logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

YouTube: najpopularniejsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 2928

Firma Corel Corporation poinformowała o udostępnieniu aktualizacji Power Pack dla polskiej wersji Ulead VideoStudio 11 Plus – oprogramowania do edycji i tworzenia wideo. Pakiet oferuje między innymi pełne wsparcie dla edycji, importowania i udostępniania materiałów wideo w formacie HD (m.in. Blu-ray) oraz możliwość przesyłania plików bezpośrednio do serwisu YouTube.

04.02.2008 | przeczytano: 12473 razy

Obecnie coraz więcej osób prywatnych i firm decyduje się na zrobienie własnego showreel. Choć film z założenia ma być krótki, diabeł jak zwykle, tkwi w szczegółach. Showreel, inaczej reel czy demoreel to krótki filmik przedstawiający najlepsze realizacje wideo. Tworzą go firmy zajmujące się produkcją obrazów, agencje reklamowe, a nawet osoby prywatne, tzw. montażyści – freelancerzy.

25.04.2016 | przeczytano: 10762 razy
Wirus z jajami

CASE STUDY | Wirus z jajami

W ciągu pięciu dni wielkanocną kartkę apeiro obejrzało ponad 600 000 unikalnych użytkowników. To znaczący wynik nie tylko wśród polskich kampanii wirusowych.

04.05.2008 | przeczytano: 10162 razy

Firma Adobe Systems Incorporated poinformowała o udostępnieniu oprogramowania Adobe Flash Player 9, znanego pod roboczą nazwą Moviestar. Adobe Flash Player 9 zapewnia obecnie obsługę standardu wideo H.264 (wdrożonego również w odtwarzaczach wideo wysokiej rozdzielczości Blu-Ray i HD-DVD) oraz standardu audio High Efficiency AAC (HE-AAC).

16.12.2007 | przeczytano: 9922 razy
Henio z Tesco śpiewa na Facebooku

Od kilku dni znany z reklam telewizyjnych Henio rapuje na profilu Tesco. Aplikacja już od początku cieszy się dużym powodzeniem, bo bohater potrafi zaśpiewać całą prawdę o użytkownikach.

19.10.2011 | przeczytano: 9161 razy
Króliki w telewizji nie rżną głupa! - kampania 4fun.tv

3 listopada w 4fun.tv, rozpoczęła się emisja nowej serii Kartonów pt. „Reggae Rabbits” oraz kampania promująca KARTONY.

11.11.2007 | przeczytano: 7342 razy
Gwiazdy polskiego youtube

DonGURALesko i MaxFloRec zdominowali cykliczny raport „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów” na temat najpopularniejszych polskich vblogerów. Zebrali po 2 tys. materiałów, wartych razem 5,4 mln złotych.

12.07.2016 | przeczytano: 6354 razy (komentarzy: 8)
Nowa odsłona kampanii „Hazard. Nie igraj.”Zobacz wideo

Kampania społeczna „Hazard. Nie igraj.”, której celem jest zwrócenie uwagi na ryzyko związane z nadużywaniem gier hazardowych, tym razem będzie widoczna w przestrzeni miejskiej dzięki akcji wlepkowej.

30.09.2013 | przeczytano: 6236 razy
Gemius bada internetową kampanię wideo Coca-Coli

Case study z badania gemiusEffect – zatytułowane „Kim jest K’Naan?” i opracowane wraz z firmą Coca-Cola oraz współpracującą z nią agencją Carnation – pokazuje, w jaki sposób zweryfikować wpływ kampanii online w całym media mixie. Wnioski z projektu dowodzą, że ustalenie liczby użytkowników (Real Users) na podstawie danych cookies, wsparte analizą profilu socjodemograficznego odbiorców kampanii i jej wpływu brandingowego, pozwala reklamodawcom ocenić efektywność ich działań online w sposób kompleksowy.

20.06.2011 | przeczytano: 6198 razy
Najdłuższe niemieckie słowo w kampanii Goethe-Institut

Długie niemieckie słowa w kampanii Goethe-Institut. W połowie czerwca startuje nowa kampania reklamowa warszawskiego Goethe-Institut. To już kolejna odsłona cyklu kampanii (po “Eine kleine świnke”) w zabawny sposób nawiązujących do stereotypów typowych zjawisk językowych.

