logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

ZAPOL: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 35
Lavazza przedłuża współpracę z Cut The Mustard

Firma Lavazza przedłużyła bezprzetargowo współpracę z Cut The Mustard. Agencja będzie piąty rok wspierała reklamowo markę Lavazza w Polsce.

04.03.2024 | Z rynku | przeczytano: 344 razy
Narzędzia marketingowe i SEO: promocje na Black Week

Narzędzia, które pomagają automatyzować działania SEO czy content marketingowe, planowanie publikacji w social mediach czy monitorowanie mediów to „must have” w pracy marketera. Bez nich przypominamy statek bez żagli – możemy jedynie dryfować na digitalowym morzu, ale marne szanse, że dopłyniemy do celu. Dlatego w tak gorącym, Black Week’owym okresie warto zapolować na promocje od największych. Jakie zniżki szykują dla marketerów WhitePress, Senuto, Brand24, NEWSPOINT, NapoleonCat, DevaGroup czy Freshmail? Zestawienie najbardziej interesujących rabatów i terminów ich obowiązywania znajdziecie poniżej.

23.11.2023 | Z rynku | przeczytano: 668 razy
Poczta Polska promuje patriotyczne wydarzenia organizowane przez MON

W placówkach pocztowych pojawiły się plakaty zapraszające na pikniki wojskowe, organizowane przez MON z okazji przypadającego 15 sierpnia Święta Wojska Polskiego. W ramach nadchodzących uroczystości, 14 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie swoje stoisko otworzy także Poczta Polska.

11.08.2022 | Z rynku | przeczytano: 939 razy
Automatyzacja produkcji kalendarzy i nowe możliwości w drukarni Zapol

Grupa Reklamowa ZAPOL to działająca na rynku szczecińskim i ogólnopolskim drukarnia, która swoją jakość buduje od 30 lat! Jako wiarygodny partner we wszelkich działaniach reklamowych dla dużych, średnich i małych firm, oferuje przede wszystkim wysokiej jakości druk cyfrowy, usługi poligraficzne i wydawnicze, ale też przygotowuje materiały i upominki reklamowe, projektuje przedsięwzięcia multimedialne (strony www, filmy), kampanie marketingowe a także organizuje szkolenia, eventy i konferencje. ZAPOL prowadzi również drukarnię internetową a w zakres działań firmy wchodzą także gazetki tematyczne, książki, czasopisma czy albumy. Do realizacji wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych, promocyjnych, firmowych, czy akcydensów firma posiada drukarnię offsetową, która pozwala na większe operowanie kolorami niż w przypadku techniki cyfrowej i powielanie na formatach powyżej SRA3.

03.08.2022 | Świat poligrafii | przeczytano: 1468 razy
Poczta Polska wspiera kampanię MON dotyczącą dezinformacji

Poczta Polska włączyła się w kampanię informacyjną prowadzoną przez Ministerstwo Obrony Narodowej. W ramach akcji „Walka z dezinformacją”, w ok. 4700 placówkach pocztowych pojawią się plakaty i ulotki ostrzegające przed rozpowszechnianiem informacji, które mogą zagrażać bezpieczeństwu Polski i Polaków.

21.03.2022 | Z rynku | przeczytano: 675 razy
Red Dot dla polskiej marki Opoczno

Opoczno, polski producent płytek ceramicznych i gresowych, zdobył Red Dot Award - najbardziej prestiżową nagrodę w dziedzinie wzornictwa. Została nią uhonorowana kolekcja wielkoformatowych płyt gresowych Color Crush. To międzynarodowy dowód uznania dla zmian, jakie Opoczno wprowadziło w ciągu ostatnich lat w procesie wytwarzania swoich produktów.

19.04.2021 | Konkursy | przeczytano: 579 razy
Zmiany w departamencie marketingu Opoczno

Marka Opoczno, polski producent płytek ceramicznych i gresowych, poinformowała o zmianach w departamencie marketingu. Agnieszka Zapolska poszerzyła zakres swoich obowiązków i przejmuje odpowiedzialność za obszar pracy zespołów Marketingu Komunikacyjnego i PR dla dywizji płytek ceramicznych marek Opoczno i Cersanit.

