logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Pepsi: najpopularniejsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 367
PARS PRO TOTO, czyli marka doskonale upozycjonowana

Motto: Kto odkrył dziurę ozonową? Radziecki uczony, Piotr Ozonow. A kto wynalazł konserwy rybne? Inny radziecki uczony – Puszkin...

O pozycjonowaniu marek napisano już wiele książek; ja sam jestem autorem jednej z nich. I od zawsze w tych książkach stoi jak wół napisane, że nakład finansowy na pozycjonowanie marki stanowi stały wydatek firmy będącej tejże marki właścicielem i jest praktycznie niekończącą się inwestycją (czyli tym, co reklamowe „tygrysy” lubią najbardziej). Ale – ku zmartwieniu speców od marketingu – jest jednak kres pozycjonowania; można zaobserwować niekiedy taką sytuację, gdy przestaje być konieczne ponoszenie dodatkowych kosztów na stałe pozycjonowanie marki, ponieważ ta zajęła już pozycję najwyższą; zaczęła funkcjonować niezależnie w języku potocznym.

23.11.2004 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 15948 razy (komentarzy: 5)
Piłka i słynni piłkarze w globalnej kampanii Pepsi

Pepsi od kilkudziesięciu lat łączy kolejne pokolenia fanów ze światowymi ikonami popkultury. Dzisiaj Pepsi ogłasza prawdziwą gratkę dla fanów futbolu na świecie – globalną kampanię „LOVE IT. LIVE IT. FOOTBALL.”, która ujawni dotychczas nieznane momenty i wyjątkowe doświadczenia piłkarskie szóstki znakomitych, światowej klasy zawodników. To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich fanów futbolu!

12.03.2018 | Z rynku | przeczytano: 6478 razy

Od pewnego czasu praktycy marketingu i PR wskazują na konieczność kompleksowego podejścia do komunikacji firmy. Do żargonu profesjonalistów weszły takie pojęcia jak zintegrowana komunikacja oraz komunikacja korporacyjna, które oznaczają nic innego, jak spójne zarządzanie komunikacją marketingową i PR.

19.04.2009 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 5493 razy
Bohater kampanii 7UP - Fido Dido - powraca

Legendarny bohater kampanii 7UP, Fido Dido, powraca, aby zarażać nowe pokolenia chillem! Fido Dido nikomu nie musi imponować, nie podąża za trendami, bo sam je ustanawia, uwielbia tworzyć swoją własną rzeczywistość i nigdy się nie spieszy – zawsze znajdzie czas na relaks. Czy jest ktoś, kto go nie pamięta? Jeśli tak, to najwyższy czas przypomnieć Polsce o tej kultowej postaci.

08.05.2019 | Z rynku | przeczytano: 5439 razy
Pepsi: Finał kampanii „Wyzwanie Smaku”

Wyzwanie Smaku” podjęło 85 000 Polaków, a 64% z nich wybrało smak Pepsi. To wyraźnie więcej niż w innych krajach w których Pepsi organizowała podobną zabawę. Test - zabawa pozwalał na porównanie dwóch najczęściej kupowanych napojów typu cola i wybranie, który z nich lepiej smakuje.

13.09.2013 | Z rynku | przeczytano: 5041 razy
Kampania Lay's - ziemniak, Majowie i koniec świata

Marka Lay’s zakończyła właśnie kolejną – po m.in. „Wymyśl Nowy Smak” i „Pucharze Smaków” - niestandardową kampanię: „Marzenia Ziemniaka przed końcem świata”. Jej głównym bohaterem był… Ziemniak w obliczu przepowiedzianej przez Majów na grudzień tego roku apokalipsy. No właśnie - jak połączyć ze sobą pozornie niepasujące do siebie elementy takie jak przepowiednię Majów, koniec świata, ziemniaka, chipsy i marzenia? A jednak…

29.11.2012 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 4445 razy

Atrium Centrum Ploterowe z Opola wprowadza na rynek polski nowe plotery solwentowe Tiara. W ofercie znajdują się dwa modele w trzech szerokościach druku: 46", 54" i 63". Jak wszystkie maszyny solwentowe, plotery Tiara oferują druk odporny na warunki atmosferyczne, a cechami wyróżniającymi jest niska cena zakupu plotera, fotograficzna jakość druku i druk Pentachrome (CMYRedBlue + K).

