logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Warexpo: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 37
Nowa realizacja #Creativeooh Warexpo

Nowa realizacja #CreativeOOH Warexpo to niestandardowa forma kampanii edukacyjnej #SedesToNieKoszNaŚmieci Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie. Ważny dylemat w ciekawej i odważnej formie out-of-home.

24.11.2022 | przeczytano: 314 razy
Barbara Starecka „Z Pełnymi Ustami” na nośnikach Warexpo

Dziennikarka kulinarna, Barbara Starecka, stworzyła nowy format podcastu - mlaszczące kulinarne słuchowisko. W każdy niedzielny poranek, można posłuchać nowych rozmów z zaproszonymi gośćmi. Teraz w otoczeniu słodkich deserów można zobaczyć Starecką na sieci nośników Smart Citylight i na Led Space Warexpo w samym centrum Warszawy.

22.11.2022 | przeczytano: 371 razy
„Nadal jestem Kobietą” na nośnikach Warexpo

Październik jest miesiącem walki z rakiem piersi. Dlatego przez dwa tygodnie na nośnikach Warexpo będzie można oglądać niezwykłą różową kampanię. Już od 17 października do końca miesiąca na #LEDspace w przejściu pomiędzy I a II linią metra oraz na ekranach Smart Citylight w prestiżowych lokalizacjach Warszawy emitujemy kampanię społeczną „Nadal jestem Kobietą” organizowaną przez Fundację Świadomi Życia oraz Fundację Picture Doc.

17.10.2022 | przeczytano: 577 razy
Nocna taryfa Warexpo z większą publicznością

Sezon wakacyjny w pełni, pogoda dopisuje, turyści chętnie poznają Warszawę, także nocą. Zgodnie z przewidywaniami nocny ruch w centralnych ciągach komunikacyjnych zwiększył się o 7% względem maja. Życie nocne w stolicy nie zwalnia tempa.

26.07.2022 | przeczytano: 438 razy
Laboratorium wizualne LED space Warexpo

Trzy trzydziestometrowe ekrany LED space Warexpo w centrum Warszawy stały się laboratorium treści wizualnych w przestrzeni publicznej. W ramach współpracy grupa studentów i studentek School of Form Uniwersytetu SWPS zmierzyła się z tym spektakularnym nośnikiem, tworząc zarówno śmiałe materiały wizualne jak i zestawienie dobrych praktyk dla projektantów.

23.06.2022 | przeczytano: 540 razy
Nocna taryfa Warexpo

Latem sektor gospodarki nocnej (night-time economy) kwitnie. Spędzamy więcej czasu poza domem, przez co częściej mamy kontakt z nośnikami reklamy zewnętrznej. Dlatego Warexpo uruchamia taryfę nocną – specjalny czas emisyjny na nośnikach digital out of home zlokalizowanych w centrum Warszawy. Dajemy szansę na dotarcie do 1,5 mln osób, które tworzą życie nocne stolicy.

14.06.2022 | przeczytano: 576 razy
Outriders na nośnikach Warexpo

Jak wygląda codzienność mieszkańców Ukrainy? Z jakimi trudami mierzą się każdego dnia? Opowieść o wyzwaniach, sile i determinacji na przekór wojnie, czyli nowy projekt grupy reporterskiej Outriders będzie można zobaczyć na nośnikach digital out of home Warexpo w centrum Warszawy.

07.06.2022 | przeczytano: 617 razy
Ukraiński #info_hub na nośnikach WarexpoZobacz fotorelację

Wyjątkowe czasy, wymagają wyjątkowych działań i dobrej komunikacji. Od pierwszego dnia rosyjskiej agresji na Ukrainę, Warexpo eksponuje treści pomocowe, ale także te, będące wyrazem solidarności z Ukraińcami i Ukrainkami na sieci nośników digitalowych, jako #info_hub.

12.04.2022 | przeczytano: 448 razy

Nowa Grupa Robocza Digital Out-Of-Home została założona w październiku 2021 r. i skupia przedstawicieli firm działających w tym segmencie reklamy. Jej celem jest propagowanie wiedzy związanej z cyfrową reklamą zewnętrzną. Grupa Digital OOH stanowi również platformę do współpracy i komunikacji oraz miejsce wymiany doświadczeń podmiotów tworzących ten rynek w Polsce. Szefem Grupy jest Radosław Gołąb z firmy AMS S.A.

26.11.2021 | przeczytano: 708 razy
Kampania Fundacji Kulawa Warszawa

Sport jest różnorodny i to jest w nim piękne. Każda osoba zainteresowana sportem może znaleźć dyscyplinę dla siebie. Można trenować rekreacyjnie lub wyczynowo, można też kibicować. A jedyne, co różni sport osób z niepełnosprawnościami i sport osób bez niepełnosprawności, to dyscypliny.