23.12.2020 | Z rynku | przeczytano: 568 razy
Zmiany w departamencie marketingu Opoczno

Agnieszka Zapolska objęła funkcję Dyrektora Marketingu Produktowego i Komunikacji w obszarze płytki ceramicznej marek Opoczno i Cersanit należących do spółki Cersanit SA, z Małgorzatą Matuzewicz w roli Brand Marketing Managera marki Opoczno oraz Małgorzatą Krajewską-Szaruch jako Brand Marketing Manager marki Cersanit.

17.12.2020 | Z rynku | przeczytano: 722 razy
Jak Polacy wykorzystują Black Friday i Cyber Monday?

Black Friday oraz nadchodzący po nim Cyber Monday to szczególne daty w kalendarzu każdego łowcy promocji. W tym roku przypadają odpowiednio na 27 i 30 listopada. W nowym badaniu PAYBACK Opinion Poll sprawdziliśmy, co kupują Polacy w trakcie tych dni, a także jak dużo wydają na te specjalne zakupy.

25.11.2020 | Z rynku | przeczytano: 547 razy
Młodzi o Black Friday: więcej szumu niż korzyści

Z badania serwisu DING i Hiper-Com Poland wynika, że 43% młodych Polaków czeka na oferty w ramach Black Friday. 36% nie oczekuje ich, a 21% jest niezdecydowanych lub obojętnych. Aż 60% respondentów kieruje się czystą oszczędnością. 21% lubi korzystać z dużych promocji. 13% interesuje się akcją z przyzwyczajenia. Sceptycy głównie podnoszą zarzut, że więcej jest wokół niej szumu niż realnych korzyści. Skarżą się też, że rabaty są małe lub coraz trudniej jest kupić coś w dobrej cenie. Z kolei łowcy okazji w tym roku chcą zapolować przede wszystkim na elektronikę – 49% oraz na ubrania – 33%.

22.11.2019 | Z rynku | przeczytano: 981 razy
Kolejna inwestycja drukarni Zapol z Duplo Polska

Szczecińska drukarnia Zapol uważnie analizuje inwestycje, jakich dokonuje. Od lat jednym z jej partnerów w tym zakresie jest P&S Consulting ze Szczecina, lokalny dealer firmy Duplo Polska. W ostatnim czasie rozpoczęła tu pracę kolejna (czwarta już) maszyna z oferty tego dostawcy – oklejarka Rigo Perfect Binder 420 z klejem PUR na grzbiet i klejem hot melt do klejenia bocznego. Jak podkreśla kierownictwo drukarni Zapol, zastosowanie oprawy w technologii PUR zapewniło wyższą trwałość produkowanych tu książek i albumów, a także możliwość klejenia wyższych gramatur i objętości, co przełożyło się na zwiększenie konkurencyjności tego zakładu poligraficznego na rynku zleceń.

02.09.2019 | Świat poligrafii | przeczytano: 904 razy
Duplo po raz kolejny w drukarni Zapol

Kolejna inwestycja w rozwiązanie Duplo – tym razem w Docucutter 646iPro - w szczecińskiej drukarni Zapol usprawniła w jeszcze większym stopniu proces produkcji w części związanej z obróbką introligatorską, realizowaną w tej firmie. Dostawcą urządzenia była działająca od wielu lat na rynku usług poligraficznych firma P&S Consulting Sp. z o.o. ze Szczecina – dealer firmy Duplo Polska.

26.03.2019 | Świat poligrafii | przeczytano: 1795 razy
Spotkanie polskich klientów Agfa Graphics pod znakiem „chmury”

Około 100 osób wzięło udział w dorocznej, 17. już Ogólnopolskiej Konferencji Użytkowników Systemów Apogee i Asanti, zorganizowanej przez firmę Agfa Graphics w łódzkim hotelu Andel’s by Vienna House.

