logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Samsung: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 1017
OKK! - Droga do własnej pracowni

Podczas studiów architektonicznych młodzi adepci zdobywają głównie wiedzę techniczną i artystyczną. Często pomijane są zaś kluczowe aspekty dotyczące prowadzenia własnego biznesu. Po zakończeniu edukacji wielu absolwentów staje przed wyzwaniem - wiedzą, jak projektować, ale nie mają pojęcia, jak rozpocząć własną drogę w branży. Brak tej świadomości może prowadzić do frustracji i niepewności, utrudniając przejście od teorii do praktyki. Zrozumienie procesów rządzących światem biznesu i rozpoczęcie własnej działalności pozwala na skuteczniejsze zarządzanie karierą, budowanie marki osobistej, pozyskiwanie klientów i satysfakcję z pracy w branży.

10.12.2023 | przeczytano: 58 razy
Agencje Przestrzeń i VMLY&R w rosterze OLX na rok 2024

Agencje Przestrzeń i VMLY&R zostały wybrane przez OLX w przetargu na roczną obsługę kreatywną. Tym samym tylko te dwie agencje będą otrzymywać od OLX briefy na kampanie zintegrowane dla marki. Przedmiotem przetargu była również opieka bieżących działań digitalowych, za które odpowiedzialna będzie agencja Przestrzeń.

08.12.2023 | przeczytano: 173 razy
Samsung Bespoke: II edycja konkursu dla architektów i projektantów wnętrz

Marka Samsung zaprasza studentów, architektów, projektantów i stylistów wnętrz do udziału w konkursie Projektuj z Bespoke. Zadaniem uczestników jest wykonanie projektu koncepcyjnego z uwzględnieniem lodówki Bespoke marki Samsung i stylu danego etapu konkursu. Zgłoszenia do pierwszego etapu konkursu można przesyłać do 30 stycznia 2024 roku.

07.12.2023 | przeczytano: 178 razy
Michał Piasecki zastępcą redaktora naczelnego dziennika Fakt

Michał Piasecki w roli zastępcy redaktora naczelnego Faktu dołączył do redakcji 1 grudnia br. Nowy wicenaczelny będzie odpowiedzialny za kwestie online oraz za dalszy rozwój serwisu Fakt.pl.

05.12.2023 | przeczytano: 138 razy
Świąteczne prezenty w kampanii Canal+

CANAL+ Polska rozpoczął kolejne działania promocyjne skierowane do klientów oferty satelitarnej. W przygotowanym na tę okazję spocie telewizyjnym wystąpił znany z THE OFFICE Dariusz Wasiak (Adam Woronowicz).

05.12.2023 | przeczytano: 186 razy
Mariusz Przybylski nowym ambasadorem Samsung

Mariusz Przybylski jest jednym z najpopularniejszych projektantów mody w Polsce. Jego projekty charakteryzują się wyjątkową formą i kreatywnością, a jego kreacje wybiera wiele polskich gwiazd i nie tylko. Jednocześnie projektant w swojej pracy stawia na wysoką jakość tkanin, a te z kolei wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Partnerstwo z Samsung AirDresser oraz całą kategorią pralnictwa idealnie wpisuje się w te potrzeby.

01.12.2023 | przeczytano: 221 razy
Jerzy Hołub laureatem konkursu Dyrektor Marketingu Roku

Jerzy Hołub, dyrektor marketingu na Polskę, Czechy i Słowację w Mastercard Europe został nagrodzony w prestiżowym konkursie Dyrektor Marketingu Roku 2023, w którym zwyciężył w kategorii Finanse / Ubezpieczenia / Inwestycje.

18.11.2023 | przeczytano: 448 razy
Świąteczne kampanie reklamowe Plusa

Wraz ze startem świątecznych ofert ruszyły nowe kampanie reklamowe Plusa na Gwiazdkę. Promują propozycje Plusa pod choinkę: dwa abonamenty w cenie jednego, drugi smartfon w prezencie oraz smartfony w ratach 0%.