17.03.2003 | Z rynku | przeczytano: 4258 razy
Kampania Pepsi z okazji 25-lecia albumu

Agencja Digital One przygotowała dla marki Pepsi projekt z zakresu social media, wspierający działania Pepsi związane z wizerunkiem Michaela Jacksona. Aplikacje konkursowe w Facebooku i NK.pl wprost nawiązują do 25-rocznicy wydania przez Jacksona kultowego dziś albumu „Bad”. Do wygrania w konkursach m.in. skórzane kurtki Bad oraz wycieczki dla 2 osób do Londynu na Michael Jackson The Immortal World Tour by Cirque du Soleil.

28.09.2012 | Z rynku | przeczytano: 4100 razy
Golden Arrow 2020: Pełna lista zwycięzców!Zobacz fotorelację

W tegorocznej edycji konkursu marketingowego Golden Arrow 2020 przyznano 22 nagrody i 28 wyróżnień. Żadna praca nie otrzymała grand prix. Przyznano również dwie nagrody specjalne. Pierwszą otrzymał BNP Paribas Bank Polska SA za długofalowe, autentyczne zaangażowanie społeczne, widoczne w wielu wymiarach działalności. Drugą nagrodę specjalną otrzymała agencja Przestrzeń za najlepszą kampanię łączącą cele biznesowe z akcją edukacyjną – „Content zamiast lekcji biologii”, która porusza ważne tematy społeczne, zrealizowaną dla Johnson & Johnson Poland.

01.07.2020 | Konkursy | przeczytano: 3817 razy

Raport z badania przeprowadzonego dla IAB przez PBI wskazuje, że dla Internautów odpowiedzialnych za zakup napojów internet jest jednym z podstawowych źródeł informacji na temat tej kategorii produktowej. Połowa z nich najchętniej poszukuje w sieci informacji na temat kawy oraz soków owocowych i warzywnych. Korzystają oni z wyszukiwarek, grup dyskusyjnych, a także zaglądają na strony www producentów. W internecie poszukują najczęściej opinii innych użytkowników o konkretnym produkcie, opisów produktów, informacji o cenach. Co ważne, Internauci są aktywną grupą konsumentów, która uczestniczy w procesie kształtowania się wizerunku konkretnych produktów, marek i producentów.

16.02.2011 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 3604 razy
Goście Targów Wiedzy Graficznej 2013Zobacz fotorelację

W sobotę światowe gwiazdy designu, najlepsi polscy projektanci, przedstawiciele biznesu, polityki, kultury, wielbiciele trendów spotkają się 26 i 27 października na Targach Wiedzy Graficznej w Warszawie. Przedstawiamy sylwetki i prace zaproszonych gości.

25.10.2013 | Z rynku | przeczytano: 3498 razy
Michał Korol senior event managerem Walk

Michał Korol objął stanowisko senior event managera w WALK Events. Poprzednio pracował w Snap Sony Music Poland.

19.01.2016 | Z rynku | przeczytano: 3453 razy
Golden Arrow 2019: Znamy wyniki konkursu!

Ogoszono wyniki Golden Arrow 2019 - konkursu efektywności i innowacyjności narzędzi komunikacji marketingowej organizowanego przez VFP Communications oraz Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB.

21.06.2019 | Konkursy | przeczytano: 3267 razy
Digital One dla Pepsi Twist

Agencja Digital One przygotowała działania reklamowe w internecie dla marki Pepsi Twist na zlecenie Pepsi-Cola General Bottlers Poland.

