logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wyborcza.pl: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 435
Urlop od codzienności w kampanii Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl

Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. To specjalna oferta prenumeraty na wakacje, której towarzyszą działania redakcyjne: wciągające cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czytelników i czytelniczek wsparcie Biura Interwencji Turystycznej.  

08.07.2024 | Świat mediów | przeczytano: 134 razy
Czułość, wolność i równowaga w akcja społecznej Wysokich Obcasów i Wyborczej

„Czułość. Wolność. Równowaga” to nowa akcja społeczna „Wysokich Obcasów” i „Wyborczej”, która rozpoczęła się dziś – w piątek, 5 lipca br. W jej ramach redakcje przyjrzą się m.in. luce płacowej, rynkowi pracy dla kobiet 50+, kompetencjom przyszłości i menopauzie oraz jej postrzeganiu w miejscu pracy. Na projekt złoży się seria artykułów w prasie i internecie, webinar oraz debata. Akcja, której sponsorem jest Kulczyk Foundation, potrwa rok.  

05.07.2024 | Świat mediów | przeczytano: 152 razy
20 czerwca br. ukaże się „Gazeta Uchodźców”

W czwartek, 20 czerwca br. już po raz trzeci ukaże się „Gazeta Uchodźców”. W ten wyjątkowy sposób „Wyborcza” będzie obchodzić przypadający tego dnia Światowy Dzień Uchodźców. Czwartkowe wydanie gazety zostanie przygotowane przez dziennikarzy i ich partnerów: osoby z doświadczeniem uchodźczym oraz imigrantów żyjących w naszym kraju. Teksty, materiały wideo oraz specjalny podcast opublikowane zostaną również na Wyborcza.pl/gazetauchodzcow.  

19.06.2024 | Świat mediów | przeczytano: 154 razy
„Wyborcza” powołała zespół ds. wzrostu

Od czerwca br. w strukturach spółki Wyborcza działa zespół ds. wzrostu – multidyscyplinarna grupa, która zajmuje się projektami związanymi z rozwojem treści cyfrowych wszystkich serwisów „Wyborczej”. To kolejny, ważny krok na ścieżce transformacji cyfrowej tytułu. Zespół ds. wzrostu odpowiada za projekty dotyczące treści, które są strategicznie ważne dla rozwoju i wizerunku „Wyborczej”.  

18.06.2024 | Świat mediów | przeczytano: 171 razy
Gazeta Wyborcza i Wysokie Obcasy promują aktywność ruchową dzieci

Redakcje “Gazety Wyborczej” i “Wysokich Obcasów” postanowiły w 2024 r. – roku Igrzysk olimpijskich – podjąć wyzwanie rozbudzenia w dzieciach miłości do ruchu, inicjując akcję edukacyjną “PoRUSZ!my przyszłość naszych dzieci”. W ramach projektu powstanie cykl eksperckich artykułów, podcasty i krótkie materiały wideo. Sponsorem akcji jest firma Toyota Central Europe.  

23.05.2024 | Świat mediów | przeczytano: 532 razy
1 2 3
Strona 1/87 (artykułów: 435)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764