14.11.2023 | przeczytano: 372 razy
Ilona Rutkowska awansowała w agencji Good One PR

W październiku br. w strukturach Good One PR na stanowisko Senior Account Managera awansowała Ilona Rutkowska.

13.11.2023 | przeczytano: 215 razy
Tic Tac z kampanią “Znajdź swój smak. Jest Tic Tac dla każdego”

Trwa najnowsza aktywacja marki Tic Tac, za której przygotowanie i komunikację odpowiada agencja Hand Made. Kampania potrwa do 17 grudnia.

08.11.2023 | przeczytano: 409 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Kreatywność wymaga więcej niż tylko płótna: Wywiad z laureatem Emmy Mikiem Perrym

Kreatywność leży u podstaw wszystkiego, co robimy. Przekracza granice i redefiniuje ograniczenia, jednocześnie generując nowe pomysły i wprowadzając je w życie. Twórcy kreatywni wymagają narzędzi, które mogą napędzać ich artystyczne dążenia. Narzędzi, które przełożą ich marzenia i wizje na rzeczywistość. Wkrocz do świata ViewFinity S9.

07.11.2023 | przeczytano: 336 razy
Pucharu Billie Jean King i Puchar Davisa wyłącznie na platformie Pilot WP

Międzynarodowa Federacja Tenisowa (International Tennis Federation - ITF) przyznała platformie Pilot WP wyłączne prawa do transmitowania dwóch wielkich, tenisowych wydarzeń. Pierwszym z nich jest Finał Pucharu Billie Jean King 2023, drużynowych mistrzostw świata w tenisie kobiet z udziałem polskiej reprezentacji, a drugim Finał Pucharu Davisa 2023, drużynowych mistrzostw świata w tenisie mężczyzn, z udziałem światowej klasy tenisistów, m.in. Novaka Djokovića czy Andy’ego Murraya.

07.11.2023 | przeczytano: 311 razy (komentarzy: 14)
Suga z zespołu BTS promuje projektor The Freestyle Gen. 2

Druga generacja projektora The Freestyle spotkała się już z pozytywnymi opiniami widzów i recenzentów. Urządzenie wyróżnia się swoją wszechstronnością, swobodą korzystania oraz świetną jakością obrazu i dźwięku. Licznymi zastosowaniami projektora zachwycił się także południowokoreański artysta SUGA, jeden z członków zespołu BTS. Muzyk wystąpił w spocie promującym udoskonaloną odsłonę urządzenia.

17.10.2023 | przeczytano: 364 razy
Tytus Klepacz dołącza do agencji Endless

Do warszawskiej agencji reklamowej Endless dołączył Tytus Klepacz. Jako Dyrektor Kreatywny oraz Partner poprowadzi zespół kreacji wspólnie z Frankiem Toeplitzem - jednym z założycieli Endless.

06.10.2023 | przeczytano: 308 razy
Michał Wodziński nowym redaktorem naczelnym dziennika Fakt

Michał Wodziński 1 listopada 2023 r. obejmie stanowisko redaktora naczelnego gazety codziennej Fakt i będzie odpowiedzialny za pracę redakcji oraz strategię rozwoju dziennika oraz serwisu Fakt.pl.

03.10.2023 | przeczytano: 317 razy
Miłosz Jacyna na czele Havas Play

W październiku do zespołu agencji Havas Media Network dołączył Miłosz Jacyna obejmując stanowisko Digital Content Managing Director, Havas PLAY. Nowa jednostka integruje kompetencje agencji w obszarze: branded content, social media, influencer marketing oraz szeroko pojętej rozrywki – gier, muzyki i sportu.

