logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

SEM: najpopularniejsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 539
Projekt Tymczasem: Kampania piwa EB z udziałem raperów

EB startuje z nowymi spotami telewizyjnymi wpisującymi się w platformę TYMCZASEM, w ramach której marka udowadnia, że etap poszukiwania i poznawania siebie ma fundamentalne znaczenie w życiu człowieka. Kampania telewizyjna składa się z czterech spotów – każdy dedykowany jednemu raperowi: Sokołowi, Pezetowi, Żabsonowi i Sitkowi.

20.07.2018 | przeczytano: 5056 razy
Płace w branży komunikacji marketingowej 2014

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR ogłosiło wyniki nowego badania wynagrodzeń i stawek cennikowych w firmach sektora komunikacji marketingowej, organizowanego regularnie od kilkunastu lat. Przede wszystkim wynika z nich, że dynamika płac w agencjach mediowych była wyższa niż w agencjach reklamowych. Powstrzymany został również spadek stawek cennikowych.

23.07.2014 | przeczytano: 4121 razy

W obecnych czasach posiadanie strony internetowej to niemalże obowiązek. Jednak sama witryna internetowa, znajdująca się na trzeciej czy czwartej stronie w wyszukiwarce Google to za mało. Z pomocą przychodzą firmy zajmujące się pozycjonowaniem stron, dzięki swoim działaniom są w stanie wprowadzić naszą stronę wysoko w organicznych wynikach wyszukiwania Google pod wskazane przez nas słowa kluczowe np. "skuteczne pozycjonowanie". Takie usługi świadczy coraz więcej firm. Jak w każdej branży, i w pozycjonowaniu możemy spotkać nierzetelne firmy, lub sprzedawców którzy nie podadzą nam na tacy wszystkich istotnych informacji. Z tego powodu warto wiedzieć o co zapytać aby później nie doznać szoku.

07.05.2014 | przeczytano: 3661 razy (komentarzy: 15)
Co powinno znaleźć się w umowie o przeniesienie autorskich praw majątkowych?

Mając świadomość tego, jak ważna jest wiedza na temat prawa autorskiego wśród przedstawicieli branży kreatywnej kontynuujemy temat umów prawnoautorskich. Z poniższego poradnika dowiesz się, co powinno znaleźć się w prawidłowo stworzonej umowie o przeniesienie autorskich praw majątkowych.

01.07.2017 | przeczytano: 3644 razy
Pola Ziejewska dołączy do Tailor&Baker

Pola Ziejewska z dniem 2 listopada obejmie stanowisko Head of client Service Team w agencji Tailor&Baker. Będzie odpowiedzialna za jakość współpracy z kluczowymi klientami, oraz pozyskiwanie nowego biznesu we współpracy szefem strategii i rozwoju.

26.10.2010 | przeczytano: 3406 razy (komentarzy: 1)
Value Media rozwija dział performance marketingu

Kolejna osoba dołączyła do zespołu performance marketingu Value Media, kierowanego przez Roberta Stępniewskiego. Joanna Czekaj, nowy SEM Account Executive, będzie odpowiedzialna za tworzenie i proponowanie rozwiązań dopasowanych do oferty klientów VM.

15.04.2011 | przeczytano: 3233 razy

Desperacja. Firma wchodzi na rynek, potrzebuje skutecznej, a co gorsza taniej reklamy. Jak w takiej sytuacji poradzić sobie z rzeczą, która tak naprawdę nie leży w naszych kwalifikacjach? Ty tylko otworzyłeś zakład fryzjerski, który chciałeś rozwinąć. A w efekcie, z powodu nie do końca przemyślanego planu, sam musisz do niego dokładać.

18.06.2009 | przeczytano: 3120 razy (komentarzy: 1)

SEO, czyli Search Engine Optimization, to obecnie jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się form marketingu internetowego. Z roku na rok rośnie liczba firm, które doceniają znaczenie pozycjonowania swoich stron internetowych, zaś na portalach z ogłoszeniami o pracę pojawia się coraz więcej ofert dla specjalistów SEO. Jakie zatem należy spełniać warunki by podjąć się tej perspektywicznej profesji?

07.05.2015 | przeczytano: 3010 razy

W dobie spadku skłonności do ryzyka oraz nacisku na efektywność prowadzonych działań rynek reklamy ulega przeobrażeniu. Powoli wkraczają nań nowe trendy i tendencje. Które działania reklamowe będą najbardziej efektywne w nadchodzącym roku? Telewizja, prasa, radio, outdoor czy Internet? Jakie medium zdominuje rynek reklamy w Polsce?

24.01.2010 | przeczytano: 2938 razy
Wrap Sisters zwyciężczyniami 3M  Endorsed Wrap!t Ring

Podczas ogólnopolskich targów Rema Days Warsaw odbył się konkurs 3M Endorsed Wrap!t Ring, czyli zmagania certyfikowanych aplikatorów 3M Endorsed. Podczas targów aplikatorzy aż ośmiokrotnie odmienili wygląd oklejanego na żywo BMW i8 Frozen Yellow, za pomocą zadrukowanej autorskimi projektami graficznymi, najnowszej folii 3M IJ180mC oraz folii do zmiany koloru 3M serii 1080. W konkursie zagłosowało łącznie prawie 1800 osób. Zwyciężyły Wrap Sisters z firmy Omega Art z Olkusza (397 głosów).

15.02.2018 | przeczytano: 2908 razy (komentarzy: 2)
1 2 3
Strona 1/54 (artykułów: 539)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764