logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Tadan: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 28
Bigówka Multigraf C-375 Plus w Fundacji Nadzieja Dzieci

Fundacja Nadzieja Dzieci zakupiła jakiś czas temu do swojego Zakładu Aktywności Zawodowej w Zabrzu automatyczną bigówkę Multigraf C-375 Plus z oferty Duplo. Urządzenie zwiększyło wydajność zakładu i wpłynęło na możliwość lepszego planowania w nim procesów produkcyjnych. Dostawcą urządzenia była firma Tadan.

11.05.2020 | przeczytano: 475 razy
Kolejne rozwiązania z oferty Duplo w Drukarni Prym

Bigówko-falcerka Multigraf Touchline CF-375 jest kolejnym zakupem Drukarni Prym z oferty Duplo, zrealizowanym za pośrednictwem firmy Tadan, jej lokalnego dealera. Kierownictwo firmy podkreśla, że realizując tę inwestycję oczekuje na pozytywne rezultaty, które wpłyną na jeszcze wyższą wydajność tego działającego od wielu lat zakładu poligraficznego, a także na zwiększenie liczby zleceń i klientów. Zwraca uwagę także na wysoki  poziom serwisu firmy Duplo, który stanowi gwarancję bezpieczeństwa i jest ważnym elementem każdej realizowanej tu inwestycji. Urządzenie zostało zakupione podczas tegorocznych targów RemaDays Warsaw, jakie odbywały się w połowie lutego i wprost ze stoiska firmy Duplo Polska pojechało do Mysłowic, gdzie znajduje się Drukarnia Prym.  

02.03.2020 | przeczytano: 381 razy
Bigówko-falcerka Multigraf Touchline CF-375 w drukarni Wydruk

Drukarnia Wydruk z Katowic - po testach bigówko-falcerki Multigraf Touchline CF-375 z oferty Duplo Polska, jakie przeprowadzała u siebie w zakładzie - niemal od razu zdecydowała się na zakup tego urządzenia. Pozostało ono w tej drukarni po testach, z sukcesami realizując tu obecnie codzienną produkcję. Jego dostawcą była firma Tadan – dealer Duplo Polska.

06.05.2019 | przeczytano: 546 razy
Bigówko-falcerka Multigraf Touchline CF- 375 w drukarni Technodruk

Możliwość obsługi szerokiego zakresu gramatur  - od 100 do 400 g/m² to najważniejsze kryterium, jakim kierowała się drukarnia Technodruk przy zakupie nowego urządzenia bigująco-falcującego. Realizuje ona bowiem wydruki okolicznościowe, jakimi posługują się Urzędy Stanu Cywilnego i Urzędy Miast i Gmin w całej Polsce. Jak twierdzi Leszek Frąckowiak, wiceprezes zarządu firmy, wybór padł na bigówko-falcerkę Multigraf Touchline CF- 375 z oferty Duplo Polska, gdyż inne konkurencyjne rozwiązania nie umiały sobie poradzić z obsługą papierów o takich gramaturach. Rozwiązanie to – jak twierdzi – sprawdza się znakomicie w codziennej produkcji. Jego dostawcą była firma Tadan z Katowic – lokalny dealer Duplo Polska.

12.04.2019 | przeczytano: 904 razy
Duplo Dusense DDC-810 w firmie D&D z Gliwic

Drukarnia D&D z Gliwic na przestrzeni wielu lat swojej działalności wielokrotnie już udowadniała, że jest prekursorem interesujących rozwiązań poligraficznych na rynku polskim. Tym razem jako pierwsza w naszym kraju zdecydowała się na zakup innowacyjnego rozwiązania z oferty Duplo – urządzenia do lakierowania wybiórczego UV 3D -  Duplo DuSense DDC-810, które pojawiło się w sprzedaży zaledwie kilka miesięcy temu. Firma Duplo odnotowuje obecnie kolejne instalacje tej maszyny; zainteresowanie klientów budzi przede wszystkim możliwość nadawania produktom poligraficznym (także produkowanym w niskich i średnich nakładach) niepowtarzalnego wyglądu, wyróżniającego je spośród innych dostępnych na rynku. Dostawcą urządzenia do drukarni D&D była firma Tadan, przedstawiciel Duplo Polska na południu naszego kraju.