02.10.2023 | przeczytano: 285 razy
Europejska premiera Samsung The Wall for Virtual Production podczas targów IBC 2023

Dwa modele The Wall są już dostępne w Europie, umacniając pozycję Samsung jako lidera w obszarze wirtualnych studiów produkcyjnych XR (extended reality)

22.09.2023 | przeczytano: 515 razy
Joanna Bosakirska: z Media Direction OMD do Veovee

Do Veovee, warszawskiej agencji digitalowej, dołączyła Joanna Bosakirska. Jako Chief Business Officer stanęła na czele działu client service i będzie odpowiedzialna m.in. za jego rozwój. Zespół agencji zasili również Milena Wieleńska oraz Karol Giżowski. Oboje objęli stanowiska Account Managerów.

20.09.2023 | przeczytano: 607 razy
Damian Kitowski awansował na stanowisko Regional Creative Director w VMLY&R Poland

Damian Kitowski stanął na czele kilkunastoosobowego regionalnego zespołu kreatywnego przygotowującego komunikację na 19 rynkach europejskich dla jednego z klientów sieci WPP. Zespół ściśle pracuje z biurami sieci WPP m.in. w Londynie, Paryżu, Düsseldorfie, Rzymie i Madrycie.

14.09.2023 | przeczytano: 384 razy

Google wprowadza w swojej wyszukiwarce nowe funkcje oparte o sztuczną inteligencję. To odpowiedź na to, co oferuje Bing Microsoftu. Podstawowe założenie? Budowanie wiarygodności i przeciwdziałanie “fejk newsom”.

31.08.2023 | przeczytano: 272 razy
Nowe kampanie reklamowe Plusa na powrót do szkoły

Ruszyły nowe powakacyjne kampanie reklamowe Plusa. Operator przygotował spoty promujące najnowszą Mistrzowską Ofertę z dwoma abonamentami w cenie jednego i dwoma smartfonami w cenie jednego, smartfony nawet 600 zł taniej i ultraszybki światłowód.

28.08.2023 | przeczytano: 477 razy
Platige Image prezentuje showreel 3D

Pierwsza w Polsce reklama 3D DOOH z Żabsonem dla Samsunga, nagradzana animacja promująca turystykę w Australii z uroczą kangurzycą Ruby, spoty reklamowe Samsung Galaxy Z Flip 4, Pepsi oraz Armani to produkcje od Platige Image, jakie można było oglądać na cyfrowych billboardach 3D na ulicach Warszawy, Nowego Jorku, Los Angeles i Seulu. Teraz, realizacje przygotowane wspólnie ze Screen Network, możemy zobaczyć w najnowszym showreelu Platige Image.

25.08.2023 | przeczytano: 495 razy
Lavazza na włoskich kortach w loterii od Nav agency

Lavazza, włoska marka kawy, wystartowała z ogólnopolską loterią, która koncentruje swoją komunikację wokół turnieju tenisowego Nitto ATP Finals. Główną nagrodą są podwójne bilety na finały rozgrywek w Turynie.

01.08.2023 | przeczytano: 587 razy
Współpraca Samsung oraz Warner Bros. Pictures

Premiera filmu BARBIE to jedno z ważniejszych kulturalnych wydarzeń roku. Samsung Electronics Co, Ltd. poinformował o nawiązaniu współpracy z Warner Bros. Pictures. Ekskluzywna współpraca obejmuje globalną aktywację detaliczną i stworzenie projektu: BARBIE SmartThings DreamHouse. Kampania rozpocznie się w dwóch kanałach, począwszy od globalnej aktywacji detalicznej w sklepach na całym świecie.

24.07.2023 | przeczytano: 519 razy

Ekstraklasa.TV, platforma streamingowa Ekstraklasy, na start sezonu 2023/24 rusza w nowej odsłonie i z nowymi funkcjonalnościami. Rozwojem technologicznym ligowego serwisu OTT zarówno w wersji mobilnej, jak i desktopowej zajmuje się TISA AG,  polsko-szwajcarska firma z branży sport-tech. Współpraca z nowym partnerem ma zapewnić platformie Ekstraklasa.TV lepszą dystrybucję i nowe możliwości monetyzacji, a użytkownikom dalszą poprawę tzw. user experience.

