logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Tadan: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 26
Bigówko-falcerka Multigraf Touchline CF-375 w drukarni Wydruk

Drukarnia Wydruk z Katowic - po testach bigówko-falcerki Multigraf Touchline CF-375 z oferty Duplo Polska, jakie przeprowadzała u siebie w zakładzie - niemal od razu zdecydowała się na zakup tego urządzenia. Pozostało ono w tej drukarni po testach, z sukcesami realizując tu obecnie codzienną produkcję. Jego dostawcą była firma Tadan – dealer Duplo Polska.

06.05.2019 | przeczytano: 365 razy
Bigówko-falcerka Multigraf Touchline CF- 375 w drukarni Technodruk

Możliwość obsługi szerokiego zakresu gramatur  - od 100 do 400 g/m² to najważniejsze kryterium, jakim kierowała się drukarnia Technodruk przy zakupie nowego urządzenia bigująco-falcującego. Realizuje ona bowiem wydruki okolicznościowe, jakimi posługują się Urzędy Stanu Cywilnego i Urzędy Miast i Gmin w całej Polsce. Jak twierdzi Leszek Frąckowiak, wiceprezes zarządu firmy, wybór padł na bigówko-falcerkę Multigraf Touchline CF- 375 z oferty Duplo Polska, gdyż inne konkurencyjne rozwiązania nie umiały sobie poradzić z obsługą papierów o takich gramaturach. Rozwiązanie to – jak twierdzi – sprawdza się znakomicie w codziennej produkcji. Jego dostawcą była firma Tadan z Katowic – lokalny dealer Duplo Polska.

12.04.2019 | przeczytano: 725 razy
Duplo Dusense DDC-810 w firmie D&D z Gliwic

Drukarnia D&D z Gliwic na przestrzeni wielu lat swojej działalności wielokrotnie już udowadniała, że jest prekursorem interesujących rozwiązań poligraficznych na rynku polskim. Tym razem jako pierwsza w naszym kraju zdecydowała się na zakup innowacyjnego rozwiązania z oferty Duplo – urządzenia do lakierowania wybiórczego UV 3D -  Duplo DuSense DDC-810, które pojawiło się w sprzedaży zaledwie kilka miesięcy temu. Firma Duplo odnotowuje obecnie kolejne instalacje tej maszyny; zainteresowanie klientów budzi przede wszystkim możliwość nadawania produktom poligraficznym (także produkowanym w niskich i średnich nakładach) niepowtarzalnego wyglądu, wyróżniającego je spośród innych dostępnych na rynku. Dostawcą urządzenia do drukarni D&D była firma Tadan, przedstawiciel Duplo Polska na południu naszego kraju.

21.08.2018 | przeczytano: 1558 razy
Duplo w drukarni grupy Infomax

Urządzenie Touchline 175 z oferty Duplo Polska znacząco zmniejszyło stawkę kosztową jednego bigu w drukarni Poligrafia Plus. Dzięki temu mogła ona zaproponować klientom niższą cenę, a sobie - bardziej opłacalną marżę. Dodatkowo zakup ten otworzył firmie możliwości obsługi większych gramatur papieru w zakresie bigowania i falcowania i kilkukrotnie przyspieszył te procesy. Dostawcą urządzenia była firma Tadan, przedstawiciel Duplo Polska na południu Polski.

25.05.2017 | przeczytano: 502 razy
Duplo po raz kolejny w Drukarni D&D

Drukarnia D&D z Gliwic, od lat stawiająca na producentów oferujących najnowsze technologicznie rozwiązania, po raz kolejny sięgnęła po urządzenie z oferty Duplo Polska. Tym razem zakupiła bigówko - falcerkę Touchline 375, wcześniej zainwestowała w system do broszurowania – Duplo 5000 (który z powodzeniem pracuje w firmie do dziś), bigówkę DC-445, a także oklejarkę UltraBind 2000 PUR.

19.05.2017 | przeczytano: 671 razy

Zakład Aktywności Zawodowej Fundacji Nadzieja-Dzieci  z Zabrza pracuje od pewnego czasu z pomocą bigówki Duplo DC-445. Prostota obsługi urządzenia dała kierownictwu firmy możliwość zatrudnienia przy niej większości osób niepełnosprawnych, jakie pracują w tym zakładzie. Urządzenie bardzo sobie chwalą także jego operatorzy. Dostawcą urządzenia była firma Tadan, przedstawiciel Duplo Polska na południu naszego kraju.

26.01.2015 | przeczytano: 783 razy

Prężnie rozwijająca się od wielu lat drukarnia D&D z Gliwic po raz kolejny zainwestowała w rozwiązanie Duplo. Jakiś czas temu zakupiła system do broszurowania – Duplo 5000. Do urządzeń introligatorskich dołączył tu również system DC-445. Prezes spółki D&D - Bogusław Duchowicz jest bardzo zadowolony z obu inwestycji. Zapewnia przy tym, że wpłynęły one na jakość i szybkość wykonywanych przez tę firmę usług. Dostawcą urządzenia była firma Tadan, przedstawiciel Duplo Polska na południu naszego kraju.

