następnie za pośrednictwem handlu nowoczesnego, czyli supermarketów i hipermarketów. Marka Doritos, jeden z kluczowych megabrandów firmy PepsiCo, adresowana jest do młodych dorosłych, zachęcając ich do wyzwolenia wewnętrznej energii, odwagi, podejmowania wyzwań i przełamywania konwencji. Podkreśla to hasło Doritos: #FOR THE BOLD.

22.08.2018 | Z rynku | przeczytano: 1735 razy
Ewa Przyborowska objęła nowe stanowisko w Altavia.kamikaze

Agencja altavia.kamikaze utworzyła w swoich strukturach nowe stanowisko – Communication Director. Funkcję tę objęła Ewa Przyborowska, która odpowiadać będzie za całościowy nadzór nad komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną agencji.

28.08.2023 | Z rynku | przeczytano: 632 razy
Kto nie ryzykuje, ten… czyli o marketingu w dobie kryzysu

Pandemia skutecznie sparaliżowała nie tylko nasze życie prywatne, ale równie mocno uderzyła w gospodarkę. Co w tej sytuacji dzieje się z działaniami marketingowymi? Wiele firm decyduje się na ograniczenie, a nawet całkowite wstrzymanie wydatków marketingowych. Czy słusznie? Wszystko „zależy” … i to od bardzo wielu czynników.

17.08.2020 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 1245 razy
Pepsico przedstawia nową witrynę internetową w Polsce

PepsiCo w Polsce uruchomiła nowoczesny portal korporacyjny i produktowy stworzony z uwzględnieniem najnowszych trendów komunikacyjnych. To miejsce, w którym konsumenci, media i wszystkie osoby zainteresowane działalnością PepsiCo w naszym kraju w łatwy i przystępny sposób dowiedzą się o aktualnych działaniach firmy, jej produktach, inwestycjach, a także inicjatywach w zakresie zrównoważonego rozwoju. Nowa odsłona portalu, przygotowana w technologii RWD.

19.09.2019 | Z rynku | przeczytano: 451 razy
Wyróżnienie dla Interactive Solutions w konkursie „Golden Arrow”

Interactive Solutions wspólnie z węgierską agencją Soda Team otrzymało wyróżnienie w IV edycji konkursu Marketingu Bezpośredniego Golden Arrow 2009. Wyniki zostały ogłoszone w trakcie Gali Konkursu.

13.07.2009 | Z rynku | przeczytano: 934 razy
Trójwymiarowa Pepsi na ekranach w centrum Warszawy

Pepsi uruchomiło spektakularną reklamę 3D w centrum Warszawy. Główny bohater serii reklam „Psst! Czas na film” próbuje złapać Pepsi, przerzucając napój między ekranami. Ogromne puszki Pepsi wyświetlane na ekranie LED, sprawiają wrażenie wysuwania się poza krawędzie telebimu, przyciągając uwagę przechodniów.

28.02.2023 | Z rynku | przeczytano: 1198 razy
Dawid Borowiec nowym dyrektorem marketingu w Żywiec Zdrój

Jako nowy dyrektor marketingu Żywiec Zdrój, Dawid Borowiec pokieruje działaniami marki, w misję której wpisana jest troska o środowisko i zachęcanie ludzi, by pili zdrowiej.

21.01.2021 | Z rynku | przeczytano: 899 razy

Agencja Digital One wprowadza markę PepsiCo do social mediów w Polsce. Pierwszym krokiem jest uruchomienie korporacyjnego profilu w serwisie Facebook, który ma na celu prowadzenie dialogu z kilkoma grupami „interesariuszy” firmy i propagowanie filozofii PepsiCo „Performance with Purpose”. W profilu znalazło się m.in. Centrum Prasowe PepsiCo.

06.11.2011 | Z rynku | przeczytano: 1007 razy
38 Content Communication rozwija się i rozbudowuje kompetencje

W związku z nieustannym rozwojem, ciągłym rozszerzaniem portfolio oferowanych usług oraz systematyczną rozbudową kadr, Zarząd Spółki podjął decyzję o wprowadzeniu nowych struktur w Agencji. Zmiany zostały zaimplementowane na początku września.

08.09.2020 | Z rynku | przeczytano: 975 razy
Microsoft: Sklep Przyszłości na warszawskim Grochowie

Microsoft razem z 30 partnerami i globalnymi producentami urzeczywistnia wizję przestrzeni handlowej przyszłości. Koncept stanowi odpowiedź na zmieniające się potrzeby klientów w branży handlu detalicznego i usług, którzy korzystają z cyfrowych i fizycznych kanałów dostępu.