20.07.2023 | przeczytano: 358 razy
Samsung prezentuje arcydzieło Parka Seo-Bo na wyświetlaczu The Wall All-in-One

Ekran The Wall All-in-One ożywia serię monochromatycznych obrazów artysty z niezwykłą precyzją i dynamizmem na ogromnym 146-calowym wyświetlaczu o rozdzielczości 4K

17.07.2023 | przeczytano: 586 razy
Samsung prezentuje Viewfinity S9 - monitor o rozdzielczości 5K

Realistyczne odwzorowanie kolorów i ekstremalna rozdzielczość zapewniają wysokiej jakości efekty wizualne – przydatne do pracy i rozrywki – na jednym monitorze

17.07.2023 | przeczytano: 480 razy
Awanse w Amplifi

W Amplifi mają miejsce dwa kluczowe awanse. Dorota Przybyłek objęła stanowisko Head of Products, z kolei Marcin Rzeźnik awansował na Head of Multiscreen Investments. Dorota w nowej roli odpowiada za rozwój portfolio produktów własnych dentsu z palety Infinity+ oraz Inventory Media oraz za rozwój oferty green mediowej we współpracy z partnerami mediowymi. Do obowiązków Marcina należy prowadzenie negocjacji z zakresu Multiscreen (TV, VoD) dla klientów z portfolio całego dentsu oraz zarządzanie zespołem w składzie Bartłomiej Marczak i Maciej Kutera (obaj na stanowiskach – Multiscreen Investment Manager).

10.07.2023 | przeczytano: 352 razy
Dorota Rakowska szefową marketingu w Huawei CBG

Dorota Rakowska przejęła obowiązki Marketing Director w Huawei CBG Polska. Od 1 czerwca 2023 r. kieruje zespołem marketingu oraz odpowiada za komunikację i działania digitalowe wspierające wizerunek marki oraz rozpoznawalność produktów konsumenckich firmy w Polsce. W związku ze zmianami funkcję dyrektora ds. PR w Huawei CBG przejął Jarosław Bukowski.

10.07.2023 | przeczytano: 502 razy

Serwis Netia GO, w ramach którego operator oferuje serwisy wideo na żądanie, w tym pakiet Netia Premium i nawet 130 kanałów TV online, dostępny jest od lipca również na telewizorach Samsung wyprodukowanych od 2019 roku.

07.07.2023 | przeczytano: 318 razy
Dorota Przybyłek i Marcin Rzeźnik awansują w strukturach Amplifi

W Amplifi (dentsu Polska) mają miejsce dwa kluczowe awanse. Dorota Przybyłek objęła stanowisko Head of Products, z kolei Marcin Rzeźnik awansował na Head of Multiscreen Investments. Dorota w nowej roli odpowiada za rozwój portfolio produktów własnych dentsu z palety Infinity+ oraz Inventory Media oraz za rozwój oferty green mediowej we współpracy z partnerami mediowymi. Do obowiązków Marcina należy prowadzenie negocjacji z zakresu Multiscreen (TV, VoD) dla klientów z portfolio całego dentsu oraz zarządzanie zespołem w składzie Bartłomiej Marczak i Maciej Kutera (obaj na stanowiskach – Multiscreen Investment Manager).

04.07.2023 | przeczytano: 640 razy
Sugar Lady gotuje z pomocą produktów AGD od Samsung

Wyrazisty styl oraz fantazja w kuchni to główne cechy Sugar Lady – założycielki popularnego kanału, której autorskie przepisy możemy podziwiać w programie „Słodka jak Sugar” na Canal+ Kuchnia. Teraz będziemy mogli zobaczyć, jak znana influencerka przygotowuje swoje fantazyjne desery z pomocą produktów AGD od marki Samsung.

30.06.2023 | przeczytano: 950 razy (komentarzy: 54)

Posiadacze telewizorów smart TV marki Panasonic mogą już korzystać z platformy Pilot WP. Aplikacja została udostępniona w czerwcu i pozwala m.in. na swobodny dostęp do ulubionych kanałów telewizyjnych.

