logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wirtualna Polska: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 803
Nowy dyrektor sprzedaży agencyjnej w Wirtualnej Polsce Media

Od kwietnia do Wirtualnej Polski dołączył Andrzej Kamiński. Objął stanowisko dyrektora departamentu klientów strategicznych i sprzedaży agencyjnej.

05.04.2024 | przeczytano: 498 razy (komentarzy: 11)
Money.pl rozbudowuje redakcję i stawia na treści premium

Redakcja money.pl wdraża nową strategię rozwoju serwisu. Niebawem pojawi się w nim więcej treści premium, zarówno w formie tekstów, jak i materiałów wideo. Od maja do zespołu dołączą Grzegorz Osiecki i Tomasz Żółciak, w czerwcu pracę rozpocznie Grzegorz Siemionczyk.

05.04.2024 | przeczytano: 177 razy (komentarzy: 1)
Kabaret TV – nowy kanał Wirtualnej Polski

2 kwietnia Wirtualna Polska uruchomiła Kabaret TV, kanał telewizyjny w pełni poświęcony rozrywce. To pierwsza tego typu stacja w Polsce, której widzowie będą mogli oglądać swoje ulubione kabarety 24 godziny na dobę.

02.04.2024 | przeczytano: 472 razy
Najbardziej opiniotwórcze media w lutym 2024

Najnowszy ranking Najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce ponownie otwiera TVN24. W lutym 2024 roku stacja była cytowana przez dziennikarzy blisko 3,8 tys. razy. Drugie miejsce należy do Wirtualnej Polski, na którą media powoływały się niespełna 3,7 tys. razy. Podium zamyka Gazeta Wyborcza z liczbą prawie 3,6 tys. wzmianek. W zestawieniu najbardziej opiniotwórczych mediów debiutuje Kanał Zero, który rozpoczął działalność z początkiem lutego i od razu uzyskał ponad 1,4 tys. cytowań.

01.04.2024 | przeczytano: 1055 razy (komentarzy: 17)
Zmiany w strukturze Madogz

Do zespołu agencji MADOGZ dołączył Mateusz Polkowski, który objął stanowisko Account Directora. Aleksandra Rekowska awansowała na pozycję PR Account Directora.

18.03.2024 | przeczytano: 324 razy
„Balans” – nowy format wideo Wirtualnej Polski

Wirtualna Polska zaprezentowała swój nowy format na platformie YouTube. Ruszył kanał „Balans” - miejsce skierowane do osób urodzonych w latach 80. i 90., w którym znajdą się rozmowy z ciekawymi gośćmi i ekspertami dotyczące najważniejszych i najbardziej interesujących tematów dla millenialsów.

17.03.2024 | przeczytano: 221 razy
Startuje nowy magazyn - Ebilet Now

Serwis biletowy eBilet prezentuje swój najnowszy projekt - eBilet NOW. To lifestyle’owy magazyn online o szeroko pojętej rozrywce, kulturze i sporcie skierowany do fanów popkultury, kibiców oraz przedstawicieli branży wydarzeń live. 

14.03.2024 | przeczytano: 349 razy
Samsung edukuje o cyberbezpieczeństwie, w świecie Robloxa

Stacja Galaxy to pierwsza gra edukacyjna stworzona we współpracy z nauczycielami na platformie Roblox, która wprowadza najmłodszych w tajniki bezpieczeństwa w cyfrowym świecie w ramach programu edukacyjnego Samsung.

12.03.2024 | przeczytano: 272 razy
Nowi szefowie portalu o2 i obszaru Technologie w WP

Do Wirtualnej Polski wraca Jacek Stańczyk. Od 1 marca obejmie stanowisko szefa portalu o2. Szefem obszaru Technologie zostanie Marcin Haber, do tej pory odpowiedzialny za dział biznes we Wprost.