20.06.2013 | przeczytano: 6054 razy

Większość klubów piłkarskich z niższych lig utożsamia marketing sportowy z pozyskaniem strategicznego sponsora, umożliwiającego start w kolejnym sezonie. To błędne przekonanie, które utrudnia  wypłynięcie na szersze wody.

30.05.2017 | przeczytano: 5750 razy
Katarzyna Misztal Specjalistą ds. marketingu i PR w Škoda

Zespół PR marki ŠKODA zasiliła Katarzyna Misztal, która od roku pracuje w Dziale Marketingu marki.

12.10.2012 | przeczytano: 5380 razy
Zwycięzcy Young Creatives, Youtube Filmhack i Creatives Mobile na Festiwalu Cannes Lions

Już za kilka dni, od 15 do 21 czerwca, odbędzie się najważniejsze globalne wydarzenie z obszaru reklamy – Festiwal Cannes Lions. Jak co roku imprezie towarzyszy finał konkursu dla najzdolniejszych kreatywnych z całego świata – Young Lions. W tych zmaganiach Polskę będzie reprezentować 7 dwuosobowych teamów, które dzięki swoim zwycięstwom w konkursach Young Creatives będą miały okazję skonfrontować się z kolegami z całego świata. Ponadto możliwość uczestnictwa w Festiwalu Cannes Lions uzyskali twórcy najlepszych prac w konkursach YouTube FilmHack oraz Creative Mobile.

13.06.2014 | przeczytano: 5289 razy
Photoshop CS6 beta już dostępny w Adobe Labs

Firma Adobe poinformowała, że Adobe Photoshop CS6 beta, zapowiedź tego, co znajdzie się w następnej wersji oprogramowania wyznaczającego standardy w cyfrowym przetwarzaniu obrazów, można już bezpłatnie pobrać z serwisu Adobe Labs. Klienci mogą pobierać wersję beta, wypróbowywać ją i wysyłać swoje opinie do zespołu, pracującego nad produktem. Photoshop CS6 beta, wyposażony w rewelacyjne innowacje i nowe funkcje, o znacznie większej wydajności, jest dostępny w edycjach na platformy Mac OS i Microsoft Windows. Przewiduje się, że wersja finalna będzie dostępna w pierwszej połowie 2012 r.

23.03.2012 | przeczytano: 5229 razy

Ogólnoświatowe trendy nowych rozwiązań opartych na Internecie pozostawiają inne sektory komunikacji daleko w tyle – wskazuje na to podsumowanie branży interaktywnej w 2006 roku. Czy rzeczywiście nie nadążamy za nowymi technologiami?

15.02.2007 | przeczytano: 5149 razy
Viral Tesco: Henio parodiuje NatankaZobacz wideo

Choć niektórzy wieścili już zmierzch internetowej popularności księdza Natanka, prawda okazała się zupełnie inna. Kłam tym enuncjacjom zadał „Henio” – bohater spotów reklamowych Tesco, który tym razem wciela się w postać Piotra Natanka, naśladując jego slogany i sposób przemawiania podczas kazań, które stały się już internetową klasyką.

23.10.2011 | przeczytano: 5033 razy (komentarzy: 2)

Termin Web 2.0 robi ostatnio zawrotną karierę. Mnożą się serwisy zaliczane do kategorii web-dwa-zero i rośnie liczba ich użytkowników (a niektórzy mówią wprost: wyznawców). I nikomu specjalnie nie przeszkadza fakt, że Web 2.0 nie ma nawet porządnej definicji.

22.07.2006 | przeczytano: 4979 razy (komentarzy: 2)
Adidas kłamie w sprawie zniszczenia graffiti na Służewcu?Zobacz wideo

Afera wokół zamalowania na użytek kampanii firmy Adidas prac graficiarzy na murze otaczającym służewiecki tor wyścigów konnych nabiera rumieńców. Wczorajszym zapewnieniom firmy, wg której to sam właściciel zgłosił się z propozycją wykorzystania muru, kłam zadaje dzisiejsze oświadczenie Totalizatora Sportowego.