26.10.2016 | Świat poligrafii | przeczytano: 818 razy
10. jubileuszowa edycja Meet Kodak Polska 2016

Bogata tematyka spotkania, wysoka frekwencja, duże zainteresowanie uczestników i ciekawe dyskusje to tylko niektóre aspekty tegorocznej edycji Meet Kodak Polska.

05.10.2016 | Świat poligrafii | przeczytano: 1068 razy
ABC/Allied Pressroom Products Europe sponsorem 5. Masters Meeting

W połowie maja br. w Tczewie odbył się 5. Masters Meeting – doroczne zawody przeznaczone dla weteranów sportów lekkoatletycznych, wzbogacone o nietypowe kategorie, m.in. rzut kamieniem o wadze 50 kg. Imprezę, w której wzięło udział ok. 50 osób z całej Polski, wsparły w charakterze sponsorów także firmy związane z branżą poligraficzną. Wśród nich już po raz kolejny znalazła się ABC/Allied Pressroom Products Europe Sp. z o.o.

25.05.2016 | Świat poligrafii | przeczytano: 614 razy
Polski oddział Agfa Graphics 2015: rekordowa sprzedaż

Miniony rok był dla polskiego oddziału Agfa Graphics kolejnym, w którym zanotował on rekordową sprzedaż na krajowym rynku. Przekroczone w nim zostały założenia budżetowe obu strategicznych działów firmy: cyfrowego prepressu oraz inkjetu przemysłowego.

25.01.2016 | Świat poligrafii | przeczytano: 1278 razy
Rozwiązania CtP Agfa Graphics usprawnią prepress w drukarni Zapolex

W ostatnim czasie do grona rodzimych użytkowników rozwiązań CtP oferowanych przez firmę Agfa Graphics dołączyła drukarnia Zapolex z Torunia – jeden z największych polskich zakładów poligraficznych, specjalizujących się w produkcji dziełowej. W drugiej połowie br. rozpoczęły tu pracę dwa zautomatyzowane systemy CtP, bazujące na pełnoformatowych naświetlarkach Avalon N8-24S. Zapolex jest też wieloletnim użytkownikiem termoczułych płyt produkowanych przez Agfa Graphics – Energy Elite Pro.

24.11.2015 | Świat poligrafii | przeczytano: 1686 razy
Piłkarze Lecha Poznań w sesji zdjęciowej dla multibrandowego domu mody Gomez

Wzorem topowych, światowych brandów modowych, które podejmują współpracę marketingową z takimi sławami jak David Beckham, Christiano Ronaldo czy Lionel Messi, multibrandowy dom mody Gomez zorganizował sesję zdjęciową prezentującą kolekcje marek premium dostępnych w Gomez Fashion Store. W roli modeli wystąpili piłkarze Barry Douglas, Tomasz Kędziora, Tamás Kádár, Darko Jevtić oraz Paulus Arajuuri. Towarzyszyły im profesjonalne modelki: finalistka Miss Polski 2015, Andżelika Krzykacz, była Miss Warszawy, Monika Ordowska oraz Miss Wielkopolski, finalistki Miss Polski 2014, Maja Nizio. 

28.07.2015 | Z rynku | przeczytano: 1065 razy
Spotkania szkoleniowo-warsztatowe w firmie ABC/Allied Pressroom Products Europe

Tegoroczny maj był dla kierownictwa i pracowników firmy ABC/Allied Pressroom Products Europe Sp. z o.o. okresem niezwykle intensywnym pod względem szkoleń, praktyk zawodowych i poszerzania wiedzy w zakresie wdrażania jej rozwiązań w drukarniach offsetowych i fleksograficznych. W tym czasie Polskę odwiedził Jamal Alfar z firmy Graphco, która od kilku lat jest partnerem handlowym ABC/Allied Pressroom Products w krajach bliskowschodnich: Jordanii, Syrii, Iranie i Iraku. 