29.12.2014 | przeczytano: 1278 razy
Miliony z Duplo 5000 w drukarni Udziałowiec

Wybory do Parlamentu Europejskiego, jakie miały miejsce w tym roku, były poważnym testem dla drukarni Udziałowiec z Olsztyna k. Częstochowy i pracującego tu systemu Duplo 5000. W niecałe 20 dni firma wykonała około 3 milionów książeczek wyborczych, z czego około 47% powstało przy pomocy urządzenia Duplo. Dostawcą rozwiązania była firma Tadan, lokalny dealer Duplo Polska na południu naszego kraju.

18.11.2014 | przeczytano: 1144 razy
Na fali wznoszącej – z Duplo 2000 w drukarni Polidruk

System Duplo 2000 w drukarni Polidruk jest jednym z elementów przemian, jakie tu zachodzą mniej więcej od półtora roku, kiedy to firmę przejął Mirosław Szala. Już dziś widzi on zalety wprowadzanych zmian – około 60% przyrost klientów, sprawniejsza ich obsługa oraz poprawa rentowności zakładu. We wszystkim swój udział miał również – zakupiony tu niedawno - system Duplo 2000.

05.11.2014 | przeczytano: 911 razy
Cyfrowo.com.pl  z Duplo

Drukarnia cyfrowa Cyfrowo.com.pl zainwestowała w urządzenie Docucutter 615 Pro. To – obok systemu do broszurowania Duplo, który również pojawił się w firmie – jedna z ostatnich inwestycji, która znacząco wpłynęła na czas realizacji pojawiających się tu zleceń. Oba urządzenia dostarczyła firma Tadan, przedstawiciel Duplo Polska na południu naszego kraju.

27.10.2014 | przeczytano: 925 razy
Chrzanów: System Duplo 5000 w drukarni Nexo

Ponad milion broszur wykonała Drukarnia Agencja Reklamy Nexo z Chrzanowa w ciągu kilku miesięcy pracy z systemem Duplo 5000. Zaledwie dwa lata temu był on jeszcze marzeniem Krzysztofa Pawlaka – jednego ze współwłaścicieli  firmy. Obecnie  urządzenie usprawniło proces produkcji w tym zakładzie i przyczyniło się do jego kolejnych sukcesów. Dostawcą urządzenia była firma Tadan z Katowic - przedstawiciel firmy Duplo w Polsce południowej.

27.04.2013 | przeczytano: 2636 razy
Duplo Docucutter DC-615 w Centrum Reklamy GrawerPix

Centrum Reklamy GrawerPix to młoda firma poligraficzna z Bobrownik na Śląsku. Prowadzący ją Remigiusz Rygoł i Jacek Bacia przez wiele lat związani z rynkiem reklamy, trzy lata temu postanowili rozpocząć swój własny biznes. Dzięki przemyślanym inwestycjom, do których należy między innymi urządzenie Duplo Docucutter DC-615, po niedługim czasie działalności firma odnotowuje sukcesy.

16.04.2013 | przeczytano: 1475 razy
Dni Otwarte Duplo Polska i Tadan

W dniach 22-23 października br. w Nowym Sączu i 21-23 w Poznaniu odbywały się spotkania z cyklu Dni Otwartych z firmą Duplo Polska. Pierwsze z nich zorganizowane było wspólnie z firmą Tadan –lokalnym dystrybutorem urządzeń Duplo.

27.11.2008 | przeczytano: 2965 razy
„Od jednej sztuki i od ręki” – teraz z Duplo

„Od jednej sztuki i od ręki” to hasło reklamowe drukarni Epigraf z Gliwic i dewiza jej właściciela – Jana Kalnika, który prowadzi firmę wspólnie ze swoją żoną - Teresą. Od niedawna realizacja tego sloganu możliwa jest również dzięki systemowi Duplo 2000, który znacząco przyspieszył proces produkcji w tym zakładzie, a co za tym idzie – umożliwił realizację zleceń, których wykonanie nie było możliwe we wcześniejszych warunkach. Dostawcą systemu była firma Tadan, lokalny dealer Duplo Polska.

25.08.2008 | przeczytano: 2233 razy
Redukcja kosztów z Duplo 2000

Zainstalowany w ostatnim czasie system zbierająco-broszurujący Duplo 2000 w drukarni Klucz-Druk z Kluczborka obniżył koszty związane z introligatornią w tym zakładzie o 10 000 zł miesięcznie. Dostawcą urządzenia była firma Tadan z Katowic, lokalny dealer Duplo Polska.

10.08.2008 | przeczytano: 1004 razy
Koniec z wąskim gardłem – Duplo w drukarni S-Graf

Zainstalowany w krakowskiej drukarni S-Graf system Duplo 2000 rozwiązał istniejące tu „wąskie gardło”, jakie w procesie realizowanej w tym zakładzie produkcji stanowiła od pewnego czasu introligatornia. Teraz drukarnia może przyjmować zlecenia, które do tej pory były poza jej zasięgiem, a realizowane przez nią prace wykonywane są z wysoką jakością i zdecydowanie szybciej.

