logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

SKM SAR: najczęściej komentowane

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 76
Nowe kategorie, punktacja i przewodniczący jury KTR

Czy można iść do przodu, mając trzy nogi? Nawet trzeba. Dlatego teraz w konkursie KTR są trzy kategorie główne, w których można zgłaszać swoje prace. Communication, Craft i Design.

17.02.2018 | przeczytano: 881 razy (komentarzy: 24)
Creative Tension i logo dla Polski: Głos pomysłodawców

W ciągu sześciu dni ponad 115 000 Polaków oddało głos na sprężynę, która najbardziej przypadła im do gustu. Celem prowadzonej kampanii nie jest wyłącznie wybór logo, lecz przedstawienie całej idei budowania Marki Polska, wyrażonej w Creative Tension, stworzonej przez brytyjskiego guru od brandingu - Wallego Olinsa. Nowe logo zostało zakupione przez polskich przedsiębiorców i zostanie nieodpłatnie przekazane na rzecz Skarbu Państwa. Głosowanie na stronie www.logodlapolski.pl potrwa do 28 października.

21.10.2014 | przeczytano: 4779 razy (komentarzy: 13)
Logo Polski: Wybór sprężyny potwierdza słuszność naszej linii...

Powoli opadają emocje po rywalizacji trzech koncepcji logo Polski, na które mieliśmy możliwość zagłosować przez ostatnie dwa miesiące. Przewagę zdobyła sprężyna przypominająca nieco dymek, deklasując sprężynę opracowaną pierwotnie w Zasadach Komunikacji marki POLSKA. Mimo przedłużenia terminu zakończenia głosowania, udział wzięło w nim zaledwie 187 tys. Polaków.

17.12.2014 | przeczytano: 2230 razy (komentarzy: 6)
Logo Polski: głosowanie przedłużone. Będą debaty i kampania edukacyjna

W związku z dużym zainteresowaniem opinii publicznej oraz mediów inicjatywą społeczną logo promocyjne Polski organizatorzy – Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, Konfederacja Lewiatan, Krajowa Izba Gospodarcza oraz Pracodawcy RP - postanowili przedłużyć wybory do 14 grudnia. Równocześnie zapowiadają dalsze prowadzenie kampanii informacyjno-edukacyjnej oraz konsultacji społecznych dotyczących budowania i identyfikacji Marki Polska.

30.10.2014 | przeczytano: 1087 razy (komentarzy: 2)
Rekordowa liczba zgłoszeń do Konkursu Twórców Reklamy 2015

Ruszyły obrady Konkursu Twórców Reklamy. Do 12 edycji 342 podmioty zgłosiły rekordową liczbę 1104 prac w 11 kategoriach. Jury będzie obradowało pod przewodnictwem Jona Williamsa (CCO, Grey, EMEA).

14.04.2015 | przeczytano: 956 razy (komentarzy: 1)
Prudential - Młody BógZobacz wideo

Złote Effie 2018: Prudential - Młody Bóg

W naszym cyklu prezentującym zwycięskie kampanie XIX edycji Effie Awards tym razem „Młody Bóg” - czyli reprezentant marki Prudential w trudnych rozgrywkach między uczestnikami rynku ubezpieczeniowego. Zdaniem jurorów w kampanii udało się zmotywować odbiorców do zainteresowania się własną przyszłością i powiązania tej refleksji z marką, co przełożyło się na wzrosty sprzedaży przekraczające 173%. W ocenie jury pominięto jednak istotny naszym zdaniem czynnik: Prudential dysponował w Polsce specjalnym potencjałem wizerunkowym związanym z obecnością marki w przedwojennej (i wojennej dzięki losom firmowego wieżowca) historii Polski. Być może zatem szybki wzrost sprzedaży był w pewnej mierze rodzajem "premii" za powrót marki kojarzonej z "porządnymi, przedwojennymi czasami"?

06.04.2019 | przeczytano: 958 razy (komentarzy: 1)
Artykuły z cyklu Złote Effie 2018

Po siedmiu latach współpracy Iwona Dynowska odchodzi ze Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR. Jako project director zaangażowana była w budowanie i rozwijanie różnorodnych projektów.

29.10.2010 | przeczytano: 33 razy

Wobec wydłużenia przez firmę Unilever terminu płatności z 60 do 90 dni, zdecydowana większość branży komunikacji marketingowej postanowiła podjąć działania mające na celu przeciwstawienie się takim standardom traktowania biznes partnerów koncernu. W opinii środowiska to praktyka niezgodna z zasadami współżycia społecznego, prawem oraz ideą biznesu społecznie odpowiedzialnego, która uderza we wszystkich dostawców tej globalnej korporacji.

12.11.2013 | przeczytano: 529 razy
Wyobraźnia kontra kryzys: podsumowanie 3 edycji Imagination DayZobacz fotorelację

7 listopada po raz trzeci odbył się Imagination Day (ID). Konferencję organizuje Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, od początku we współpracy z firmą Ars Thanea, a teraz również z agencjami K2 i Starcom. Zapraszani goście, to utalentowani i nagradzani kreatywni z całego świata.

06.12.2013 | przeczytano: 1062 razy

SSM to rozbudowany kurs z zakresu komunikacji marketingowej. Zajęcia prowadzone przez ekspertów skierowane są do pracowników branży, którzy posiadają już co najmniej kilkuletnie doświadczenie zawodowe. Ze względu na praktyczny charakter zajęć oraz stale dostosowywany do bieżących trendów program, SSM przez lata stała się jednym z najbardziej cenionych kursów na rynku w obszarze marketingu. Organizatorem Szkoły Strategii Marki jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

24.01.2014 | przeczytano: 486 razy
1 2 3
Strona 1/8 (artykułów: 76)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764