26.04.2019 | Z rynku | przeczytano: 1545 razy
Anna Bielecka-Bochenko Dyrektorką Marketingu w Kraft Heinz Polska

Kraft Heinz Polska, ogłosiła niedawno awans Anny Bieleckiej-Bochenko na stanowisko Head of Marketing. W swojej nowej roli Bielecka-Bochenko będzie odpowiedzialna za kierowanie i rozwijanie strategii marketingowych dla marek Heinz oraz Pudliszki.

24.06.2024 | Personalia | przeczytano: 428 razy
Mullenlowe Warsaw zatrudnia i awansuje

Agata Gnypek dołączyła do działu digital agencji kreatywnej MullenLoweWarsaw i wzmocniła team pracujący dla Delikatesów Centrum. Natomiast Marta Sielska i Wiktoria Bańska odpowiedzialne za projekty cyfrowe dla L’Oreal Polska awansowały w tym zespole.  

13.10.2022 | Z rynku | przeczytano: 846 razy
Wyniki Global Effie Index 2023: Kto był najbardziej efektywny?

Effie Worldwide ogłosiło wyniki 13. edycji Effie Index 2023, corocznego rankingu firm stojących za najbardziej efektywnymi inicjatywami marketingowymi na świecie. Polska agencja DDB Warszawa również znalazła się w zestawieniu.

06.06.2024 | Konkursy | przeczytano: 390 razy
Deloitte Digital: kampania „Bitwa Smaku” Mirinda

Trwa nowa kampania napoju Mirinda „Bitwa Smaku”. Aktywacja polega na wybraniu przez konsumentów jednego z dwóch nowych smaków Mirindy, który wejdzie do stałej sprzedaży. Do współpracy zaproszono youtuberów – Ravgora oraz Jeleniejaja. Deloitte Digital odpowiada za koncept kreatywny kampanii.

10.07.2017 | Z rynku | przeczytano: 889 razy

W wyniku międzynarodowego przetargu Agencja K2 została wybrana do realizacji kampanii 360 dla marki Pepsi. Kampania będzie prowadzona w regionie Europy Wschodniej.

02.12.2020 | Z rynku | przeczytano: 299 razy

Dnia 09 czerwca 2008 r. nowym prezesem firmy Europapier-Impap Sp. z o.o. został pan Marcin Kaliszewski.

22.06.2008 | Świat poligrafii | przeczytano: 951 razy
Przełom w Pepsico - butelki wykonane będą w 100%% z rPET do końca 2021 roku

Jeden z największych producentów żywności i napojów na świecie, firma PepsiCo, w samym tylko 2021 roku zainwestuje 3,6 mln USD oraz 8 mln USD w każdym kolejnym roku na pozyskanie przetworzonego plastiku (rPET), który umożliwi produkcję w Polsce wszystkich butelek napojów Pepsi oraz Mirinda z surowca zawierającego tworzywo w 100% pochodzące z recyklingu. To kolejny ważny krok do realizacji wizji świata PepsiCo, w którym plastik nigdy nie stanie się odpadem – w lecie 2020 roku firma wprowadziła do obiegu butelki herbaty mrożonej Lipton Ice Tea w 100% wykonane z rPET. Efektem wprowadzanych zmian będzie ograniczenie emisji gazów cieplarnianych średnio o 40%.

02.12.2020 | Z rynku | przeczytano: 700 razy
Jan Szczeniowski zakłada dom produkcyjny Spokój Film

Powstał nowy dom produkcyjny założony przez Janka Szczeniowskiego, producenta znanego branży reklamowej od ponad 15 lat.

26.09.2022 | Z rynku | przeczytano: 976 razy

Pepsi-Cola General Bottlers Poland we współpracy z agencją interaktywną Digital One tym razem przygotowała atrakcje dla fanów marki Pepsi Max. Głównym założeniem projektu jest realizacja hasła – „Max your life”.

20.02.2007 | Z rynku | przeczytano: 793 razy
Pepsi rzuca Wyzwanie Smaku po raz siódmy

Ruszyła kampania promująca siódmą już edycję Wyzwania Smaku Pepsi – dobrze znanego i lubianego wydarzenia, organizowanego corocznie w letnie weekendy przez światowego lidera w produkcji produktów spożywczych i napojów, PepsiCo. Także w tym roku uczestnicy będą mogli dokonać wyboru preferowanego napoju typu cola, spróbować różnych dań z foodtrucków FeelGoodFood, a także spotkać zaproszonych do udziału w wydarzeniach popularnych influencerów.

25.06.2019 | Z rynku | przeczytano: 639 razy
1 2 3
Strona 1/8 (artykułów: 367)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764