28.03.2011 | przeczytano: 4901 razy
Prawdziwa agentka mocno pomocna w reklamie PZU

W poniedziałek 27 maja br. rusza kampania PZU Agenci mocno pomocni”. Celem kampanii jest pokazanie klientom, że agenci PZU są godni zaufania i można na nich polegać w każdej sytuacji. Jedną z bohaterek kampanii jest prawdziwa agentka PZU. Kampania wystartuje w poniedziałek 27 maja br., początkowo wyłącznie w internecie.

27.05.2013 | przeczytano: 4852 razy
Moja dupa i moje krocze: Gwiazda futbolu David Beckham dementuje plotki

W telewizyjnej reklamie producenta bielizny oglądamy 37-letniego piłkarza David Beckhama, jak w samych slipkach biegnie po ulicach Beverly Hills (dzielnica Los Angeles).

04.03.2013 | przeczytano: 4845 razy
Surrealistyczna kampania Silesia City Center

Śląskie centrum handlowe Silesia City Center rusza z kampanią reklamową ''Nowy wymiar wrażeń'' na 2011 rok. Za kreację odpowiada krakowska agencja Madeinbrain Studio. Stworzona grafika ma podkreślać wielowymiarowość Silesia City Center.

05.01.2011 | przeczytano: 4793 razy
Marlena Sojka i Julia Zalewska w kampanii Schwarzkopf

Marlena Sojka i Julia Zalewska, czyli popularne influencerki wzięły udział w kampanii zrealizowanej przez agencję GetHero dla marki Schwarzkopf. W ramach akcji promocyjnej farb do włosów gwiazdy internetu zmieniły kolor swoich włosów.

02.09.2020 | przeczytano: 4751 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Gotowa w 1 minutę Babeczka z kubeczka – Słodka Chwila  od Dr. Oetkera

Innowacja Dr. Oetkera – Babeczka z kubeczka od września znajdzie się w sklepach i wzbogaci portfolio Słodkiej Chwili – lidera kategorii deserów jednoporcjowych . Teraz w ciągu minuty każdy będzie mógł przygotować dla siebie pyszną, pachnącą Babeczkę z kubeczka.

16.09.2014 | przeczytano: 4602 razy

Od pewnego czasu obserwujemy klarowanie się nowego trendu w e-commerce. Tworzą go ludzie otwarci na nowe wyzwania, którzy wiedzą, że pasja i umiejętność wykorzystania możliwości, jakie daje internet, to pierwszy krok do biznesowego sukcesu. O kim mowa?

12.12.2011 | przeczytano: 4485 razy

Jak donosi serwis Interaktywnie.com, polskie strony udostępniające wideo na żądanie (VOD) protestują przeciw ograniczeniom reklamy i ''faworyzowaniu YouTube''. Wprowadzana właśnie z dużym opóźnieniem dyrektywa unijna przekazuje jurysdykcję w obszarze internetu Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji, przez co serwisy z filmami zostaną objęte podobnymi ograniczeniami, jak filmy w tradycyjnej telewizji.

23.02.2011 | przeczytano: 4340 razy (komentarzy: 1)
Prawne aspekty reklamy z udziałem Youtuberów

Z roku na rok coraz większą popularność zdobywają Youtuberzy, czyli osoby prowadzące swój kanał na portalu Youtube. Youtuberzy tworzą (często świetnej jakości) filmy o grach komputerowych, wydarzeniach kulturalnych, relacjach z rodzicami czy przyjaciółmi. Wielu Youtuberów tworzy też filmy o charakterze satyrycznym czy komediowym. Najbardziej popularni Youtuberzy mają nawet po kilkaset tysięcy subskrybentów. Nic dziwnego więc, że reklamodawcy coraz częściej nawiązują współpracę z Youtuberami chcąc promować swoje produkty i usługi. Kwestie prawne współpracy z Youtuberami zyskują więc na znaczeniu. O czym warto pamiętać?

02.04.2016 | przeczytano: 4279 razy (komentarzy: 15)
Citeam.pl wystartował z kampanią reklamową

Serwis zakupów grupowych Citeam.pl, należący do Grupy Allegro, rozpoczął kampanię promującą kupowanie za pół ceny. Kompleksowe działania objęły telewizję, radio, kino, internet, outdoor oraz eventy pod hasłem Salony Grzechu. Akcję przygotowała i zrealizowała krakowska agencja Opcom we współpracy z firmami Starcom i dotPR.

