logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

SEM: najpopularniejsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 639
Projekt Tymczasem: Kampania piwa EB z udziałem raperów

EB startuje z nowymi spotami telewizyjnymi wpisującymi się w platformę TYMCZASEM, w ramach której marka udowadnia, że etap poszukiwania i poznawania siebie ma fundamentalne znaczenie w życiu człowieka. Kampania telewizyjna składa się z czterech spotów – każdy dedykowany jednemu raperowi: Sokołowi, Pezetowi, Żabsonowi i Sitkowi.

20.07.2018 | Z rynku | przeczytano: 5501 razy
Płace w branży komunikacji marketingowej 2014

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR ogłosiło wyniki nowego badania wynagrodzeń i stawek cennikowych w firmach sektora komunikacji marketingowej, organizowanego regularnie od kilkunastu lat. Przede wszystkim wynika z nich, że dynamika płac w agencjach mediowych była wyższa niż w agencjach reklamowych. Powstrzymany został również spadek stawek cennikowych.

23.07.2014 | Z rynku | przeczytano: 4351 razy
Co powinno znaleźć się w umowie o przeniesienie autorskich praw majątkowych?

Mając świadomość tego, jak ważna jest wiedza na temat prawa autorskiego wśród przedstawicieli branży kreatywnej kontynuujemy temat umów prawnoautorskich. Z poniższego poradnika dowiesz się, co powinno znaleźć się w prawidłowo stworzonej umowie o przeniesienie autorskich praw majątkowych.

01.07.2017 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 4081 razy

W obecnych czasach posiadanie strony internetowej to niemalże obowiązek. Jednak sama witryna internetowa, znajdująca się na trzeciej czy czwartej stronie w wyszukiwarce Google to za mało. Z pomocą przychodzą firmy zajmujące się pozycjonowaniem stron, dzięki swoim działaniom są w stanie wprowadzić naszą stronę wysoko w organicznych wynikach wyszukiwania Google pod wskazane przez nas słowa kluczowe np. "skuteczne pozycjonowanie". Takie usługi świadczy coraz więcej firm. Jak w każdej branży, i w pozycjonowaniu możemy spotkać nierzetelne firmy, lub sprzedawców którzy nie podadzą nam na tacy wszystkich istotnych informacji. Z tego powodu warto wiedzieć o co zapytać aby później nie doznać szoku.

07.05.2014 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 3941 razy (komentarzy: 14)
Golden Arrow 2020: Pełna lista zwycięzców!Zobacz fotorelację

W tegorocznej edycji konkursu marketingowego Golden Arrow 2020 przyznano 22 nagrody i 28 wyróżnień. Żadna praca nie otrzymała grand prix. Przyznano również dwie nagrody specjalne. Pierwszą otrzymał BNP Paribas Bank Polska SA za długofalowe, autentyczne zaangażowanie społeczne, widoczne w wielu wymiarach działalności. Drugą nagrodę specjalną otrzymała agencja Przestrzeń za najlepszą kampanię łączącą cele biznesowe z akcją edukacyjną – „Content zamiast lekcji biologii”, która porusza ważne tematy społeczne, zrealizowaną dla Johnson & Johnson Poland.

01.07.2020 | Konkursy | przeczytano: 3702 razy
Pola Ziejewska dołączy do Tailor&Baker

Pola Ziejewska z dniem 2 listopada obejmie stanowisko Head of client Service Team w agencji Tailor&Baker. Będzie odpowiedzialna za jakość współpracy z kluczowymi klientami, oraz pozyskiwanie nowego biznesu we współpracy szefem strategii i rozwoju.

26.10.2010 | Z rynku | przeczytano: 3594 razy (komentarzy: 1)
Value Media rozwija dział performance marketingu

Kolejna osoba dołączyła do zespołu performance marketingu Value Media, kierowanego przez Roberta Stępniewskiego. Joanna Czekaj, nowy SEM Account Executive, będzie odpowiedzialna za tworzenie i proponowanie rozwiązań dopasowanych do oferty klientów VM.

15.04.2011 | Z rynku | przeczytano: 3542 razy
Analityka i Monitoring Influencerów

Według wielu badań marketerów influencer marketing jest aktualnie najszybciej rosnącą metodą pozyskiwania klientów online, pozostawiając daleko w tyle SEM, SEO, mailingi czy reklamę displayową. Wraz ze wzrostem tej popularności rosną potrzeby mierzenia efektów współpracy z influencerami.

18.12.2017 | Nowości wydawnicze | przeczytano: 3384 razy
Wrap Sisters zwyciężczyniami 3M  Endorsed Wrap!t Ring

Podczas ogólnopolskich targów Rema Days Warsaw odbył się konkurs 3M Endorsed Wrap!t Ring, czyli zmagania certyfikowanych aplikatorów 3M Endorsed. Podczas targów aplikatorzy aż ośmiokrotnie odmienili wygląd oklejanego na żywo BMW i8 Frozen Yellow, za pomocą zadrukowanej autorskimi projektami graficznymi, najnowszej folii 3M IJ180mC oraz folii do zmiany koloru 3M serii 1080. W konkursie zagłosowało łącznie prawie 1800 osób. Zwyciężyły Wrap Sisters z firmy Omega Art z Olkusza (397 głosów).

15.02.2018 | Konkursy | przeczytano: 3295 razy (komentarzy: 1)

Desperacja. Firma wchodzi na rynek, potrzebuje skutecznej, a co gorsza taniej reklamy. Jak w takiej sytuacji poradzić sobie z rzeczą, która tak naprawdę nie leży w naszych kwalifikacjach? Ty tylko otworzyłeś zakład fryzjerski, który chciałeś rozwinąć. A w efekcie, z powodu nie do końca przemyślanego planu, sam musisz do niego dokładać.

18.06.2009 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 3240 razy (komentarzy: 1)
1 2 3
Strona 1/64 (artykułów: 639)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764