logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Pepsi: najpopularniejsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 365
PARS PRO TOTO, czyli marka doskonale upozycjonowana

Motto: Kto odkrył dziurę ozonową? Radziecki uczony, Piotr Ozonow. A kto wynalazł konserwy rybne? Inny radziecki uczony – Puszkin...

O pozycjonowaniu marek napisano już wiele książek; ja sam jestem autorem jednej z nich. I od zawsze w tych książkach stoi jak wół napisane, że nakład finansowy na pozycjonowanie marki stanowi stały wydatek firmy będącej tejże marki właścicielem i jest praktycznie niekończącą się inwestycją (czyli tym, co reklamowe „tygrysy” lubią najbardziej). Ale – ku zmartwieniu speców od marketingu – jest jednak kres pozycjonowania; można zaobserwować niekiedy taką sytuację, gdy przestaje być konieczne ponoszenie dodatkowych kosztów na stałe pozycjonowanie marki, ponieważ ta zajęła już pozycję najwyższą; zaczęła funkcjonować niezależnie w języku potocznym.

23.11.2004 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 15893 razy (komentarzy: 5)
Piłka i słynni piłkarze w globalnej kampanii Pepsi

Pepsi od kilkudziesięciu lat łączy kolejne pokolenia fanów ze światowymi ikonami popkultury. Dzisiaj Pepsi ogłasza prawdziwą gratkę dla fanów futbolu na świecie – globalną kampanię „LOVE IT. LIVE IT. FOOTBALL.”, która ujawni dotychczas nieznane momenty i wyjątkowe doświadczenia piłkarskie szóstki znakomitych, światowej klasy zawodników. To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich fanów futbolu!

12.03.2018 | Z rynku | przeczytano: 6426 razy

Od pewnego czasu praktycy marketingu i PR wskazują na konieczność kompleksowego podejścia do komunikacji firmy. Do żargonu profesjonalistów weszły takie pojęcia jak zintegrowana komunikacja oraz komunikacja korporacyjna, które oznaczają nic innego, jak spójne zarządzanie komunikacją marketingową i PR.

19.04.2009 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 5488 razy
Bohater kampanii 7UP - Fido Dido - powraca

Legendarny bohater kampanii 7UP, Fido Dido, powraca, aby zarażać nowe pokolenia chillem! Fido Dido nikomu nie musi imponować, nie podąża za trendami, bo sam je ustanawia, uwielbia tworzyć swoją własną rzeczywistość i nigdy się nie spieszy – zawsze znajdzie czas na relaks. Czy jest ktoś, kto go nie pamięta? Jeśli tak, to najwyższy czas przypomnieć Polsce o tej kultowej postaci.

08.05.2019 | Z rynku | przeczytano: 5404 razy
Pepsi: Finał kampanii „Wyzwanie Smaku”

Wyzwanie Smaku” podjęło 85 000 Polaków, a 64% z nich wybrało smak Pepsi. To wyraźnie więcej niż w innych krajach w których Pepsi organizowała podobną zabawę. Test - zabawa pozwalał na porównanie dwóch najczęściej kupowanych napojów typu cola i wybranie, który z nich lepiej smakuje.

13.09.2013 | Z rynku | przeczytano: 5036 razy
Kampania Lay's - ziemniak, Majowie i koniec świata

Marka Lay’s zakończyła właśnie kolejną – po m.in. „Wymyśl Nowy Smak” i „Pucharze Smaków” - niestandardową kampanię: „Marzenia Ziemniaka przed końcem świata”. Jej głównym bohaterem był… Ziemniak w obliczu przepowiedzianej przez Majów na grudzień tego roku apokalipsy. No właśnie - jak połączyć ze sobą pozornie niepasujące do siebie elementy takie jak przepowiednię Majów, koniec świata, ziemniaka, chipsy i marzenia? A jednak…

29.11.2012 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 4406 razy

Atrium Centrum Ploterowe z Opola wprowadza na rynek polski nowe plotery solwentowe Tiara. W ofercie znajdują się dwa modele w trzech szerokościach druku: 46", 54" i 63". Jak wszystkie maszyny solwentowe, plotery Tiara oferują druk odporny na warunki atmosferyczne, a cechami wyróżniającymi jest niska cena zakupu plotera, fotograficzna jakość druku i druk Pentachrome (CMYRedBlue + K).

17.03.2003 | Z rynku | przeczytano: 4242 razy
Kampania Pepsi z okazji 25-lecia albumu

Agencja Digital One przygotowała dla marki Pepsi projekt z zakresu social media, wspierający działania Pepsi związane z wizerunkiem Michaela Jacksona. Aplikacje konkursowe w Facebooku i NK.pl wprost nawiązują do 25-rocznicy wydania przez Jacksona kultowego dziś albumu „Bad”. Do wygrania w konkursach m.in. skórzane kurtki Bad oraz wycieczki dla 2 osób do Londynu na Michael Jackson The Immortal World Tour by Cirque du Soleil.

28.09.2012 | Z rynku | przeczytano: 4071 razy
Golden Arrow 2020: Pełna lista zwycięzców!Zobacz fotorelację

W tegorocznej edycji konkursu marketingowego Golden Arrow 2020 przyznano 22 nagrody i 28 wyróżnień. Żadna praca nie otrzymała grand prix. Przyznano również dwie nagrody specjalne. Pierwszą otrzymał BNP Paribas Bank Polska SA za długofalowe, autentyczne zaangażowanie społeczne, widoczne w wielu wymiarach działalności. Drugą nagrodę specjalną otrzymała agencja Przestrzeń za najlepszą kampanię łączącą cele biznesowe z akcją edukacyjną – „Content zamiast lekcji biologii”, która porusza ważne tematy społeczne, zrealizowaną dla Johnson & Johnson Poland.

01.07.2020 | Konkursy | przeczytano: 3763 razy

Raport z badania przeprowadzonego dla IAB przez PBI wskazuje, że dla Internautów odpowiedzialnych za zakup napojów internet jest jednym z podstawowych źródeł informacji na temat tej kategorii produktowej. Połowa z nich najchętniej poszukuje w sieci informacji na temat kawy oraz soków owocowych i warzywnych. Korzystają oni z wyszukiwarek, grup dyskusyjnych, a także zaglądają na strony www producentów. W internecie poszukują najczęściej opinii innych użytkowników o konkretnym produkcie, opisów produktów, informacji o cenach. Co ważne, Internauci są aktywną grupą konsumentów, która uczestniczy w procesie kształtowania się wizerunku konkretnych produktów, marek i producentów.

16.02.2011 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 3594 razy
1 2 3
Strona 1/37 (artykułów: 365)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764