30.06.2023 | przeczytano: 357 razy
Samsung: Seecolors dla osób z zaburzeniami widzenia barw

Tryb SeeColors zapewnia dziewięć skonfigurowanych fabrycznie ustawień wyświetlania obrazu, dzięki czemu użytkownik może wybrać optymalną dla niego opcję. Funkcja dostosowuje poziomy nasycenia obrazu za pomocą trzech kolorów: czerwonego, zielonego i niebieskiego. Tym samym ułatwia użytkownikom rozróżnianie kolorów w zależności od rodzaju i stopnia zaburzenia widzenia barw[1].

27.06.2023 | przeczytano: 502 razy
Ekran Samsung The Wall - do studiów filmowych i telewizyjnych

Wyjątkowe funkcje nowego monitora The Wall zaprezentowane zostały podczas największego wydarzenia audiowizualnego w Ameryce Północnej

26.06.2023 | przeczytano: 535 razy
Agencja Hand Made na dużym ekranie z kampanią Samsunga

Hand Made zrealizowała najnowszą kampanię dla marki Samsung “SleepWell”. Produkcja dotyka ważnego współczesnego problemu społecznego, jakim jest brak odpowiedniej ilości snu.

26.06.2023 | przeczytano: 508 razy

W najnowszej kampanii SleepWell Samsung zwraca uwagę na istotny wpływ snu na naszą kondycję i zachęca do zadbania o swój wypoczynek.

23.06.2023 | przeczytano: 354 razy

Paweł Loedl, Chief Strategy Officer VMLY&R Poland, znalazł sie na liście jury Effie Awards 2023.

19.06.2023 | przeczytano: 511 razy
Rusza 3. odsłona kampanii „Samsung. Przygotowany na zmiany”

Wystartowała kolejna odsłona kampanii „Samsung. Przygotowany na zmiany”. W 3. już kampanijnym spocie zobaczymy lodówki Samsung, które dzięki inteligentnym technologiom pozwalają na oszczędzanie energii. To kontynuacja kampanii Samsung, w której marka prezentuje smart urządzenia AGD, z którymi będziemy gotowi na zmiany, które zachodzą w naszym życiu. Jednocześnie rusza kampania: Lodówki Samsung to najczęściej kupowane lodówki w Polsce [1].

16.06.2023 | przeczytano: 362 razy
Myślę w czerni i bieli. Rozmowa z Szymonem Brodziakiem

Jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich fotografów, który słynie z wyrazistych, przepełnionych emocjami i swoistą magią, czarno-białych zdjęć kreacyjnych i portretów – Szymon Brodziak, opowiada o budowaniu swojej marki osobistej, procesie twórczym oraz konotacjach z architekturą. Rozmawiamy z okazji jubileuszu jego autorskiej galerii, startu Brodziak Academy oraz konkursu, w którym nagrodą jest sesja portretowa autorstwa „mistrza monochromu”.

16.06.2023 | przeczytano: 694 razy
Michaj Sodolski dołącza do SEC Newgate CEE

Do agencji SEC Newgate CEE na stanowisku Account Manager dołączył Michaj Sodolski. Wzmocnił zespół obsługujący TVN Warner Bros. Discovery.

16.06.2023 | przeczytano: 464 razy

Agencja zrealizowała najnowszą kampanię digitalową dla linii Samsung Galaxy. Hand Made odpowiada za przygotowanie niestandardowej aktywacji w kanałach digitalowych dla ekosystemu produktów Samsung Galaxy. Kampania opiera się na 3 filarach komunikujących komplementarność ekosystemu linii Galaxy: smartfonu, smartwatcha oraz słuchawek. W ramach kampanii zrealizowana została dedykowana sesja zdjęciowa, a całość działań spięta jest hasłem: Galaxy. Twój Perfect Match.