10.03.2024 | przeczytano: 355 razy

15 marca w warszawskich Złotych Tarasach odbędzie się eMarketing Event. To obowiązkowa konferencja dla każdego, kto prowadzi biznes w internecie, jest zainteresowany najnowszymi trendami, AI, automatyzacją i optymalizacją procesów marketingowych. Wystąpią prelegenci z topowych polskich firm – między innymi Orange, Wirtualna Polska, User.com. To też dzień premiery pierwszego na świecie asystenta marketingu – Sembot AI, który został stworzony przez polską firmę Sembot. 

06.03.2024 | przeczytano: 357 razy
Wiosenna ramówka Telewizji WP

Wiosną w Telewizji WP pojawią się znani i lubiani „Policjanci z sąsiedztwa”, obfitujący we wnętrzarskie inspiracje „Nowy aranż z Olą Ziarek”, a także pełen humoru i ironii 13. sezon „Mistrzów Kabaretu”. Nie zabraknie również wiosennego powiewu świeżości. Na widzów czekają smakowite wyprawy z Philem Rosenthalem, a także kolejny sezon serialu „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”.

25.02.2024 | przeczytano: 526 razy
Marketing opinii w WP Kobieta: startuje Klub Świadomej Konsumentki

Redakcja serwisu WP Kobieta wystartowała z nowym projektem. Zaprasza czytelniczki do dołączenia do Klubu Świadomej Konsumentki, w którym będą mogły za darmo testować różne produkty i dzielić się swoimi opiniami.

19.02.2024 | przeczytano: 322 razy
Open FM dołącza do sieci reklamy internetowej Audioxi

Radio internetowe Open FM należące do Wirtualnej Polski, dołączyło testowo do oferty platformy reklamy audio online audioXi. To kolejny wydawca, który zdecydował się na sprzedaż swojego czasu reklamowego poprzez sieć audioXi. 

07.02.2024 | przeczytano: 556 razy
Nowa odsłona serwisu Vibez

Serwis VIBEZ zyskał nową, atrakcyjną odsłonę. Strona główna jest wzbogacona o animowane i interaktywne elementy. Ulepszona została także wersja mobilna, która generuje największy ruch użytkowników.

07.02.2024 | przeczytano: 523 razy
Michał Brański prezesem Audioteki Group

Z początkiem lutego 2024 r. stanowisko prezesa spółki Audioteka Group obejmie Michał Brański, Chief Strategy Officer Wirtualnej Polski Holding, właściciela Audioteki. Od marca do zespołu zarządzającego spółki dołączą Edyta Sidwa w roli VP of Operations i Jagna Wiszniewska, jako VP of Content.

04.02.2024 | przeczytano: 436 razy
Wyniki Konkursu Dziennikarz Medyczny Roku 2023

Wieczór 26 stycznia w Hotelu Airport Okęcie wypełniły konkursowe emocje. Na zorganizowaną przez Stowarzyszenie Dziennikarze dla Zdrowia cykliczną Konferencję Noworoczną przybyli przedstawiciele mediów z całego kraju, podejmujący w swoich publikacjach tematykę zdrowia. Podczas spotkania rozstrzygnięto kolejną edycję konkursu organizowanego od 15 lat - o zaszczytny tytuł Dziennikarza Medycznego Roku.

04.02.2024 | przeczytano: 529 razy
Najbardziej opiniotwórcze media 2023 roku - podsumowanie

W ubiegłym roku polskie media najczęściej powoływały się na informacje podawane przez Rzeczpospolitą. W 2023 roku dziennik zacytowano łącznie 33,9 tys. razy – podaje Instytut Monitorowania Mediów (IMM), który publikuje cykliczny raport „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce”. Na drugim miejscu w rankingu znalazł się TVN24, który inne tytuły cytowały 33 tys. razy. Wirtualna Polska zajęła trzecie miejsce na podium, a jej treści zostały dalej przekazane przez inne redakcje 32,5 tys. razy.

04.02.2024 | przeczytano: 1011 razy
TVN24 wciąż liderem najbardziej opiniotwórczych mediów

Stacja TVN24 już po raz trzeci z rzędu zajmuje czołową pozycję w rankingu Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce. Z danych Instytutu Monitorowania Mediów wynika, że w grudniu 2023 roku inne redakcje powoływały się na nią przeszło 4,2 tys. razy. Na drugim miejscu – dzięki awansowi aż o cztery pozycje i liczbie 3,6 tys. cytowań – znajduje się Onet. Trzecia pozycja należy do Gazety Wyborczej z wynikiem ponad 3,4 tys. odwołań.