12.10.2011 | przeczytano: 4272 razy
Semilac - Społeczność kluczem do bycia love brandem

Nie ma idealnej recepty na to, jak marka powinna działać w social media.  Na pewno kluczowa jest dobra strategia: odpowiednio dobrany, wysokiej jakości content, regularność publikowania i dobre pomysły. Nie można zapomnieć też o najważniejszym czynniku, dla którego jesteśmy obecni w social media – społeczność.

10.05.2018 | przeczytano: 4086 razy
Noworoczna odsłona kampanii PKO BP z Szymonem Majewskim

Ostatniego dnia 2011 roku PKO Bank Polski startuje z nową odsłoną kampanii reklamowej z udziałem Szymona Majewskiego. Sylwestrowo-Noworoczne spoty mają na celu promocję Banku jako największej instytucji finansowej na giełdzie o istotnym wpływie na rozwój polskiej gospodarki.

30.12.2011 | przeczytano: 3971 razy
W jak Weryfikacja plików w Pitstopie

WERYFIKACJA pli­ków pro­duk­cyj­nych prze­ka­zy­wa­nych do druku, to jedna z klu­czo­wych ope­ra­cji pre­pres­so­wych. Od jej dokład­nego wyko­na­nia zależy czę­sto powo­dze­nie całego pro­cesu poli­gra­ficz­nego, a prze­pusz­czone na tym eta­pie błędy, mogą skut­ko­wać poważ­nymi stra­tami finan­so­wymi i wize­run­ko­wymi, zarówno dla osoby przy­go­to­wu­ją­cej pliki do druku, dla samej dru­karni, jak i dla klienta końcowego.

29.06.2015 | przeczytano: 3869 razy
Artykuły z cyklu Alfabet Chochlika
Druga odsłona kampanii Credit Agricole z Dawidem Podsiadło

Credit Agricole wprowadza „Konto dla Ciebie” - nową rodzinę rachunków dla klientów indywidualnych z wieloma atrakcyjnymi funkcjonalnościami i promocjami.

16.04.2018 | przeczytano: 3800 razy
Grey group autorem wizerunkowej kampanii Grupy Lotos

Rusza właśnie wizerunkowa kampania Grupy LOTOS przygotowana przez GREY group. To pierwsza w historii Grupy LOTOS kampania wizerunkowa na tak wielką skalę, oparta o zrealizowany z rozmachem film telewizyjny, spot interaktywny i konkursy dla klientów i pracowników LOTOS.

13.10.2014 | przeczytano: 3696 razy
Rozstaniowóz rusza w drogę - kampania dla marki Axe

Agencja RED8 Digital przygotowała dla marki AXE kampanię nawiązującą do ubiegłorocznej komunikacji „Upadną nawet Anioły”. Osią kampanii jest internet i prowadzony w nim konkurs, w którym do wygrania jest kultowy model Forda Mustanga z 1965 roku w wersji cabrio. Agencja uczestniczyła w przygotowaniu strategii i kreacji akcji oraz koncepcji „Rozstaniowozu”, stworzyła stronę www.wymienaniola.pl, spoty reklamowe, odpowiada także za przeprowadzenie cyklu eventów dodatkowo wspierających działania internetowe.

08.08.2012 | przeczytano: 3681 razy
Media społecznościowe w promocji galerii handlowej

Statystycznie klienci za pośrednictwem Internetu kupują jedną rzecz, a w sklepie około trzech. Główne zadanie, jakie stoi więc przed centrami handlowymi polega na przyciągnięciu uwagi klienta i zbudowaniu w jego świadomości pozytywnego skojarzenia z miejscem. Im więcej oryginalności i kreatywności, tym lepiej. Nic więc dziwnego, że coraz więcej obiektów handlowych korzysta z nowatorskich rozwiązań podsuwanych przez media społecznościowe, które można połączyć z tradycyjną ścieżką przekazu.