15.06.2023 | przeczytano: 285 razy
Samsung TV Plus odnotowuje wyjątkowo wysokie współczynniki viewability

Samsung Ads Europe, reklamowa dywizja firmy Samsung Electronics, oraz DoubleVerify (DV), czołowa światowa platforma software’owa zajmująca się pomiarami i analizami danych dotyczących mediów digital, ogłosiły wyjątkowe wyniki nowego rozwiązania DV do pomiaru viewability CTV na Samsung TV Plus. Bezpłatna, wsparta reklamami telewizja strumieniowa (FAST) i usługa VOD firmy Samsung osiągnęła współczynnik viewability na poziomie 92%; 48% wyższym niż średni poziom viewability dla CTV w pomiarach firmy DoubleVerify.

14.06.2023 | przeczytano: 321 razy
Samsung startuje z kampanią „Why Galaxy”

W ramach kampanii „Why Galaxy” Samsung pragnie zachęcić wszystkich, planujących zmienić swój smartfon, do wybrania flagowych modeli Galaxy.

13.06.2023 | przeczytano: 485 razy
Samsung wprowadza linię monitorów Smart 2023

Nowe portfolio monitorów Smart marki Samsung oferuje rozwiązania maksymalizujące produktywność oraz zapewnia lepsze dopasowanie do potrzeb użytkownika.

26.05.2023 | przeczytano: 595 razy

Właśnie wystartowała czwarta seria „Domowej Piekarni Piekarskiego” na Canal+ Kuchnia, w której znany kucharz oraz ambasador Samsung – Piotr Kucharski prezentuje przepisy na wypieki z całego świata, które każdy może przygotować w swojej kuchni. W tej edycji przestrzeń kuchenna w programie została wyposażona w urządzenia marki Samsung.

26.05.2023 | przeczytano: 335 razy

18 maja w Zamku Ujazdowskim odbyła się finałowa Gala 2. edycji rankingu Best Brands Poland, podczas której poznaliśmy najsilniejsze marki na polskim rynku, wybrane głosem 7,5 tys. konsumentów.  Wśród laureatów, którzy otrzymali „Oskary Marketingu” w 6. kategoriach badania, znaleźli się: InPost, Winiary, Castorama, Samsung, Lidl (Bio Organic) oraz JBL.

26.05.2023 | przeczytano: 440 razy
Po I kw. 2023 rynek reklamy rośnie o 6 procent

Wartość rynku reklamowego wyniosła w pierwszym kwartale 2023 roku przeszło 2,5 mld zł i była większa od wartości z ubiegłego roku o 6,0  proc. Jak wynika z najnowszego Raportu o Rynku Reklamy, opublikowanego przez Publicis Groupe Polska, inwestycje reklamowe rosły w reklamie internetowej, telewizyjnej, radiowej, w outdoorze i kinie, zmalały zaś w prasie.

24.05.2023 | przeczytano: 1447 razy
Samsung partnerem tytularnym turnieju Ultraliga

Samsung został partnerem tytularnym najbardziej prestiżowych rozgrywek esportowych w regionie. Z początkiem nowego sezonu Ultraliga zmieni się w Samsung Galaxy Ultraliga. Umowa obowiązuje do końca 2023 roku i oprócz dziesiątego, jubileuszowego sezonu regionalnych rozgrywek w League of Legends, obejmie także 6 sezon turnieju Ultraliga Mistrzostwa Polski w Teamfight Tactis oraz Ultraliga Super Puchar.

23.05.2023 | przeczytano: 651 razy
Konkurs Samsung „Zrób to po swojemu”

Wystartował nowy konkurs marki Samsung dla studentów, architektów, projektantów i miłośników pięknych wnętrz „Zrób to po swojemu”. Wystarczy stworzyć wizualizację wnętrza z wykorzystaniem możliwości aranżacyjnych, jakie daje telewizor Samsung The Frame, opublikować je w mediach społecznościowych i wypełnić formularz konkursowy, by wygrać profesjonalną sesję zdjęciową zrobioną przez Szymona Brodziaka i reklamową kampanię ambasadorską o ogólnopolskim zasięgu.

22.05.2023 | przeczytano: 585 razy
1 2 3
Strona 1/21 (artykułów: 1017)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764