04.02.2024 | przeczytano: 533 razy
Raport „O tym się mówi”: Jadczak na czele grudniowego zestawienia

W grudniu 2023 roku największy zasięg w mediach wygenerował artykuł Szymona Jadczaka (Wirtualna Polska) zatytułowany „Daniel Obajtek podarował działki synowi. Zostawił sobie prawo użytkowania” – wynika z najnowszego raportu „O tym się mówi”. Zestawienie jest przygotowywane co miesiąc przez Instytut Monitorowania Mediów (IMM) i Radio ZET. Powstaje w ramach projektu Nagroda Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego.

21.01.2024 | przeczytano: 438 razy
Informacyjny kanał Wirtualnej Polski na Youtube przekroczył 100 tys. subskrypcji

Kanał Wirtualna Polska News, który skupia się na treściach informacyjnych, ma już ponad 100 tys. subskrybentów na platformie YouTube. Jest to siódmy kanał należący do Wirtualnej Polski Media, który przekroczył tę granicę. Pozostałe to Wirtualna Polska, Pudelek, Autocentrum, JastrząbPost, Didaskalia oraz Pomysł Na Dom.

21.01.2024 | przeczytano: 207 razy
WP partnerem programu „Stacja Galaxy. Bezpieczne miejsce w sieci”

„Stacja Galaxy. Bezpieczne miejsce w sieci” to program edukacyjny skierowany do dzieci, ich rodziców, opiekunów, a także do nauczycieli i szkół. Inicjatywa powstała we współpracy firmy Samsung i Wirtualnej Polski. Stanowi odpowiedź na wyzwania związane z bezpieczeństwem dzieci online, a jej celem jest kształtowanie odpowiedzialnej postawy dzieci i dorosłych w cyfrowym świecie.

14.01.2024 | przeczytano: 339 razy
Nowa odsłona serwisu WP abcZdrowie

Serwis WP abcZdrowie zaprezentował odświeżoną odsłonę. Strona główna ma nowy, lżejszy graficznie i nowoczesny wygląd. Jest na niej więcej tekstów redakcyjnych, pojawił się także nowy moduł dla treści natywnych.

14.01.2024 | przeczytano: 435 razy
Wirtualna Polska przejmuje Wirtualne Media

Wirtualna Polska, największy wydawca serwisów internetowych w Polsce, sfinalizowała nabycie portalu Wirtualne Media. Po przejęciu portal będzie funkcjonować jako osobna spółka, niezależna od części mediowej WP. Prezeską nowo nabytej spółki została Ewa Świstuniuk, doświadczona menedżerka z branży mediów.

13.01.2024 | przeczytano: 523 razy
Listopad: TVN24 ponownie z tytułem najbardziej opiniotwórczego medium

Stacja TVN24 drugi raz z rzędu obejmuje pozycję lidera rankingu Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce. Z danych Instytutu Monitorowania Mediów wynika, że w listopadzie 2023 roku inne redakcje powoływały się na nią ponad 4,6 tys. razy. Na podium powraca Gazeta Wyborcza, która z wynikiem przeszło 3,7 tys. wzmianek obejmuje drugie miejsce. Trzecia pozycja należy do stacji RMF FM, do informacji której odwoływano się ponad 3,5 tys. razy.

27.12.2023 | przeczytano: 483 razy
„Napisz list” - WP i Fundacja Cancer Fighters we wspólnej akcji

To już czwarta edycja akcji charytatywnej „Napisz list” organizowanej przez Wirtualną Polskę we współpracy z Fundacją Cancer Fighters. W jej ramach każdy może napisać list i dodać otuchy małym Wojownikom, którzy mierzą się z chorobą nowotworową.