29.08.2013 | przeczytano: 3667 razy
Promocja „Desperados serwuje, Ty imprezujesz”

Ruszyła promocja pod hasłem „Desperados serwuje, Ty imprezujesz”. Do wygrania są głośniki, projektory i grille elektryczne oraz roczne subskrypcje do Tidal Premium i zestawy piwa Desperados. Sprzedaż promocyjna trwa aż cztery miesiące, do 30 września br.  

01.06.2021 | przeczytano: 3653 razy
Prowokacyjna reklama SodaStream zakazana w Wielkiej Brytanii

SodaStream International, producent i dystrybutor systemów do przygotowywania napojów gazowanych w domu, rozpoczął pierwszą globalną kampanię telewizyjną, której hasłem przewodnim jest: “If you love the bubbles, set them free” (“Jeśli kochasz bąbelki, uwolnij je!”). Spot telewizyjny swoją premierę miał 8 listopada br. w USA, gdzie został pokazany w głównych stacjach telewizyjnych. Następnie kampania ruszyła na pozostałych 45 rynkach, na których działa producent. Przesłanie kampanii jest jasne: góra odpadów i problem z ich przetworzeniem spowodowane działalnością ogromnych koncernów działających na rynku napojów gazowanych. SodaStream oferuje konsumentom proste i jednocześnie przyjazne dla środowiska rozwiązanie - gazowane napoje przygotowane w domu z wody z kranu.

01.12.2012 | przeczytano: 3641 razy (komentarzy: 1)
Radosny Piotr Adamczyk w kampanii Eurobanku

Od 19 października 2015 roku emitowany jest nowy spot reklamowy eurobanku, w którym Piotr Adamczyk wyjaśnia, jak w 3 prostych krokach zarobić na lokacie 5%.

21.10.2015 | przeczytano: 3584 razy
„Takich jaj to jeszcze nie było” - Farmio ponownie w telewizjiZobacz wideo

W telewizji pojawiła się reklama jaj Farmio. Spot informuje o wyróżnikach marki: paszy wolnej od GMO, stosowanej w chowie kur, oraz programie  ponadstandardowych badań jaj w zakresie niedozwolonej obecności antybiotyków - pierwszym takim systemie dodatkowej kontroli jaj w Polsce.

06.02.2014 | przeczytano: 3556 razy (komentarzy: 1)
Garbus i dopinanie swego w kampanii INGZobacz wideo

Wystartowała nowa kampania reklamowa ING Banku Śląskiego, w której bank motywuje Polaków do działania. Z badań przeprowadzonych na zlecenie banku przez TNS wynika, że ponad dwie trzecie osób odkłada realizację ważnych dla nich rzeczy na później, a najczęstszym powodem jest brak pieniędzy. ING prezentuje pożyczkę jako narzędzie do realizacji swoich planów, rozwoju osobistego, a także własnego biznesu.

06.05.2014 | przeczytano: 3510 razy (komentarzy: 2)
Oranżada Hellena z nową kampanią reklamową

Już dziś, 16 marca startuje nowa kampania reklamowa marki Oranżada Hellena. W sześciu rotujących spotach, można usłyszeć Kubę Wojewódzkiego, Tomasza Karolaka, Czesława Mozila, Michała Szpaka, Patrycję Markowską i Patricię Kazadi. Zakrojone na szeroką skalę działania wizerunkowo-sprzedażowe będą prowadzone równolegle w telewizji, Internecie i w punktach sprzedaży.

16.03.2018 | przeczytano: 3495 razy (komentarzy: 33)
Social i mobile: Orange wprowadza nowe kanały kontaktu z klientami

Obsługa klientów odbywa się coraz częściej z wykorzystaniem nowoczesnych form kontaktu, głównie serwisów społecznościowych i aplikacji mobilnych. Konsumenci polubili też krótkie filmiki produktowo-poradnikowe dostępne m.in. na YouTube. Chętnie piszą także komentarze w internecie na temat produktów, co pomaga firmom dostosować ofertę do potrzeb ich klientów.

