logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Runmageddon: najczęściej komentowane

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 12
Trenerka Kasia Wolska w nowej własnej produkcji player.pl

3 sierpnia  na platformie player.pl pojawił się pierwszy sportowy program z udziałem popularnej trenerki Kasi Wolskiej. „#niemażeniemogę” to sześć pełnych emocji odcinków i solidna dawka motywacji do realizowania własnych postanowień. W każdym odcinku Kasia staje do rywalizacji z mistrzem innej dyscypliny sportowej. Ale prawdziwym przeciwnikiem w wyczerpujących przygotowaniach do finałowego starcia są jej własne słabości: strach, lenistwo, złość i zmęczenie. Co tydzień udowodnia, że nie zawsze musimy być najlepsi, a satysfakcja płynie z małych zwycięstw w walce ze sobą. 

09.08.2016 | przeczytano: 588 razy
Digital Marketing Heroes 2016

Allegro, Samsung Electronics Polska, NC+, PAYBACK, Uber, OpenX, Microsoft czy Runmageddon to tylko kilka przykładów marek, których czołowi eksperci, już 22 września pojawią się na scenie trzeciej edycji konferencji poświęconej marketingowi cyfrowemu w Europie Środkowo-Wschodniej – Digital Marketing Heroes 2016.

13.09.2016 | przeczytano: 564 razy
Synertime dla Runmageddonu

Agencja Synertime rozpoczęła działania w zakresie public relations dla Runmageddonu –największego w Polsce cyklicznego, ekstremalnego biegu przez przeszkody, który z roku na rok zyskuje coraz większą rzeszę fanów. Rynek sportów ekstremalnych stale rośnie, a działające na nim firmy coraz częściej się profesjonalizują i stawiają na skuteczną komunikację. To pozwala im budować przewagę względem konkurencji. – mówi Ewa Kaczmarek z Zarządu Synertime.

15.09.2017 | przeczytano: 373 razy
Sposób reakcji na kryzys wizerunkowy może zdecydować o przyszłości marki

- Sierpień upłynął pod znakiem kryzysów wizerunkowych – ocenia Małgorzata Baran, redaktor PRoto.pl. Z krytyką musiały się zmierzyć PGE i Tiger, które wykorzystały w promocji rocznicę powstania warszawskiego. Z kolei jako seksistowskie zostały określone reklamy i zdjęcia napoju energetycznego Zbój oraz organizatora ekstremalnych biegów Runmageddonu. To, w jaki sposób marki reagują na negatywne komentarze, ma decydujący wpływ na postawę konsumentów i może się przełożyć na wyniki sprzedażowe.

18.09.2017 | przeczytano: 548 razy

18 września do emisji trafił spot wizerunkowy promujący największego na świecie producenta AGD, firmę Haier. Kampania telewizyjna, oparta na haśle „We take you Haier” to kolejny krok w rozwoju marki na polskim rynku. Koncept spotu został opracowany przez polski oddział Haier, produkcją zajęło się studio Grape Film, za zakup mediów i działania koordynacyjne kampanii odpowiada agencja ClickAd Interactive, a działania PR prowadzi agencja Best Brands PR.

27.09.2017 | przeczytano: 340 razy
1 2 3
Strona 1/3 (artykułów: 12)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764