12.12.2023 | przeczytano: 482 razy

Rok po dołączeniu do portfolio Wirtualnej Polski, serwis Pyszności.pl zadebiutował w nowej, odświeżonej odsłonie. Przez ostatnie miesiące wprowadzono zmiany redakcyjne i produktowe. W serwisie pojawiło się również wiele nowości wydawniczych.

12.12.2023 | przeczytano: 325 razy
TVN24 na czele najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce

Stacja TVN24 po raz pierwszy w tym roku została liderem rankingu Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce. Jak wynika z analizy Instytutu Monitorowania Mediów, w październiku 2023 roku odnotowała ona ponad 4,9 tys. cytowań przez inne redakcje. Na drugim miejscu plasuje się RMF FM z liczbą ponad 4,4 tys. wzmianek. Trzecią pozycję zajmuje Rzeczpospolita, do informacji której odnoszono się przeszło 4,2 tys. razy.

05.12.2023 | przeczytano: 464 razy
WP zmienia strukturę, wzmacnia rolę technologii

Od 1 grudnia 2023 r. na stanowisko p.o. dyrektora technologii i produktu reklamowego Wirtualnej Polski Media awansuje Jędrzej Matla. Zmiana ta jest częścią procesu mocniej integrującego produkty reklamowe i wydawnicze z obszarem IT. Jednocześnie WP przyspiesza badania związane z wykorzystywaniem sztucznej inteligencji oraz przetwarzaniem danych. Zespoły odpowiadające za te procesy będą podlegać bezpośrednio Krzysztofowi Sierocie, wiceprezesowi oraz CTO WP Holding.

03.12.2023 | przeczytano: 453 razy (komentarzy: 8)
Mecze Copa Argentina 2023 na platformie Pilot WP

Platforma Pilot WP pozyskała prawa do pokazywania decydujących meczów Copa Argentina, czyli pucharowych rozgrywek w Argentynie - kraju aktualnego mistrza świata w piłce nożnej. To już trzynasta edycja rozgrywek i jedenasta od momentu wznowienia ich w 2011 roku. Przed nami mecze półfinałowe i wielki finał. Zwycięzca turnieju, prócz trofeum Copa Argentina, zdobędzie prawo do reprezentowania Argentyny w Copa Libertadores 2024 - najważniejszych rozgrywkach klubowych w Ameryce Południowej.

23.11.2023 | przeczytano: 269 razy
Pomysł na dom – premiera nowego sezonu w Telewizji WP

W najbliższą sobotę, 18 listopada, na antenie Telewizji WP pojawi się premierowy odcinek programu „Pomysł na dom”. W nowym, piątym już sezonie programu, zostanie wyemitowanych 10 odcinków, a to wszystko po to, by widzowie po raz kolejny mogli zaczerpnąć garści inspiracji i pomysłów na własne nieruchomości.

21.11.2023 | przeczytano: 414 razy
Wirtualna Polska wspiera strażników puszczy

Wirtualna Polska współpracuje z Fundacją Dziedzictwo Przyrodnicze i Funduszem Obywatelskim im. Henryka Wujca. Wspólnie realizują projekt wsparcia strażników lasów działających w całej Polsce. To kolejny projekt wpisujący się w realizację zobowiązań zawartych w Strategii Zrównoważonego Rozwoju WP na najbliższe lata.

16.11.2023 | przeczytano: 439 razy
Pucharu Billie Jean King i Puchar Davisa wyłącznie na platformie Pilot WP

Międzynarodowa Federacja Tenisowa (International Tennis Federation - ITF) przyznała platformie Pilot WP wyłączne prawa do transmitowania dwóch wielkich, tenisowych wydarzeń. Pierwszym z nich jest Finał Pucharu Billie Jean King 2023, drużynowych mistrzostw świata w tenisie kobiet z udziałem polskiej reprezentacji, a drugim Finał Pucharu Davisa 2023, drużynowych mistrzostw świata w tenisie mężczyzn, z udziałem światowej klasy tenisistów, m.in. Novaka Djokovića czy Andy’ego Murraya.

07.11.2023 | przeczytano: 424 razy (komentarzy: 14)
Marzena Zabielska Sales Directorem w RAS Polska

6 listopada br. Marzena Zabielska obejmuje nowo utworzone stanowisko Sales Director w Ringier Axel Springer Polska i jest odpowiedzialna za kompleksową realizację strategii sprzedażowej Biura Reklamy RAS.