02.03.2011 | Z rynku | przeczytano: 3223 razy
Pierwsza muzyczna kampania marki Lay’s

Marka Lay’s przygotowała letnią kampanię pod hasłem „Muzyka smakuje lepiej z Lay’s”. W sklepach można znaleźć specjalne muzyczne paczki bestsellerów Lay’s oraz limitowaną edycję chipsów o smaku: Salsy, Krążków cebulowych z sosem cheddar oraz Chrupiącego bekonu. Muzyczne paczki z dodatkowym oznaczeniem promocyjnym objęte są wielką muzyczną loterią trwającą do końca sierpnia.

03.07.2019 | Z rynku | przeczytano: 3193 razy
Smak Pepsi w limitowanej serii opakowań vintage

Smak Pepsi również w tym roku został wybrany przez 59% uczestników Wyzwania Smaku*. W podziękowaniu za wspólną zabawę i pozytywne emocje, PepsiCo wprowadza na rynek limitowaną edycję opakowań Pepsi Vintage, jakie pojawiały się w sprzedaży na przestrzeni sześciu dekad – od 1940 do 2000 roku. Od początku września do grudnia 2018 roku grafiki Vintage dostępne są na wszystkich rodzajach opakowań (puszki i butelki) i pojemnościach Pepsi w punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

18.09.2018 | Z rynku | przeczytano: 2996 razy
Miliard emotikonów na butelkach i puszkach w kampanii Pepsimoji

Pepsi wprowadza współczesny język komunikacji internetowej - emotikony - do świata rzeczywistego, w ramach kampanii "Say It With Pepsi". Obejmująca ponad 600 projektów kampania zagości na ponad miliardzie butelek i puszek oraz na okularach przeciwsłonecznych i stadionach na ponad 100 rynkach świata. Motywem przewodnim tegorocznej kampanii globalnej #PepsiMoji jest prowokacyjne ujęcie emotikona jako fenomenu kulturowego.

04.05.2016 | Z rynku | przeczytano: 2841 razy
Smaki lata w kampanii Lay's

Dzisiaj rusza najnowsza kampania „Lato smakuje lepiej z Lay’s”. W tym sezonie Lay’s pojawi się wszędzie tam, gdzie trwa wakacyjna zabawa. Konsumenci będą mogli delektować się smakiem chipsów Lay’s podczas wielu samplingów w trakcie projekcji filmów w kinach letnich w całej Polsce oraz przy okazji zabawy w ramach mobilnego studia muzycznego Lay’s Summer Studio. Dodatkowo kampania wspiera wprowadzenie na rynek limitowanej edycji chipsów w dwóch smakach – „Grande Quesadilia” oraz „El Burgerro”.

16.07.2018 | Z rynku | przeczytano: 2831 razy
„Kibice wygrywają pierwsi” - promocja konsumencka Pepsi i Lay's

13 marca rozpoczęła się promocja konsumencka marek Pepsi i Lay’s pod nazwą „Kibice wygrywają pierwsi”. Zazwyczaj kibice oglądając zmagania swoich ulubionych drużyn piłkarskich z niecierpliwością czekają na ich wygraną. Teraz dzięki akcji Pepsi i Lay’s kibice mają szansę wygrać jeszcze zanim ich idole odniosą zwycięstwo na boisku! Zachęcał ich do tego będzie Kuba Błaszczykowski – wielki polski piłkarz oraz, zdaniem fanów futbolu, najlepszy polski piłkarz Mistrzostw Europy 2016. Promocja potrwa do 14 maja 2017 r.

15.03.2017 | Z rynku | przeczytano: 2817 razy
Machina Design Awards – Rdzeń 2008 rozdane

Moho Design zdobyło Grand Prix plebiscytu Machina Design Awards 2008. Nagroda specjalna powędrowała do wybitnego polskiego projektanta, Janusza Kaniewskiego. 5 lutego br. podczas uroczystej gali w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie ogłoszono wyniki plebiscytu magazynu „Machina Design” na najbardziej designerskie produkty i usługi roku.

11.02.2009 | Z rynku | przeczytano: 2737 razy
1 2 3
Strona 1/19 (artykułów: 367)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764