logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Stora Enso: najpopularniejsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 468
Rethink - nowa tożsamość korporacyjna Stora Enso

Wiosną ubiegłego roku firma Stora Enso zainicjowała proces zmian w strukturach koncernu, przebiegający pod nazwą Rethink. W listopadzie 2010 o jego wdrożeniu poinformowano pracowników, obecnie zaś projekt Rethink jest prezentowany na zewnątrz. Najbardziej widocznym jego przejawem jest nowa tożsamość korporacyjna Stora Enso, m.in. nowe logo koncernu.

09.05.2011 | Z rynku | przeczytano: 6529 razy
Druk cyfrowy i opakowania Stora Enso do produktów luksusowych

Koncern Stora Enso wciąż podejmuje nowe działania, zmieniające dotychczasowy wygląd i kształt opakowań kartonowych do wyrobów luksusowych i kosmetycznych. Jednym z nich jest rozstrzygnięty w ostatnim czasie konkurs „Recreate Packaging 2012”, skierowany do studentów projektowania z wybranych uczelni i akademii sztuk pięknych z całego świata. Nagrodzone w nim prace zostaną zaprezentowane na stoisku Stora Enso podczas zbliżających się targów Luxe Pack 2012 w Monako, na których firma będzie też promować swoje innowacyjne rozwiązania w zakresie opakowań do kosmetyków, bazujące na cyfrowej technologii drukowania.

23.10.2012 | Świat poligrafii | przeczytano: 5949 razy
Stora Enso promuje kartony opakowaniowe do wyrobów alkoholowych

Konsumenci szampana, koniaku czy wytrawnych gatunków wina należą do tej grupy odbiorców, która zwraca szczególną uwagę na wygląd i efekty dotykowe opakowania chroniącego butelkę. Z myślą o nich w dniach 6-8 grudnia we francuskim mieście Cognac odbywała się wystawa VS Pack. Jako czołowy dostawca najwyższej klasy opakowań do wyrobów luksusowych, opartych na materiałach biodegradowalnych, firma Stora Enso zaprezentowała podczas tego wydarzenia produkowane przez siebie kartony, pozwalające na odpowiednią ochronę i promocję najlepszych win oraz innych trunków.

11.12.2011 | Świat poligrafii | przeczytano: 5476 razy
Wady papieru a błędy offsetu zwojowego: Relacja

Odwieczny spór drukarzy i papierników o przyczyny wadliwej produkcji poligraficznej zdaje się nie znajdować swojego końca. Drukarze bardzo często za wady i błędy obwiniają papier, zaś papiernicy upatrują tych przyczyn w złym przygotowaniu papieru do procesu drukowania, bądź złym jego zadrukowaniu lub wadliwej obróbce wykończeniowej druku.

27.03.2015 | Świat poligrafii | przeczytano: 5332 razy
Nova Group i oliwa Monini

Agencja Nova Group przygotowała polską wersję spotu telewizyjnego dla włoskiego producenta oliwy z oliwek extra virgin, firmy Monini S.p.A.

10.05.2007 | Z rynku | przeczytano: 5198 razy
1 2 3
Strona 1/94 (artykułów: 468)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764