17.03.2015 | przeczytano: 3434 razy
Kampania Employer Branding Nordea

Wystartowała najnowsza kampania employer brandingowa oddziału Nordea w Łodzi. Tym razem do pracy w firmie zachęcają zwierzęta. Bohaterowie kampani: wilk Ulf, niedźwiedź Teddy, sowa Kristina i foka Sally, promują hasło “Different types. One team.” (pl. Różne gatunki. Jeden zespół). Firma komunikuje w ten sposób, że współpracuje z osobami o różnych cechach charakteru, umiejętnościach oraz temperamentach, i takich również poszukuje do swoich zespołów.

09.07.2020 | przeczytano: 3410 razy
Gdzie Cię grześkość poniesie: Nowa kampania marki Grześki

Ruszyła druga odsłona kampanii wafelków Grześki przygotowana w ramach długofalowej komunikacji „Bądź grześki! Chrup swoje!”. Tym razem komunikacja skupia się na wyjaśnieniu pojęcia grześkości oraz aktywacji konsumenckiej „Gdzie Cię grześkość poniesie?” realizowanej wspólnie z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT. Kampania obejmie swoim zasięgiem TV, radio, prasę i Internet. Komunikację wzmocnią działania PR oraz promocja w punktach sprzedaży. Za strategię, kreację i realizację akcji odpowiada Agencja XConcept.

22.05.2014 | przeczytano: 3401 razy
Adahead realizuje kampanię Play Fresh w grach PC i PS3

AdAhead na zlecenie domu mediowego Mediacom prowadzi dla operatora sieci komórkowej Play działania w grach online. Banery Play Fresh pojawiły się między innymi w grach Battlefield, Need for Speed Shift, NHL 2010 czy Football Superstar.

15.05.2011 | przeczytano: 3393 razy
Tęczowe puszki Sprite wspierają społeczność LGBT

To gest marki w ramach kampanii „Niech gadają. Żyj rześko” wspierającej różnorodność, prawo do bycia sobą oraz wolność do wyrażania tego, kim się jest.

07.06.2019 | przeczytano: 3379 razy
Wojciech Mann odsunięty od polityki za udział w reklamie

Wojciech Mann prowadził w programie III PR piątkową audycję „Zapraszamy do Trójki", podczas której odbywają się także rozmowy o bieżących wydarzeniach z dwoma zaproszonymi publicystami. Jednak nie będzie dłużej jej gospodarzem. Wg Rzeczpospolitej , tak zdecydowała Magdalena Jethon, szefowa Trójki. Powodem odsunięcia znanego dziennikarza od prowadzenia rozmów jest jego występ w kampanii reklamowej banku.

13.06.2011 | przeczytano: 3358 razy
Belgijska kampania viralowa kanału TNT

W ciągu jednego dnia od startu kampanii viralowej promującej uruchomienie kanału TNT w Belgii, klip z czerwonym guzikiem, który „dodaje dramaturgii” rzeczywistości, umieszczony w portalu YouTube został wyświetlony już ponad 4 mln razy.

13.04.2012 | przeczytano: 3355 razy
George Clooney i Jean Dujardin w kolejnej odsłonie kampanii Nespresso

George Clooney znów powraca na ekran z pytaniem „What else?” w najnowszej kampanii Nespresso, która wystartowała online 8 listopada. W nowym spocie Clooney spotyka swojego kolegę po fachu, francuskiego aktora Jeana Dujardina (znany m.in. z głównej roli w filmie „Artysta”) i… zostaje przechytrzony, chcąc napić się kawy.

12.11.2014 | przeczytano: 3282 razy (komentarzy: 1)
ZyXEL NSA320 - serwer multimedialny z odtwarzaczem w RRC Poland

Serwer multimedialny ZyXEL NSA320, który trafił do oferty RRC Poland, obsługuje odtwarzanie materiałów w rozdzielczności 1080p i możliwość podłączenia szerokiej gamy sprzętu.

20.01.2011 | przeczytano: 3274 razy
Marcin Dorociński i rodzinne bankowanie w Santander Bank

Rusza kolejna odsłona kampanii Santander Bank Polska z Marcinem Dorocińskim, tym razem promująca rodzinne bankowanie. Aktor wcielił się w obserwatora marzeń i wyzwań związanych z dorastaniem.

05.10.2020 | przeczytano: 3253 razy
1 2 3
Strona 1/59 (artykułów: 2928)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764