21.08.2018 | przeczytano: 1681 razy
Duplo w drukarni grupy Infomax

Urządzenie Touchline 175 z oferty Duplo Polska znacząco zmniejszyło stawkę kosztową jednego bigu w drukarni Poligrafia Plus. Dzięki temu mogła ona zaproponować klientom niższą cenę, a sobie - bardziej opłacalną marżę. Dodatkowo zakup ten otworzył firmie możliwości obsługi większych gramatur papieru w zakresie bigowania i falcowania i kilkukrotnie przyspieszył te procesy. Dostawcą urządzenia była firma Tadan, przedstawiciel Duplo Polska na południu Polski.

25.05.2017 | przeczytano: 539 razy
Duplo po raz kolejny w Drukarni D&D

Drukarnia D&D z Gliwic, od lat stawiająca na producentów oferujących najnowsze technologicznie rozwiązania, po raz kolejny sięgnęła po urządzenie z oferty Duplo Polska. Tym razem zakupiła bigówko - falcerkę Touchline 375, wcześniej zainwestowała w system do broszurowania – Duplo 5000 (który z powodzeniem pracuje w firmie do dziś), bigówkę DC-445, a także oklejarkę UltraBind 2000 PUR.

19.05.2017 | przeczytano: 711 razy

Zakład Aktywności Zawodowej Fundacji Nadzieja-Dzieci  z Zabrza pracuje od pewnego czasu z pomocą bigówki Duplo DC-445. Prostota obsługi urządzenia dała kierownictwu firmy możliwość zatrudnienia przy niej większości osób niepełnosprawnych, jakie pracują w tym zakładzie. Urządzenie bardzo sobie chwalą także jego operatorzy. Dostawcą urządzenia była firma Tadan, przedstawiciel Duplo Polska na południu naszego kraju.

26.01.2015 | przeczytano: 815 razy

Prężnie rozwijająca się od wielu lat drukarnia D&D z Gliwic po raz kolejny zainwestowała w rozwiązanie Duplo. Jakiś czas temu zakupiła system do broszurowania – Duplo 5000. Do urządzeń introligatorskich dołączył tu również system DC-445. Prezes spółki D&D - Bogusław Duchowicz jest bardzo zadowolony z obu inwestycji. Zapewnia przy tym, że wpłynęły one na jakość i szybkość wykonywanych przez tę firmę usług. Dostawcą urządzenia była firma Tadan, przedstawiciel Duplo Polska na południu naszego kraju.

29.12.2014 | przeczytano: 1356 razy
Miliony z Duplo 5000 w drukarni Udziałowiec

Wybory do Parlamentu Europejskiego, jakie miały miejsce w tym roku, były poważnym testem dla drukarni Udziałowiec z Olsztyna k. Częstochowy i pracującego tu systemu Duplo 5000. W niecałe 20 dni firma wykonała około 3 milionów książeczek wyborczych, z czego około 47% powstało przy pomocy urządzenia Duplo. Dostawcą rozwiązania była firma Tadan, lokalny dealer Duplo Polska na południu naszego kraju.

18.11.2014 | przeczytano: 1198 razy
Na fali wznoszącej – z Duplo 2000 w drukarni Polidruk

System Duplo 2000 w drukarni Polidruk jest jednym z elementów przemian, jakie tu zachodzą mniej więcej od półtora roku, kiedy to firmę przejął Mirosław Szala. Już dziś widzi on zalety wprowadzanych zmian – około 60% przyrost klientów, sprawniejsza ich obsługa oraz poprawa rentowności zakładu. We wszystkim swój udział miał również – zakupiony tu niedawno - system Duplo 2000.

05.11.2014 | przeczytano: 953 razy
Cyfrowo.com.pl  z Duplo

Drukarnia cyfrowa Cyfrowo.com.pl zainwestowała w urządzenie Docucutter 615 Pro. To – obok systemu do broszurowania Duplo, który również pojawił się w firmie – jedna z ostatnich inwestycji, która znacząco wpłynęła na czas realizacji pojawiających się tu zleceń. Oba urządzenia dostarczyła firma Tadan, przedstawiciel Duplo Polska na południu naszego kraju.