08.06.2015 | Świat poligrafii | przeczytano: 1334 razy
Duplo w Drukarni Zapol

Inwestycja w system Duplo 5000, poczyniona niedawno w szczecińskiej firmie Zapol, nie tylko usprawniła proces produkcji w części związanej z obróbką introligatorską realizowaną w tej drukarni, ale również wpłynęła na jakość oferowanych przez nią usług. Dostawcą urządzenia była działająca od ponad 10 lat firma P&S Consulting Sp. z o.o. ze Szczecina – dealer Duplo Polska.

07.05.2015 | Świat poligrafii | przeczytano: 2353 razy
ABC/Allied Pressroom Products: ekspansja na rynku zwojowego druku offsetowego

Firma ABC/Allied Pressroom Products systematycznie zwiększa swoje udziały w światowym rynku chemikaliów ,dedykowanych na rynek zwojowego druku offsetowego – heatsetowego i coldsetowego. W ostatnim czasie do grona jej klientów dołączyły czołowe drukarnie zwojowe z  Litwy, Łotwy, Rosji i RPA. Także w Polsce liczba jej użytkowników stale się zwiększa – chemia drukarska ABC/Allied Pressroom Products Europe znajduje zastosowanie m.in. w zwojowych maszynach offsetowych, pracujących w drukarniach Pozkal i Zapolex.

22.05.2014 | Świat poligrafii | przeczytano: 1245 razy
ABC Matkim dostarczy chemikalia dla drukarń offsetowych

Firma ABC/Allied Pressroom Products, producent wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych i chemikaliów drukarskich, poinformowała o stworzeniu spółki joint-venture z turecką firmą Matkim – tamtejszym producentem i dystrybutorem lakierów i chemii drukarskiej. Nowo powstałe przedsiębiorstwo, funkcjonujące pod nazwą ABC Matkim, będzie zajmowało się wytwarzaniem i sprzedażą wysokiej jakości środków chemicznych dla drukarń offsetowych z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

05.03.2013 | Świat poligrafii | przeczytano: 2157 razy

Trwa kampania produktowa nowej strony głównej Wirtualnej Polski. Kampania, z hasłem przewodnim opartym na skojarzeniu słów, z których składa się nazwa portalu („Nowa, lepsza Polska to Wirtualna Polska”), informuje o 4 głównych zmianach wizytówki WP.PL. Dwuetapowa akcja (teaser i rozwiązanie) kierowana jest do użytkowników Internetu w przedziale wiekowym 15-34 lata. Intensywne, dwutygodniowe działania reklamowe obejmują prasę, radio oraz Internet.

30.01.2012 | Z rynku | przeczytano: 1340 razy
Złap gorącą pizzę na przystanku - akcja Domino’s Pizza

Domino’s Pizza, w ramach akcji „Złap gorącą pizzę na przystanku”, pojawiła się na jednym z warszawskich przystanków tramwajowych.

18.12.2011 | Z rynku | przeczytano: 2460 razy
Drukarnia Zapol z Avargrafem i krajarką Perfecta 115 TS

W ostatnim czasie w szczecińskiej firmie Zapol została uruchomiona krajarka Perfecta 115 TS. Jest to kolejna drukarnia na polskim rynku, która czerpie korzyści z instalacji tego innowacyjnego urządzenia. Maszyna przede wszystkim usprawniła proces produkcji w części związanej z obróbką introligatorską realizowaną w tej drukarni, ale również wpłynęła na jakość oferowanych przez nią usług. Inwestycja została w części sfinansowana przez Unię Europejską w ramach działania 1.1.3 – „Inwestycje MSP w nowe technologie” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego. Dostawcą urządzenia była firma Avargraf Sp. z o.o.

20.06.2011 | Świat poligrafii | przeczytano: 4249 razy

Tytuł fotografa roku Sony World Photography Awards i nagroda L’Iris D’Or zostały w tym roku przyznane argentyńskiemu fotografowi Alejandro Chaskielbergowi. Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono ponad 105 tysięcy fotografii z 162 krajów.