27.07.2008 | przeczytano: 1055 razy

Firma Duplo Polska po raz kolejny poszerzyła swoją sieć dealerską. Tym razem dołączyły do niej dwa przedsiębiorstwa. Po firmach Graf z Lublina, P&S Consulting ze Szczecina oraz Tadan z Katowic, do grona dealerów tego dostawcy systemów do wykańczania wydruków dołączyły firmy: Digital Systems Sp. z o.o. z Krakowa oraz Olprint z Wrocławia.

20.03.2008 | przeczytano: 975 razy
System Duplo 2000 w grupie InfoMax

System do broszurowania Duplo 2000 usprawnił proces produkcyjny w drukarni PoligrafiaPlus należącej do grupy InfoMax z Katowic, zajmującej się szeroko pojętą produkcją reklamowo-wydawniczą.

08.11.2007 | przeczytano: 2054 razy
Podsumowanie Dni Otwartych Duplo Polska

Cykl Dni Otwartych firmy Duplo Polska zorganizowanych pod hasłem „Dokończ to, co zacząłeś” można uznać za bardzo udany. Pierwsze spotkanie odbyło się w dniach 16-18 października w Katowicach, kolejne tydzień później w Warszawie. Na obu zaprezentowano najnowsze rozwiązania firmy Duplo International. W sumie udział w nich wzięło około 150 osób.

02.11.2007 | przeczytano: 851 razy

9 października rozpoczęły się w Katowicach Dni Otwarte firmy Tadan i Duplo Polska. Cykl imprez zorganizowanych pod hasłem „Dokończ to, co zacząłeś” (spotkanie w Katowicach jest pierwszym; kolejne w Warszawie w dniach 16-18 października) jest prezentacją najnowszych rozwiązania firmy Duplo International.

23.10.2007 | przeczytano: 550 razy

Pod hasłem „Dokończ to, co zacząłeś” odbywać się będą w dniach 9-11 października w Katowicach i 16-18 w Warszawie kolejne już Dni Otwarte firmy Duplo Polska. Pierwsza z imprez zorganizowana będzie przy współudziale firmy Tadan – dystrybutora na Polskę południową urządzeń Duplo.

15.10.2007 | przeczytano: 591 razy
Wystawa Plakat japoński – dzisiaj

Muzeum Plakatu w Wilanowie przygotowało wyjątkowe wydarzenie dla wielbicieli projektowania graficznego. Wystawa japońskich plakatów pochodzących z prestiżowej kolekcji Dai Nippon Printing Archives of Graphic Design w Tokio to prezentacja sław japońskiego projektowania oraz pokolenia młodych gniewnych. To spotkanie różnych światów, które razem tworzą barwny i wielowątkowy obraz współczesnej kultury Japonii.

08.10.2007 | przeczytano: 3065 razy
Konica Minolta wspiera wystawę plakatu japońskiego

Konica Minolta wspiera wystawę plakatu japońskiegoW Muzeum Plakatu w Wilanowie odbędzie się wystawa „Plakat japoński – dzisiaj”, prezentująca prace pochodzące z prestiżowej kolekcji Dai Nippon Printing Archives of Graphic Design w Tokio.

25.09.2007 | przeczytano: 822 razy

W ostatnim czasie firma Duplo Polska poszerzyła swoją sieć dealerską o kolejne dwa przedsiębiorstwa. Po firmie Tadan z Katowic, która od kilku miesięcy z sukcesami w postaci sprzedaży kolejnych urządzeń Duplo obsługuje południe naszego kraju, do grona dystrybutorów maszyn i urządzeń tego producenta dołączyły dwie kolejne firmy - P&S Consulting Sp. z o.o. ze Szczecina oraz Graf z Lublina.

19.08.2007 | przeczytano: 1043 razy

System do broszurowania Duplo 2000, zainstalowany w drukarni Triadapress z Katowic, jak twierdzi Piotr Kapa - jej właściciel, był odpowiedzią na konkretne, aktualne potrzeby firmy. Oferuje on też możliwość rozbudowy o kolejne funkcjonalne elementy wraz z rozwojem zakładu. Jego dostawcą była firma Tadan z Katowic – lokalny dealer Duplo Polska.

10.05.2007 | przeczytano: 904 razy
Cyfra z offsetem w towarzystwie Duplo

W ostatnim czasie w drukarni Kolumb w Katowicach rozpoczął pracę system do produkcji broszur - Duplo 2000. Kolumb to jeden z coraz liczniejszej grupy zakładów w Polsce, które realizują prace zarówno w technologii cyfrowej, jak i tradycyjnego offsetu. System Duplo obsługuje tu obie technologie. Jego dostawcą była firma Tadan z Katowic - dealer firmy Duplo Polska.

20.04.2007 | przeczytano: 2168 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 26)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764