27.10.2014 | przeczytano: 963 razy
Chrzanów: System Duplo 5000 w drukarni Nexo

Ponad milion broszur wykonała Drukarnia Agencja Reklamy Nexo z Chrzanowa w ciągu kilku miesięcy pracy z systemem Duplo 5000. Zaledwie dwa lata temu był on jeszcze marzeniem Krzysztofa Pawlaka – jednego ze współwłaścicieli  firmy. Obecnie  urządzenie usprawniło proces produkcji w tym zakładzie i przyczyniło się do jego kolejnych sukcesów. Dostawcą urządzenia była firma Tadan z Katowic - przedstawiciel firmy Duplo w Polsce południowej.

27.04.2013 | przeczytano: 2805 razy
Duplo Docucutter DC-615 w Centrum Reklamy GrawerPix

Centrum Reklamy GrawerPix to młoda firma poligraficzna z Bobrownik na Śląsku. Prowadzący ją Remigiusz Rygoł i Jacek Bacia przez wiele lat związani z rynkiem reklamy, trzy lata temu postanowili rozpocząć swój własny biznes. Dzięki przemyślanym inwestycjom, do których należy między innymi urządzenie Duplo Docucutter DC-615, po niedługim czasie działalności firma odnotowuje sukcesy.

16.04.2013 | przeczytano: 1647 razy
Dni Otwarte Duplo Polska i Tadan

W dniach 22-23 października br. w Nowym Sączu i 21-23 w Poznaniu odbywały się spotkania z cyklu Dni Otwartych z firmą Duplo Polska. Pierwsze z nich zorganizowane było wspólnie z firmą Tadan –lokalnym dystrybutorem urządzeń Duplo.

27.11.2008 | przeczytano: 3041 razy
„Od jednej sztuki i od ręki” – teraz z Duplo

„Od jednej sztuki i od ręki” to hasło reklamowe drukarni Epigraf z Gliwic i dewiza jej właściciela – Jana Kalnika, który prowadzi firmę wspólnie ze swoją żoną - Teresą. Od niedawna realizacja tego sloganu możliwa jest również dzięki systemowi Duplo 2000, który znacząco przyspieszył proces produkcji w tym zakładzie, a co za tym idzie – umożliwił realizację zleceń, których wykonanie nie było możliwe we wcześniejszych warunkach. Dostawcą systemu była firma Tadan, lokalny dealer Duplo Polska.

25.08.2008 | przeczytano: 2294 razy
Redukcja kosztów z Duplo 2000

Zainstalowany w ostatnim czasie system zbierająco-broszurujący Duplo 2000 w drukarni Klucz-Druk z Kluczborka obniżył koszty związane z introligatornią w tym zakładzie o 10 000 zł miesięcznie. Dostawcą urządzenia była firma Tadan z Katowic, lokalny dealer Duplo Polska.

10.08.2008 | przeczytano: 1039 razy
Koniec z wąskim gardłem – Duplo w drukarni S-Graf

Zainstalowany w krakowskiej drukarni S-Graf system Duplo 2000 rozwiązał istniejące tu „wąskie gardło”, jakie w procesie realizowanej w tym zakładzie produkcji stanowiła od pewnego czasu introligatornia. Teraz drukarnia może przyjmować zlecenia, które do tej pory były poza jej zasięgiem, a realizowane przez nią prace wykonywane są z wysoką jakością i zdecydowanie szybciej.

27.07.2008 | przeczytano: 1077 razy

Firma Duplo Polska po raz kolejny poszerzyła swoją sieć dealerską. Tym razem dołączyły do niej dwa przedsiębiorstwa. Po firmach Graf z Lublina, P&S Consulting ze Szczecina oraz Tadan z Katowic, do grona dealerów tego dostawcy systemów do wykańczania wydruków dołączyły firmy: Digital Systems Sp. z o.o. z Krakowa oraz Olprint z Wrocławia.