04.05.2011 | Konkursy | przeczytano: 2185 razy
Meet Kodak Polska 2009 – za nami

Niemal 120 uczestników, 25 wykładów, około 30 prelegentów, trzy sale wykładowe, dwa dni konferencji – tegoroczna edycja Meet Kodak Polska była zdecydowanie najbardziej udaną spośród tych, które do tej pory się odbyły. Tym razem Kodak zaprosił swoich klientów w dniach 2-3 grudnia br. do hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim.

27.12.2009 | Świat poligrafii | przeczytano: 2063 razy

W dniach 2-3 grudnia br. w hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim odbędzie się kolejne spotkanie firmy Kodak Polska z klientami oraz wszystkimi osobami zainteresowanymi rozwiązaniami tego dostawcy najnowocześniejszych technologii.

26.11.2009 | Świat poligrafii | przeczytano: 1555 razy

Tomasz Frymus został menadżerem ds. sprzedaży drukarni GEMTEXT. Będzie odpowiadał za całokształt działań sprzedażowych drukarni i pozyskiwanie nowych klientów. Będzie również odpowiedzialny za strategię sprzedaży spółki na kolejne lata.

24.05.2009 | Świat poligrafii | przeczytano: 594 razy
Mirosław Dorau nowym dyrektorem serwisu KBA-Polska

Z dniem 1 stycznia 2009 roku Mirosław Dorau objął funkcję dyrektora serwisu w firmie KBA-Polska. Związany z branżą poligraficzną od ponad 15 lat, dotychczas pracował w kilku drukarniach z regionu Kujaw i Pomorza, w których m.in. piastował stanowiska kierownicze. Mirosław Dorau zastąpił Leszka Wostowskiego, który pozostaje w KBA-Polska i w dalszym ciągu będzie wspierał firmę swoim doświadczeniem.

14.01.2009 | Świat poligrafii | przeczytano: 3232 razy

Już po raz kolejny firma Kodak Polska zorganizowała spotkanie z użytkownikami systemów tego producenta oraz przedstawicielami firm zainteresowanych jego rozwiązaniami. Niemal 100 osób wzięło udział w konferencji, jaka odbyła się 5 listopada br. w warszawskim hotelu Intercontinental.

11.12.2008 | Świat poligrafii | przeczytano: 1559 razy

5 listopada br. w warszawskim hotelu Intercontinental odbędzie się kolejne spotkanie firmy Kodak Polska z klientami oraz wszystkimi osobami, zainteresowanymi jej rozwiązaniami.

31.10.2008 | Świat poligrafii | przeczytano: 1074 razy
Sukces I Konferencji z cyklu Akademia Zarządzania Barwą

Prawie 400 osób wzięło udział w I Konferencji z cyklu Akademia Zarządzania Barwą, zorganizowanej przez Wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., która odbyła się 21 listopada br. w Centrum Expo w Warszawie. Tak wielkiego zainteresowania konferencją o tematyce branżowej od dawna nie notowano.

29.11.2007 | Z rynku | przeczytano: 2913 razy
8. edycja konkursu Złotego Gryfa rozstrzygnięta

Około 300 osób wzięło udział w 2. Balu Złotego Gryfa, zorganizowanym 19 maja w warszawskim hotelu Sheraton przez Polską Izbę Druku. Kluczową część imprezy stanowiło wręczenie nagród w 8. edycji konkursu Złotego Gryfa, najważniejszych wyróżnień za jakość produkcji przyznawanych w polskiej branży poligraficznej.

28.05.2007 | Konkursy | przeczytano: 4509 razy

W listopadzie w Toruńskich Zakładach Graficznych Zapolex uruchomiono nowoczesną linię do oprawy broszurowej firmy Kolbus. To kolejne urządzenie tego producenta zakupione w ostatnich latach przez toruńską drukarnię, a zarazem część ogromnych inwestycji, nie tylko sprzętowych, zrealizowanych przez Zapolex w 2005 roku.

20.01.2006 | Świat poligrafii | przeczytano: 3114 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 35)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764