07.11.2023 | przeczytano: 261 razy
Wrześniowy ranking najbardziej opiniotwórczych mediów

Wrześniowy ranking najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce otwiera Gazeta Wyborcza. Według Instytutu Monitorowania Mediów (IMM) na dziennik inne media w kraju powoływały się blisko 4,2 tys. razy. Miejsce drugie zajął Onet z wynikiem ponad 4 tys. odniesień w pozostałych tytułach, a podium zamyka Rzeczpospolita z liczbą 3,9 tys. cytowań. Najwyższy wzrost, aż o dwadzieścia dwie pozycje, odnotował zaś portal sportowy — Meczyki.pl.

31.10.2023 | przeczytano: 568 razy (komentarzy: 2)
Mecze Basketball Champions League dostępne w Pilocie WP

Nadchodzące mecze koszykarskiej Ligi Mistrzów 2023/2024 będzie można oglądać na platformie Pilot WP. Wśród zespołów grających w rozgrywkach jest m.in. polska drużyna - King Wilki Morskie Szczecin.

27.10.2023 | przeczytano: 400 razy
Powołano Radę Polskich Mediów

Redaktorzy naczelni i redaktorki naczelne ponad 20 redakcji telewizyjnych, radiowych, prasowych i internetowych powołali Radę Polskich Mediów. Inicjatywa jest otwarta na kolejne redakcje.

17.10.2023 | przeczytano: 414 razy
Amerykański fundusz MDIF inwestuje w Wirtualną Polskę

Amerykański Media Development Investment Fund (MDIF), nabył mniejszościowy udział w Wirtualnej Polsce Holding. Inwestycja ma służyć wsparciu w utrzymaniu niezależności mediów należących do WP.

15.10.2023 | przeczytano: 601 razy
Grand Video Awards 2023: 47 filmów w finale

We wtorek wieczorem poznaliśmy laureatów 9. edycji Grand Video Awards, czyli konkursu promującego najbardziej kreatywnych twórców wideo w sieci. Gala odbyła się w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie.

12.10.2023 | przeczytano: 609 razy
Nominacje do finału konkursu Grand Video Awards 2023

47 filmów spośród ponad 400 zgłoszonych materiałów trafiło do finału konkursu Grand Video Awards 2023. 11-osobowe jury wskazało nominowanych do nagród w 9 kategoriach.

04.10.2023 | przeczytano: 403 razy
Kodeks Odpowiedzialnej Reklamy WP

Wirtualna Polska opublikowała Kodeks Odpowiedzialnej Reklamy. Opisano w nim 14 głównych zasad działalności reklamowej WP jako wydawcy internetowego. Wśród najważniejszych, znalazła się m.in. zasada jasnego oznaczania reklam, zasada jawności reklam politycznych czy zasada usuwania reklam wprowadzających użytkownika w błąd. Na straży przestrzegania kodeksu stoi powołany przez WP komitet ds. weryfikacji reklam.

03.10.2023 | przeczytano: 810 razy
Rzeczpospolita najbardziej opiniotwórcza. Na podium także WP i RMF FM

Rzeczpospolita ponownie zajmuje pierwsze miejsce w rankingu Najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce – potwierdzają analitycy Instytutu Monitorowania Mediów (IMM). W sierpniu dziennik ten odnotował ponad 3,1 tys. cytowań w polskich mediach. Na drugim miejscu znalazła się Wirtualna Polska z liczbą blisko 3 tys. odwołań w innych tytułach, a trzecią pozycję zajmuje RMF FM, które cytowano wówczas 2,8 tys. razy. Najnowsze badanie zostało rozszerzone o ranking mediów o tematyce sportowej, którego liderem jest TVP Sport.

03.10.2023 | przeczytano: 499 razy

Na platformie Pilot WP pojawił się nowy kanał „Patronite Podróże”.  To kanał FAST (Free Ad-Supported Television), czyli telewizji wspieranej reklamami, który oferuje oryginalne treści podróżnicze w zupełnie nowej formie.