20.03.2008 | przeczytano: 1009 razy
System Duplo 2000 w grupie InfoMax

System do broszurowania Duplo 2000 usprawnił proces produkcyjny w drukarni PoligrafiaPlus należącej do grupy InfoMax z Katowic, zajmującej się szeroko pojętą produkcją reklamowo-wydawniczą.

08.11.2007 | przeczytano: 2118 razy
Podsumowanie Dni Otwartych Duplo Polska

Cykl Dni Otwartych firmy Duplo Polska zorganizowanych pod hasłem „Dokończ to, co zacząłeś” można uznać za bardzo udany. Pierwsze spotkanie odbyło się w dniach 16-18 października w Katowicach, kolejne tydzień później w Warszawie. Na obu zaprezentowano najnowsze rozwiązania firmy Duplo International. W sumie udział w nich wzięło około 150 osób.

02.11.2007 | przeczytano: 882 razy

9 października rozpoczęły się w Katowicach Dni Otwarte firmy Tadan i Duplo Polska. Cykl imprez zorganizowanych pod hasłem „Dokończ to, co zacząłeś” (spotkanie w Katowicach jest pierwszym; kolejne w Warszawie w dniach 16-18 października) jest prezentacją najnowszych rozwiązania firmy Duplo International.

23.10.2007 | przeczytano: 570 razy

Pod hasłem „Dokończ to, co zacząłeś” odbywać się będą w dniach 9-11 października w Katowicach i 16-18 w Warszawie kolejne już Dni Otwarte firmy Duplo Polska. Pierwsza z imprez zorganizowana będzie przy współudziale firmy Tadan – dystrybutora na Polskę południową urządzeń Duplo.

15.10.2007 | przeczytano: 603 razy
Wystawa Plakat japoński – dzisiaj

Muzeum Plakatu w Wilanowie przygotowało wyjątkowe wydarzenie dla wielbicieli projektowania graficznego. Wystawa japońskich plakatów pochodzących z prestiżowej kolekcji Dai Nippon Printing Archives of Graphic Design w Tokio to prezentacja sław japońskiego projektowania oraz pokolenia młodych gniewnych. To spotkanie różnych światów, które razem tworzą barwny i wielowątkowy obraz współczesnej kultury Japonii.

08.10.2007 | przeczytano: 3104 razy
Konica Minolta wspiera wystawę plakatu japońskiego

Konica Minolta wspiera wystawę plakatu japońskiegoW Muzeum Plakatu w Wilanowie odbędzie się wystawa „Plakat japoński – dzisiaj”, prezentująca prace pochodzące z prestiżowej kolekcji Dai Nippon Printing Archives of Graphic Design w Tokio.

25.09.2007 | przeczytano: 842 razy

W ostatnim czasie firma Duplo Polska poszerzyła swoją sieć dealerską o kolejne dwa przedsiębiorstwa. Po firmie Tadan z Katowic, która od kilku miesięcy z sukcesami w postaci sprzedaży kolejnych urządzeń Duplo obsługuje południe naszego kraju, do grona dystrybutorów maszyn i urządzeń tego producenta dołączyły dwie kolejne firmy - P&S Consulting Sp. z o.o. ze Szczecina oraz Graf z Lublina.

19.08.2007 | przeczytano: 1068 razy

System do broszurowania Duplo 2000, zainstalowany w drukarni Triadapress z Katowic, jak twierdzi Piotr Kapa - jej właściciel, był odpowiedzią na konkretne, aktualne potrzeby firmy. Oferuje on też możliwość rozbudowy o kolejne funkcjonalne elementy wraz z rozwojem zakładu. Jego dostawcą była firma Tadan z Katowic – lokalny dealer Duplo Polska.

10.05.2007 | przeczytano: 921 razy
Cyfra z offsetem w towarzystwie Duplo

W ostatnim czasie w drukarni Kolumb w Katowicach rozpoczął pracę system do produkcji broszur - Duplo 2000. Kolumb to jeden z coraz liczniejszej grupy zakładów w Polsce, które realizują prace zarówno w technologii cyfrowej, jak i tradycyjnego offsetu. System Duplo obsługuje tu obie technologie. Jego dostawcą była firma Tadan z Katowic - dealer firmy Duplo Polska.

20.04.2007 | przeczytano: 2238 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 28)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764