27.08.2021 | przeczytano: 864 razy

W zeszłym tygodniu pojawiła się na ulicach nowa kampania z hasłami:

  • Jeszcze wiele zdziałamy OUT OF HOME
  • Jaśniej świeci słońce OUT OF HOME
  • Miło cię zobaczyć OUT OF HOME

12.05.2021 | przeczytano: 480 razy
TO TY ZAPŁACISZ – Akcja OOH przeciwko podatkowi od reklamy

Sprawa podatku reklamowego wraca. Najbardziej zagrożona nim branża czyli outdoorowa (Out Of Home Media) rozpoczęła swoją własną komunikację wyrażając niezgodę na ten podatek. Próbuje się przekonać opinię publiczną, że sprawa dodatkowej składki dotyczy głównie “wielkich mediów’, tymczasem nie jest to prawda.

13.03.2021 | przeczytano: 1847 razy (komentarzy: 20)
Wystawa outdoorowa na nośnikach Warexpo

Zapraszamy na spacer po centrum Warszawy, gdzie będzie można zobaczyć nietypową odsłonę projektu „Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z... vol. 3”. W formie wystawy outdoroowej eksponowanej na sieci nośników reklamowych, należących do partnera wystawy spółki Warexpo, prezentowane są zdjęcia autorstwa Silvii Pogody, Bartka Wieczorka oraz duetów Dyby i Adama Lach, Marty Zgierskiej i Mateusza Sarełło.

04.12.2020 | przeczytano: 1016 razy
Niestandardowa realizacja Valentino na nośnikach Warexpo

Reklama OOH może być świetnie zaprojektowana, budzić sensację, a do tego może być elegancka, ekskluzywna i elektryzująca. Spółka Warexpo po raz kolejny połączyła rozwiązania wystawiennicze z elementami reklamy ulicznej.

19.10.2020 | przeczytano: 996 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Kolejna odsłona reportaży Filipa Springera na ekranach Warexpo

„Wyprawa po nadzieję” to tytuł kolejnej odsłony cyklu reportaży Filipa Springera publikowanych na łamach miesięcznika Pismo. Po przejmujących tekstach dotyczących skutków zmian klimatycznych w Polsce "Zmiana klimatu już tu jest" / "Podróż do przyszłości", które ukazały się w Piśmie. w 2019 r. Springer udał się do Danii, aby zobaczyć miejsca przywrócone naturze. Dolina rzeki Skiern w środkowej Jutlandii jest odwrotnością omawianej w pierwszej odsłonie Narwi i Biebrzy. W przeciwieństwie do Polaków i kreowanej przez nas polityki ingerowania w obszary niezwykle cenne przyrodniczo, Duńczycy już wiedzą, że przywrócenie naturalnego porządku jest kluczem do odbudowania zdegradowanych i wyeksploatowanych terenów niegdyś tętniących życiem.

09.10.2020 | przeczytano: 822 razy
Portrety Andrzeja Wieteszki na ekranach smart citylight Warexpo

Irena Sendlerowa, Cywia Lubetkin, Maria Skłodowska-Curie oraz Stanisław Moniuszko, Fryderyk Chopin, to niektóre z osób sportretowanych przez znakomitego projektanta graficznego Andrzeja Wieteszkę. Wystawa plakatów jest eksponowana na sieci nośników smart citylight zlokalizowanych na Krakowskim Przedmieściu i należących do spółki Warexpo.

12.08.2020 | przeczytano: 866 razy
Ekrany digital signage – nowość Warexpo

Sieć ekranów digital signage zlokalizowana w sercu miasta, na eleganckim Krakowskim Przedmieściu, to najnowsza oferta Warexpo. Warszawska spółka z branży OOH rozwija portfolio o nośniki reklamy harmonijnie wpisujące się w tkankę miasta, służące jego mieszkankom i mieszkańcom, a co ważne nowoczesne i atrakcyjne wizualnie.

27.07.2020 | przeczytano: 735 razy
Wraca ruch na warszawskich ulicach

Po wielu tygodniach spowolnienia, ruch na warszawskich ulicach osiągnął intensywność zbliżoną do tej, sprzed lockdownu. Z każdym tygodniem maja i czerwca mieszkańcy i mieszkanki Warszawy coraz intensywniej korzystają z przestrzeni publicznej.

18.06.2020 | przeczytano: 489 razy
II odsłona akcji #graficymedykom na ekranach Warexpo

Kolejny raz kolektyw Demokracja Ilustrowana zaprosił projektantki i projektantów graficznych do akcji #graficymedykom. Tym razem twórcy zareagowali na prośby lekarzy i lekarek o wsparcie w informowaniu, jak ważne są zasady higieny i bezpieczeństwa podczas pandemii.

09.06.2020 | przeczytano: 1580 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
#Sendinglove – światowa kampania Digital Out-of-Home także w Polsce

Akcja z przesyłaniem miłości #SendingLove jest prowadzona na nośnikach DOOH na całym świecie. W Polsce zaangażowanie w tę akcję potwierdzili członkowie IGRZ – firmy, które posiadają w swoim portfolio także nośniki cyfrowe: AMS, Clear Channel Poland i Warexpo.

26.05.2020 | przeczytano: 747 razy
1 2
Strona 1/2 (artykułów: 37)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764