29.09.2023 | przeczytano: 406 razy
Raport „O tym się mówi”: W sierpniu najczęściej cytowano materiał Faktów TVN

Sierpniowy ranking „O tym się mówi” otwiera materiał Marka Nowickiego, który ukazał się w Faktach TVN. Raport jest przygotowywany co miesiąc przez Instytut Monitorowania Mediów (IMM) i Radio ZET. Cykliczne zestawienie powstaje w ramach projektu Nagroda Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego.

25.09.2023 | przeczytano: 526 razy
Rozpoczyna działalność Związek Pracodawców Wydawców Cyfrowych

Z inicjatywy prezesów Grupy WP, Ringier Axel Springer Polska, Agory i Interii powstał Związek Pracodawców Wydawców Cyfrowych. Jego głównym zadaniem jest wspólna praca dla rozwoju mediów internetowych oraz reprezentowanie wydawców w procesie tworzenia regulacji prawnych. Prezesem związku został Maciej Kossowski.  

22.09.2023 | przeczytano: 543 razy
Serwis Vibez w międzynarodowym projekcie

Redakcja serwisu VIBEZ otrzymała grant Komisji Europejskiej na realizację międzynarodowego projektu Be Active, Be Your Change! W jego ramach prowadzona jest kampania społeczna #MamWplyw. Projekt powstaje w partnerstwie z mediami z Litwy, Bułgarii, Chorwacji i Rumunii i potrwa do września 2024 r.

19.09.2023 | przeczytano: 479 razy
Krzysztof Majak nowym zastępcą redaktora naczelnego Onetu

Krzysztof Majak, dotychczas szef strony głównej Onetu, z początkiem października obejmie stanowisko zastępcy redaktora naczelnego Onetu. Tym samym zostaje trzecim wicenaczelnym po Pawle Ławińskim i Andrzeju Stankiewiczu. Szefem strony głównej od października będzie Piotr Markiewicz, do tej pory zastępca Krzysztofa Majaka.

12.09.2023 | przeczytano: 491 razy
Jesienna ramówka Telewizji WP

Nową ramówkę Telewizji WP wypełniają dobrze znane i lubiane produkcje własne – „Policjanci z sąsiedztwa”, „Pomysł na dom”, „Nowy aranż z Olą Ziarek”. Nowością jest serial dokumentalny „Z drugiej ręki” oraz przedwyborczy program „Gra o głosy”.  

08.09.2023 | przeczytano: 462 razy
Paweł Pawłowski w zespole Wirtualnej Polski

Od września do zespołu prowadzących Telewizji WP i programów wideo Wirtualnej Polski dołączył Paweł Pawłowski. Prowadzi m.in. programy publicystyczne i newsowe - Tłit, Newsroom i WP News.

04.09.2023 | przeczytano: 309 razy
Rzeczpospolita ponownie najbardziej opiniotwórczym medium w Polsce

Liderem najbardziej opiniotwórczych mediów pozostaje Rzeczpospolita, do której informacji inne redakcje w kraju odwoływały się w lipcu blisko 3,2 tys. razy – informuje Instytut Monitorowania Mediów (IMM). Następną pozycję zajmuje portal Wirtualna Polska, na który polskie media powoływały się prawie 3,1 tys. razy. Podium zamyka dziennik Gazeta Wyborcza z wynikiem 2,9 tys. cytowań.

01.09.2023 | przeczytano: 908 razy

Redakcja serwisu WP Kobieta ogłasza drugą edycję plebiscytu #Wszechmocne. Jego celem jest wyróżnienie utalentowanych, inspirujących i wpływowych kobiet w dziedzinach takich jak popkultura, nauka czy biznes, a także w trzech nowych kategoriach – #Wszechmocne w sporcie, #Wszechmocne dla planety oraz #Wszechmocne w sieci. Uroczysta gala finałowa odbędzie się 24 października.

25.08.2023 | przeczytano: 330 razy
1 2 3
Strona 1/17 (artykułów: 803)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764