logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Superbet: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 40
Logo Superbet na koszulkach GKS Katowice

Historyczny awans do ekstraklasy po blisko 20 latach niebytu w elicie, perspektywa przeprowadzki na nowoczesny stadion oraz ogłoszenie nowego sponsora głównego. Kibice GKS Katowice mogą ostatnio czuć się ostatnio jak we śnie, ale nie muszą się budzić. To prawda, że GieKSa właśnie podpisała trzyletnią umowę z Superbet, rekordową w historii klubu! – Obejmujemy sponsoringiem głównym cztery klubowe sekcje, głęboko wierzymy w to, że wspólna przyszłość będzie super! – zapowiada Łukasz Seweryniak, General Manager Superbet Polska.

17.07.2024 | Z rynku | przeczytano: 153 razy
Logo Superbet koszulkach Górnika Zabrze

Nowa, dwuletnia umowa, w ramach której logo Superbet znajdzie się na froncie koszulki Górnika Zabrze to ukoronowanie udanej współpracy w poprzednich trzech latach. – Chcemy razem budować wielkiego Górnika. Widzimy, że klub zmierza w dobrym kierunku i dlatego zdecydowaliśmy się jeszcze mocniej zaangażować w ten sponsoring – podkreśla Łukasz Seweryniak, General Manager Superbet Polska.

15.07.2024 | Z rynku | przeczytano: 181 razy
Space Cat Industries tworzy dział sprzedaży

Do agencji Space Cat Industries, specjalizującej się w komunikacji przy wykorzystaniu short video, dołącza Magdalena Talma. Obejmuje nowo utworzone stanowisko Sales Director i tym samym buduje od podstaw dział sprzedaży. Po wzmocnieniu działów kreacji oraz influencer marketingu, to kolejny strategiczny krok w rozwoju biznesu agencji.

01.07.2024 | Personalia | przeczytano: 512 razy
Superbet i Lech blisko prestiżowej nagrody

Wielka gala w Londynie, a w jej centrum współpraca Kolejorza z marką Superbet, sponsorem strategicznym Lecha Poznań? To nie żart – bukmacher otrzymał nominację do niezwykle prestiżowych nagród EGR Marketing & Innovations. Uwagę jury przyciągnęły niestandardowe aktywacje i niesztampowe podejście do wspólnych działań. - Nasza recepta na sukces jest prosta: kochamy, to co robimy. Każdy członek naszego zespołu wkłada mnóstwo serca w swoje codzienne obowiązki, a to jak doskonale wiemy, przynosi najlepsze efekty… - podkreśla Bartosz Malaka, Head of Marketing – Sponsoring & Partnerships w Superbet Polska.

13.06.2024 | Konkursy | przeczytano: 537 razy

Warszawska agencja Molecular Creative, będąca kontynuacją BBDO WWA, zachowuje swój lokalny status i nadal będzie obsługiwać klientów w zakresie komunikacji 360o i walczyć o nowe budżety. Reorganizacja w koncernie Omnicom Commerce związana z przejęciem sieci Flywheel, nie wpływa na funkcjonowanie Molecular Creative – agencja zachowa autonomię.

11.06.2024 | Z rynku | przeczytano: 278 razy
1 2 3
Strona 1/8 (artykułów: 40)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764